Кой иска да живее вечно?

  • 2 861
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Новина: Съпругът на доня Василинда - дон Философио, както и наследникът им (един ден всичко това ще е твое, сине  Laughing) малкият Де Дървенида са принудени да се хранят здравословно.
Гадната доня Василинда готви,та пушек се вдига (на пара защото), а дон Философио се чуди как да вкара в колибата незабелязано някой сос, пълен с Е или раковообразуващ колбас.
Малкият Де Дървенида хленчи над пълнозърнестия ориз и мечтае за човешка храна, нещо пърженко например.
Затова пък доня Василинда цъфти и връзва (18 г.с).
Тя ще живее вечно! bowuu
Ако не я бастиса семейството й при случаен инцидент, та да се отядат най-накрая.  Tired

# 16
  • Мнения: 1 403
Искам до 100 ама да съм млада и пъргава, а не да лежа в леглото и да не мога да стана  ooooh! и да тежа на децата си  Praynig

# 17
  • Мнения: 6 167
Виц: Възрастна двойка умират и отиват в Рая.
И там.. супер. Едни софри, красоти, вино, меса, сирена....торти...
Мъжът погледнал съпругата си и казал " Видя ли!? Ако не беше твоето здравословно
хранене още преди 30 години да бяхме дошли!"

по темата - водя много нездравословен живот аз.
много. и си обещавам промени буквално всеки ден.
но съм мързел. това е истината.
вечно не искам да живея, но се моля за здраве, деца и достойни старини със съпруга ми.
без него не мога да живея и 1 ден.

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Хич не ми се живее вечно  Crossing Arms
Яж, пий, весели се и си носи новите дрехи, пък да става каквото ще Sunglasses

Само не знам, ако/като доживея над 60, дали ще разсъждавам пак така Simple Smile

# 19
  • Мнения: 537
Въобще не ми се живее вечно. Трябва все да съм си бабичка.

# 20
  • Мнения: 6 164
Не, първо вечността ме плаши, а тоя свят ме уморява и второ имам си куп нездравословни навищи и алкохол пия и пържено ям и шкембе-чорби и дробчета и сърца и захар, шоколади, по 1 на ден поне и кафета и особено кока-кола в промишлени количества и тъй като нищо не ми се лепи, нямам намерения да спирам. Поне цигарите спрях от 2 седмици. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 533
И мен ме мързи да живея вечно.

Виц: Един отишъл на лекар. Прегледал го доктора, изследвания, едно друго и му казал - трябва да спреш алкохола, цигарите, секса, белия хляб, месото, сладкото, газираното, да си лягаш рано, да не ходиш на шумни места. Болният попитал - А колко ще живея така? - Абе не знам колко, но ще ти се стори дълго!

# 22
  • Мнения: 3 491
Първата ми мисъл, когато стане въпрос за разни здравословни теми, изобщо не е за това дали аз ще живея вечно, а за това дали заради моята собствена инертност който и да е мой близък заслужава да ме мъкне по болници, да се рови из медицински справочници и сайтове, да ми сменя подлогите, или да търси кой да ми ги сменя. Надявам се един ден децата ми спокойно да сменят памперсите на собствените си деца вместо подлогите на майка си.
И ми се струва, че новогодишното ми обещание ще е в тази насока.

# 23
  • Мнения: 3 447
В интерес на истината готвя сравнително здравословно, а и почти изоставих вредните навици покрай детето. Но по принцип не се вторачвам в Е-тата (освен когато пазарувам за детето). И като цяло май инстинктът за саморазрушение ми е в повечко.
А дали искам да живея вечно... още не знам, на този етап.

# 24
  • Мнения: 3 537
Не,не бих искала да живея вечно.

# 25
  • Мнения: 1 080
Не искам да живея вечно но не ми се иска и да съм умряла вечно .Но съдба какво да правиш ..

# 26
  • Мнения: 1 937
Благодаря на отговорилите.
Май имах нужда от редактор на темата, направо я затлачих с встъпителни изречения.  Wink

А болежки разни започват да се обаждат...
Минималните усилия, които могат да се направат обикновено отлагам за Утре.
И май въобще не са въпрос на средства...

Василисе, смей се ти, ама мен ме боли стомах - метнах една пица, щото съм сама и ми се стори префарцунено да си измия марулите...

Да, май и мен ме мързи да живея вечно.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 704
кой каза пица?

Сикрет, този ти аватар много ми харесва
Вердад, извини ме за спама  Embarassed

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз искам, но да съм на 24 преди да се  бракувам за 1 път! просто си се харесвам на тези години, на тези кила, абе така да съм и тогава да съм ве4на не ме плаши! оби4ам дългите истории.

# 29
  • Мнения: 3 886
Не само, че не ми се живее вечно, ами понякога изобщо не ми се живее. Но трябва да си изкара човек дните на земята. Не ми се живее вечно, защото чакам да се срещна с моето ангелче в един вечен живот!
ООО я горе главата стига глупости.Такива да ги нямаме.По темата да искам и не само аз а и близките.Ако те не могат и аз не искам  bouquet Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт