Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 96 622
  • 1 464
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 5 323
Цитат
Морена, може ли е и на мен рецепта на хрупкава баничка?
Разбира се, заповядай - https://morrennaa.blogspot.com/2013/04/blog-post_2418.html Оставянете на място между корите - допълнително за хрупкавост. Simple Smile
Също и малки банички с разни плънки - https://morrennaa.blogspot.com/2014/03/blog-post_14.html

Много благодаря!

# 1 426
  • Мнения: 4 491
Аз имам лидълска везна,  но не съм доволна - много бързо й пада батерията. Не знам моята ли е дефектна, но и на всяко ползване изваждам и слагам батерията, за да я нулирам. Иначе вместо 0, показва -457 гр (примерно).
Везна от левче имам от години, още не е менена батерията и грешки не е давала.

# 1 427
  • Мнения: 71
Здравейте и Честита Нова година!
Попаднах на групата и реших да задам моя въпрос ( може да ви се стори глупав )
Купувам от тези млекца на Vemondo
Страшно ги харесвам,но въпросът ми е имат ли добавена захар? В състава не пише и по моята логика тези няколко грама захар са напълно естествени,нали?

# 1 428
  • София
  • Мнения: 5 313
От плодовете идва захарта, да.

# 1 429
  • Мнения: 4 310
Честита Нова Година! Бъдете здрави, обичани и щастливи! Пожелавам ви новата година да е много успешна, ползотворна и красива с много ярки спомени!

И аз не съм доволна от везната от Лидл, първата беше дефектна отвсякъде, а новата и тя нещо не е в час, но не им я върнах не ми се занимаваше отново.По същия начин при включване не тръгва веднага от 0, а от някви си нейни грамажи, трудно се занулява, мъка е и при смяна на грамажите. Още е много нова и не мога да кажа нищо за батерия.

Тая седмица брошурата нещо не ме впечатлява.Може да ида към края на седмицата, ако има като тавата показа от Морена, да взема една и една розова форма за торта от предишните брошури, ако има налични още.Ще хвърля още едно око на брошурата да не съм изпуснала нещо.

# 1 430
  • Мнения: 814
Аз имам лидълска везна,  но не съм доволна - много бързо й пада батерията. Не знам моята ли е дефектна, но и на всяко ползване изваждам и слагам батерията, за да я нулирам. Иначе вместо 0, показва -457 гр (примерно).
Везна от левче имам от години, още не е менена батерията и грешки не е давала.

Може наистина да е дефектна. Аз също имам везна, която си взех още преди ковид. Ползвам я почти всеки ден и досега да съм и сменяла батерията 4-5 пъти не повече. Супер съм доволна

# 1 431
  • Мнения: 841
По кое време на годината пускат микровълнова фурна?

# 1 432
  • Мнения: 36 865
Аз имах такъв проблем с везна от Лидл и не можах да направя нищо, защото й бях изхвърлила бележката. Тази с копчетата също показа дефект - от време на време светка сама и показва странни символи, но нейната гаранция е изтекла.

# 1 433
  • Мнения: 27 855
Имам опит с 3 везни от Лидъл, и трите са купувани отдавна /последната преди 4-5 години/, и трите работят добре. Едната е малка стъклена везна, другата е моделът с копчетата и функциите за изчисляване на калории и др., а третата е пак стъклена везна, но с по-голяма повърхност, осветление и работи с две батерии. И трите работят и зануляват нормално, батериите им сменяме много рядко...
Ако имаше проблем с която и да е от везните, щеше да ми се занимава с връщане и още как. Изобщо не е нормално на всяко ползване да се сменя батерия!🙂
И какво стана? Нова година...ново приложение (Лидъл+)...🤪
При мен менюто в Лидъл+ отдолу си е същото, просто липсват офертите...🤨

# 1 434
  • Пловдив
  • Мнения: 13 592
Чувала съм хубави отзиви за хлебопекарната от Лидл, за тази ли става дума?

# 1 435
  • Мнения: 7 856
Аз от няколко години имам от стъклените везни (за храна). Нямам проблем с нея, мери си точно (понякога я пробвам с  опаковани продукти от магазина), имам и лъжичка, за малки грамажи, също без проблеми работи, не ядат батерии.
Но за да мерят правилно, трябва да са на равна твърда повърхност.
Или има проблем в съответния уред, или не знам как мерките.
При проблем - рекламация, за това са полезни дигиталните бележки.

# 1 436
  • Мнения: 27 855
Да, предимно заради касовите бележки май ще ми остане Лидъл+...😃
Иначе и аз имам мерителна лъжица-везна. Но нея, заради формата, я броя отделно от другите везни.🙂

# 1 437
  • Мнения: 3 968
Имам от първото пускане тази, която изчисляваше и калориите, желязна е вече много години.  Стои в един шкаф, който е на студено зимата и не тръгва веднага батерийката, вадя я, сгрявам я с ръце и се оправя.

# 1 438
  • Мнения: 27 855
Някой все пак погледна ли каква е цената на шампанското, дали е редовната или все още е намалено?🙂

# 1 439
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Да, предимно заради касовите бележки май ще ми остане Лидъл+...😃
Иначе и аз имам мерителна лъжица-везна. Но нея, заради формата, я броя отделно от другите везни.🙂
Заради бележки няма да го държа аз (щото нали не вадя телефона, ако нямам нещо с купон)... бройкам му вече тръкването... Прибрала съм си хартиената бележка заради тавите днес.

Общи условия

Активация на акаунт