АВТОМОБИЛИ

  • 4 774
  • 54
  •   1
Отговори
вярно че това не е авто форум, но в крайна сметка не малко татковци си падат по коли и скорости (надявам се)
 #Sniper
аз имам Алфа. Получавам истински оргазъм когато някой със средностатистическа кола (до 100) коня реши да ми се прави на мъж и успеем да се дърпаме.
досега само един мерджан ме е дърпал но кубиците му бяха 300 % повече от моите.
не че е ферари ама е бегачка
колите достигащи 100 за по-малко от 10 секунди са си малко

  ruporuu   animal037

кажете т.е. пишете и вие нещо.

# 1
тъй де - душевен оргазъм

# 2
  • Мнения: 51
Яко е. Високите скорости имам в предвид. Едно време се ГАЗАРЕЕХ с БМВ 318, доста народ бях изпокъсал на старта. Е  това беше като си бях още в БГ, луда младост, нали знаеш как е. Бях  тарсач на силни усещания. Така де, адреналина ме "кълвеше яко".
 Пробвал ли си със скорост 120 км/ч от 5 предавка да свалиш на 3,  ама с много междинна газ. Имаш чувството че ще ти падне скоростната кутия "барабар с диференциала, а как пушат гумите. Grinning  Grinning  Grinning

 Сега вече се успокоих. Така де, семеен с дете. Вече карам семейна кола / chevy impala/. Не мисля вече за дяволии.

# 3
чак така не
по скоро от 4'та на 2'ра при което оборотите почват от 4 500 до 6000 вече си на гребена на вълната
Алфата е по-бързооборотна от баваретса поне моята и на 120 на 3'та вече захапва червения сектор на оборотомера
 Sick

# 4
  • Мнения: 4 212
Ле ле, ква теми4ка, 4акайте моя да се върне и ще стане едно задушевнооооо. Тъкмо да не ми надува главата на мен за коли...мммм, много се радвам 4е ви има Heart Eyes Петък ве4ер ви го вклю4вам......

# 5
Привет Колега!
Темата ти ме заинтересува. Имам Голф 3, 1.8 и Голф 4, 2.0. Интересно ми е, какви са пропорциите на твоята  Алфа, защото си мисля, че и 3-ката може да те изяде. Съжалявам, че не съм в България и не можем да застанем един до друг на старта.
Алфата по принцип е хубава кола, но на 3-та с тройката правя 120-130км/ч, тя 100 ги прави за 11 сек. За 4-ката не ми се говори, 100км/ч - 9сек.
Свалянето от 5-та на 3-та е прекрасно изживяване, виждам че сме една порода!
Keep up the good work
Поздрави

# 6
  • Мнения: 365
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....

# 7
Цитат на: Anonymous
Привет Колега!
Темата ти ме заинтересува. Имам Голф 3, 1.8 и Голф 4, 2.0. Интересно ми е, какви са пропорциите на твоята  Алфа, защото си мисля, че и 3-ката може да те изяде. Съжалявам, че не съм в България и не можем да застанем един до друг на старта.
Алфата по принцип е хубава кола, но на 3-та с тройката правя 120-130км/ч, тя 100 ги прави за 11 сек. За 4-ката не ми се говори, 100км/ч - 9сек.
Свалянето от 5-та на 3-та е прекрасно изживяване, виждам че сме една порода!
Keep up the good work
Поздрави


Тройката определено нямя шанс, без да се обиждаш не съм такъв левак че да ме дръпнеш с кола която ускорява до 100 с 1.5 секунди по-бавно от моята !!! #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

за четворката - ОК по бърза е но е и модел 7 години по- нов от моята.. ГОЛФА не ми е сред любимите. изобщо Ауди и VW не ги долюбвам нещо. Нищо лично към теб. Бих убил мерака на Четворката със Пежо 106 макси. #Silly  #Puppy dog  #Milti

Keep up the good work
Поздрави

P.S. и аз много съжалявам, че не си в България и не можем да застанем един до друг на старта. около мен всички са големи куражлии на приказки но малцина застават на старта..
ти си симпатяга  Wink

# 8
Цитат на: Лили
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....


като се съберем да си ги мерим, ще те викнем за жури   nnnuu

да не се обидиш, коте Wink

# 9
Цитат на: Teya
Ле ле, ква теми4ка, 4акайте моя да се върне и ще стане едно задушевнооооо. Тъкмо да не ми надува главата на мен за коли...мммм, много се радвам 4е ви има Heart Eyes Петък ве4ер ви го вклю4вам......


Искам да те питам две неща - сериозно:
1. ама на теб в действителност такива ли са ти - бомбите ??? #Milti
2. как е ника на мъжа ти да си поговорим по-интимно - за коли?  car003

# 10
  • Мнения: 1 363
абе кви са тея бингии на 4 колела.. дето товарите жената, децата, тъщата и т.н.
истината е в мотоциклета.. другото е само фалшив гъзарлък... някви алфети и народни каручки...
возете си семействата в тях спокойно.. и не създавайте опастности по пътищата - където карат моторите си истинските мъже... #Splat

оставете жените си да въртят геврека на таратайката.. изберете правилното решение.. нищо, че е посред зима /на кого му пука?/

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
BeaZtie, виден радетел на велосипедизма се оказа ти  Simple Smile
Прав си, много готино се размазват бъш тези истински мъже.
Пък студ и лед... кой му пука , важното е гъзарията да е на 6  #Silly

# 12
  • Мнения: 365
Цитат на: KARY
Цитат на: Лили
интересно ми е сега на кой ще му се окаже най-голям....


като се съберем да си ги мерим, ще те викнем за жури   nnnuu

да не се обидиш, коте Wink



ще се обидя сериозно... ако забравите да ме извикате за жури... Laughing

# 13
За мен колата е Lancia. Alfa-romeo са много красиви! Любимата ли като дизайн кола е 156GTA.

А към колегата с Алфата, какъв ти е двигателя, че нещо не те разбрах точно. И каква е алфата? БТВ мога да те запозная с председателя на Клуб Алфа България, те си имат и собствен форум. Правим си общи срещи на всички италиански фенове всяка последна неделя на месеца на Ал. Невски, от 15.00 ч. Заповядай! Пък ще се намери сигурно и някой да се друпне с теб. Може би...

# 14
# 15
  • Мнения: 3 569
Скъсах се от смях хахаххаха. Съжалявам вика, че не съм в България, за да застанем един до друг на старта хахахаххаха
И после - "Алфата е добра кола"... ок... не казвай на никой .

# 16
  • София
  • Мнения: 299
http://www.citroen-bg.net/  Grinning
Знам, че темата е за татковци  Twisted Evil ама пиша и от името на таткото  Grinning

# 17
Здравей писан4о,аз съм на Teya съпруга...няма да коментирам коментар4етата ти,няма и да се впускам в безсмислено пъ4ене от типа "на кого му е по-голям"(с позволението на Лили за цитата).Просто съм в друга категория.Това дето го карам е V8, 580 hp, 2400 Nm.
   А по темата за колите харесвам надпреварата,но за мен не е самоцел по при4ина,4е многократно съм се доказвал.

# 18
Цитат на: n1k
Това дето го карам е V8, 580 hp, 2400 Nm.


Следващия постинг тук сигурно ще е от някой пилот на самолет  Stuck Out Tongue  или поне на Ferrari GT (номера си го изберете сами)
Искрено се развеселявам Laughing

# 19
OPEL  e istinata imam OPEL VECTRA 16V  Slojil sam i TURBO ot KALIBRA s 4ip tuning ako vob6te ti govori ne6to 207kon4eta kaji samo kade i koga i ako ne te e sram 6te vidim na kogo e po golyam   Shocked  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  Grinning  Laughing  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 176
Малииииииии колко прости мъже имааааааааааааааа
Ква алфа, кво ауди, кви 318  , кви 5 лв бе?
Ентусиаста с БМВ 318 най-ме изкефи хахаха Абе пич ти с каруца ли се състезава бе?

# 21
Ебати смешниците малеееееее. Алфа ?! Това кола ли е или като му отвориш талона в него пише "недуразумение". Голф?! Имаше едно стихотворение, да не го цитирам сега че е много дълго. Ауди?! Луксозен КЕНЕФ. Като дадял газ как колите под 100 коня изоставали. Е добре моята е 125 коня и не прилича на нищо ама като знам Алфата какъв уморен кон е явно ще има да кашляш зад мен. Ускорение, е голем праз, аз като навия ръчката на моята 1000 кубикова Ямаха и знаеш ли какво става или ще се насереш ако се возиш мистър "ускорител". Големи сте мъже няма що. Хората са казали, "Ако не бръкнеш в окото на дявола поне 1 път в живота значи не си живял." Седнал да ми цитира ако съм се размажел какво и що, че ако някой ТИР не му изпуснат спирачките и ще ви понесе като пиян циганин релса. ХА ХА състезатели.

# 22
  • Мнения: 365
мойчкия хич няма да се съгласи с теб за аудито. много ни текат лигите по тая кола. ама като сме ограничени си търкаляме пасатора и си траеме

# 23
Цитат на: n1k
Здравей писан4о,аз съм на Teya съпруга...няма да коментирам коментар4етата ти,няма и да се впускам в безсмислено пъ4ене от типа "на кого му е по-голям"(с позволението на Лили за цитата).Просто съм в друга категория.Това дето го карам е V8, 580 hp, 2400 Nm.
   А по темата за колите харесвам надпреварата,но за мен не е самоцел по при4ина,4е многократно съм се доказвал.


Абе пич ти Формула 1 я сложи в малкия си джоб бе, какви са тия 2400 Нм ( а дали знаеш изобщо какво означава това?)

# 24
  • Мнения: 365
Цитат на: n1k
Това дето го карам е V8, 580 hp, 2400 Nm.


следващото е от мойто мъж:

... апосмали манго...хиихихи 2400Нм това да не е спейс шатъл...
виж на 240 вече говориме-много мяза на нещо хамериканско.
...а дали е такааа коооой ще ми кажееее.... Laughing

# 25
Цитат на: Лили
мойчкия хич няма да се съгласи с теб за аудито. много ни текат лигите по тая кола. ама като сме ограничени си търкаляме пасатора и си траеме

Работя тази работа да поправям тези коли и ти казвам, че положението с Ауди е ТРАГИЧНО. Имам един клиент с една А6, човека съвсем сериозно каза, че тази кола го е разорила. И не е само той с Ауди. Да го гледаш и да го караш кеф голям, но вярвай ми положението е трагично иначе.

# 26
  • Мнения: 365
че аз кво казах преди малко - що си търкаляме ние пасатора Confused:
на лили мъжа:
аз боготворя до '96г+quattro-все пак да не забравяме че в рали шампионата има епоха преди и след quattro...
съгласен съм че след '96 с това алу-окачване се уакаха доста ама все пак са едни гърди напред за мене лично от БМВ, трите лъча, и всичко друго.
виж само 1чката на БМВ и А3 последното-само за дизайн да говориме-несравними са нещата...
но това си е мойто мнение-на лили мъжа-оувър енд аут!

# 27
  • Мнения: 2 534
Цитат на: Brandt
www.audibg.com

audi forever

Ти си наш човек , веднага мъжо те провери , много си активен , ама тати ли си или сте просто с един и същи ник.
Ние сме от новите в клуба - vladibest

# 28
AUDI......THE BEST . ПРОСТО НЯМЯ К`ВО ДА ВИ ОБЯСНЯМАВ,ЛУКС И СИЛА В ЕДНО.ВСИ4КО ДРУГО Е ИМИТАЦИЯ...4АООО

# 29
  • Мнения: 51
Цитат на: Mamica
Малииииииии колко прости мъже имааааааааааааааа
Ква алфа, кво ауди, кви 318  , кви 5 лв бе?
Ентусиаста с БМВ 318 най-ме изкефи хахаха Абе пич ти с каруца ли се състезава бе?


Да  БЕ, нали в каручката беше ти с мъжа ти. Laughing

# 30
Чи кво му има толкуз на Голфа? Моя от 0 до 100 развива за 3 сек, ма ме е страх да го пусна толкуз ут високу... Thinking

# 31
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Грозен и страшен
Чи кво му има толкуз на Голфа? Моя от 0 до 100 развива за 3 сек, ма ме е страх да го пусна толкуз ут високу... Thinking

Моя мъж ще каже мнение, но сега спи:)
Той е госта. Е КО да го правя- не иска да се регистрира. Stuck Out Tongue

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Mamica
Малииииииии колко прости мъже имааааааааааааааа
Ква алфа, кво ауди, кви 318  , кви 5 лв бе?
Ентусиаста с БМВ 318 най-ме изкефи хахаха Абе пич ти с каруца ли се състезава бе?



 Arrow пак ме кефиш Мамице!  #Milti
Право в целта ти е постинга....хахахаха...БМВ - ега спънатия кон...  #Sniper

И аз съм от велолюбителите...само велото да е с повечко коне под рамата...  Twisted Evil

# 33
Цитат на: n1k
Здравей писан4о,аз съм на Teya съпруга...няма да коментирам коментар4етата ти,няма и да се впускам в безсмислено пъ4ене от типа "на кого му е по-голям"(с позволението на Лили за цитата).Просто съм в друга категория.Това дето го карам е V8, 580 hp, 2400 Nm.
   А по темата за колите харесвам надпреварата,но за мен не е самоцел по при4ина,4е многократно съм се доказвал.


ok daccord
естествено че  V8, 580 hp, 2400 Nm. е съвсем друго измерение скоро гледах един филм с Жан Рено - крадяха едни пари и използуваха V8 направи на въз един ситроен и два бавареца - но класовете пак бяха неравни - както е между моята Alfa среден клас 1.7 литра 105 к.с. и твоята която е два класа нагоре.
Освен това ако четеш внимателно никъде не казвам че vw i audi са лоши коли - просто не ми харесват !
Освен това като пуснах темата не беше с цел да си меря оная работа с някого, а просто да чуя и други мнения , интересни преживявания и т.н.
относно Teya  ?
просто тя ти направи сериозна реклама.
dobre e da se prawi razlika между самоцел и удоволствие
това е
ДЕРЗАЙ

# 34
ima6e tuk edno gosten4e mnogo otworeno s nqkakwo kolelo  Yamaha ili ne6to podobno 1000 kubika ili ne si spomnqm - MNOGO SI OTWOREN BE PI4 !!! 6TO NE DOIDE6 DO PLOVDIV S KOLELOTO DA TE PUSNA NA EDIN PRIQTEL S HONDA - AMA VZEMI I PONE 1000 EURO DA STANE INTERESNO

P.S. ot dekemvri do mart sys zimni gumi i klimatronik na max li kara6 ???  #Milti  #Sniper  #Splat

# 35
  • Мнения: 4 176
Цитат на: KARY
ima6e tuk edno gosten4e mnogo otworeno s nqkakwo kolelo  Yamaha ili ne6to podobno 1000 kubika ili ne si spomnqm - MNOGO SI OTWOREN BE PI4 !!! 6TO NE DOIDE6 DO PLOVDIV S KOLELOTO DA TE PUSNA NA EDIN PRIQTEL S HONDA - AMA VZEMI I PONE 1000 EURO DA STANE INTERESNO

P.S. ot dekemvri do mart sys zimni gumi i klimatronik na max li kara6 ???  #Milti  #Sniper  #Splat

Аз отговарям от името на моя мъж.
Ти нещо не си у ред скъпи.
Той никога не е казвал че е най-бързия или че е по-бърз от светлината. Даде сравнение за ентусиастите дето говореха глупости по-горе за разни БМВ-та и Алфи. Това е.
Доказано е че ако наистина искаш скорост/ ускорение си купуваш мотор. Теб какво те мъчи по-точно?

# 36
Цитат на: Mamica
Цитат на: KARY
ima6e tuk edno gosten4e mnogo otworeno s nqkakwo kolelo  Yamaha ili ne6to podobno 1000 kubika ili ne si spomnqm - MNOGO SI OTWOREN BE PI4 !!! 6TO NE DOIDE6 DO PLOVDIV S KOLELOTO DA TE PUSNA NA EDIN PRIQTEL S HONDA - AMA VZEMI I PONE 1000 EURO DA STANE INTERESNO

P.S. ot dekemvri do mart sys zimni gumi i klimatronik na max li kara6 ???  #Milti  #Sniper  #Splat

Аз отговарям от името на моя мъж.
Ти нещо не си у ред скъпи.
Той никога не е казвал че е най-бързия или че е по-бърз от светлината. Даде сравнение за ентусиастите дето говореха глупости по-горе за разни БМВ-та и Алфи. Това е.
Доказано е че ако наистина искаш скорост/ ускорение си купуваш мотор. Теб какво те мъчи по-точно?


нищо не ме нъчи просто ми е чудно как така мъжа ти знае кога точно ще се насера (ако говорим за един и същ гост), пък и ямахата не е нещо което да ме впечатли. щом е такъв ускорител предложението ми е още в сила. #Silly

# 37
  • Мнения: 4 176
Цитат на: KARY
[
:


 rotfImbo Предлагам ти да оставиш чуждата пита настрани. Когато си купиш свой, тогава говори.

# 38
Цитат на: Mamica
Цитат на: KARY
[
:


 rotfImbo Предлагам ти да оставиш чуждата пита настрани. Когато си купиш свой, тогава говори.


мир да има като си купя свой ще ... Sunglasses

# 39
всички карате хубави коли! ама най ми харесва моята стара "мазда"929 Grinning  Grinning  Grinning  слуша ме като я въртя на пета и набира като някой ми се пречка на пътя Laughing  Laughing  Laughing
а най-се дразня, ако някой тръгне отдясно да ме изпреварва Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Къде,беее? я малко надясно с моя танк Grinning  Grinning  Grinning  и той забравя за каде е тръгнал Cry  Cry  Cry

# 40
Добре де,аз имам Peugeot 306 Le Mans 2000 cm3, 155 кончета,много са малко колите в София които могат да ме "скъсат" на старт,да не говориме когато набереме скорост #Onfire

# 41
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Daddy Cool
Добре де,аз имам Peugeot 306 Le Mans 2000 cm3, 155 кончета,много са малко колите в София които могат да ме "скъсат" на старт,да не говориме когато набереме скорост #Onfire

Да имаш нещо общо в клуба на Пежо бг?

# 42
Татковци, привет и от мен!
А стига толкоз резачки и бегачки!
Нека малко и за децата да помислим! Трябва да ги возим леко, внимателно и плавно! А, ей туй го може от колите само Citroen.
Нищо не вози така!
Да не товорим пък какво е забавление за децата да се возят нагоре и надолу! Смехът им е незаменим   Stuck Out Tongue

# 43
  • Мнения: 55
Татковци, привет и от мен!
А стига толкоз резачки и бегачки!
Нека малко и за децата да помислим! Трябва да ги возим леко, внимателно и плавно! А, ей туй го може от колите само Citroen.
Нищо не вози така!
Да не товорим пък какво е забавление за децата да се возят нагоре и надолу! Смехът им е незаменим   Stuck Out Tongue
й

Не зависи от колата а от задкормилното устроиство Wink

гледам нагоре сравнения на мотор с кола - това е нелепо все едно да сравняваш Памперс с хавлиена пелена - и с 2те можеш да се возиш, но с едното ти е по кеф Wink А кое е по-бързо Хонда или Яамаха (да кажа карал съм и 2те марки) зависи същто от умениата на кефещия се. За матажа масхина която вдига 100 за 3.2 или 3.5 сек. от значение е колко бързо успяваш да сменяш скоростите и колко добре истискваш възможностите в това време. Все пак за 3-4 сек смениасх 2-3 предавки и гледаш да задържиш предната гума на асфалта Sunglasses

# 44
  • Мнения: 5 647
Трудно им е да се състезават с мен.  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 55
Трудно им е да се състезават с мен.  Mr. Green

imash v predvi s motorite s tvoiata kola ? ne sam vijdal do sega kola da moje da se opane na motor na start

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 22:51 от rolla

# 46
  • Мнения: 993

 Пробвал ли си със скорост 120 км/ч от 5 предавка да свалиш на 3,  ама с много междинна газ. Имаш чувството че ще ти падне скоростната кутия "барабар с диференциала, а как пушат гумите. Grinning  Grinning  Grinning


Верно нещо може да ти падне! Поне предупреждавай хората, че подобни селски изпълнения могат да им излязат солено. Познавам един, който така събра буталата на една чисто нова резачка. Двигателят каза "трак" - и дотам. Вътре всичко на мармалад.
Че и не беше негова.... Резил!

# 47
  • Мнения: 37
Аз от как катастрофирах много ми е едно притеснено и хич не я настъпвам. Варна - Златни с 80-90 и айде вкъщи. Това за лятото де. Сега почти не си карам колата, че аман от некъдърници тука. А да и да се оплача декември месец някав минал и ми смачкал Роувира от лявата страна и двете врати. А си бях паркирал на Паркинг място. И избягал. Добре, че имам каско и ми ги оправиха. Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 1 223
Оф, виждам, че темата е за татита, но аз пък да си кажа болката. Дотук нашият май е най-голям  Mr. Green Volvo S80 (то цял самолет т`ва  Shocked  ). Нашто тати постоянно сменя коли, повече от година нищо не се задържа  Cry Аз съм традиционалистка, тъкмо свикна с поредната и хоп... нова. Още не мога да го прежаля Outlander-a и едно Монтеро (преди две години)  #2gunfire ама моя кат` се заинати, че му е голям разхода и което спести от бензина ще остава за семейството, (бе то верно, че на месец навърта около 10 000 км. и си е от значение) ме обори набързичко...  Гадничко е...

# 49
  • Мнения: 55
че S80  да не гори малко ??? а и поддражката на VOLVO e много скъпа а пък и дават не малко дефекти Sad дано да нямате ядове или да иа смени скоро с някоя Японка да разбере къде е истината Grinning

# 50
  • Мнения: 4 176
Аз също залагам на комфортната возия.  Затова я купих моята Вектрана с доста екстри климатик, ел. пакети и т.н. От друга страна подръжката на Опела ми излиза страшно ефтина, закарва ни на всякъде и досега не ме е оставял на пътя. Исках семейна кола и тази ми покрива изискванията за сега!

# 51
  • Мнения: 4 176
Това не е грешка от невежество. И тъпак би загрял това. Ако незнаеш М е до Н на клавiатурата и всеки може да натисне грешен бутон при писане.
Но виж- твоите са вече от липса на знание. Смешно е  големи хора да незнаят кои думи се пишат слято и кои разделено и кога се пише "Ф" и кога " В".  doh
Явно е вярна поговорката за удавника и сламката:) Дръж сламката smile3532
Абе що не вземеш да го   comp03 тоя компютър.
Направих ти забележка без да те обиждам, а ти се и сърдиш. Защо? Страх те е да не се ограмотиш ли?
По-добре се засрами. Невежо, ами и нахално:)

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 22:17 от Mamica

# 52
  • София
  • Мнения: 1 223
че S80  да не гори малко ??? а и поддражката на VOLVO e много скъпа а пък и дават не малко дефекти Sad дано да нямате ядове или да иа смени скоро с някоя Японка да разбере къде е истината Grinning
Ами колкото и да ти е чудно, дизел е и гори малко. На градско е малко под 7, извън градско пада до 5.7. Вече почнах да се влюбвам в нея, щото наистина се вля една солидна сума този месец за семейния бюджет  Crazy

# 53
Къде го този приятел с Алфата, ако ще си мерим пушките?!   Laughing

Тойота Авенсис 130кс, 0-100 - 9,4 сек. (затворена писта)  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 55
Къде го този приятел с Алфата, ако ще си мерим пушките?!   Laughing

Тойота Авенсис 130кс, 0-100 - 9,4 сек. (затворена писта)  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

К'во ще му мерите, остави го да си я мери сам Wink ти си направил супер избор. Със здраве да си я ползваш.

Общи условия

Активация на акаунт