БисИри и правописни истории 6

  • 41 190
  • 823
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 105
вече може би 10 пъти тренираме заедно тай-бо на славия.направи ми впечатление,че е доста лъчезарна и мила.не знам дали е била бременна,но определено е около 70 кг,поне така я прецених,но не съм се засичала с нея от около седмица

Интересно ми е просто, някои хора чували ли са за главните букви след точка. Това е масово явление напоследък!

# 586
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Интересно ми е просто, някои хора чували ли са за главните букви след точка. Това е масово явление напоследък!
Така май е по-удобно. И аз го забелязвам.

# 587
  • Мнения: 128
Момичета много се развеселих rotfImao

# 588
  • София
  • Мнения: 1 105
Това пак е от д-р Слънчева => гениколог. И хич не вярвам да е от бързане и погрешно натисната буква.

# 589
  • Мнения: 14 654
Цитат
сверични израстъци.

# 590
  • Мнения: 677
Това ще да е някой,занимаващ се с гени.. Mr. Green

# 591
  • Мнения: 6 155
"на доло"  Wink

# 592
  • Мнения: 677
"Това, че влизаш в смесена сауна, значи ли че би си сменила тампона пред всички? Аз не бих дори пред мъжа ми, нищо че чат-пат ми пъха нещо свое на същото място"
Е тази тема цялата е бисер..

# 593
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Един бисер от сборника на сина ми(втори клас):
Задачата: Шест деца играли "Монополи" 3 часа. Колко часа е играло всяко дете?
Опитват се да въведат делението, но нещо не се вързва със задачата. Не би ли трябвало всяко дете да е играло пак 3 часа, нали заедно се играе на тази игра, а не по отделно. newsm78

# 594
  • Мнения: 4 202
Цитат
Ето и моите нови попълнения в гардероба:
....
Блузчица с кулие

# 595
  • Мнения: 25 669
Един бисер от сборника на сина ми(втори клас):
Задачата: Шест деца играли "Монополи" 3 часа. Колко часа е играло всяко дете?
Опитват се да въведат делението, но нещо не се вързва със задачата. Не би ли трябвало всяко дете да е играло пак 3 часа, нали заедно се играе на тази игра, а не по отделно. newsm78

Монополи не се ли играе с 4 човека? Т.е. шест деца не би трябвало да могат да играят едновременно.  newsm78

# 596
  • Мнения: 4 202
"Раннобудница" е личната титла на една потребителка, която в аватара си има и още една правописна грешка.

# 597
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Един бисер от сборника на сина ми(втори клас):
Задачата: Шест деца играли "Монополи" 3 часа. Колко часа е играло всяко дете?
Опитват се да въведат делението, но нещо не се вързва със задачата. Не би ли трябвало всяко дете да е играло пак 3 часа, нали заедно се играе на тази игра, а не по отделно. newsm78

Монополи не се ли играе с 4 човека? Т.е. шест деца не би трябвало да могат да играят едновременно.  newsm78
Ах, това не го знаех, ми тогава това прави задачата още по-абсурдна.

# 598
  • Мнения: 14 654
лиляна, с тази задача направо ме уби
кои са авторите на сборника?

# 599
  • Мнения: 1 640
Ами да не би задачата да е подвеждаща и отговорът да е 3 часа.Тоест задача-шега?!?!?!

Общи условия

Активация на акаунт