Юлиана Кънчева...

  • 12 717
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
На 36 е...скоро четох в някой брой на Анна (май), имаше статия за бременността й и покрай това и колко време са чакали бебето и ала-бала, пишеше, че е на 36.

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ВЕрвам ти Peace

# 47
  • Мнения: 2 161
Айде стига с Юлиана Кънчева,давайте следващия  да го разфасоваме  smile3508

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами кажете за Пентаграма... що не ви кефи?

# 49
  • Мнения: 2 161
Ами кажете за Пентаграма... що не ви кефи?
В едно предаване на Венета Райкова тя ги беше засякла на някакво парти и той започна да ръси страшни глупости,а жена му видимо беше притеснена от поведението му.На няколко пъти се опита да го спре,ама той спирка нямаше.Не харесвам хора,които злепоставят партньорите си,че и изтъпанени прад цяла България.И после,той какъв е всъщност?С какво се занимава?Прилича ми на неудачник.

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сетих се. И аз го гледах. Подразни ме поведението му.
Не е ли дизайнер на кожени дрехи?

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шушон, ти явно й знаеш ЕГН-то, за да си толкоз категорична.... Mr. Green
Не, само телефона.  Rolling Eyes На мен хич не ми дреме на колко е обаче.

на мен обаче ми дреме...
Дай тел-а да й дрънна и да я питам от колко години е на 30-сет?  Laughing

Някакси приемам, че е '70г или 1-2г. преди тази Wink

Обаче какъв дебат е станал...  ooooh!

# 52
  • Мнения: 27 524
Дизайнер е, да, на кожени дрехи. Уникати са и са доста скъпи. Облича Георги Христов, Ритон, Филип Киркоров, жена си и всеки, който е готов да си плати. Студиото му е до Арт Клуба на Орлов Мост, а самите те живеят отсреща.
Интересен мъж е, но разгонен женкар  Laughing

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Юлиана е `70 набор.
За мъжа и потвърждавам общото мнение.

# 54
  • Мнения: 7 128
Извинявам се, но Криско май вече не се побира в дизайнерстото кошче, където можехме да го видим до скоро  Hug Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 6 417
Блондиньооооо, старо ти е инфото. То ако му вървеше бизнеса с дрехи нямаше да пробие дупка на килима на Маги Халваджиян да го вземе за водещ в шоуто.  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 6 206
Извинете, но си изглежда на 40 направо. Съжалявам, но на толкова изглежда... Гадно е, защото е поддържана жена. Може днес да не й е било ден.

# 57
  • Мнения: 490
И кво значение има на колко е? Вие да не би да си стоите все на 20 или 30 ??? Wink

# 58
  • Виена
  • Мнения: 1 247
И кво значение има на колко е? Вие да не би да си стоите все на 20 или 30 ??? Wink
Ние не, ма тя - да  Joy Joy Joy
Все си мисля, че съм я виждала в далечните `87, `88 години като съученичка на една приятелка от 18-та гимназия. Със сигурност на онова маце му викаха Джулата и все се вреше да става манекенка. Та техният набор беше 1970 (най-много`71 да е тя в тоя случай)... Ако е същата мацка, разбира се. Ама пък толкова да ми прилича... newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Брррр, на тая снимка от Горещо, мяза на травестит Shocked

Общи условия

Активация на акаунт