Прекрасна, вълнуваща последна ПРЕДКОЛЕДНА седми4ка 18-24.12.2006

  • 6 008
  • 214
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 382
Здравейте Хубавици!Минавам за малко докато си пия кафето да Ви видя,че после ще украсяваме елхата с Марти.
Кате,блазя ти,че от утре сте във ваканция,ние ще учим до 22.12.Но после нямя да ставам по-рано от 10ч. Hug
Звезди,аз залагам на момиченце.И да не ни забравиш като дойде мама  Naughty
Руми,страхотна баница.Аз ще си направя за Коледа,че сега постя и не ми се полага Sad
Да е жив и здрав малкия Теодор и да радва много мама и татко!
Приятен и усмихнат ден на всички :35

# 91
  • Мнения: 5 183
...ние ще учим до 22.12.Но после нямя да ставам по-рано от 10ч. Hug[

Леле, а ще те оставят ли да спиш?  Wink Crazy

# 92
  • Мнения: 6 390
Здрасти бандааааа
ама то паднало среднощно писане и залагане днес  ooooh! Laughing
И аз да си кажа -35 за половинката на Мистик   Wink Grinning обаче тя като се гримира, и й изчезва невинното излъчване  Wink Whistling Whistling Mr. Green

Майка
а при вас как идва дядо Коледа? На водни ски ли?  Mr. Green

Хареее
ххихихихии как ме разсмя с тази кайма  Joy Joy Joy
Аз се чудех какви са тези скъпоценни камъни и жълтици къде се търкалят у вас Mr. Green Mr. Green

Китеее
 Hug айде вклЮчи се с някоя весела история от битието  Mr. Green знаем че никак не скучаете  Joy

Руми
страхотно изглежда баницата  bowuu мерси, грабя каквото е останало  Mr. Green

Дирокова
 Hug Hug Hug на малката красавица, дано не е нищо сериозно... точно предпразнично Confused

Дидонке
не остана, ей го на 30:ти е другата седмица  Wink Party а в подписа ти -много пораснали са децата Heart Eyes Hug

А за маскения бал -аз още снощи се сетих кой е Gollum Wink въпреки че беше чудесно маскирана Wink Laughing

# 93
  • Мнения: 2 195
Отидох и аз да ги гледам тези снимки на мимката...Неее , не съм любопитна.Поздравления, наистина изглеждаш много млада, да не кажа малка Mr. Green
хехеххее
риен
това са снимките на мистик, не на мимката  Wink Mr. Green
Eeeeeeeeeeeeeeeh  , az tukmo si pomislih da q 4erpq ...  Embarassed Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 6 390
Миме
то не пречи пак да черпиш  Wink Mr. Green

# 95
  • Мнения: 5 183
Миме
то не пречи пак да черпиш  Wink Mr. Green

Ами да! И без това, Мимка, имаш сериозен повод.   bouquet

Ели, дядо Коледа идва с каяк  Party А може и на сърф, но не знам тогава къде ще дене 4увала, а той е важен!  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 382
Майка,аз като единствена жена в семейството ни съм създала правила,които се спазват.Щом ми се спи ме оставят.  smile3511 През останалото време ставам в 7ч заради тях smile3514   

# 97
  • Мнения: 5 183
Майка,аз като единствена жена в семейството ни съм създала правила,които се спазват.Щом ми се спи ме оставят.  smile3511  

Браво на теб!  Peace

# 98
  • Мнения: X
vnr, и ние сме така - предимство на големите деца, Криси знае, че в събота и неделя може да реве, че е гладен точно в 10ч, иначе няма шанс по-рано или набива хляб, докато станат гофретите
уикендите преди 10ч съм като лъв, човек убивам, ако ме събуди
и аз чакам с нетърпение ваканцията - утре им е последен ден, в четвъртък имат само тържество в църквата и после 3 седмици ще спим като мечки
лек и слънчев и снежен ден
целувки на всички и да сте здрави, че гледам пак пишете за болни дечица предколедно

# 99
  • Мнения: 11 314
У нас няма такъв филм
През уикендите даже стават по-рано  #Crazy
Обаче аз съм им приготвила на масата плодове, пускат си телевизора сами и хрупат наволя.
Като им писне да ни чакат, следва Нападението на хуните и биваме целокупно изритани от леглата след порядъчно гъделичкане, кикотене и бой с възглавници.
Следват палачинки със задължителен елемент хвърляне до тавана.
Каката също ще има тържество в църквата - даже са ни приготвили програма, учи едно стихче вчера и го мърмори под носа си целия ден. Пекли са и курабийки да има за всички

# 100
  • Мнения: X
Вечерница, палачинките отдавна не ги хвърлям - откакто заедно с палачинката на земята отиде и тиганът - била му се откачила дръжката, така се трясна, че повече не пробвам
а и твоите са още малки, да станат на 10г и ще видиш кеф, даже моят понякога и сам си прави гофретите, ако има готова смес в хладилника
а за жалост плодове не яде, преди да му ги нарежа, така че твоят вариант при нас отпада, там малко се кумим
сега се чудя от какво да измайсторим сурвачка, за да набием тати - тук дрян не съм виждала, ама ще идем до гората за някой храст

хайде лека и спорна

# 101
  • Мнения: 6 390
Миме
то не пречи пак да черпиш  Wink Mr. Green

Ами да! И без това, Мимка, имаш сериозен повод.   bouquet

Ели, дядо Коледа идва с каяк  Party А може и на сърф, но не знам тогава къде ще дене 4увала, а той е важен!  Mr. Green
Хехехеххе
за чувала не бях помисляла, а то всъщност заради чувала толкова го чакаме  Whistling Mr. Green

# 102
  • Мнения: 382
И нашия е в четвъртък на църква и свършва за тази година.Аз съм се объркала,че е до 22.12. Петя,що три седмици бе,до кога му е ваканцията ня Криси?Нашия на 3.01 е на у-ще

# 103
  • Мнения: X
И нашия е в четвъртък на църква и свършва за тази година.Аз съм се объркала,че е до 22.12. Петя,що три седмици бе,до кога му е ваканцията ня Криси?Нашия на 3.01 е на у-ще

хаха, ние сме на 10.01 и двамата, дано падне сняг дотогава, да се пързаляме с шейната и да се уча на кънки

# 104
  • Мнения: 2 195
Ама сте се улели ...  #Crazy Пък с къв зор ми се отварят страниците , не е истина  ooooh! , но от инат всичко изчетох  Party
Мама щрумф , не се притеснявай толкова много.Всичко ще мине ОК  Hug
Майка , на 27-и ще тръгнем рано сутринта , защото трябва да се нанесем в хотела към 3 следобед...направо нямам търпение  Crazy
Калида , не съм ваканция още - тази седмица е последна.
Вечерница , а пък аз даже те питах откъде си  Joy и се зарадвах ,че имаме един татко  в чужбинския и се чудих и маех как има толкова много мнения , а не съм го срещала преди  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт