Опасно ли е

  • 4 463
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Ами нямах коремче, но сега си имам вече Simple Smile
А бихте ли ми казали къде мога да намеря тия удобни и секси дънки Simple Smile

# 16
  • Мнения: 391
Сега продават много хубави дънки за бременни  - тесни надолу  и с широка мека горна част .Така пак можеш да изглеждаш секси ,щом искаш да носиш не толкова обемни дрехи.

# 17
  • Мнения: 359
за бебо не е опасно това, че веднъж си се стегнала в по-тесни дънки. Пробвай да не закопчаваш горното копче или носи такива с ниска талия. сега сезона позволява да ходиш с поразкопчани панталони и пуловер или жилетка отгоре  Peace

Ако си купуваш дрехи, не е необходимо да си взимаш специално за бременни /аз не взех нито една такава дреха - много се подтисках като влизах в такива магазини. А си накупих доста панталони и блузи, че като съм бременна да не съм по-грозна! /можеш да заложиш на ниска талия с широк ластик и връзки отпред...и блузи тип 'прегърни ме'. Сега поне модата го позволява...

Каквото и да избереш, важно е да ти е комфортно и да си със самочувствие. Има защо!!!

# 18
  • Мнения: 481
Здравейте,и яаз бих искала да споделя че съм бременна в 18седмица и също започнах да имам проблем с дрехите и по точно с паналони и дънки.Обиколих няколко магазина и да Ви кажа не си харесах дрехи ,за жалост много кофти дизайн.Все пак успях да си харесам един панталон който ми стои добре и горе е с  ластик и така позволява да ти расте коремчето и да го носиш повече.За блузки нямам проблем,решила съм да си взимам повече туники ,които да мога да нося и след това.Мисля че е добър вариянт.Някой би ли споделил ,откде бих могла да си намеря и търся панталони или дънки.Ужасно е когато искаш що годе да изглеждаш добре,а нищо да не откриваш,аз не казвам че няма ,но просто моделите са много широки и въобще "бабешки',ако мога да се изразя така.Целувки на всички!!

# 19
  • Мнения: 777
Момичета и аз съм почти в 17 седмица, а корема ми е като за 5-ти месец... Проблема с дрехито го имам още от 3тия месец Sad Имам само едно дънки и две джинси които ми стават. Момичета - джинсите са доста удобни за бремеността ако са еласти4ни Simple Smile  Peace

# 20
  • Мнения: 6 461
По-добре не носи дрехи които ти стягат и не ти е комфортно с тях.
Не мисля ,че си причинила  нещо на бебчето.

# 21
  • Мнения: 255
А бихте ли казали къде в София мога да намеря магазин с подходящи и хубави дрехи  Wink

# 22
  • Мнения: 5 026
Носи по-широки дрехи, за да е удобно на бебче.Не се препоръчват тесните дрехи. А за корема-при всеки нараства индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт