Искам да сложа край на всичко...

  • 3 478
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
Светът ми се срина преди само за няколко дни, а бях толкова по глупашки щастлива.  Sad
Помогнете ми със съвет, на приятелки не смея да кажа, срам ме е.
Регистриран потребител съм, но анонимността ми дава сила, надявам се да ме разберете.

Проблемът ми е следният:

От близо година излизам с Него. Познаваме се от 4 години, аз винаги съм си го харесвала, още щом го видях разбрах, че той е човекът. Но нищо, само приятели. В това време тръгна с едно момиче от неговия курс. Аз страдах мълчаливо. Скъсаха, но той пиян-залян от любов...се влачеше след нея като куче. Еле, миналата година уж му мина. Бил омагьосан.
Тогава бях в чужбина и като се върнах нещата просто станаха от самосебе си.  Blush Последваха идилични дни, докато...преди месец не се появи ТЯ- бившата.  Cry Не съм подозирала, че мога да бъда толкова ревнива, чак параноична. А така и не разбрах как това момиче се появи отново в живота му след едногоидшно мълчание. Просто се появи и започна да съсъпва всичко между нас. За протокола- тя си има приятел.
И така параноята ли, женската ли интуиция ме накара да го подлагам на разпити. В началото ми се дърпаше, но в края си призна, че харесва нея повече от нея и че /гадно ми е, че го казвам, но така или иначе съм анонимна/- че мастурбирал мислейки за нея.  newsm45 Полудях, започнах да му раздавам шамари, не бях на себе си, нещо за което не се гордея естествено.  Cry
На другия ден почна друга песен- бил ми го казал от глупост, защото виждал, че съм се измъчвала и искал да улесни нещата.
И въпреки всичко продължава да казва, че ме обича.  ooooh!
А върхът беше преди няколко дни когато запленена отново от параноята си пак го подложих на разпит и ми каза, че когато говорили с бившата си й го питала как е  любовта, й казал за нас, че не бил сигурен в чувствата си към мен и че не знаел колко ще продължи нашето. Това ме доуби.
Не знам какво да правя, следват празници, а всичките ми планове с него отидоха по дяволите.
Той продължава да ми се обажда, но аз не искам да нито да го виждам, нито да го чувам. Толкова ми е гадно.

Всичките ми приятели казват, че изглеждал много влюбен в мен.  Cry Възможно ли е да е такъв актьор?

Помогнете ми, моля!

Извинявайте ако поста ми е много объркан, по-добре не можах да се изразя в това състояние.  Hug

Също за протокола ще кажа, че имам известен проблем с килограмите. Той изтъква, че това е причината да се чувства така объркан от известно време и че това е причината да каже това на бившата си приятелка. Но аз бях на този хал и когато се загаджихме, така че....

HELP!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами какво да правиш...нищо. Мислиш ли, че след всичко, което ти е казал връзката ви има бъдеще и че това е мъжът за теб?

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Здравей Отчаяна, съжалявам че ти се случват такива неща, естествено, че ще се чувстваш гадно.Според мен трябва да разкараш този човек от живота си по най-бързия и безапелационен начин. Сигурна съм, че ще се справиш никак не е лесно, но също така не е лесно някой да лъска бастуна /извинете ме за израза/ и да има наглостта да ти каже , че си мисли за бившата /направо съм изумена, малко са му били шамарите/.
Съветвам те също така и изобщо да не се изолираш, идват чудесни празници, изкарай ги с приятели, дори можеш и да се  напиеш и ще видиш, че света съвсем не свършва с един мъж / ако това "двуного", което постъпва така може да се нарече мъж изобщо/. Колкото до теглото ти , това вече са абсолютни глупости и предпочитам изобщо да не коментирам изказванията му.

# 3
  • Мнения: 750
Я го разкарай този от главата си #2gunfireНе ти трябва такова нещо я къщата #Cussing out!Задават се празници,излизай с приятели,забавлявай се.. PartyИ ведъж завинаги приклю4и с тази връзка която ти носи само мъка!Каква любов,какви 5 лева-тоя 4овек не те Party заслужава!Килограмите...О,я моля...той сигурно е ,,Мистър България,,!Стига си си оплаквала живота!Вземай се в раце....4е да не идвам JoyГоре главата мила...и други майки синове са раждали!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 311

Също за протокола ще кажа, че имам известен проблем с килограмите. Той изтъква, че това е причината да се чувства така объркан от известно време и че това е причината да каже това на бившата си приятелка. Но аз бях на този хал и когато се загаджихме, така че....

HELP!

Това ме озадачи много. Дори и сега да нямаш проблем с килограмите, знаеш ли как ще изглеждаш след като родиш? Знаеш ли колко майчета не могат да се върнат към предишния си вид? Това показва начин на мислене, който е много странен, поне за мен.

Не мога да те посъветвам да забравиш този човек, не е лесно. Но вероятно той не е твоята истинска половинка. Вероятно и той не е наясно със себе си, но това не му дава основания да те унижава така.

И живота ти не е свършил - та той сега започва. И имаш много хубави страни, които някой мъж ще оцени. Горе главата момиче, живота е прекрасен, просто се огледай около себе си!

# 5
  • Мнения: 2 529
Е, добре, така ако се опиташ да погледнеш на нещата отстрани като разумен човек, а не като напълно оглупяла от любов, как ще ти се стори цялата тази ситуация? Комедия на абсурда, а ти в ролята на обезумелия смешник.
На всеки се случва да загуби реална преценка за нещата от любов, но внимавай да не загубиш и достойнството си на човек и на жена. Опитай се да погледнеш на нещата и в перспектива, както Клер те е посъветвала.

# 6
  • Мнения: 803
Много съжалявам, че си попаднала в такава ситуация. Трудно е да се дават съвети, защото ти изпитваш чувства към този човек, колкото и той да те е наранил. Но помисли реално - ти не заслужаваш някой да се държи по този начин с теб. Опитай се да го изолираш - ако не от съзнанието си, то поне от ежедневието си. Не се поддавай на молбите и обещанията му - ако той наистина държеше на теб, нямаше да допусне тази жена обратно в живота си, не и след като е имал в/ка с теб, не и ако държеше на теб.
Съжалявам, че ще ти го кажа, но...според мен той е намерил един вид бягство във в/ката си с теб. Щом след една година мълчание, бившата се появява и той става несигурен в чувствата си към теб. А това с килограмите е възможно най-глупавата причина, която може да се изтъкне за обърканост на чувства. Stop
Според мен си имаш работа с "мъж", който не знае какво иска и не може да оцени нещата, които си му давала и които си правила за него. Колкото до тази жена - според мен тя го иска, само защото е обвързан т.е. станал й е пак интересен. Но не мисля, че това ще продължи дълго.
Ти си тази, която в крайна сметка решава как да постъпи, но предполагам си даваш сметка, че такъв човек не си заслужава. По-добре да не си губиш времето с него.
Колкото до идващите празници - не позволявай случилото се да ти разваля настроението. Знам, че е лесно да се каже и по-трудно да се направи, но повярвай ми, най-доброто което можеш да направиш за себе си е да излезеш с приятели, да се повеселиш - така ще разбереш, че животът продължава и че има толкова хубави неща, заради които си заслужава да се събудиш и в утрешния ден.
Пожелавам ти много сили и успех!  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 164
Разделете се за малко. Едва би искаш да си с някой и всеки ден да се питаш "Иска ли наистина да е с мен?" Sad ... Щом другите казват, сигурно си пада по теб, но явно не е забравил и предишната. Като се разделите ще му дадеш време да разбере най-после какво иска. Възможно е наистина да е объркан..... Но е възможно и да е бил с теб, само за да не е сам. Confused Ако е така, той няма да е голяма загуба, но жалко, че така си хлътнала. Но не е късно да потърсиш човекът, който те заслужава. По-добре е, че сега е станало, за да не пишеш след 5 години друга тема "Женени сме и дете имаме, а той се върна при оная...". Щом си рег-ната, знаеш колко такива теми има! Какво като идват празници - гледай напред! Пожелавам ти Новата Година да ти донесе Нова Любов! Heart Eyes Още по-голяма! А тоя боклук го остави в Старата... Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop

# 8
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами какво да правиш...нищо. Мислиш ли, че след всичко, което ти е казал връзката ви има бъдеще и че това е мъжът за теб?

Отговори си на този въпрос! Нима можеш цял живот да живееш в несигурност с един човек? Дали те обича, дали не, ами ако се появи бившата отново и.....? Не си го причинявай! Няма смисъл. Момичетата са ти написали полезни неща, вслушай се в съветите им, аз няма какво да добавя повече!

Поздрави!

# 9
  • Мнения: 463
Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop

такъв го хвърляй направо в коша

# 10
  • София
  • Мнения: 3 408
O-o-o, мила, направо да заминава!
Помисли, че някъде някой те чака и точно ТИ си неговото момиче!

# 11
  • Мнения: 647
Разделете се за малко. Едва би искаш да си с някой и всеки ден да се питаш "Иска ли наистина да е с мен?" Sad ... Щом другите казват, сигурно си пада по теб, но явно не е забравил и предишната. Като се разделите ще му дадеш време да разбере най-после какво иска. Възможно е наистина да е объркан..... Но е възможно и да е бил с теб, само за да не е сам. Confused Ако е така, той няма да е голяма загуба, но жалко, че така си хлътнала. Но не е късно да потърсиш човекът, който те заслужава. По-добре е, че сега е станало, за да не пишеш след 5 години друга тема "Женени сме и дете имаме, а той се върна при оная...". Щом си рег-ната, знаеш колко такива теми има! Какво като идват празници - гледай напред! Пожелавам ти Новата Година да ти донесе Нова Любов! Heart Eyes Още по-голяма! А тоя боклук го остави в Старата... Мастурбирал бил с мисли за друга, срам го било, че имаш някое и друго килце отгоре... За какво ти е такъв??? Stop
Naughty
По-добре сега , отколкото после да пишеш в Родители отглеждащи сами децата си.

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
HELP!
Един мъж не заслужава това,никога не си го и помисляй!Много полезни и навременни съвети са ти дали другите момичета,подкрепям.....късай и хвърляй и никога не поглеждай назад  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 425
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
Айде стига глупости. Млада жена си (явно). Живота е пред теб. Мъже много. Ако искаш опитай се да си оправиш отношенията с този, ако иксаш търси си нов (морето е пълно с риба  Mr. Green ). Кофти е че сте се скарали точно преди празниците, ама живота си продължава и те очакват още много любов и щастие. Цунки   love001

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз няма да ти давам съвети , но ще ти разкажа една история ...
Моя много близка приятелка премина през нещото подобно . И нейният приятел не спря да бълнува бившата си и да обеснява на моята приятелка , че нямал тръпка към нея , че искал разтърсваща любов ... дрън - дрън  Confused
Тя доста страдаше , караха се уж ... после пак се почваше разговори по телефона , срещи ... нашият обаче пак старата песен на нов глас  Sick.
Всички от компанията я убеждавахме да му бие шута окончателно , но тя - не  Naughty
В един момент обаче го остави на заден план , казваше пред нас , че не иска да го вижда ... и така дълго време .
В крайна сметка септември им беше сватбата  Laughing  bouquet

Мисля , че тя се пребори с това , спечели точки на своя страна и сега са видимо щастливи .
Но той слезе на земята , когато се почувства изоставен ...

Премисли нещата , желая ти късмет , но и да не е той - много важно . Ще намериш това което търсиш  Hug

# 15
  • Мнения: 1 581
Напълно заслужаваш някой да мастурбира, мислейки точно за теб  Mr. Green
Да те целува и да вижда точно теб, да те обича с цялото си сърце и да заслужава и ти да му се отдадеш така. Явно този човек, колкото и да го обичаш, не изпитва същото към теб. Явно още е влюбен в другата.
Може и в теб да е влюбен всъщност, но за да го разберете, трябва да се разделите. Времето ще покаже. Имате невероятния шанс да започнете отначало, но му дай всичкото време и не очаквай нищо. И не го чакай, и не го викай. Отвори сърцето си за другите, скоро ще ги погледнеш с други очи.
И не го съди. Човек не избира за кого да мисли и в кого да се влюбва. А колкото и да изглежда лесно, не е толкова лесно да ти каже "мисля за нея". И аз мисля за други мъже понякога, пък и ги сънувам  Blush  но не бих прекрачила границата (защото съм го правила вече), така че мъжът ми ми има доверие. (Искам да кажа, че отчасти разбирам приятеля ти.)

За килограмите не мога да съм категорична. Аз също съм с наднормено тегло през повечето време, и проблемът не е, че мъжът ми не ме харесва, а че много често аз не се харесвам. А една жена с ниско самочувствие се познава отдалече - мъжете виждат точно това, което им представяш от себе си. Така че се замисли над това, не го отхвърляй с лека ръка, може би приятелят ти има точно това предвид.

# 16
  • Мнения: 2 673
...бах ти простака...любовта в килограми ли се измерва, или в коса, или в цици newsm78Такъв не заслужава и плюнката ти, камо ли сълзите! Не се докосвай до боклук - ще се заразиш!

# 17
Момичета, кстрахотни сте, благодаря ви, че ви има.

Казах, че ми идва да сложа край на всичко това, не че ще го направя. Представям си колко мъка ще причиня на тези, които наистина ме обичат и...ами, не съм такава егоистка. Въпреки че имам един неуспешен опит от пубертета.  Embarassed
Не знам, момичета, не знам какво ще последва след това, но в едно имате пълно право- ще оставя ролята на обезумелия смешник. Вече сгреших когато на няколко пъти му се обаждах посред нощ, в истеричен плач, като исках да знам защо го е направил. Отговорът на всичко беше- "не знам" или "от глупост".
Също така се кле, че онова с ...лъскането Embarassedи че я харесвл повече от мен- не били вярни. Казал ги, защото се почувствал притиснат към стената и незнаещ какво да каже. А  аз наистина го притиснах. Не той по свое усмотрение ги каза, а на мен незнайно откъде ми хрумна да го питам.  CryГлупава интуиция, за какво ми беше...сега само страдам. #Cussing out

Иначе повтарям: докато я нямаше онази всичко беше по вода, даже каза на цялата си рода,
че сме щели да се женим, без да сме го планували въобще, всеки ден ми пишеше мили писма, обаждаше ми се. Когато го удрях, не ми посегна и с пръст.  Naughty

Ще кажете: "Тази пък каква е пуйка. Оплаква се, пък сега как го лустросва".  Thinking Просто се опитвам да запомня единствено хубавото. Толкова съм мнителна и злопаметна, че ако помня само тези лоши моменти, ще остана завинаги сама.

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!   bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете щастливи!

# 18
Божичко, говорим за вълка, а той....
Току-що ми се обади. Тъкмо четях какво сте писали и Слава Богу, че почерпих кураж от вас- не ревнах нито веднъж, бях кратка и хладна. А той- била съм му липсвала и нямало ли шанс да започнем отново и за празниците...бла-бла-бла.

Право сте усетили възрастта ни- аз съм на 24, а той на 23, но мисля, че главния му проблем е, че е мамино синче. Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  EmbarassedА аз работя от самото начало на следването, в момента даже на две работи.

Благодаря ви още веднъж за куража!   bouquet Обичам ви!!!

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 499
Живота е пред теб-хич не се и унижавай,там дето веднъж си плюла,никога недей да лижеш
Той просто не те заслужава-закръглените хора са много по-добри,весели и т.н от колкото един скелет
Я се усмихни и погледни света през розови очила-задават се празници,излес и се весели,а знаели човек-точно на тази Коледа можеш да откриеш мъжа на живота си-НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА
УСПЕХ

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен е нормално женен мъж да мисли за някоя хубава друга жена. Той не е  кон с капаци и забелязва хубаво дупе или пълни цици. Да се мисли противното би било наивно.

В тази ситуация ме смущава неговата меко казано "прекалена откровеност".
Може би си мисли, че си му много навита и може да си говори каквото си иска.   chef

# 21
  • Мнения: 431
Аз съм с малко по-друго мнение.

Нещо и двамата не сте ми симпатични от тези твои писания.

Той сигурно е прибързал, като е тръгнал с теб, още не е бил прежалил бившата - ами случва се, някои любови са по-силни от други. Ти за какво му ровиш в душата за признания? Чак пък за кого мислел, докато лъска? Това си е лична територия. Naughty

Не бившата е развалила връзката ви, ти я разваляш сам-самичка с ревността си и с разпитите си. От описанието ти той ми изглежда мекушаво момче, не особено наясно със себе си. Явно и опит с жените няма, щом е толкова откровен.
Защо му чоплиш душата? Защо вместо това не си преосмислиш комплексите и ниското самочувствие, щом само появата на бившата те кара да изпадаш в такива истерии и чак да го биеш?! И цялата тази тирада ти каква си работяга и той какъв е мързеливец - необходимо ли беше, и пред него ли такива ги приказваш. А това как се тъпчел с антидепресанти - ами той защото се чуди какво да прави, от скука ги взима сигурно. Това са сериозни медикаменти. Rolling Eyes

Честно казано, ако бях мъж и ти ми беше гадже, не бих те търпяла и минута. Помисли си добре върху СЕБЕ СИ и поведението си, а не кой в какво бил виновен. Разбирам, че ти е засегнато самолюбието, но да дигаш скандали въз основа на това кой за кого си мислел и какво си мислел не изглежда много нормално, какво ще кажеш?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
...... Ти за какво му ровиш в душата за признания? Чак пък за кого мислел, докато лъска? Това си е лична територия. Naughty
Не бившата е развалила връзката ви, ти я разваляш сам-самичка с ревността си и с разпитите си. От описанието ти той ми изглежда мекушаво момче, не особено наясно със себе си. Явно и опит с жените няма, щом е толкова откровен.
Защо му чоплиш душата? Защо вместо това не си преосмислиш комплексите и ниското самочувствие, щом само появата на бившата те кара да изпадаш в такива истерии и чак да го биеш?! И цялата тази тирада ти каква си работяга и той какъв е мързеливец - необходимо ли беше, и пред него ли такива ги приказваш.
С това и аз съм съгласна,не чопли там където и теб ще те заболи.Мъжете не обичат да ги притискат и затрупват с въпроси,а после и отговорите им не ни харесват.Щом всичко е било наред,защо си започнала да  го разпитваш,така сама го подтикваш точно натам накъдето неискаш да отива.Той сам ли започна да говори за нея или ти започна всичко,понеже аз разбрах че от теб е почнало. newsm78

# 23
Лизбет, Карчева, разбирам откъде идва несимпатимчността ви към мен!
Мислите ли, че ми е хубаво да се правя постоянно на инспектор Гаджет?!  newsm78 Е, не.Ама въобще даже. Но ревнивите хора са болни хора. Сега като съм малко по-спокойна, чета какво съм писала и не се познавам на моменти. Може би до следващия пристъп. Embarassed
Иначе за работата сте прави. Много беше грозно от моя страна и го направих от яд. Иначе приоритет му е ученето сега, да. Учи една от най-реномираните специалности у нас и ме кара да се гордея.

А иначе комплекси нямам от няколко години.  Stop Blush

# 24
  • Мнения: 592
Я го разкарай този от главата си #2gunfireНе ти трябва такова нещо я къщата #Cussing out!Задават се празници,излизай с приятели,забавлявай се.. PartyИ ведъж завинаги приклю4и с тази връзка която ти носи само мъка!Каква любов,какви 5 лева-тоя 4овек не те Party заслужава!Килограмите...О,я моля...той сигурно е ,,Мистър България,,!Стига си си оплаквала живота!Вземай се в раце....4е да не идвам JoyГоре главата мила...и други майки синове са раждали!  bouquet
Peace

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Използвам ника на жена ми, защото случайно попаднах на темата ти и просто се шашнах.
1. Аз като мъж - к'во е това ту при едната после при другата, после пак обратно  #Crazy
Това да не е верига магазини да ходи кадето му отърва. Я го шитни или да си сяда на дупарата и да си гледа либето.  smile3513
2. Какъв е този дето още мама и тати го издържат на 23 години. Лелеее  и ти те първа ще разчиташ тоя да ти издържа семейството, което трябва да сътворите. Бил на работа един месец... той "Ши са приомури ма жена"... и го уволнили  smile3532 
3. Вие пробвали ли сте да живеете заедно...  newsm78  аз този го виждам само пред компиютъра или пред телевизора и нищо друго да не прави.
Съжалявам че има такива лйохмани (без да обиждам), но после що ни плюели жените...   smile3512

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 26
  • Мнения: 463
Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  

от това, което си написала, още веднъж се убеждавам, че този мъж е за коша.

# 27
  • Мнения: 4 668
Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  

от това, което си написала, още веднъж се убеждавам, че този мъж е за коша.

Опссс ... това по - горе не бях прочела ... за антидепресантите и магическите камъни  Shocked
Примера който ти дадох с моята приятелка беше за подобна ситуация , но с двама успели в кариерата и живота си хора ...

Така че ... ще трябва да се съглася с Eden , това не може да се нарече мъж ...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Според мен /от това което прочетох/ човека продължава да си е влюбен в другото момиче, но тъй като тя е "заета", ти се явяваш нещо като заместител.
Извини ме за откровеността, може би е болезнено за теб, но смятам, че когато човек се отърси от илюзиите и погледне истината в очите, по-лесно е да я приеме.
Желая ти успех и една много щастлива и разтърсваща нова любов през Новата година.

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Разкарай го, не е за теб. Ровиш ли му се в душата или не - това си е твоя начин на действие. Попадала съм в подобна ситуация - ревнувах, много! И знам какво е. Каквото и да правиш, то е защото си предизвикана (поне от това, което чета, така излиза). Ако кратко и ясно е дал да се разбере, че няма НИКАКВО желание да се замесва с бившата, и че е с теб, и само с теб, нямаше да се стигне до тук. А тая тъпотия с килограмите - ми и аз бях "пищна мадама". И какво, трябваше да ме зарежат ли? Хах! Да хваща пътя и да трови друга. Ти си живей живота - мъже много, там е и твоят  Wink

# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Махай го, ще ти олекне на душичката! Не се терзай повече! И какво означава сама на празниците - ти приятели нямаш ли? Сама казваш, че не можеш да им споделиш, значи имаш. А пък не е нужно да споделяш всичко.

# 31
Здравей, ОТЧАЯНА,

Както го описваш, възлюбения ти е човек, свикнал някой друг да се грижи за него. С такъв мъж се живее трудно, ако смяташ да не се лишиш от социалните си връзки. Причините са 2
1. Ти ще поемеш отговорност за семейството - финасова, организационна и т.н., но в очите на околните ти ще си гадната и ще го подтискаш. Освен това се приготви за голям сблъсък със свекървата - обикновено те са властните и заради това любимите им синчета стават такива безотговорни. Защото една такава жена няма доброволно да се откаже от контрола си просто ето така и ще се опитва да контролира и манипулира и теб.
2. Един такъв мъж преко сили би могъл да поеме временно юздите, но само временно. Такъв мъж чака на готово да му се поднесе всичко, не би потърсил начин да се справи финансово при затруднение - в случая заплатата дето му се дава от родителите.

Ако за баща на детето си си харесала този мъж, не очаквай от него в случай  на криза да поеме отговорността да се справи с нея. Но сама ти също не си готова да се справяш - опита ти в пубертета го доказва. Нямаш силата да се бориш и справяш, а ако това не е възпитано от дете в теб, като голяма можеш да го направиш само за определен период от време, но не завинаги.
Ако желаеш живот като по филмите (не сериали като "Дързост и красота")  - трябва да се бориш постоянно ежедневно за самостоятелността си. Иначе си става сапунка - ти, твоето семейство, неговото семейство, но без вашето общо семейство.

Пиша ти това от опит - бях силна, мислех че се справяме с мъжа ми и в ситуация, в която той трябваше да се докаже като мъж, той се провали. Опитах се да се откажа и да го принудя той да се бори за семейството му, но той няма изградени принципи на мислене и поведение в критични ситуации, няма нагласата да се бори. На думи би направил всичко, но на практика - опитите му се изчерпват само на стадий "опитвам гледайки"

# 32
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Здравей, ОТЧАЯНА,

Както го описваш, възлюбения ти е човек, свикнал някой друг да се грижи за него. С такъв мъж се живее трудно, ако смяташ да не се лишиш от социалните си връзки. Причините са 2
1. Ти ще поемеш отговорност за семейството - финасова, организационна и т.н., но в очите на околните ти ще си гадната и ще го подтискаш. Освен това се приготви за голям сблъсък със свекървата - обикновено те са властните и заради това любимите им синчета стават такива безотговорни. Защото една такава жена няма доброволно да се откаже от контрола си просто ето така и ще се опитва да контролира и манипулира и теб.
2. Един такъв мъж преко сили би могъл да поеме временно юздите, но само временно. Такъв мъж чака на готово да му се поднесе всичко, не би потърсил начин да се справи финансово при затруднение - в случая заплатата дето му се дава от родителите.

Ако за баща на детето си си харесала този мъж, не очаквай от него в случай  на криза да поеме отговорността да се справи с нея.

Точно!

# 33
  • Мнения: 8 917
Не се унижавай да се сравняваш повече с който и да било - ти си отделна личност и нямаш нужда да се уверяваш в любовта на някой с думи...обърни гръб временно и си живей СВОЯ живот- останалото ще се нареди Peace

# 34
О, майка му е много свястна жена и мисля, че ме харесва /поне това е показала досега/, аз също много я ценя. И май е на моя страна. Не мисля, че и тя смята за нормално да се връща към това момиче.

Както и да- мисля, че всичко е свършено. Този човек наистина не ме заслужава.

Вчера вечерта говорихме по кю-то. Така и така беше ме унижил пред нея /да не се познавах с нея, щеше да ми е все едно, но се знаем/ накарах го да ми изчисти името пред нея щом толкова ме обича, да й каже, че ме обича. Развика ми се, каза ми, че това не било Биг Брадър, че той сам ще си избира пред кого да споделя, а онова, че й беше казал, че не знае какво чувства към мен- оправдаваше с това, че имал нужда да сподели с някой и тя била там.  #Cussing out Така и не ми обясни защо са тези двойни стандарти.
КРАЙ!

Вчера му пуснах линк към темата, за да види, че не само аз смятам за нормално поведението му. Така че ако днес влезеш .....СБОГОМ!

# 35
  • София
  • Мнения: 8 283
БЯГАЙ, БЯГАЙ, БЯГАААЙ... редакция след като прочетох и полседното ти мнение... и към двамата ама в различни посоки
Аз съм с малко по-друго мнение.

Нещо и двамата не сте ми симпатични от тези твои писания.

Той сигурно е прибързал, като е тръгнал с теб, още не е бил прежалил бившата - ами случва се, някои любови са по-силни от други. Ти за какво му ровиш в душата за признания? Чак пък за кого мислел, докато лъска? Това си е лична територия. Naughty

Не бившата е развалила връзката ви, ти я разваляш сам-самичка с ревността си и с разпитите си. От описанието ти той ми изглежда мекушаво момче, не особено наясно със себе си. Явно и опит с жените няма, щом е толкова откровен.
Защо му чоплиш душата? Защо вместо това не си преосмислиш комплексите и ниското самочувствие, щом само появата на бившата те кара да изпадаш в такива истерии и чак да го биеш?! И цялата тази тирада ти каква си работяга и той какъв е мързеливец - необходимо ли беше, и пред него ли такива ги приказваш. А това как се тъпчел с антидепресанти - ами той защото се чуди какво да прави, от скука ги взима сигурно. Това са сериозни медикаменти. Rolling Eyes

Честно казано, ако бях мъж и ти ми беше гадже, не бих те търпяла и минута. Помисли си добре върху СЕБЕ СИ и поведението си, а не кой в какво бил виновен. Разбирам, че ти е засегнато самолюбието, но да дигаш скандали въз основа на това кой за кого си мислел и какво си мислел не изглежда много нормално, какво ще кажеш?

След като прочетох последното ти мнение съм още по-съгласна със това... пратила си му линк, замесваш майка му (тя е негова каквото и да направиш)#Crazy #Crazy я се оправяйте сами 

Има приятелка, която след подобна ситуация е в положение "родители отглеждащи сами децата си", тя  не се отдръпна от него,  споровете между тях не спират, постоянно човъркат рани и за двамата и какво щастливо ли ще е детето???
Приятелка ми е мъчно ми е за нея, но след като видях на къде вървят нещата спрях със съветите

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 12:59 от Мама на слънце

# 36
Мама на слънце, въобще не замесвам майка му, спокойно.  Naughty Просто отчетох, че е свястна жена.
А иначе на нея нищо не съм й казвала, той сам й е споделил, че го ревнувам.  Wink

# 37
  • Мнения: 431
Майка му замесваш, линкове му пращаш да види как си го изтипосала - а уж си на 24.  Shocked
Нищо де, правиш му услуга на момчето.
Това е то - отчаяние; за два дена - от лИбоФ до безразличие и сбогом. smile3505

# 38
  • Мнения: 3 453
Ами какво да правиш...нищо. Мислиш ли, че след всичко, което ти е казал връзката ви има бъдеще и че това е мъжът за теб?

# 39
  • Мнения: 730
...да заспя и никога да не се събудя.  Cry
HELP!
Един мъж не заслужава това,никога не си го и помисляй!Много полезни и навременни съвети са ти дали другите момичета,подкрепям.....късай и хвърляй и никога не поглеждай назад  bouquet

Подкрепям Peace
За мъж да си сложиш край на живота е просто Ъпсурдно,даже и не си го помисляй Naughty

Общи условия

Активация на акаунт