Много ми пада косата!!!!

  • 18 119
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Нещо страшно е!!!
Не ми се влиза в банята даже вече, защото като я измия с шампоан и после като сложа балсам става нещо страшно #Crazy
Споделете някаква маска против косопад!
Фризьора ми каза, че било адски масово напоследък, но това не ме успокоява изобщо!!!!
Верно, че бая я подложих на разни химии - в смисъл, че първо вадих кичури една година, а сега от 3 месеца я боядисвам ..... ама такова чудо не е било никога  no
Дайте някакъв съвет

# 1
  • Мнения: 2 936
ампули против косопад  Peace заедно с шампоан и маски за тази цел...
препоръчвам ти RENE FURTERER

# 2
  • :)
  • Мнения: 337
Хапчета "Пантогар",добавка селен можеш да си купиш също е добре за косата. От билките коприва, чемшир Peace. Успех!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Ох, вече и аз незнам какво да я правя и моята коса... Cry Проблемът ми е същият - след балсама ми се реве при мисълта какво ще изпада от главицата ми... С какво ли не се плесках вече, и хапчета пих... Незнам какво повече мога да направя по въпроса - и хормони си изследвах - всичко е о.к. а пустата му коса пада вече 8-ми месец. Почвам да си мисля, че най-вероятно се дължи на стрес  newsm78

# 4
Моята коса също беше почнала да пада на снопове.Като ходих при една моя приятелка фризьорка тя ми каза да си правя маска от равни части мас,газ,един жълтък и едно шишенце витамин А.за да спре косопада отначало през два дена се правят маските и после в месеца виднъж.Стоиш колкото можеш и спри да я боядисваш известно време.При мен подейства успех. smile3511 newsm44

# 5
  • Мнения: 374
продуктите на PHITO са много добри (само питаш кой е против косопад че не го помня) търси ги в аптеката.аз така си реших проблема  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз знам само мързеливите и скъпи системи. Всичко е индивидуално. НА мен веднъж едно ми действа, друг път -друго. Ползвала съм предимно ампули на Виши, Фито и Дюкре (спрейове за ден и нощ). Виши и Дюкре действат много добре, но на бременни не се препоръчват. Сега аз понеже съм бременна, ползвам Фито. Забелязах, че на третета ампула косопадът спря. Но фито са повече за подхранване. При причини като стрес, хормонален дисбалнас и смяна на сезоните най-добре действа Виши, Дюкре също е отличен избор, но там трябва да се приложи цялата серия от продукти против косопад (шампоан, спрейовете и витамините за пиене - ако имаш интерес в добре заредените аптеки ги има и там ще ти обяснят подробно). Общо взето ти трябват 60-100 лв... Sad
Иначе има и по-скъпи неща - Leonor Greyl например, но там цените са космически, а и лично не съм ги пробвала - само отзиви съм чувала. Но един техен шампоан (най-ефтиното) е около 60 лв... Ясно защо не съм ги пробвала...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 956
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан и още толкова за балсам и да си ги пестя с капкомер, но косата ми да се запази. А аз съм с генетично слаба коса... Малко ми трябва...

# 8
  • Мнения: 2 936
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан

 newsm10   напълно съм съгласна с теб!

# 9
  • София
  • Мнения: 900
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet

# 10
  • :)
  • Мнения: 337
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet
Не знам... аз вече се отчайвам Cry имах къдрава и гъста коса, досега се гледах на снимките, напрово ми се доплака. В момента косата ми е права и цъфти ужасно...Ще опитам с "Фитовал", колко време ползва серията? Поздрави Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 900
Ползвам я от около месец и половина и вече съм като Лилиту от дъртия брат, почти имам ореолче от малки, нежни космета  Joy
Голям майтап е като си изправя косата  hahaha
Стръчват отвсякъде и вече се отказвам от любимата Ровента  Sick, но пък си се вапцам  Laughing както си му е реда  Peace
За мен са страхотнаа комбинация, дано да помогне  Peace
УСПЕХ  Hug

# 12
  • Мнения: 5 790
Имам чувството, че това е повсеместен проблем.
До преди година мятах грива и това бе едничката ми гордост  Twisted Evil
Килцата ми са достолепни, ръстта отчайващ за всеки нормален мъж  Joy, с думи прости - голееееема жена  bowuu
Преди около месец ми подариха пълен комплект "Fitoval" за косопад
шампоан, витамини и тоник.
Няма да повярвате, предвид определено ниската цена, ефект имаше от първия ден  Peace
А и аз, мързеланката, немой да стопим некое килце, си го поръчах по телефона и ми го доставиха в офиса  Rolling Eyes
Горещо го препоръчвам, апропо моя близка, със себореен дерматит също покрай мен реши да го пробва и е много доволна
Целия масраф и за трите неща е около 22-25 лева, а само витамините са за два месеца
Струва си да опиташ
Успех   bouquet

Моля те, сподели откъде си го поръча.

# 13
  • Мнения: 5 362
Продуктите на Фитовал са наистина много добри Peace
Има ги в аптеките.

# 14
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан и още толкова за балсам и да си ги пестя с капкомер, но косата ми да се запази. А аз съм с генетично слаба коса... Малко ми трябва...
Сподели моля те каква козметика за коса ползваш, защото си изброила тези които масово ги има,а и аз търся нещо по-различно?

# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Горещо ви препоръчвам домашна маска за коса :
1 супена лъжица пчелен мед
1-2 жълтъка / според дължината на косата /
2 супени лъжици бадемово масло / зехтин или 1 супена лъжица свинска мас / без сол /
1 супена лъжица алкохол
бърка се до хомогенна смес и се нанася първо в корените, а после и по дължината на косата. Отмива се лесно - не се страхувайте и те оставя миризма.
Стои се поне 1 час.
Аз я правя по два пъти в седмицата. Косата се заздравява и започва да расте нова. Омазнява се по-малко и не цъфти.
Успех !!! Peace

# 16
Нажежена до бяло аз съм съгласна с теб,че домашните маски са много по-ефикасни от тия скъпи и с неясен произход продукти.Бабините маски ако не помогнат поне няма да навредят.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Нажежена до бяло аз съм съгласна с теб,че домашните маски са много по-ефикасни от тия скъпи и с неясен произход продукти.Бабините маски ако не помогнат поне няма да навредят.

Определено помагат много, но трябва постоянство. Правя гореописаната от мен маска вече около 6 месеца, като не пропускам седмица, а ако мога я правя и по два пъти в седмицата. Косата ми беше много силно изтъняла, не е падала, но се късаше, заплиташе и цъфтеше неудържимо - всеки месец бях да ми хващат връхчета и падаха по два см. Не растеше и ми хвърчеше във всички посоки. Трябва да кажа, че като стимул ми подейства темата за " Тайната на дългата и гъста коса" в този фопум, но имама предубеждение към животинската съставка "Тривитаминол", която е посочена в маската там. Но от там ми дойде стимула и сега продължавам да работя по въпроса за косата си.
Да добавя, че явно има външна промяна, защото фризьорката ми, която посещавам вече поне 3 години каза, че косата ми е много обемна и няма цъфтежи - не се бях постригвала поне 4 месеца. Получих комплимент и от една приятелка, която не ме беше виждала доста време. Явно има ефект  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 900
Incandescent  Hug
Аз съм фреш  Laughing и зайче за форума, та съм пропуснала коментарите, за които споменаваш
Живо се интересувам от [quote author=Incandescent l
 имама предубеждение към животинската съставка "Тривитаминол", която е посочена в маската там.
За какво конкретно става дума?
Коя е маската?
Благодарство предварително   bouquet

# 19
  • Мнения: 167
Incandescent  Hug
Аз съм фреш  Laughing и зайче за форума, та съм пропуснала коментарите, за които споменаваш
Живо се интересувам от [quote author=Incandescent l
 имама предубеждение към животинската съставка "Тривитаминол", която е посочена в маската там.
За какво конкретно става дума?
Коя е маската?
Благодарство предварително   bouquet
Става въпрос за темата: Тайната на дългата и гъста коса. Много е дълга темата, потърсия има мн полезна информация

# 20
  • София
  • Мнения: 900
 Hug Incandescent
  bouquet

# 21
  • Мнения: 463
от моя собствен опит мога да споделя, че ако причината е стрес, шампоаните и хапчетата трудно могат да помогнат

# 22
  • Мнения: 4 473
Със същият проблем съм. По препоръка на форумки си взех шампоана на PHYTO, току що го ползвах за 3-ти път и все още резултат не виждам. Май трябваше и ампулите да си взема, ама защо не го направих... Rolling Eyes. Тези, които са го ползвали - споделете има ли резултат от него и кога!? Thinking

# 23
  • Мнения: 2 414
Ампули на Виши или Фито Grinning

# 24
  • :)
  • Мнения: 337
Нажежена до бяло аз съм съгласна с теб,че домашните маски са много по-ефикасни от тия скъпи и с неясен произход продукти.Бабините маски ако не помогнат поне няма да навредят.

Определено помагат много, но трябва постоянство. Правя гореописаната от мен маска вече около 6 месеца, като не пропускам седмица, а ако мога я правя и по два пъти в седмицата. Косата ми беше много силно изтъняла, не е падала, но се късаше, заплиташе и цъфтеше неудържимо - всеки месец бях да ми хващат връхчета и падаха по два см. Не растеше и ми хвърчеше във всички посоки. Трябва да кажа, че като стимул ми подейства темата за " Тайната на дългата и гъста коса" в този фопум, но имама предубеждение към животинската съставка "Тривитаминол", която е посочена в маската там. Но от там ми дойде стимула и сега продължавам да работя по въпроса за косата си.
Да добавя, че явно има външна промяна, защото фризьорката ми, която посещавам вече поне 3 години каза, че косата ми е много обемна и няма цъфтежи - не се бях постригвала поне 4 месеца. Получих комплимент и от една приятелка, която не ме беше виждала доста време. Явно има ефект  Peace
Привет! Аз също правя маската на Деси с Тривитаминол. От къдрава, косата ми се изправи, не знам каква е причината, и със сигурност не е лъскава и няма блясък...вече не знам какво да правя  Sad може ли причината да се дължи на това, че вместо Тривитаминол, слагам Виалитон (казаха ми, че е едно и също). Мерси предварително Peace

# 25
  • Мнения: 374
Със същият проблем съм. По препоръка на форумки си взех шампоана на PHYTO, току що го ползвах за 3-ти път и все още резултат не виждам. Май трябваше и ампулите да си взема, ама защо не го направих... Rolling Eyes. Тези, които са го ползвали - споделете има ли резултат от него и кога!? Thinking


аз съм ползвала и бях доволна в началото всеки път си миех косата с него.т.е. на около 5-6 дена  (имам много дълга коса) после започнах да комбинирам и с други шампоани ....с един шампоан на biopoint  колекция за дълги коси пише (мисля че просто е доста силен и затова) ползвам и спрей за разресване на същата марка без отмиване (личния ми опит сочи че балсами,спрейове и т.н. без отмиване са по добри)....надявам се че помогнах.ако има нещо питай....маниачка съм на темата за коси и съм отгледала доста хубава кичара Mr. Green

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Нажежена до бяло аз съм съгласна с теб,че домашните маски са много по-ефикасни от тия скъпи и с неясен произход продукти.Бабините маски ако не помогнат поне няма да навредят.

Определено помагат много, но трябва постоянство. Правя гореописаната от мен маска вече около 6 месеца, като не пропускам седмица, а ако мога я правя и по два пъти в седмицата. Косата ми беше много силно изтъняла, не е падала, но се късаше, заплиташе и цъфтеше неудържимо - всеки месец бях да ми хващат връхчета и падаха по два см. Не растеше и ми хвърчеше във всички посоки. Трябва да кажа, че като стимул ми подейства темата за " Тайната на дългата и гъста коса" в този фопум, но имама предубеждение към животинската съставка "Тривитаминол", която е посочена в маската там. Но от там ми дойде стимула и сега продължавам да работя по въпроса за косата си.
Да добавя, че явно има външна промяна, защото фризьорката ми, която посещавам вече поне 3 години каза, че косата ми е много обемна и няма цъфтежи - не се бях постригвала поне 4 месеца. Получих комплимент и от една приятелка, която не ме беше виждала доста време. Явно има ефект  Peace
Привет! Аз също правя маската на Деси с Тривитаминол. От къдрава, косата ми се изправи, не знам каква е причината, и със сигурност не е лъскава и няма блясък...вече не знам какво да правя  Sad може ли причината да се дължи на това, че вместо Тривитаминол, слагам Виалитон (казаха ми, че е едно и също). Мерси предварително Peace

Не съм правила маската с Тривитаминол / описала съм по-горе каква домашна маска правя /  Peace Чела съм доста в темите за Тривитаминола, но в момента правя опити да забременея и не знам до колко тези витамини са безопасни  newsm78
За Виалитона момичетата писаха, че е едно и също с Тривитаминола.
Аз си мисля, че някоя от другите съставки в маската не ти действа добре. Да не би мазнината да ти идва много - аз имах едно такова неприятно изживяване - бях прекалила с количеството мас в състава на маската и косата ми, която е доста чуплива стана една такава тежка, залепнала и с помътнял цвят  ooooh! - ужас просто. Сега внимавам с мазните съставки.

# 27
  • Мнения: 3 050
И забравих да добавя - косата много пада от ефтини шампоани , балсами, маски и бои за шир потреба. Моята поне здраво се скапва от всякакви лореали, давове, сънсилкове, пантени и тям подобни... За това предпочитам да дам 15-20 лв за шампоан

от моя собствен опит мога да споделя, че ако причината е стрес, шампоаните и хапчетата трудно могат да помогнат
Подкрепям тези две мнения.
Аз ако бях на твое място jufy  ,
 щях да внимавам с миенето на косата си-тези многото продукти като балсами и какви ли не неща... се отразявт понякога зле на косата особено ако не са много качествени. Най-добре си вземи някакъв по-лек (по-слаб) билков шампоан, комбинирай го с шампоан против косопад-Фито или друг, но качествен и от аптека. Под комбиниране имам предвид да се редуват, защото по този начин няма да навреждаш толкова на косата. ( Все пак миенето на косата, си е малко или много, травмиране на косъма)
Важно е при усилен косопад също така да има постоянство и да се лекува не само вътрешно, но и външно -т.е да се вземат хранителни добавки, за изграждане на по-здрав косъм от космената кутикула, а също така и използване на шампоан за заздравяване на кожата на главата. Тя трябва да е чиста, да няма пърхот, защото иначе се затормозява растежа на косъма. Не знам до колко съм полезна, но това са ми го обяснявали все лекари... така че това мога да кажа-и успех на всички! с косопада! Hug

# 28
  • Мнения: 416
              На мен днес ми казаха за някаква марка "Кардинал" за косопад бил много ефективен (предполагам че е шампоан, не разбрах много добре  Embarassed). Някой чувал ли е тази марка?

# 29
  • София
  • Мнения: 35 943
 Подкрепям iguanka , моето мнение е на човек, който винаги е имал проблем с косата. Според всички мои познати имам страхотна коса - но това само аз си знам как го постигам и колко   много грижи изисква.
При косопад - трябва човек да се въоръжи с търпение и да знае че нестава от днес - за утре.
Първо трябва косопада да спре - минават поне 1-2 месеца...после да израсте нова коса - минава поне 1 месец след започнатото лечение.
На първо место са продуктите които се приемат през устата /витамини, минерали,аминокиселини и т.н/, след това препарати за третиране на косата- ампули,серуми,лосиони и накрая шампоаните.
И много е важна качествената/здравословна,полезна/ храна.
След 3 месеца лечение моят косопад почти спря. Hug

# 30
  • Мнения: 463
Най-добре си вземи някакъв по-лек (по-слаб) билков шампоан, комбинирай го с шампоан против косопад-Фито или друг, но качествен и от аптека.

iguanka, ако знаеш и по аптеките какви ментета се продават... на никого нямам вяра вече аз.

# 31
  • Мнения: 3 050
ами за съжаление може и да си права Sad...но просто аз предпочитам, когато мога да пазарувам от аптека Wink То в България е трудно лечението на каквото и да е. Tired

# 32
  • :)
  • Мнения: 337
Incandescent , може и в това да е причината! Съвсем случайно се консултирах с една аптекарка и тя ми препоръча маслена баня с Вит. А и бадемово масло. Много съм доволна! Препоръчвам ти го! Вероятно не е толкова активна, колкото маската на Деси, но косата ми живна от първия път, а изглеждаше наистина ужасно. Желая ти Весели празници!!!

# 33
  • Мнения: 2 414
Incandescent , може и в това да е причината! Съвсем случайно се консултирах с една аптекарка и тя ми препоръча маслена баня с Вит. А и бадемово масло. Много съм доволна! Препоръчвам ти го! Вероятно не е толкова активна, колкото маската на Деси, но косата ми живна от първия път, а изглеждаше наистина ужасно. Желая ти Весели празници!!!
Много ме заинтригува с тази маслена баня-може ли да ми обясниш малко по-подробно как се прави? Heart Eyes

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Вчера си купих шампоана на Рене Фуртерер - Фортицеа /за косопад/ и от ампулите им Трифазик пък да видим дали ще има някакво подобрение... много се надявам, защото цената на една ампула е 12,00лв.

# 35
  • Мнения: 2 414
Да се похваля,че вече пия Ревалид от една седмица и косата ми вече почти спря да пада. Wink

# 36
  • Мнения: 78
Да се похваля,че вече пия Ревалид от една седмица и косата ми вече почти спря да пада. Wink

Радвам се за теб! Simple Smile
Явно наистина е масово. Аз преди година пих Ревалид,тогава нямах косопад де,но бях доволна..Косата изглеждаше доста благодарна.Simple Smile Сега правя маската на Деси,но като сложа повечко от тривитаминола видимо ми пада повече коса ,докато си я отмивам. Някой ползвал ли е другите продукти на Ревалид? аз ще взема да ги пробвам. макар 4е си мисля,че е по-добре да се ориентирам към Фито  Thinking а сигурно са силни да ги редувам двата...вие какво мислите?

# 37
  • :)
  • Мнения: 337
Ами не знам, аз реших да ползвам Фитовал, въпреки, че нямам сериозен проблен с косопада, по- скоро доста ми цъфти и искам малко да се сгъсти Rolling Eyes е не знам дали това може да ми се случи с хапчетата, но надеждата умира последна:) не знам дали като се сменят хапчетата ще има ефект от тях аз също искам да си взема Ревалид или дори Фито, най- вече заради цената, излизат по- евтини. А за маслената баня- смесваш една ампула ретинол( това е вит. А, продава се в аптеките 5мл) и бадемово масло. Нанасчш на косата и завиваш главата с найлон и хавлиена кърпа, така по- добре прониква ж косъма. Поздрави от мен Peace

# 38
  • Мнения: 2 414
Agi_ns ,а тази маслена баня може ли по някакъв начин да ми свали боята,защото вчера се боядисах,а са ми казвали,че от  домашните маски боята падала... Confused

# 39
  • Мнения: 1 404

аз ползвам само домашни маски, но боята не ми пада   Wink

# 40
  • Мнения: 4 170
И аз имах този проблем.Косата ми спря да пада когато спрях да я мия с шампоан за около 3 седмици.Слагах й само балсам и маска.Сега косата ми е божествена. newsm76

# 41
  • Мнения: 1 454
Аз от 2-3 седмици започнах да си впръсквам хининова вода и забелязвам че има ефект. Косата ми пада доста по- малкои се омазнява по- бавно

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick

# 43
  • Мнения: 634
Не се притеснявай, сезонно е сигурно.
щом масово се наблюдава.
и при мен до миналата седмица беше така и се чудех от какво-и вече спря.
а чесъна наистина е панацея Peace-една позната имаше проблем и й падна цял кичур-тогава доктора я посъветва да се маже с чесън

# 44
  • Мнения: 374
а как то4но става това с чесъна.колко се слага и само ж корените ли?ако мойе някои да опи6е Crazy

# 45
  • :)
  • Мнения: 337
Agi_ns ,а тази маслена баня може ли по някакъв начин да ми свали боята,защото вчера се боядисах,а са ми казвали,че от  домашните маски боята падала... Confused
Не, точно от тези съставки не, те подхранват косъма, но от кисело мляко и жълтък боята пада, поне моята.

# 46
  • :)
  • Мнения: 337
ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick
Тинка, колко време стоиш с чесъна? След отмиване мирише ли главата? Rolling Eyes

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз вечер си втривам сока от изстискани скилидки чесън в корените и така спя. В началото малко щипе, но то това е и целта. Сутринта като стана се къпя и в банята след мен ухае на ...  Mr. Green Друг вариант е изстискан сок от една глава чесън + бадемово масло. Намазваш хубаво корените и увиваш с найлон и хавлиена кърпа. Стоиш така 2 часа поне. Наистина има голям ефект от чесъна, но като ида в салона да се изсушавам умирам от срам  Embarassed смърди около мен яко...
От два дни съм подновила процедурите с чесъна, че ми отиде косицата  Cry

# 48
  • Мнения: 4 170
ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick
Чувала съм , че и зехтин помага.

# 49
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick
Тинка, колко време стоиш с чесъна? След отмиване мирише ли главата? Rolling Eyes

Колкото издържиш. Мажеш, стоиш колкото издържиш и след това миеш. Мирише докато е мокра, после не, но ако те навали дъжд остава чудна миризма след теб. Sick Аз пробвах да сложа малко в маската на Деси и после 3 седмици ми миришеше косата като я миех (добре, че след това не миришеше). Повече не повторих. Но много момичета казаха, че го ползват не им пречи миризмата и са много доволни.

ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick
Чувала съм , че и зехтин помага.

За зехтина не бях чувала, само съм чувала за мазане на краищата след баня може да се слага зехтин за подхранване.

# 50
  • Мнения: 4 170

ЧЕСЪН, натриваш корените със сок от чесън (истискани скилитки чесън) Невероятен ефект, както и миризмата е невероятна.  Sick
Чувала съм , че и зехтин помага.

За зехтина не бях чувала, само съм чувала за мазане на краищата след баня може да се слага зехтин за подхранване.

Може да се направи маска с чесън и зехтин.Така хем косата няма да пада, хем ще е подхранена. bowuu

# 51
  • :)
  • Мнения: 337
Да се похваля- снощи се намазах с чесън, не беше толкова ужасно, повтарях си, че целта оправдава средствата, а от доста места чувам че е ефикасно и миризливичко Rolling Eyes както и да е... а за зехтина- аз редовно го използвам, косата ми е сухичка, по- добре ми действа от свинската мас.

# 52
  • Мнения: 2 673
Има страхотен комплект от шампоан, балсам и лосион за втриване без изплакване. ПАУЪР ПЛЮС. Струва около 50лв. Ползвала съм го на два курса т.е. два комплекта в рамките на 1 година. Има невероятен ефект. Спасяващ просто. Американски продукт е, няма го в аптеките и в магазинната мрежа, достави ми го приятел - дистрибутор. Но в момента няма внос. Ако си го намериш няма да съжаляваш.
        Сега по препоръка на мами от форума си взех ФИТО за жени - за косопад, макар че не ми пада косата..ама за всеки случай.

# 53
  • Мнения: 7 723
Има по аптеките един лосион - СЕБОРАЛ , или СЕБОРАЛ- форте   Peace Натърква се в корените след баня и не се измива  Peace Цената му е около 2лв. Мене това ме спаси  Peace
Може да се ползва успоредно с всякакъв вид маски  Peace

# 54
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Има по аптеките един лосион - СЕБОРАЛ , или СЕБОРАЛ- форте   Peace Натърква се в корените след баня и не се измива  Peace Цената му е около 2лв. Мене това ме спаси  Peace
Може да се ползва успоредно с всякакъв вид маски  Peace

Себорал-Форте ми го похвали една приятелка и аз съм си наумила да го взема.

# 55
  • varna
  • Мнения: 1 012
а за катранен шампоан български да сте чували-боров? пробвайте има ефект!

# 56
  • Мнения: 3 050
аз съм чувала, но не съм пробвала все още Rolling Eyes

# 57
  • :)
  • Мнения: 337
а за катранен шампоан български да сте чували-боров? пробвайте има ефект!
Чувала съм само за катранен сапун, не знаех, че има и шампоан. Разкажи Wink

Общи условия

Активация на акаунт