Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 586
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
Пети,няма от какво да те  срам-все някога ще ти се наложи.Аз умирах от ужас от магарето,само на ехограф ме бяха гледали,ама идва и тоя момент-хич не  страшно!!!!Успех,мила:)А иначе,де да знам,аз пък съм привърженик на мъжете гинеколози,поне,колкото съм попадала при жени-все са по-груби ooooh!Нооо,моя съвет е,отиди с дълга пола,на мен ми помага психически поне.Само запратям и туй то:))))А до темата-аз съм се обривала под мишници от Вйит:(((И сама се научих да си махам всичко от триъгълника  с кола и ми е супер hahaha Peace

# 61
  • Мнения: 4 770
  Бррр, само от думата "магаре" настръхнах!...  ooooh!
 Сега пробвах депилиращ крем Елеа, само че за ръце - доволна съм!
 Бихте ли ми препоръчали някой Вийт, който да става за всички части на тялото, ако е от тези дето сами се отмиват - още по-добре!  newsm78  Вие какъв ползвате?  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 316
Пети,няма от какво да те  срам-все някога ще ти се наложи.Аз умирах от ужас от магарето,само на ехограф ме бяха гледали,ама идва и тоя момент-хич не  страшно!!!!Успех,мила:)А иначе,де да знам,аз пък съм привърженик на мъжете гинеколози,поне,колкото съм попадала при жени-все са по-груби ooooh!Нооо,моя съвет е,отиди с дълга пола,на мен ми помага психически поне.Само запратям и туй то:))))А до темата-аз съм се обривала под мишници от Вйит:(((И сама се научих да си махам всичко от триъгълника  с кола и ми е супер hahaha Peace
 

 newsm10 BRAVO  Az i na krakata nemoga da si napravja kola,a pak za tam da negovorim.Kakva kola po to4no polzva6?

# 63
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 283
Винаги съм ползвала само депилатоар.Няма значение марката,само трябва да пише "За деликатните зони".Даже сега последно си взех на "ЕLEA" - 2,50лв.+балсам за след епилацията.
1, Не боли
2, Израстват по-бавно космите
3, Не излизат подкожно космите
4, и най-важното - можеш съвсем сама да се справиш даже и с най-недостъпните места.

# 64
stani88,използвам една бг кола маска,топла,1.20 струва.И гледам да съм пила няколко бири преди това и да мисля за колата като за предизвикателство и игра LaughingПросто взе много скъпо да ми излиза на козметик,та се научих сама да си я правя и после съм много доволна от себе си и в приповдигнато настроение хахаххаха.Аааа,и още нещо,не използвам лентите от самата опаковка на колата-с тях нищо не става,поне при мен.Приспособих една стара памучна тениска на мъжа си,направих си парцалчета от нея и след това ги пера.Абе,малко си е досадна цялата процедура,но поне при мен,другите нямат ефект:/

# 65
  • Мнения: 3 316
stani88,използвам една бг кола маска,топла,1.20 струва.И гледам да съм пила няколко бири преди това и да мисля за колата като за предизвикателство и игра LaughingПросто взе много скъпо да ми излиза на козметик,та се научих сама да си я правя и после съм много доволна от себе си и в приповдигнато настроение хахаххаха.Аааа,и още нещо,не използвам лентите от самата опаковка на колата-с тях нищо не става,поне при мен.Приспособих една стара памучна тениска на мъжа си,направих си парцалчета от нея и след това ги пера.Абе,малко си е досадна цялата процедура,но поне при мен,другите нямат ефект:/
Az vednaj probvah sama da si napravq kola na krakata i takava macanica stana  doh  posle cqlata lepkah

# 66
ха ха ха,милата тя.Мии да,нормално.Аз разтилам вестници,насанявам се на някоя хавлия и така.След тва-директно в банята,че е страшна работа #Crazy hahahaНо,да,като се замисля,че иначе козметичката ще ме оръси 30 лв и се нетусиазирам:) а на краката ги махам с епилотар,че ме мързи с кола. Stop Grinning

# 67
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Veet имат точно за чувствителна кожа, мисля че е с бадемово масло и се препоръчва за деликатните зони. На мен ми понася добре, а и не е необходимо да се чака дълго време да подейства  Simple Smile
И аз ползвам на Veet за деликатните зони и съм много доволна  Peace Бързо,лесно и безболезнено  Peace
Момичета, нито един от Виит кремовете не е подходящ за интимните части- изрично го пише на опаковката (или поне на тукашния)
Виит имат за чувствителна кожа, но това далеч не значи че може да се употребява върху интимните части.Все пак като си купите крем за ръце или лице за чувствителна кожа не си мажете триъгълника...... Peace Peace Peace
Вили

# 68
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пък бих Ви прероръчала дамска електрическа самобръсначка на Филипс, може само отделно, а може и като комплект с епилатор.
Все пак депилатоарите са химия, а пък на цената две-три кола-маска процедури при козметичка можеш да си купиш страхотен епилатор. Освен това за кола косъма трябва да се отглежда по-дълъг, а с епилатор се маха и половин мм косъм.

# 69
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
http://www.veet.co.uk/products_creams.shtml
Вземам си думите назад  за това че няма за интимните части- сега видях че вече имат такъв.
Вили

# 70
  • Мнения: 3 316
ха ха ха,милата тя.Мии да,нормално.Аз разтилам вестници,насанявам се на някоя хавлия и така.След тва-директно в банята,че е страшна работа #Crazy hahahaНо,да,като се замисля,че иначе козметичката ще ме оръси 30 лв и се нетусиазирам:) а на краката ги махам с епилотар,че ме мързи с кола. Stop Grinning
Zamislqm se dali da probvam newsm78 ot bolkata malko me e strah,no 6tom iztarpqh sekcioto zna4i itova 6te iztarpq

# 71
Simple Smile нали знаеш,че организма е така устроен,че ,акое  нетърпима болката-припадаш:)чесно казано,може адски странно да ти прозвучи,но мен ме боли по-малко сама като се щавя,отколкото козметичка Shockedнямам обяснение защо.Опитай на малки участъци,цикли си нещо,мисли си-и мисля,че няма да имаш проблем newsm10 Не знам,при мен поне,бръснене,депилтоари-супер бързо ми никнат пак и предпочитам,да отделя 2-3 часа за кола и да не се занимавам поне 20 дни:)А иначе,верно е досада,че трябва да ги чакаш,обаче,нали съм омъжена,не е страшно Laughingа и мъжа ми се скубе с епилатор и не ми дава да си бръсна даже краката,кво остава за триъгълника:/ Успех на всички обезкосмяващи се в летните жеги!!! Hug

# 72
  • Мнения: 4 770
Винаги съм ползвала само депилатоар.Няма значение марката,само трябва да пише "За деликатните зони".Даже сега последно си взех на "ЕLEA" - 2,50лв.+балсам за след епилацията.
1, Не боли
2, Израстват по-бавно космите
3, Не излизат подкожно космите
4, и най-важното - можеш съвсем сама да се справиш даже и с най-недостъпните места.
   Аз ползвах нормалния (розов) - на ръцете стана пърфект, ама на краката...  Sick наложи се да мина с бигчето... Rolling Eyes
  Замислила съм се и за този за деликатни зони, но незнам дали не е вредно на триъгълника, тая химия да не уврежда нещо?  Rolling Eyes
  А ползвали ли сте на Арома, Регал и др. марки? Изглеждат добри на външен вид.
 П.П. Шокирана съм от сравнението на колата със секцио!  Shocked Shocked Shocked  Толкова ли е ужасно?  Sad

# 73
Не,не вярвам,да е като секцио....да си чувала някой да търпи секцио по 2 пъти на месец? Laughingаз поне,колкото жени познавам,са ми казвали,че естественото раждане по-малко боли.....или поне,по-кратко.Щото секциото си заздравява бавно и трябва адс е пазиш.Хич не е страшна колата,ама пак-зависи как си настроен психически.Аз умирам от ужас от ваксини,само Прегнил като ми биеха,стисках зъби...а имам 3 татоса Laughingтака,че,пак ти казвам-въпрос ан настройка.Simple Smile)))Късмет

# 74
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, но незнам дали бих се премислила...  Embarassed Embarassed Embarassed  Препочитам крем, само малко се притеснявам от химията вътре, ама по-добре от инквизиция.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт