O6te mani4ko ostana...a psixqsvam

  • 1 736
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 875
както сама виждаш - всички сме минали по твоя път Simple Smile нормално е да се притесняваш и тревожиш за всичко. на мен много ми помогна това, че бях прочела какво горе-долу ме очаква в болницата. преди това си представах, че отиваш, слагат те на магарето и раждаш, а то се оказа съвсем различно. повечето от времето си прекарваш в предродилна и само накрая си на магарето в родилна. че боли - боли, но само минути след това ще си забравила всичко. успех и кураж!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 50
Не се притеснявай! Много, много е важно да мислиш позитивно! Твоите мисли и настроението ти
са нещата които сътворяват настоящето и бъдещето ти! Ако искаш всичко да бъде наред -
трябва да мислиш по този начин. Не вярвай на негативните неща, които чуваш и четеш.
Ако си спокойна и уверена в себе си, ще родиш лесно и ще имаш едно спокойно, здраво и радостно бебенце.
Давам ти съвет от личен опит. Вярвай в хубавите неща, така сякаш вече са реални за тебе!
Пожелавам ти успех! Ти ще се справиш и ще бъдеш чудесна майка!
  Simple SmileHug 

# 17
  • Мнения: 1 288
съвсем нормално е да ти минават през главата тревожни мисли. само че просто няма за какво да се тревожиш  Grinning и аз се питах като тебе- тия всички момичета как така са се справили, колко ли са били смели, колко много неща знаят  за раждането и бебетата. а аз...и направо изпадах в ужас.
искам да ти кажа, че наистина няма за какво да се тревожиш. когато дойде събитието, просто нещата те повличат и нямаш никакво време за страх и паника. просто следваш съветите на лекарите и всичко минава като насън.
наслаждавай се на последните ти спокойни и свободни дни. че после става една лудница  Crazy чети си книжки, гледай филми, разхождай се. весели се сега по празниците.
сигурна съм, че след време ще се чудиш защо така си си тровила мислите. спокойно. горе главата! вярвам, че ще се справиш!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 455
Съвсем нормално е.Аз особенно на втората ми бременност,въпреки,че знам какво ме чака се изнервих още повече.Исках да родя колкото се може по-рано,може би затова и преносих Laughing Заспивах към 3 през ноща,и само ревях.Опитай се да излизаш по-често с приятели,не оставяй дълго в мислите си.Успех и леко раждане ти желая! Wink

# 19
  • Мнения: 7 418
  Вярно е!Ела в янураския форум при нас веселите Януарки!(ще го намериш в отчетнитефоруми:очакващи бебета през януари-април,последната тема започва така:КОЛЕДНОТО НАСТРОЕНИЕ.....)
  Всички сме притеснени много или малко......Но се подкрепяме!
  ХАЙДЕ ЕЛА!

# 20
  • Мнения: 259
На мен пък днес ми е термина /22 декември/,  нямам признаци на раждане, а хич не съм притеснена... Давам ти се за пример!!!   rotfImao

Изобщо не се безпокой - едва ли има майка, която да не е изпитвала страх от неизвестното предстояще, пък виж колко щастливи мами и бебета има!

Усмихни се и чети, питай, информирай се - аз така правих и вече се чувствам далеч по-осведомена. Преди бях "в небрано лозе"...

Успех!  thumbsup

# 21
  • Мнения: 1 382
Препоръчвам ти темата Смешно ли е раждането и ще се успокоиш!!!
Супер тема !

# 22
  • Мнения: 3 695
Недей да се притесняваш изобщо, мисли положително или изобщо не мисли за раждането.
Занимавай се с нещо интересно, разхождай се повече, пазарувай за бебето или коледни подаръци.

# 23
  • Мнения: 8 917
Няма защо да психясваш - всичко ще се нареди Peace

# 24
  • Мнения: 1 586
Здравей и от мен.Спокойно -това,което чувстваш е напълно нормално .много от нас също са се страхували.Това,което ще ти се случи е най-прекрасното нещо на света и всичко ще се нареди от само себе си колкото и невъзможно да ти се струва сега.Не си мисли лоши неща а си представяй малкото човече до себе сиУспех Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 363
Спокойно. Използвай времето докато бебчо не се е родил да се наспиш, че после тази възможност няма да ти се отдаде.

# 26
  • Мнения: 6
Ей мам4ета страшни сте Grinning!!!Много ви благодаря...4е ви има-наистина имах нужда от вас Heart EyesПерсонално благодаря за "Смешно ли е раждането" Laughing-след като го посетих така се смях....от сарце(и цялата нощ спах като къпана в кубинска кафеварка Grinning)Надявам се много с
коро да ви запозная с безпроблемнно родения ми бебешор Party
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на вси4ки и успе6на нова година!!! Hug

# 27
  • Мнения: 1 174
Аз лично се разсейвам като се занимавам с домакинска работа или разглеждам по 100 пъти дрехите на бебо. И аз като теб ще раждам януари и на мен ми е за първи път. Събрала съм разни истории от приятелки, но това чесно казано по никакъв начин не ме подготвя за това което ме очаква. За това, че ...си мисля повече за времето когато ще се приберем с бебето ми вкъщи от колкото за времето в болницата.Леко раждане ти пожелавам
Simple Smile И при мен е така!

# 28
  • Мнения: 3 500
Хе-хе, абсолютно същото изживях и аз, както и всичките ми приятелки около мен, които им предстоеше раждането.Моника се роди 1 ден преди термин, а аз вече бях психясала.Ами тия дето преносват питаш ли ги.Това е абсолютно нормално състояние и се случва на всяка една жена, на която й предстои раждане.Тя няма търпение да роди - за да е минало всичко, за да е сигурна, че всичко е наред, за да въздъхне с облекчение, защото няма търпение да види бебо, защото няма търпение да се обади на целия свят и да каже добрата новина.Права ли съм?Все такива мисли ти се въртят.Нормално е.Единственото, което мога да те посъветвам е да се позабавляваш, защото когато се роди бебо ще се отдадеш изцяло на него.Сега се отдай на себе си.Пъчи се с големия корем по кафета и ресторанти с приятелки, с мъжа ти, ходи на разходки, по магазините, пазарувай за бебчо.Много мина, малко остана. Hug

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз лично се разсейвам като се занимавам с домакинска работа или разглеждам по 100 пъти дрехите на бебо. И аз като теб ще раждам януари и на мен ми е за първи път. Събрала съм разни истории от приятелки, но това чесно казано по никакъв начин не ме подготвя за това което ме очаква. За това, че ...си мисля повече за времето когато ще се приберем с бебето ми вкъщи от колкото за времето в болницата.Леко раждане ти пожелавам
Simple Smile И при мен е така!

И аз се присъединявам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт