1365 e новият номер в помощ на Дари!

  • 2 543
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 193
И аз се включих PeaceДано се съберат парички за детенцето Praynig

# 31
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
аз също се включих, ще пусна още смс-си

# 32
  • Мнения: 107
А може ли да се разбира, колко пари са събрани до сега?

На страницата на Дари има информация   http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/

# 33
  • Мнения: 4 651
Това е от днешния Стандарт:

SMS в помощ на Дарина

от Варна. Всеки абонат на "М-Тел" вече може да изпрати съобщение на кратък номер 1365 и по този начин да дари 1 лев за спасяване на детето. Операторът взе това решение, за да могат повече хора да се включат в кампанията за събиране на средства за животоспасяваща операция на болното от левкемия тригодишно момиче. Около EUR 300 000 ще са нужни за лечение на Дарина в чужбина.
"Стандарт"

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз пуснах. Моля се да се съберат паричките по-скоро Praynig Едва днес гледах филмчето в сайта......................... Cry  Дано Господи Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 107
Преди 13 години във Варна имаше друга подобна драма с детенцето на мои познати. В период от 3 месеца жената погреба двамата си родители и рожбата си. Момиченцено беше на възраста на Дари. Не успяха да съберат средствата.... Нека не позволим трагедията да се повтори! В навечерието на Новата година, когато всеки от нас е в голяма компания, нека си спомним за Дари и кажем на всички близки! Да пуснем SMS-и!
Благодаря Ви МАЙЧЕТА!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Да, а и ще кажа на всички приятели и роднини, които още не са чули за Дари, да помогнат! Дано повече хора се включат!!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 402
Абе да не ставам нахална  newsm78 ама що не заковат темата по-горе .. изпратих линк с инфо на всичките си познати.
Дано тази кампания успее да помогне значително на Дари  Praynig

# 38
  • Мнения: 1 063
изпратих и аз, късмет на детенцето

# 39
  • Мнения: 332
Сега и аз пратих!Дано се събере сумата и се помогне на детето.

# 40
  • Мнения: 6 472
Аз съм с глобул Sad Все още се чудя дали да си купя прима или просто да преведа парите по сметката на Дари

# 41
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз съм с глобул Sad Все още се чудя дали да си купя прима или просто да преведа парите по сметката на Дари

Лулу, и аз това се чудя. newsm78 Най- малкото защото още не мога да разбера колко точно отиват по сметката на Дари от 1 СМС. Ако е само 1лв, а цената е 1.80 тогава ще отида и ще преведа цялата сума наведнъж.

# 42
  • Мнения: 2 550
Аз съм с глобул Sad Все още се чудя дали да си купя прима или просто да преведа парите по сметката на Дари

Лулу, и аз това се чудя. newsm78 Най- малкото защото още не мога да разбера колко точно отиват по сметката на Дари от 1 СМС. Ако е само 1лв, а цената е 1.80 тогава ще отида и ще преведа цялата сума наведнъж.

В сайта на Дарина пише, че 1 лв отива за детето.
Вероятно цената на смс-а е 1.20 лв.

# 43
  • Мнения: 2 353
  Мисля, че смс-а струва 1.50

# 44
  • София
  • Мнения: 2 162
В сайта на Сити ТВ пише, че е 1.50 без ДДС. Ако за Дари отива само 1 левче значи 50ст. отиват за някой друг. newsm78
Знам, че това няма значение, защото всъщност краткият номер е едно улеснение и удобство за хората, които нямат възможност да ходят до банка и следователно този начин на дарение е малко по- скъп, но аз искам да съм наясно когато давам пари за какво отиват. Най- малкото, за да си направя сметката колко СМС-а трябва да пусна, за да даря определената от мен сума за Дари.

Общи условия

Активация на акаунт