Газ до ламарината, музика до дупка!

  • 1 535
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
При мен няма такава зависимост пък  Laughing А слушам само рок и то на високи децибели  Laughing. Ама и максималната разрешена скорост на село по големите булеварди е 70-80 км, та колко по-бързо да карам  Grinning

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да те успокоя съвсем си в ред   bouquet

А, аз си знам, че съм редовна Mr. Green. Ама един ден толкова бях надула музиката, че мъж ми като отвори вратата на колата и се дръпна назад - твърди, че звуковата вълна го ударила Joy

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За мен не важи  това. Обичам тиха бавна музика и високите  скорости

# 18
  • Мнения: 1 006
Независимо от стила на музиката, обичам да я слушам на макс и да шофирам.И по възможност седалката ми да вибрира от басовете.Така се подтискат вътрешните ми гласове.

Не обичам високите скорости, страх ме е...Обичам да шофирам умерено.Кефя се на поредица от завои, връткам ги с  една ръка. bowuu

Само дъщеря ми издържа децибелите в колата, дори често ме кара да увелича музиката, ако някоя песен й харесва повече от останалите.Който и друг да се качи в колата ми рядко не смъква волумето. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 7 474
Карам бързо и слушам силно музика само , когато съм сама - не знам,  ама много ме отпуска Flutter Flutter.

# 20
  • Мнения: 10 758
Колкото по-бързо карам, толкова повече се усилва волумето.
Мъжо само ми се кара, че някой ден ще ми дойде честитката, щот при ограничение 40, аз минавам със 120.Ми кво да правя бе, прав участък, коли нема, пАто и той убав.

# 21
  • Мнения: 817
Още не са ме глобявали за превишена скорост................Но много често ми се случва ,да се понеса по вълните на музиката ,без да погледна километража.После като погледна и се стряскъм яко...........
Имам си любими отсечки дето просто колата сама се ускорява Blush
А какво ми се случи онзи ден на паркинга в мола...........Излизам си аз от мястото и се приготвям за излизане ,както си пълзях ,реших да се надигна за да си измъкна гащите от едното ми място .И хубаво се надигнах аз , ама кракът ми на газта.Аз се надигам и натискам яко газта/с автоматик съм/ и колата направо изхвърча.Изкарах си акълите  , а и едни мацки дето си товариха покупките в багажника направо подскочиха.Ужас какъв съм заплес............

# 22
  • София
  • Мнения: 6 743
Явно е повсеместно и заразително, и несъзнателно да натискаш газта при определена музика.И при мен е така  Embarassed Обичам обаче да го правя когато съм сама, защото и аз пея с пълно гърло  Blush
А инак мъж ми  ме озаптява и намалява музиката  Embarassed

# 23
  • Мнения: 4 371
..... щот при ограничение 40, аз минавам със 120.Ми кво да правя бе, прав участък, коли нема, пАто и той убав.
Винаги се замисляй, че може да изхвърчи някое дете...

# 24
  • Мнения: 4 390
Музиката винаги дъни яко в моята кола, а газ до ламарината в града си позволявам само нощем, ако съм без детето и то за кратко - от светофар до светофар.
Никога не са ме спирали за проверка до момента. Имам само една глоба за минаване на червено в Канада - камерите над един светофар ме бяха заснели.

# 25
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз обикновено карам бясно, но като чуя нещо любимо и набримчвам музиката, но газта е все така заварена.... Joy Ужасна съм, Господ да ме пази и околните също! Sad

Общи условия

Активация на акаунт