За големите "бомби"

  • 82 914
  • 662
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
И на мен бюста ми намаля след раждането и кърменето, но честно казано не бих легнала под ножа. Поне не на този етап. Откакто родих, всеки месец преди цикъл гързите ме болят ужасно много и се подуват, чувството за тежест също не е от най-приятните, та си представям само как би ме боляло, ако си лепна един силикон. Но, нека тук се включат тези, които са си правили такава операция.

# 16
  • Мнения: 830
И аз съм така с бюста преди да родя 70с(красота)сега 70вама поне не е виснал Peace

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Имах голям бюст преди да забременея и огромен докато кърмех. Е, вярно доста се смели, малко поувисна, но не бих го увеличила, а само искам да го повдигна. Ще почакам година - две да си възвирна фигурата и лягам под ножа. Мъжът ми ми е обещал спонсорство. Не смятам обаче да го правя в БГ, за Щатите знам, че след този вид манипулация ще имам белези като малки чертички на рамената.
За увеличаване - имам позната, която си е увеличила бюста във Франция, но не със силикон, а с някакъв вид солен разтвор - така и не разбрах точно  newsm78

# 18
  • Мнения: 185
и аз две деца съм откърмила,второто особенно дълго(1год. и 4 мес.)и гърдите ми са отврат,в смисъл не защото са малки,а защото са празни и меки Sickедни такива никакви #Crazy,бих си ги напълнила отново,но на този етап нямам възможност Money

# 19
  • Мнения: 1 616
Аз също се простих със сочния си бюст след раждането. Причина за това е най-вече отслабването ми. Единствената ми утеха е, че не увиснаха, но пък са доста малки. Въпреки това не бих легнала под ножа.

# 20
  • Мнения: 7 723
Няма ли някоя мама, минала през тази манипулация- пластична операция на бюста, да сподели мнение  newsm78
Аз съм твърдо решена да го направя, чудя се само в избора на клиника  newsm78
Засега съм се спряла на д-р Бояджиев, но искам да чуя и други мнения  Peace

# 21
  • Мнения: 2 085
За увеличаване - имам позната, която си е увеличила бюста във Франция, но не със силикон, а с някакъв вид солен разтвор - така и не разбрах точно  newsm78
Физиологичен разтвор е.Разликата със силикона е, че се вкарват 'торбички", които след това се пълнят с въпросния разтвор.Недостатъците на този вид импланти е, че клапата, през която се вкарва разтвора след известно време започва да изпуска по малко, и се налага допълване.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 03:45 от hohohooo

# 22
  • Мнения: 2 085
Няма ли някоя мама, минала през тази манипулация- пластична операция на бюста, да сподели мнение  newsm78
Аз съм твърдо решена да го направя, чудя се само в избора на клиника  newsm78
Засега съм се спряла на д-р Бояджиев, но искам да чуя и други мнения  Peace


Бих те посъветвала да направиш поне три консултации с различни хирурзи.Бояджиев си го остави като последен вариант Thinking Ето ти няколко имена: Ильо Стоянов "Есте Клиник";доц.Тепавичарова, доц.Евстатиев,Николай Георгиев

# 23
  • Мнения: 7 723
Няма ли някоя мама, минала през тази манипулация- пластична операция на бюста, да сподели мнение  newsm78
Аз съм твърдо решена да го направя, чудя се само в избора на клиника  newsm78
Засега съм се спряла на д-р Бояджиев, но искам да чуя и други мнения  Peace


Бих те посъветвала да направиш поне три консултации с различни хирурзи.Бояджиев си го остави като последен вариант Thinking Ето ти няколко имена: Ильо Стоянов "Есте Клиник";доц.Тепавичарова, доц.Евстатиев,Николай Георгиев

Непременно ще се консултирам  thumbsup
А за кл. "Малинов" някой има ли отзиви  newsm78

# 24
  • Мнения: 19
И моите гьрди намаляха много от кьрменето, за сьжаление единственият начин за увеличаване си остава пл.хирургия или напьлняването, ако си много слаба.

# 25
  • Мнения: 5 103
Мойте пък са си същите като преди раждането newsm78 може би, защото не съм кърмила, ама не ми се вярва да е от това де.
Малко силиконче няма да ми е излишно, нищо , че не са ми малки  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 811
и на мен гърдите ми са отпуснати , аз не искам големи, искам да са ми сегашния размер, но да са стегнати. малки и стегнати гърди за мен са най красивото нещо. имам възможност за силикон, но нямам желание, защото наистина не харесвам как стои и визуални харесвам малки гърди- колкото по малки и кръгли, толкова по красиви. какво ли не бих дала за да си върнат предишната форма. аз не съм раждала, но напълнях с 35 кг и ги свалих доста бързо...от тогава вече цяла година ги мажа с по нещо- предимно скъпи препарати. лиерак, галеник...правя упражнения за гърди , но не съм много редовна. ох:(((((((((
само да добавя, че гърдите ми са супер когато пия противозачатъчни, или тежа над 60 кг, но когато съм 56 както сега приличат на мънички празни торбички. аз съм 172 и 63-64 са ми много. абе няма пълно щастие:( какво не бих дала да върна времето назад и да не го правя това надебеляване и  отслабване после.

# 27
  • Мнения: 730
Няма ли някоя мама, минала през тази манипулация- пластична операция на бюста, да сподели мнение  newsm78
Аз съм твърдо решена да го направя, чудя се само в избора на клиника  newsm78
Засега съм се спряла на д-р Бояджиев, но искам да чуя и други мнения  Peace


Бих те посъветвала да направиш поне три консултации с различни хирурзи.Бояджиев си го остави като последен вариант Thinking Ето ти няколко имена: Ильо Стоянов "Есте Клиник";доц.Тепавичарова, доц.Евстатиев,Николай Георгиев

Непременно ще се консултирам  thumbsup
А за кл. "Малинов" някой има ли отзиви  newsm78

Най -добре разгледай този сайт www.tialoto.bg има предостатъчно информация  в страхотния форум-Пластична хирургия Peace

# 28
  • Мнения: 2 309
Силикон

# 29
  • Мнения: 87
zdravei,mislq 4e imam re6enie na problema ti.ima edno lekarstvo na rastitelna osnova,sega izleze na balgarskiq pazaar.ne se se6tam kak se kazva no tazi bilka podpomaga narastvaneto na gardite po estestven na4in.preparatat e registriran,koeto ozna4ava 4e se prodava v aptekite.struva okolo 35 leva,imashe reklama v aptekata v koqto rabotq
















Общи условия

Активация на акаунт