Карате ли, след като сте пили?

  • 2 996
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Никога не шофирам пиян. Дори глътка да отпия - не поемам отговорност да карам кола. Понякога ходим на далечно гости с колата, не ми пречи, че не пия алкохол, щото да шофирам законно, а и обикновено возим и детето.
Не бих се качила в колата, ако съм употребила алкохол, а пък да возя и други хора - абсурд!?  Confused

# 46
  • Мнения: 4 406
никога! и не сядам в кола на пил шофьор!
не мисля, че като седна на маса, съм длъжна и да се наливам с алкохол, затова не разбирам безотговорно поведение- даже чаша бира може да се отрази на концентрацията, нужна при шофиране...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На една бира или чаша вино карам. Crazy

# 48
  • Мнения: 221
по принцип не пия много, пък камо ли ако ще карам

# 49
  • Мнения: 2 258
Преди много години,когато бях на 18-19 години  Laughing, се придвижих две преки по-надолу от дома ми с колата /защото бях гъзарка/.Та отидох аз до един приятел и той ми сипа една чашка /от онези ракиени ,кристални, миниатюрни от времето на бабите ни/.Пийнах си я аз спокойно,разбира се не на екс ,и реших да се прибирам.Тръгвам аз да взимам единствения ми по пътя завой и за мое учудване  Shocked не успях...Минах през бордюра....Та това е моята ВЛИКА история,след която окончателно се отказах от кариерата си на шофьор -пияндурник. newsm62 smile3532

# 50
  • Мнения: 98
Карам, но не пия. Peace

# 51
  • Мнения: 601
Процедирам така ,отивам с колата,пия ли оставям я и се прибирам с такси.С годините се захитрява Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 186
Случвало ми се е но аз попринцип си пийвам по 50-100гр. Peace но никога не съм шофирала пияна или в състояние в което да е било нетрезво Peace

# 53
  • Мнения: 1 568
Веднъж ми се случи на 2 бири,не ми се искаше,но беше наложително!
Притеснявах се!Не обичам да си правя експерименти!

# 54
  • Мнения: 2 952
  От къде накъде ще карат  пили по същите улици , по които пресичам с детето си!!!Това е престъпление.Застрашава живот.

# 55
  • Мнения: 6 167
Не. Не шофирам ако съм пила ( рядко ми се случва изобщо да пия), също така имам легална шофьорска книжка, получена в резултат на изкаран
шофьорски курс и съответно положени изпити теория и практика.

Поздрав на всички 'шофьори' без шофьорски книжки! Надявам се  да ви
'хванат' и да плащате много солени глоби.

# 56
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Страхлива съм и не карам като пия, също не се качвам при почерпени шофьори.Една нощ бяхме тръгнали на дискотека в провинцията и катастрофирахме.От тогава имам жестоки проблеми с гръбнака.Шофьора беше трзвен, но си ми остана урок.

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не пия по принцип, така че се явявам шофьор на една доооста голяма група от приятели - знаят, че винаги могат да разчитат на заклетата ми трезвеност Flutter. По тази причина има много малко коли в града, които не съм карала bowuu

Общи условия

Активация на акаунт