Ще си имам трето бебче

  • 2 917
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 Здравейте.
Незнам дали помните но аз пишех преди в този форум и много исках 3 бебче е сега след вчерашния преглед ми показаха точката на монитора.
Много,ного съм щастлива толкова дълго се опитвахме.
Е има и нещо което ме безпокои лекарката каза че отговаря на 4седмици и 2 дена  а  трябва да съм в 6 седмица според закъснението,та сега ми е притеснено да не би пак да не се развива плода като последния път,моля се да не е така.
Успокоявам се само че е много малко и не се е измерило правилно или пък овулацията ми пак е била по късно дано е наред всичко.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 10:56 от Mira(vatan1919)

# 1
  • Мнения: 1 183
Честито! Не се притеснявай много най-вероятно ти е била късно овулацията Hug
Аз те помня, много се възхищавам на смелостта и силата ти Peace

# 2
  • Мнения: 9 990
И аз те помня!Честита трета радост!!!!Лека и безпроблемна!

# 3
  • Мнения: 153
Мира, честито и от мен Simple Smile)))))))) Страхотна новина!!!!!!!!!!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря ви момичета.
Дано всичко е наред много ми се иска да не се притеснявам поне този път ама то май няма такъв вариант.

# 5
  • София
  • Мнения: 242
Честито!
 Дано при следващия преглед всичко да е наред newsm10. Желая ти най-леката и безпроблемна бременност smile3525.

# 6
  • Мнения: 998
Честито, лека бременност!!! Ако терминът ти е за вагуст месец, заповядай при нас в отчетните за тогава   bouquet

В първия момент, като прочетох  заглавието на темата, разбрах, че си бременна с 3 (три) бебета  Shocked Shocked Shocked   Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 62

В първия момент, като прочетох  заглавието на темата, разбрах, че си бременна с 3 (три) бебета  Shocked Shocked Shocked   Joy Joy Joy

 Joy и аз така  Joy
Щеше да е много весело у вас, Мира  Laughing Ама и 3-то е добре. Честито, всичко ще е наред не се притеснявай, нали знаеш, че на бебо му трябват само положителни емоции   Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Оправих го заглавието момичета наистина смешно се получи учидих света.
Един въпрос само да задам понеже не ходих на моята си лекарка а на друга,та не и вярвам много.
Нали на видеозона като мери плода отчиат седмиците на самият плод ,тоест размерът на плода е 4сед  и двете седмици до оплождането общо шеста седмица.
Незнам аз май забравих как беше,или видеозона отчита точно седмиците.

# 9
  • Мнения: 453
Честито Mira(vatan1919)!
Аз съм с по-пресни спомени за видеозона. Той отчита точната възраст на плода в седмици. Но е доста приблизително в по-крайна фаза - примерно мойта кукла се роди с дължина на бедро +42 седмица, а май обиколката на глава беше 39-та. /Което не значи, че ще стане манекенка, де Laughing/.
Желая ти лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Честито!
Желая ти лека и безпроблемнна бременност  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 245
Честито и от мен! Дано всичко да е наред  fingerscrossed
Аз още опитвам за второ, но също си мечтая за три деца. Пожелавам ти много лека бременност и дано малките разбойници да те слушкат и да ти помагат  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 35 943
Честито!   bouquet
Лека и безпроблемна бременност

# 13
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Честито! Пожелавам всичко да е наред! Ех, дано след 8-10 години и аз се похваля с трето бебе, за сега такъв е плана, но да не бързаме  Laughing

# 14
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТО!  bouquet

# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелееееее, Рицарке,страхотна новина  Hug!!!Дано всичко е наред и скоро видиш и тупкащо сърчице Peace!Поздравления  bouquet!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Mira(vatan1919) и аз те помня. HugЧестито  bouquetДано  всичко е наред. Praynig

# 17
  • Мнения: 257
Честито!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 18
  • Мнения: 701
Честито!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 686
ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря ви момичета много ме трогнахте дано наистина всичко е ок.
Мриетка оставам си вярна рицарка и ти паращам един бременен вирус от мен.

# 21
  • Мнения: 64
Честито радост и от мен  bouquet и трябва по-добре от всички ни да знаеш, че видеозонът мери приблизително няма как да е точно иначе термините дето се определят още от първия преглед трябваше да са абсолютно точни, а не са нали. Стискам палци много скоро да се хвалиш и да няма и следа от притеснения Party

# 22
  • Мнения: 2 959
Мирка, честито и от мен, бяла рицарке и Октомврийска мамо! Много се радвам за Теб, дълго го искаше но вече мечтата е реалност. Честито отново, и да нагушкаш бъдещият батко Вальо и кака Таня. С хубава вест ще започнеш новата година! Наслади се на празниците сега, на фона на една реализирана цел и лека и безпроблемна бременост Ти желая!

# 23
  • Мнения: 1 546
Ех, че хубава новина!Честито!Лека бременост!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 404
Леле, много се радвам за теб. Аз се притеснявам как ще се справям финансово с 1 детенце, а ето, че има мами с по 3 и са щастливи...  Party

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
О всичко от което се притеснявам е дали всичко ще е наред с бебо, за другото ще работим здраво и няма да е проблем.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито!
Какво по-хубаво от пълна къща с дечица.

# 27
  • Мнения: 1 202
Честито !  bouquetИ браво за смелостта ти за 3-то дете !

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Честито! Шапка ти свалям за смелостта   bouquet

# 29
  • Мнения: 83
честито   bouquet хубаво е, че все още има хора, които искат повече деца  Simple Smile стискам палци всичко да е наред
ПС надявам се един ден и аз да се присъединя към отбора на трите дечица какъвто ни е планът, но засега сме само на първото

# 30
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Честито! Лека бременност!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО   bouquet
Лека и безпроблемна  Hug

# 32
  • Мнения: 566
ЧЕСТИТО   bouquet
Лека и безпроблемна  Hug
Peace   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 015
Честито и на това коремче  bouquet!

# 34
  • Мнения: 75
Мира, стахотна новина!!!Възхищавам ти се!Омръзна ми от егоисти, истинска мама!Мисля, че на този етап е твърде рано да се притесняваш, изчакай поне 12-13 седмица и пак пиши!Всичко ще е наред, все пак имаш 2 нормални, здрави и красиви деца. Това не е без значение. Не знам какви проблеми си имала преди това. Успех!!!

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!!!!!   bouquet Безпроблемна бременност, и леко раждане ти желая!!!! Hug


А за седмиците, има значение кой как ги брои, примерно за теб ти си в 6 седмица, тъй като броиш и двете седмици преди ову. А лекарката гледа реалните седмици на бебо, от зачеването до момента, които без 2 седмици от цикъл до уво са си точно 4  Peace

Питай я как брои седмиците, за да си спокойна!   bouquet

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря момичта,много хубави и мили думи.
 batkogogo   bouquet,аз щял живот съм обичала децата и си мисля че това е моето призвание,знам че мога да се отдам на градене на кариера имам и тази възможност, но засега това определям като мисията на живота ми за по нататък ще видим.
Vess_ ,и аз така смятах ,че тя измери ембриона който както и да го въртим тогава си беше на 4седмици,може и параноя да ме гони но това не беше моята си докторица и ми се струва че и се искаше скоро да я посетя пак даже за днес ми беше определила ден за посещение пак при нея.
А другата моята си лекарка каза че е много рано за да се каже малко -голямо пусна си всичките изследвания регистрира ме и ме вика към края на месеца да видим сърцето,дано да го видим,затова се моля сега.

# 37
  • Мнения: 11 607
Честито, скъпа!

 На всички, които не знаят,а са с три или чакащи трето дете, или кандидати за трето дете - заповядайте в темата Многодетни мами, която е закована в подфорум Нашите деца!

# 38
  • Мнения: 3 360
Хей,браво! LaughingЧестито-това е чудесна новина!Възхищавам ти се,да знаеш !  bouquet

# 39
  • Мнения: 5 317
Честито!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 191
Здравейте.
Незнам дали помните но аз пишех преди в този форум и много исках 3 бебче е сега след вчерашния преглед ми показаха точката на монитора.
Много,ного съм щастлива толкова дълго се опитвахме.
Е има и нещо което ме безпокои лекарката каза че отговаря на 4седмици и 2 дена  а  трябва да съм в 6 седмица според закъснението,та сега ми е притеснено да не би пак да не се развива плода като последния път,моля се да не е така.
Успокоявам се само че е много малко и не се е измерило правилно или пък овулацията ми пак е била по късно дано е наред всичко.

ЧЕСТИТО ЕТО ТОВА Е ЩАСТИЕ ЦЕЛИ ТРИ ДЕЧИЦА Grinning ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ  РОДЕНИТЕ И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ С ТРЕТОТО БЕБЧЕ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт