Отговори
# 75
  • Мнения: 471
Скъпа Голдънче, от снощи все си мисля, за това, което написа - и на мен ми се случи наскоро, една приятелка забременя след инвитро, като ми го каза, вместо да се зарадвам изпитах страшна болка, а заедно с това я поздравявах весело за хубавата новина. А днес чух от мой близък човек, че не е трябвало да бързаме с инвитрото, че е трябвало да го отложим едва ли не с години, докато се оправим финансово, думите не бяха отправени директно към мен затова и не реагирах и това от човек с бебе! Хората, около нас трудно разбират какво изпитваме, но в този форум е различно. И макар, че рядко говорим за болката, всяка от нас е наясно с чувствата на другите съфорумки.
И тъй като вече доказахме, че сме силни - избърши сълзите и след няколко месеца с радост гушни племенничето си. Пък до тогава и ти ще чакаш своето бебе! Hug Прегръщам те силно.

# 76
  • Мнения: 1 546

При хидротубацията се вкарва физиологичен разтвор и се проследява преминаването му през матката и тръбите с ехограф.
При цветната снимка се вкарва контрастно вещество и се проследява с рентген.
И двете процедури са за проверка на проходимостта на тръбите.

 

  bouquet Lali!

# 77
  • Мнения: 415
Слончи, отговарям ти със закъснение, но бяхме на екскурзия и току що се прибрахме  Grinning
Имунологичните и генетичните ги правих в Плевен, след консултация с доцент Конова. Изследваха ми автоантитела срещу фосфолипиди, автоантитела срещу белтъчни ко-фактори и NK клетки. В София можеш да изследваш NK клетки в Иван Рилски.
Голди, нищо няма да ти казвам, ти си знаеш  Hug

# 78
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Здравейте... ето ме и мен - поредната обезверена в отбора  Embarassed Нищо не усетих от празниците, беше ми тъпо и равнодушно, никъде не ми се ходеше и нищо не ми се правеше. Вчера имах рожден ден, който не празнувах понеже нямах никакво настроение за празник - напротив, идеше ми да се скрия от всички смс-и, тел. обаждания и поздравления  Tired Ужасна апатия ме е обзела, чувствам се като емоционален инвалид. Отчуждила съм се от всички и съм се затворила в себе си, чак аз самата не мога да се понасям... Тъкмо бях започнала да излизам от дупката есента и последва серия каръщини, които пак ме обезвериха. След бъбречната криза се сдобих с бактерии в урината, които упорито не искат да ме напуснат въпреки шепата хапове, които изпих. Естествено отлагам всички процедури за неопределен срок, а така се радвах че най-накрая започваме да действаме...

Момичета, прегръщам ви всичките - ще успеем някога, вярвам! Hug

# 79
  • Мнения: 7 716
Всички ще успеем, тази година ще е нашата. Laughing
И всички заедно ще се пренесем в отчетните. Laughing

# 80
  • Мнения: 415
Всички ще успеем, тази година ще е нашата. Laughing
И всички заедно ще се пренесем в отчетните. Laughing

Би било прекрасно  Grinning

Жабче, ЧРД на патерица   bouquet
Май е време за нова среща, това ще повдигне настроението  Grinning

# 81
  • Мнения: 1 612
Здравейте мили момичета!
Да се запиша и аз към тъжните и отчаяните. Да си призная даже не си украсих елхата и къщата.  Cry
Много ми е мъчно, че всички около мен посрещат празниците със съпруг и детенце, а аз се чудя къде да се дяна.
Добре, че си имам съпруг, родители, баба и дядо и брат. Радвам се само на тяхната любов.
Съжелявам за тъния постинг, но наистина така се чувствам.

П.С. Добре, че пак почвам работа, че да нямам почивен ден и да не мисля.

# 82
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЖАБЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЛАДУРАНО! Пожелавам ти ЩАСТЛИВИ УСМИВКИ И ПОВОДИ ЗА ИСКРЕНА РАДОСТ. Нека тъгата остане в миналото. Изпращам ти приятелски прегръдки!  newsm51 newsm51 newsm51

# 83
  • Мнения: 1 329
Всички ще успеем, тази година ще е нашата. Laughing
И всички заедно ще се пренесем в отчетните. Laughing

Лали, от твоите уста - в Божиите уши.

Жабче, ЧРД.   bouquet
Бъди здрава, щастлива, усмихната и заредена само с положителни емоции. Мечтите ти ще се сбъднат!

# 84
  • Мнения: 110
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
НЕКА ТАЗИ ГОДИНА ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ НАС -СБЪДВАНЕ НА НАЙ-ИСТИНСКИТЕ И ИСКРЕНИТЕ МЕЧТИ!
МОМИЧЕТА ТОЛКОВА МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ ,ЧЕ САМО МОГА ДА КАЖА ЕДНО БЕЗКРАЙНО "БЛАГОДАРЯ newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20"

# 85
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Честита Нова Година макар и с малко закъснение на всички!
Пожелавам Ви най-вече здраве,защото от него по-важно нещо няма.След това късмет във всички начинания и сбъдване на нашите желания.Нека всеки получи това,което най-много желае.А на себе си пожелавам наистина да ме сполети късмета,който ми се падна от баницата-"Малко юначе в къщата ще плаче!".   Hug Дано Бог е с мен и след изминалата година и половина на трудности най-накрая се почувствам щастлива.Успех на всички!

# 86
  • Мнения: 471
Момичета, не пишете повече с тази тема - това е СТАРАТА седмична тема. Вече има нова, можете лесно да се ориентирате по датите посочени в заглавието!

# 87
  • Мнения: 7 716
Ами модераторите спят Wink Laughing Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт