Рязане на нокти в/у масата за хранене (в/у А4 лист хартия, с нокторезачка)

  • 3 858
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Ще припадна вече  rotfImbo Освен , ако не става въпрос за ноктите на краката  hahaha hahaha ми се вижда нормално hahaha

Щом има лист (щом държи на А4, може и вестник Joy), какъв е проблема newsm78 А къде е нормално да си реже ноктите, върху  печката , в мивката , на пода седнал по турски ThinkingJoy

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 23:19 от Leo*

# 31
  • Мнения: 10 758
Zаглавието на темата е трепаЧ обаЧе Joy Joy
Мдааа, а можеше и да е по-подробно Mr. Green

Аз искам да питам девойката....а ако ги реже върху некой брой на Плейбой, как ще реагираш?

# 32
  • Мнения: 6 155
...на пода седнал по турски ThinkingJoy
Аз така си ги режа  Crossing Arms Mr. Green /на краката де/ + вестник  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 423
не мисля,че е красиво

# 34
  • Мнения: 2 784
Никои от вас ли не си реже ноктите над тоалетната чиния?  Rolling Eyes

Просто, чисто и хигиенично...

Аз също се потрисам от рязане на нокти на кухненската маса... от секс върху същата обаче не се потрисам ни най-малко  Mr. Green
Аз си ги режех така, ама като ми падна 2 пъти нокторезачката в тоалетната не ми се стори вече толкова чисто и хигиенично. Сега си ги режа на хартийка в спалнята върху нощното ми шкафче след баня. Мъжо си ги реже на масата или на бюрото. Никога не ме е дразнило и, изобщо, едва ли има нещо, което би ме погнусило у него и у детето.

# 35
  • Мнения: 2 784
не мисля,че е красиво

Абе, прасенце, това е рязане на нокти, а не балет. Каква красота търсиш? Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Не ме дразни стига да не е по време на хранене SickАз също си режа ноктите или на масата или на бюрото и ги събирам в листче, това важи и за детето.

# 37
  • Мнения: 7 186
Ама уточнявайте какъв формат са листчетата, де. Важно е. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 44 148
Е предполагам, че не го прави докато се храните? Laughing Не разбирам тогава какво толкова те дразни- не го прави върху покривката, нали? Постлал си е човека хартийка... Laughing Все някъде трябва да го прави...Нямате си специална масичка за маникюр предполагам? Laughing И аз си правя маникюра на масата или на бюрото....Някак е много неудобно във въздуха. Confused Stop
Напълно съмс съгласна с теб
и моето мнение е същото Wink

# 39
  • Мнения: 1 058
Това ми е много противно и гнусно.

# 40
  • Мнения: 2 591
никога не съм се замисляла за това! но ако си ги събира всичките, не виждам никакъв проблем! аз също си ги режа с нокторезачка и лист хартия или вестник, но нямам строго определено място - сега като се замислям нерядко използвам холската масичка, а на нея също се яде, също и на дивана или пода си ги режа...

но има хора, които се гнусят от какво ли не - ти явно си от тях!

# 41
  • София
  • Мнения: 1 621
Мен не би ме подразнило изобщо... Нали и хартийка си е сложил човека, стига да не ядете през това време. Wink

# 42
  • Мнения: 750
Малеее....4е интересно в тая теми4ка PartyАз само да спомена...4е бившият ми съпръг никога не съм го виждала да си реже ноктите-поради при4ината 4е ги изгризваше до лактите JoyА настоящият ми съпруг си ги реже над тоалетната 4иния,както и аз!Но не би ме подразнило ако си ги реже на кухненската маса на хартия!Да си ги реже където иска,ако ще на полюлея да се ка4и Joy JoyПо скоро би ме подразнило ако ходеше с по-дълги нокти от моите Mr. Green   Ама като те дразни,отиваи в другата стая докато той приклю4и с ,,ритуала,, LaughingИ не се нерви за такива дреболии,споко бе жена,не си струва Hug

# 43
  • Мнения: 7 723
......По скоро би ме подразнило ако ходеше с по-дълги нокти от моите Mr. Green  ......

Да, бе, тоя вариант е по- кофти, та дори и само на кутрето  Crazy

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе нормално е докато не попадне нокът в устата ти Sick Особено аз както слагам бели покривки и много не си личи, пък и нокъта може да се закачи. А след като намирам по земята ще фръкне и на покривката ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт