Какво ще кажете за танцьорите на Слави тази вечер?

  • 9 844
  • 254
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Гледам Цецко в момента...ами играе си човекът по един и същи начин...
До момента изпълнението на Кирил най-много ми хареса.

# 1
  • Мнения: 755
Нещо не ми допадат този път хореографията на тънцът им... знам ли защо?!?! newsm78 Rolling Eyes newsm78

# 2
  • Мнения: 2 229
Не ми харесват особено...ама то на тия песни как да танцуваш хубаво.  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Нещо не ми допадат този път хореографията на тънцът им...

И самите танцьори никакви ги няма - реят се като замаяни нагоре-надолу... Thinking
Всъщност, не ги гледам задълбочено, само хвърлям по едно око...

# 4
  • Мнения: 227
Не ми харесват особено...ама то на тия песни как да танцуваш хубаво.  Mr. Green
Точно!

# 5
  • Мнения: 2 309
Тази вечер ли е финала??? newsm78

# 6
  • Мнения: 2 229
Тази вечер ли е финала??? newsm78

Не, има още 3 танца поне.

# 7
  • Мнения: 9 903
на мен пак Лилия ми хареса, Йоана беше интересна, а Кирил от самото начало си го харесвам.
Недоумявам защо Павлина беше с шалвари, които я правят още по-дебела.

# 8
  • Мнения: 1 100
Общо взето нищо особено. Добре си танцуваха, но явно песните не бяха нищо особено. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 495
Не ми харесаха нещо...както каза Росен Петров "играха много театрално" ThinkingВъпреки това, Метинчо ми  е фаворит Crazy

# 10
  • Мнения: 2 897
Росен го каза най-добре-прекалено буквално са възприели съдържанието на песните.
Лилия,Мариела,Метин и Кирил най-много ми харесаха.Те са и моите фаворити,без значение кой ще спечели  Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Недоумявам защо Павлина беше с шалвари, които я правят още по-дебела.
Явно това й е станало  Twisted Evil
Тя и Цецко май са за фон на тоя конкурс. Верно че доста се раздават на кючеците ама това стига ли? newsm78

# 12
  • Мнения: 2 211
Тази вечер за мен Кирил и Метин бяха най - добрите. Моята фаворитка Л. Иванова, нещо не ме грабна.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Моите фаворити са Метин, Лилия и Самуел,
само че днес гледахме Jack Ass и изпуснах
танците - хванах само Метин.
Миналия Петък пък цялото шоу изпуснах.
Някой ще ме светне ли защо Самуел е
толкова назад в класирането ?

# 14
  • Мнения: 1 544
според мен Метин имаше добри танци ,но чак пък първиии... не мисля
Лансират го малко в повече.

# 15
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Гола вода, само Лили танцува готино, а Метин беше уникален  Peace , както обикновено.. но като цяло беше най- слабото представяне до момента!

Миналия Петък пък цялото шоу изпуснах.

Джулка, можеш да го дръпнеш от тук а и всичко, което си изпуснала... А според мен напоследък Самуел издъхва нещо...

# 16
  • Мнения: 4 181
Честно да ви кажа този Кирил взе да ме дразни нещо, иам си няколко "балетни " стъпки и движения с ръцете , които не ми харесват. А и откакто прочетох тук, че всъщност не е аматьор, защото се е снимал в клипове по Планета смятам, че никак не е честно.
Определно Метин ми е фаворит, но не разбирам защо Самоел го орязах така последните 2 пъти Shocked Не беше блестящ, но в сравнение с оценките на другите - можели на Цецко повече отколкото на Самоел, ми това си е чиста подигравка.
А пък Моника като е любимка на Слави само я подпират, днес не знаеше къде се намира , а пак и дадоха висока оценка. Само си вее гъза и циците по сцената, ми то това не стига

# 17
  • Мнения: 8 917
Фаворитите сами Метин и Лилия  Grinning

# 18
  • Мнения: 299
Фаворитите сами Метин и Лилия  Grinning
Peace

# 19
  • Мнения: 1 063
На мен лично Лили ми харесва и мисля, че танца и  беше много добър Peace

# 20
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Фаворитите сами Метин и Лилия  Grinning
И аз така, а пък за Самоел мисля, че го режат защото и той като Цецко не смени стъпките. Вече не е интересен!
Не може да излезе от образ-Майкъл Джексън.

# 21
  • Мнения: 7 474
И на мен не ми бяха интересни вчера Thinking, и по-хубави песни има Слави от тези Wink

# 22
  • Мнения: 2 897
Гола вода, само Лили танцува готино, а Метин беше уникален  Peace , както обикновено.. но като цяло беше най- слабото представяне до момента!

Напълно съгласна Peace

# 23
  • Мнения: 439
Общо взето нищо особено,даже по-скоро дразнещо поне за мен

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Снощи беше най-слабият изпит.
На Галя танците бяха най-добри - тук според мен и Павлина се справи добре.
Имаше една част театрални хореографии-абсолютна боза- прецакаха танцьорите направо-това Самоел, Живко, Цецо...смешници ги бяха направили. Метин също,ама той успя да позакърпи. Той ми е фаворит и ми стана много болно,защото снощи не заслужаваше най-високата оценка. Мисля, че Кирил и Лилия бяха по-добри.
Хоуг!  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 577
Хмм,  всичко е нагласено #2gunfire
и толкова си личи вече......нямам думи
пък и тая комисия и тя...все са очаровани - те половината не могат в такта да влязат, точно за талаш са финалисти, не за друго

# 26
  • Мнения: 1 002
Хмм,  всичко е нагласено #2gunfire
и толкова си личи вече......нямам думи
пък и тая комисия и тя...все са очаровани - те половината не могат в такта да влязат, точно за талаш са финалисти, не за друго
хаха  Laughing , съгласна съм с теб ,
много слаба работа беше снощи , че то така и аз мога да танцувам

# 27
  • Мнения: 5 140
Фаворитите сами Метин и Лилия  Grinning


И на мен. Peace

# 28
  • Мнения: 23
на мен фаворит ми е Самоел, но напоследък много го режат. Добре танцува момчето, повтаря се наистина ама може ли на Цецко дето само на хоро го удря и си мята главичката да дадат повече...Те явно вече са си определили кой трябва да спечели и си го лансират..А за Метин, той ми е другият фаворит заедно с Кирилчо ама Самоелчо най си ме кефи  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 577
к'во значи повтаря се бе хора - нали си има велики хореографи там,
просто или последните не си вършат работата или и на тях им е казано как да си я вършат

# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Нали конкурса е за непрофесионалисти?На Кирил,който танцува за Пайнер не му е там мястото.Добър е,но не е "непрофесионалист".
Цялата работа взе много да "намирисва".Опитват се да дадат силен тласък на последните.Защо ли?Дали на края няма зрителите чрез SMS-и да изберат победителят?!Поне половината Ферари да се "избие".
И този Росен Петров.Какво разбира от танци?!Друснат ли му цици вдига шестица. .Вчера се изрази,че "много тетрални били танците".Да не  са си ги измислили сами  хората?!Пфууууу.Жалко.
И вчера,какво се оказа-Цецко по-добър от Самуел и Живко.Жива да не бях.Ми хайде,като го харесват толкова да си го включат в балета след конкурса! Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 2 623
Не знам тук ли му е мястото,
но искам да споделя, че този
прехвален Цецко е един
страшен мошенник ! Мъж ми
работи на Симеон и го познава.
Имал магазин за авточасти и
завлякъл с пари голяма част
от магазините там. Почти няма
магазин на който да не дължи
пари, а иначе карал само хубави
и скъпи коли, та се чудя  newsm78
Такива хора ли трябва да ни навират,
та и да ги лансират  #Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
хореографията като цяло беше под всякаква критика, то наистина и песните не дават голям избор, но все пак-нямаше нищо(при някой де) запомнящо се и различно, не знам какво толкова са се подготвяли newsm78-да скачат по сцената Joy
Кирил танцува добре- и ритъма,  и танца паснаха...

# 33
  • Мнения: 2 897
Не знам тук ли му е мястото,
но искам да споделя, че този
прехвален Цецко е един
страшен мошенник !

Този Цецко ми е най-неприятен от всички-от позьорския му смях до еднотипното му подскачане Crossing Arms
Връх в неприязънта ми към него зае безсрамно високата оценка,която получи за ''еротичното'' си изпълнение...На фона на другите участници...думи нямам ooooh!

# 34
  • Мнения: 5 140
Кой беше Цецко, че не мога да се сетя физиономията му?
С какво беше облечен снощи за да се сетя.

# 35
  • Мнения: 2 910
Танците на Йоана, Лилия и Метин най- много ми харесаха.
На Метин танца беше интересен, а Лилия и Йоана с голям финес изиграха своите изпълнения.

# 36
  • Мнения: 2 897
Кой беше Цецко, че не мога да се сетя физиономията му?
С какво беше облечен снощи за да се сетя.

Най-закръгленкият,систер,с характерен начин на танцуване-не можеш да го сбъркаш  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 140
Кой беше Цецко, че не мога да се сетя физиономията му?
С какво беше облечен снощи за да се сетя.

Най-закръгленкият,систер,с характерен начин на танцуване-не можеш да го сбъркаш  Mr. Green

Аха, аз просто не им знам имената, защото рядко ги гледа, снощи ми беше за сефте.
Иначе си гледам Джак ас, по ме кефи.

# 38
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе julli да не се бъркаш нещо ...
Като започна конкурса го представиха като прозт шофьорин ...
даже благодареше на шефовете си, че са го пуснали ...
ама може и аз да бъркам  newsm78 newsm78

А иначе танците бяха провал според мен  Sick Sick
Тъй ли не можаха да подберат други песни ... само на Кирил, Мариела и Метин долу горе ставаха за този вид танцуване... Хеле Живко ...
Ама като имам в предвид кои им бяха хореографите  Mr. Green Mr. Green какво ли да очакваш  Joy Joy

# 39
  • Мнения: 5 026
Фаворитите сами Метин и Лилия  Grinning
И на мен така  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе julli да не се бъркаш нещо ...
Като започна конкурса го представиха като прозт шофьорин ...
даже благодареше на шефовете си, че са го пуснали ...
ама може и аз да бъркам  newsm78 newsm78

Да бе и аз го гледах това и се учудих
много, а мъж ми вика, че лъжата я няма
за нищо. Лъже та се къса  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 4 181
Хмм,  всичко е нагласено #2gunfire
и толкова си личи вече......нямам думи
пък и тая комисия и тя...все са очаровани - те половината не могат в такта да влязат, точно за талаш са финалисти, не за друго
Shocked

# 42
  • Мнения: 4 181
Не знам тук ли му е мястото,
но искам да споделя, че този
прехвален Цецко е един
страшен мошенник ! Мъж ми
работи на Симеон и го познава.
Имал магазин за авточасти и
завлякъл с пари голяма част
от магазините там. Почти няма
магазин на който да не дължи
пари, а иначе карал само хубави
и скъпи коли, та се чудя  newsm78
Такива хора ли трябва да ни навират,
та и да ги лансират  #Crazy
Сигурна ли си? Shocked Аз го видях един ден да се вози в трамвая

# 43
  • Мнения: 7 111
Цецко го хванах, че танцува едно и също независимо от музиката.
На славчовите песни кой ли би танцувал добре?
Как върви класирането?

# 44
  • Мнения: 2 229
Цецко го хванах, че танцува едно и също независимо от музиката.
На славчовите песни кой ли би танцувал добре?
Как върви класирането?


Цецко са го бутнали за ебавка то е ясно...малко грубо да се гаврят с човека. Mr. Green
За класирането Метин е 1ви, Лили 3та, другите не знам...

# 45
  • Мнения: 2 897
Цецко го хванах, че танцува едно и също независимо от музиката.
На славчовите песни кой ли би танцувал добре?
Как върви класирането?


Цецко са го бутнали за ебавка то е ясно...малко грубо да се гаврят с човека. Mr. Green
За класирането Метин е 1ви, Лили 3та, другите не знам...

...Кирил втори,Йоана-четвърта...
Жалко,че Самоел отпада TiredКофти е така да си водач и постепенно да минеш в задните редици Tired

# 46
  • Мнения: 1 533
Някой ще ме подкрепи ли в мнението ми, че хореографката на балета от журито, не й знам името, много прилича на нашата БУБА от форума?

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Наборче, Буба е хубава, бре! Не я обиждай така.

За мен всички, на които им беше хореограф Галя си танцуваха еднакво.
Определено най-много ми хареса Йоана. И Метин. А Живко простоооо Sick

# 48
  • Мнения: 271
Сега и аз да се присламча към темата Grinning Тоя Цецко освен че не може да играе, но как за толкова танци досега, никой не му каза да не гледа пода. Погледа му е все забит надолу и не го вдига. Чак се дразня. А идеята да се съблича в танците с това телосложение е просто смешна. На Метин танците му доста добре се получават, но и при него има една еднотипност. Лилия добре танцува и всеки път различно, абе отвътре му идва на момичето. Не знам какво пише в другите теми, но тя не е ли професионален танцьор? Просто не мога да повярвам, че един абсолютен аматьор може да танцува така.

# 49
  • Мнения: 9 903
в момента Метин, Кирил и Лилия са на по 1 точка растояние. Хващам бас, че до финала ще изравнят изкуствено поне двама от тях, за да се получи нещо като интрига.

# 50
  • Мнения: 1 533
Наборче, Буба е хубава, бре! Не я обиждай така.

За мен всички, на които им беше хореограф Галя си танцуваха еднакво.
Определено най-много ми хареса Йоана. И Метин. А Живко простоооо Sick

 Grinning Не говоря за вътрешна красота. Много злобна хореографка. Може ли на онази пародия Цецо да му пише 6 а на Самоел 4. Е, нямам думи!!!

# 51
  • Мнения: 2 897
Някой ще ме подкрепи ли в мнението ми, че хореографката на балета от журито, не й знам името, много прилича на нашата БУБА от форума?
Наборче, Буба е хубава, бре! Не я обиждай така.

Съгласна с ДЕ Ваня Peace

Гледате ли...

# 52
  • Мнения: 2 229
Дам, днес трябва да бъде интересно, най-малкото обожавам филмите и песните, на които ще танцуват. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 7 474
Това е снимката на Ася в сайта на Слави  hahaha

# 54
  • Мнения: 6 206
Кирето е моят човек! Peace

# 55
  • Мнения: 2 897
Кирето-много добре Peace

Цецко-смешник  ooooh!

# 56
  • Мнения: 2 910
Първият танц, който хванах беше на Моника Бабикер. На Кирил танца ми хареса, не че го изпълниха много професионално Confused, но може би музиката е голям плюс за него.

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тая сега братовчедка ли е на Клавдия или не е? Адски си приличат, от Сливен са, ама братовчедки ли са или е само слух?

# 58
  • Мнения: 2 013
Лилито Иванова танцува много готино.

# 59
  • Мнения: 9 903
много ми харесва танцът на Алина от Уестсайдска история - и й отива Simple Smile

# 60
  • София
  • Мнения: 10 309
Лелеее.. тази вечер са много зле... предишните танци определено ми харесаха повече!

Май само Лили ми хареса... поне засега...

# 61
  • Мнения: 6 206
много ми харесва танцът на Алина от Уестсайдска история - и й отива Simple Smile
Shocked Ама ти сериозно ли?
Тъкмо си мислех, че по-лошо няма накъде. Laughing
Това момиче е такова дърво, не може да ходи на токчета, хилеше се тъпо през целия танц, направо ужас.
Не вярвах, че има някой който да го хареса това нещо.

# 62
  • Мнения: 2 910
Лили, наистина много професионално си изигра танца, а на Самуел много му отива този начин на танцуване Mr. Green А на Алина изпълнението изобщо не ми хареса Confused

# 63
  • София
  • Мнения: 10 309
много ми харесва танцът на Алина от Уестсайдска история - и й отива Simple Smile
Shocked Ама ти сериозно ли?
Тъкмо си мислех, че по-лошо няма накъде. Laughing
Това момиче е такова дърво, не може да ходи на токчета, хилеше се тъпо през целия танц, направо ужас.
Не вярвах, че има някой който да го хареса това нещо.

Абсолютно подкрепям.. да не говорим, че атмосфера не докара никаква  Sick

# 64
  • Мнения: 7 430
... общо казано ми харесват как играят, но най-много си харесвам Лилия и Метинчо Peace

# 65
  • Мнения: 2 229
На мен пък Алина изобщо не ми хареса. Naughty

А как се казваше песента, на която танцува Мариела и кой я пее?? Praynig

# 66
  • Мнения: 6 206
А Слави как се е барнал с тази ризка, точно като на годен циганин брат му. Laughing

# 67
  • Мнения: 2 013
Проблемът е, че сме гледали повечето или всички тези филми и всяко имитация ни се струва бледа...
Метин е много готин, но Брилянтин е наистина класика. И Оливия Нютън Джон беше бледо подобие.

# 68
  • Мнения: 172
А какво ще кажете за Йоана. На мен ми хареса.Е не беше много рязка  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 6 206
Проблемът е, че сме гледали повечето или всички тези филми и всяко имитация ни се струва бледа...
Метин е много готин, но Брилянтин е наистина класика. И Оливия Нютън Джон беше бледо подобие.
Така е, кой може да се мери с Ал Пачино и то точно в тази сцена.
Такъв човек просто още не се е родил.

# 70
  • Мнения: 9 903
ми да, Алина ми хареса с този танц. Той си е пародиен,  в този смисъл й отива - Алина прилича на онези момичета от мюзикъла/филма. Повече харесах това, отколкото онзи с "Аз пея в дъжда" или Цецко, или дори опитът за Брилянтин.

а да харесаш Лили във Флашданс е лесно - това си е някаква аеробика, специален дух не се иска.

# 71
  • Мнения: 2 013
Проблемът е, че сме гледали повечето или всички тези филми и всяко имитация ни се струва бледа...
Метин е много готин, но Брилянтин е наистина класика. И Оливия Нютън Джон беше бледо подобие.
Така е, кой може да се мери с Ал Пачино и то точно в тази сцена.
Такъв човек просто още не се е родил.

Но все пак не беше лош танцът на Усещане за жена.

# 72
  • Мнения: 2 910
Предполагам, че Метин, Лилия, Кирил и Самуел ще бъдат напред в класирането. Поне на мен те ми направиха най- голямо впечатление.

# 73
  • Мнения: 2 495
Самоел, Метин, и Йоана-това бяха най-добрите според мен за тази вечер....а и Кирил Димитров-как можах да го пропусна ooooh! Laughing

# 74
  • Мнения: 2 897
Лили, наистина много професионално си изигра танца, а на Самуел много му отива този начин на танцуване Mr. Green А на Алина изпълнението изобщо не ми хареса Confused

И аз съм на това мнение.
Самоел днес повече ми хареса от Метин,а Евгени беше много артистичен.

# 75
  • Мнения: 258
Харесаха ми Живко с "Аз пея в дъжда" и Евгени с "Усещане за жена". Както и танцът на Лилия, но при нея е видно и с просто око, че не се вписва в понятието "танцьор-любител".

# 76
  • Мнения: 9 903

Не съм съгласна Живко и Самоел да бъдат оценени еднакво. Изобщо малко странни ми дойдоха оценките тази вечер.

# 77
  • София
  • Мнения: 11 707
Малко не по темата,ама да попитам,че ми стана любопитно.Гледам,че в Ку-Ку Бенда има нова персона.Знаете ли нещо повече?
Сори за офф-а,ама да не пускам нова тема.

# 78
  • Мнения: 7 430

Не съм съгласна Живко и Самоел да бъдат оценени еднакво. Изобщо малко странни ми дойдоха оценките тази вечер.

И аз съм на това мнение Peace
Живко ми хареса, Евгени...Йоана Peace

# 79
  • Мнения: 9 903
Малко не по темата,ама да попитам,че ми стана любопитно.Гледам,че в Ку-Ку Бенда има нова персона.Знаете ли нещо повече?
Сори за офф-а,ама да не пускам нова тема.
Иван Стоянов, мисля , че е на 35, бургазлия.

# 80
  • Мнения: 2 495
Метинчо го прецакаха Thinking

# 81
  • Мнения: 2 897
Браво на отличниците-всеки от тях се справи чудесно Grinning
Оценяването на някои хора,старнно ми се видя Thinking

# 82
  • София
  • Мнения: 11 707
Малко не по темата,ама да попитам,че ми стана любопитно.Гледам,че в Ку-Ку Бенда има нова персона.Знаете ли нещо повече?
Сори за офф-а,ама да не пускам нова тема.
Иван Стоянов, мисля , че е на 35, бургазлия.
А някой напуснал ли е ?

# 83
  • Мнения: 2 910
Наистина оценките днес малко ме изненадаха и макар, че харесвам Лилия, този път съм съгласна с критичната Ася, че прекалено много акробатични елементи присъстваха в танца й. Представянето на Живко и на мен ми хареса, нищо, че танца не беше сложен, както на останалите, успя да пресъздаде сцената от филма успешно.

# 84
  • Мнения: 7 430

Оценяването на някои хора,старнно ми се видя Thinking

И за мен Peace
Ама тази Ася винаги дава слаби оценки или поне най-ниските Shocked Много злобна ми изглежда..

Аз мисля, че Метин ще вземе ферарито... newsm78

# 85
  • Мнения: 9 903
Малко не по темата,ама да попитам,че ми стана любопитно.Гледам,че в Ку-Ку Бенда има нова персона.Знаете ли нещо повече?
Сори за офф-а,ама да не пускам нова тема.
Иван Стоянов, мисля , че е на 35, бургазлия.
А някой напуснал ли е ?
липсва един много симпатичен китарист - не мога да си спомня името му - един такъв много благ. Не знам временно или завинаги.

# 86
  • Мнения: 2 897
Малко не по темата,ама да попитам,че ми стана любопитно.Гледам,че в Ку-Ку Бенда има нова персона.Знаете ли нещо повече?
Сори за офф-а,ама да не пускам нова тема.
Иван Стоянов, мисля , че е на 35, бургазлия.
А някой напуснал ли е ?
липсва един много симпатичен китарист - не мога да си спомня името му - един такъв много благ. Не знам временно или завинаги.

Николай Арабаджиев ли,Тити?
Имаше тема,напуснал е.

# 87
  • Мнения: 9 903
ааа, пропуснала съм темата....ще я потърся сега.

ето отговора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154688.0

# 88
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ами за първи път ми хареса Живко Драгостинов.
Иначе за тази вечер фаворити са ми Евгени при мъжете и Йоана при жените
Метин вече втори изпит не ми допада, а ми беше фаворит.
За Лиляна - мнението ми не се е променило - няма място в този конкурс.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 160
Метинчо на мен ми хареса и онази русата не беше права като го оряза, но нищо. Живко също беше добър, Евгени и той, на Алина поне да й беше паднало бюстието, та да има нещо интересно и хубаво, а Йоана както винаги не ми хареса.
А тази Лилия защо винаги толкоз я дърпат? И вярно ли е, че е сестра на Клавдия от Стар академи?

# 90
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Оценяването озадачи и Слави, включително, ако забелязахте. Thinking
Иначе Евгени беше блестящ, просто по- артистичен нямаше накъде, не помръдна поглед през цялото време, истински професионалист.
Алина беше адски слаба и партньорките й също, Лили наистина не вложи много дух, Живко се справи чудесно, ролята беше точно като за енго.
Метин, колкото и да го харесвам, не беше блестящ както обикновено, добре че беше масовката Mr. Green
Самуел беше добър, но не чак дотолкова, Кирил също танцува добре, но е далеч от възможностите си.
Йона беше блестяща също, просто танцуваше професионално и с много дух.

Като цяло факт е, че сцените са култови и не можем да избегнем сравнението с оригинала.
Супер задача, браво на Слави и екипа!

# 91
  • София
  • Мнения: 11 707
ааа, пропуснала съм темата....ще я потърся сега.

ето отговора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154688.0
Благодаря,ще спя спокойно.

# 92
  • Мнения: 6 206
Само на мен ли ми убягна тази усмивка на Ал Пачино, която правеше целия танц в оргинала, начина по който Пачино я докосваше онази кукла.
Евгени беше като препариран, може би си мислеше, че наподобява слепец, но на мен ми излеждаше все едно му се е схванал врата.
Всички бяха под всякаква критика, с изключение на Йоана /и то може би защото нямам наблюдения върху този филм/. Да си бяха направили труда да научат текста и поне да си мърдат устните по него....

# 93
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Като цяло Каспър е права, но нека не забравяме, че сцените във филмите са подготвяни дни и седмици, а нашите хора имаха само три- четири дни.
Нека бъдем обективни!А и както казах, сравнението е неизбежно, говорим за култови сцени от култови филми с култови актьори... А тези са обикновени хора....

# 94
  • Мнения: 61
Днес ми харесаха Живко, Йоанна, Мариела и Лили  Peace
Леле тая госпожата "един тон пудра" Ася  Sick - много злобничка физиономия има  Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 4 181
Само на мен ли ми убягна тази усмивка на Ал Пачино, която правеше целия танц в оргинала, начина по който Пачино я докосваше онази кукла.
Евгени беше като препариран, може би си мислеше, че наподобява слепец, но на мен ми излеждаше все едно му се е схванал врата.
Всички бяха под всякаква критика, с изключение на Йоана /и то може би защото нямам наблюдения върху този филм/. Да си бяха направили труда да научат текста и поне да си мърдат устните по него....

Извинявай, но според мен не си права, както много от хората в студиото отбелязаха, за тези филми, които са класика е работено с месеци, сцените са снимани много пъти преди да се получат и т.н. Ти какво искаш - един шофьор на ТИР за 3 дни да стане Ал Пачино #Crazy

# 96
  • Мнения: 4 181
На мен ми харесаха най-много Евгени, Йоана и Мариела.
Честно казано смятам, че ферарито трябва да го спечели Метин, защото Кирил и Лилия стана ясно, че не са аматьори и няма да е честно, ако някой от тях победи.
Междудругото и Моника, която не харесвах с предишните танци се справи добре днес.

# 97
  • Мнения: 6 206
Само на мен ли ми убягна тази усмивка на Ал Пачино, която правеше целия танц в оргинала, начина по който Пачино я докосваше онази кукла.
Евгени беше като препариран, може би си мислеше, че наподобява слепец, но на мен ми излеждаше все едно му се е схванал врата.
Всички бяха под всякаква критика, с изключение на Йоана /и то може би защото нямам наблюдения върху този филм/. Да си бяха направили труда да научат текста и поне да си мърдат устните по него....

Извинявай, но според мен не си права, както много от хората в студиото отбелязаха, за тези филми, които са класика е работено с месеци, сцените са снимани много пъти преди да се получат и т.н. Ти какво искаш - един шофьор на ТИР за 3 дни да стане Ал Пачино #Crazy
Няма лошо, разбира се, че е така...
Което не пречи въобще да не ми хареса.
Просто не го разбрах цялото това прехласване и пълната шестица откъде дойдоха.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 623
На мен пък Лили много ми хареса  Hug
Изобщо тя ми е фаворит, а след нея
Метин и Самуел, които обаче в
последно време ме разочароват !
Ще се радвам Лили да вземе
ферарито, но съм сигурна, че
ще отиде при Метин !

П.С. Лили наистина има голяма
прилика с Клавдия от Стар Академи.
Някой знае ли нещо по въпроса ?

# 99
  • Мнения: 2 577
П.С. Лили наистина има голяма
прилика с Клавдия от Стар Академи.
Някой знае ли нещо по въпроса ?

 #Crazy до мен пък стигна версията, че е на Лечков племеница newsm78

# 100
  • Мнения: 1 520
П.С. Лили наистина има голяма
прилика с Клавдия от Стар Академи.
Някой знае ли нещо по въпроса ?

 #Crazy до мен пък стигна версията, че е на Лечков племеница newsm78

Така обясняваше в кастинга на Господарите за адреналинки миналото лято.

# 101
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Каспър-прекалено критична си, според мен Евгени се справи супер!
За Лилия имах по-големи очаквания.
Въобще като цяло имах големи очаквания за тази вечер, леко съм разочарована. Но това наистина са "големи" филми с "големи" актьори", така че е нормално да не могат да предадат на 100% емоцията от филмите.
А за Самоел да кажа , не мислите ли че той пак си беше Майкъл Джексън на моменти newsm78

# 102
  • Мнения: 5 370
Моля ви, кажете къде могат сега да се гледат предаванията на Слави със задна дата?
Преди време беше някъде в нетерра...ама май не работела.
Дайте линкчета, моляяяяя. Praynig

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мен пък ме грабна от самото начало с неприличния си танц Кирил (така ли се казваше?), танцува преди Лилия. По принцип харесвам и Лилия, но снощи като, че ли танцуваше без чувство.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Ами за първи път ми хареса Живко Драгостинов.
Иначе за тази вечер фаворити са ми Евгени при мъжете и Йоана при жените
Метин вече втори изпит не ми допада, а ми беше фаворит.
За Лиляна - мнението ми не се е променило - няма място в този конкурс.

И четирите ти изречения съвпадат с моето виждане за снощи)).
Много се радвах на Живко и Евгени. Павлина също ми хареса.
Яд ме е за Метин - никаква хореография не му бяха направили.
За Алина си мисля,че се шашна заради бюстието и през целия танц мислеше за него.
Лили го изигра механично, без емоция,а е такава хубава песен (и филм).
Моника беше много хубава.

И все пак -за пореден път ми напълниха душата!

# 105
  • Мнения: 2 577
........ По принцип харесвам и Лилия, но снощи като, че ли танцуваше без чувство.
За какво чувство говорите??? newsm78
Те половината не са си направили труда да изгледат филмите. И Лилито и тя е от тях, че не ги е срам и да си го признаят #Crazy
.....просто няма как да стане с чувство  Crossing Arms

# 106
  • София
  • Мнения: 2 623
Тук и аз съм съгласна !
Да не гледаш примерно " Флашданс "
си е направо престъпление !

# 107
  • Мнения: 5 140
Почти всички ми харесаха снощи, с малки изключения.

# 108
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На мен пък фаворит ми е Сами Ованесян  Laughing
Ами страхотно си денси момчето, повече ми харесва от Метин, той все в една линия си кара.

Кирил и Лили наистина танцуват страхотно, но да не забравяме, че се занимават и професионално с тази работа, така че не е честно да участват в конкурс за аматьори  Naughty

# 109
  • Мнения: 7 474
Бъдете по снисходителни към тях, все пак три дни репетират, което не е никак много. На мен сигурно ще ми трябва месец за това ooooh!

Лилия и Кирил (нали той танцува по Планета , да не ги объркам newsm78) изобщо нямат работа в тоя конкурс според мен при положение-за мен са професионалисти. Stop

# 110
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...

Лилия и Кирил (нали той танцева по Планета , да не ги объркам newsm78) изобщо нямат работа в тоя конкурс според мен при положение-за мен са професионалести. Stop

  Да, Кирил кърши кълки до пайнерките.
  И аз затова казах, че нямат място в конкурса.

  А Лили не се ли явяваше на конкурса за адреналинки?  Май стигна до финалния кръг  newsm78

# 111
  • Paris
  • Мнения: 1 727
........]
 За какво чувство говорите??? newsm78
Те половината не са си направили труда да изгледат филмите. И Лилито и тя е от тях, че не ги е срам и да си го признаят #Crazy
.....просто няма как да стане с чувство  Crossing Arms
Това беше върха, да не си направиш труда да гледаш такъв филм! Да отделиш час и половина! Думи нямам!!!

# 112
  • Мнения: 5 140

  А Лили не се ли явяваше на конкурса за адреналинки?  Май стигна до финалния кръг  newsm78


А аз се чудя от къде ми е позната. newsm78

# 113
  • Мнения: 2 897
От там ти е позната,систер Wink
А иначе нямат роднинска връзка с Клавдия,въпреки че поразително си приличат Naughty
(както две мацки от форума Mr. Green)

# 114
  • Мнения: 5 140
От там ти е позната,систер Wink
А иначе нямат роднинска връзка с Клавдия,въпреки че поразително си приличат Naughty
(както две мацки от форума Mr. Green)

Систер, аз Клавдия по принцип не я харесвам, но Лилия е друга работа. Flutter

# 115
  • Мнения: 2 897
От там ти е позната,систер Wink
А иначе нямат роднинска връзка с Клавдия,въпреки че поразително си приличат Naughty
(както две мацки от форума Mr. Green)

Систер, аз Клавдия по принцип не я харесвам, но Лилия е друга работа. Flutter

Лилито и аз я харесвам  Flutter

# 116
  • Мнения: 5 140
От там ти е позната,систер Wink
А иначе нямат роднинска връзка с Клавдия,въпреки че поразително си приличат Naughty
(както две мацки от форума Mr. Green)

Систер, аз Клавдия по принцип не я харесвам, но Лилия е друга работа. Flutter

Лилито и аз я харесвам  Flutter







Сладурка е.
Харесва ми и този с арменското имен, не мога да му го запомня, нали съм руса....

# 117
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
П.С. Лили наистина има голяма
прилика с Клавдия от Стар Академи.
Някой знае ли нещо по въпроса ?

 #Crazy до мен пък стигна версията, че е на Лечков племеница newsm78

Не е сестра на Клавдия Simple Smile
Племенница е на Лечков  Twisted Evil
Как беше ... вЕрвайте ми  Mr. Green Mr. Green
Все пак съм от Сливен Wink

# 118
  • Мнения: 2 229
Аууу гледате ли?? Mr. Green Много яко изпитание ще е!! Как успяха да пре*бат Лили с Драго Чая само... Mr. Green hahaha

# 119
  • Мнения: 7 474
Ще е интересно , ама нали уж не били танцьори , а Малина баш на Метинчо  Whistling

# 120
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ще е интересно , ама нали уж не били танцьори , а Малина баш на Метинчо  Whistling

Ха, ха , точно това си помислих и аз!
Задачата е суперготина, браво на сценаристите, как им идват на ум идеите!

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 23:09 от Евро_pipi67

# 121
  • Мнения: 2 229
Дам на Метинчо чалгарката. hahaha Наистина последните няколко изпитания са страхотно замислени, с голям кеф гледам. Party Crazy

Може би ще има и някаква промяна в начина на оценяване, щото Слави нали нещо каза последните да не се отчайват, че можело резултатите да се изменят. newsm78

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 704
аааа,умиргам си от завист за Алинаааа,ааааа с Баташооооов, гърди в гърди,ааааа

# 123
  • Мнения: 7 474
А кой ще определи победителя  newsm78, че нещо ми се губи тази информация newsm78

аааа,умиргам си от завист за Алинаааа,ааааа с Баташооооов, гърди в гърди,ааааа

И аз това викам  , много е готин  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 124
  • Мнения: 7 430
...ами дано да има обрат в класирането - нямам нищо против Метин, но все пак той е на 1-во място и му дават танцьорка за партньор - някак си не е честно Naughty
Наистина ще бъде интересно Peace

# 125
  • Мнения: 7 430
аааа,умиргам си от завист за Алинаааа,ааааа с Баташооооов, гърди в гърди,ааааа

И аз съм от твоята партия Wink

Преставям си бат ГарелЧо как ще играе Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 100
Най-много ми харесват Метин на първо място и после Лили и Кирил.
А междудругото Лили мнооого яко беше преебана с чаеното дърво. Този като го видя и ми се драйфа. Навсякъде се бута.

# 127
  • Мнения: 11 546
Все по-интересно взе да става,жалко че останаха само 2 задачи.Направо нямам търпение да видя последната.А относно партньорите аз също смятам,че не са равностойни.Не може да се сравняват Гарелов и Драго с Малина и Нети.Но-о-о ще видим какво ще стане.

# 128
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
А кой ще определи победителя  newsm78, че нещо ми се губи тази информация newsm78


Нали е според класирането!

# 129
  • Мнения: 1 520
Можеш да гледаш в www.neterra.tv
Поне при мен си работи.

А как е формулирана задачата им тази седмица, че изпуснах. Хванах вече като им даваха партньорите.

# 130
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Аз пък да ви кажа- Кирил е проф. танцьор Mr. Green Вчера разбрах, че всъщост аматьори са само онзи пълничкия(Цецо май ) и още един. За Кирето съм сигурна 100%. Ь наш Славчо и наш Росен решили да правят конкурс за аматьори..е нема що Confused

# 131
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А как е формулирана задачата им тази седмица

Кажете, моля.

# 132
  • Мнения: 2 229
А как е формулирана задачата им тази седмица

Кажете, моля.

Задачата е "Танцувай с известна личност", която не танцува професионално. За партньори бяха избрали Румънеца и Енчев, Нели от Сървайвър, Андрей Баташов, Гарелов, Драго чая, Малина или каквато е там, олимпийската шампионка по спортна стрелба, но и забравих името, и другите не помня... Crazy

# 133
 newsm78 Честно казано по-пластичен и точен танцьор от Самуел Ованесян няма, но ние българите нали сме долно завистливо племе, го орязахме и го пратихме в  9-та глуха.  Как може на тулупа Цецо да се даде оценка 29, а на Самуел  26 ?

# 134
 #2gunfire  Аз например съм с резерви въобще  към  хореографа на балет "Магаданс"! Тази жена  изобщо няма понятие от балетно изкуство. Първо  гледа да засенчи една прима балерина, която е много точна в преценките си, и второ като погледнете всяка вечер   пародията на танца, която поднасят нейните възпитаници, веднага ще добиете представа за "уменията й".

# 135
 #Crazy Аз ставам разногледа като  дадат думата на нея. Имало  е винаги манипулация и сега не се прави изключение от правилото.   А на "големия шоумен", който се взе много насериозно че е такъв, следва да му се  одрежат квитанциите, ако и да  е спечелил много пари.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 704
newsm78 Честно казано по-пластичен и точен танцьор от Самуел Ованесян няма, но ние българите нали сме долно завистливо племе, го орязахме и го пратихме в  9-та глуха.  Как може на тулупа Цецо да се даде оценка 29, а на Самуел  26 ?

честно казано аз не мисля, че Самоел е най-точният и пластичен танцьор Simple Smile И честно казано, като погледна класацията, виждам, че не я водят Цецо и Павлина, а хора, които могат да танцуват. (въпреки, че и Павлина може да танцува и й казвам евала как се промени!)
Вече друг е въпросът кой е аматьор и кой не и дали мястото на Самоел в момента е заслуженото.

пп: айде,гледайте сега танците на народите Simple Smile

Зори, пусни една анкета как виждаме първата тройка  Hug

# 137
  • Мнения: 2 897
Готово Grinning
Вие сте Wink

# 138
  • Мнения: 7 474
Лилия, Метин и за трития се колебая между Ованесян и Живко newsm78

# 139
  • София
  • Мнения: 2 623
Лео ако ти си гласувала първа
сме гласували еднакво  Hug

# 140
  • Мнения: 5 713
Аз пак съм бляла и темата съм пропуснала.

Пак ли таз' мома.  Confused Нещо почва и от нея да ми се гади като знам как е спечелила. И после няма нагласени неща при Слави!

Вчера разбрах, че всъщост аматьори са само онзи пълничкия(Цецо май ) и още един.
Може и да си права. Аз знам за Метин, че не е аматьор.

# 141
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Как точно е спечелила Нели?

# 142
Mr. GreenИма   отговор от  Блекута, която сякаш по-добре ще направи ако си затвори устата, след като въобще не разбира от танци.  Нея по-скоро я интересува   Андрей Баташов ит.н, отколкото давникне в танците, тя    е абсолютно подобие на хореографа на "Магаданс".

# 143
  • Мнения: 2 229
Mr. GreenИма   отговор от  Блекута, която сякаш по-добре ще направи ако си затвори устата, след като въобще не разбира от танци.  Нея по-скоро я интересува   Андрей Баташов ит.н, отколкото давникне в танците, тя    е абсолютно подобие на хореографа на "Магаданс".

Това пък за какво беше. Confused

Вери, и аз съм изпуснала клюката, как да е спечелила Нели?  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 5 370
Mr. GreenИма   отговор от  Блекута, която сякаш по-добре ще направи ако си затвори устата, след като въобще не разбира от танци.  Нея по-скоро я интересува   Андрей Баташов ит.н, отколкото давникне в танците, тя    е абсолютно подобие на хореографа на "Магаданс".
И каква е тая злоба ся бе, моме?
Ко ти напрай Блекута, десерта ли ти изяде или уискито напи?
Естествено, че Блекута в случая възклицава от женска, а не професионална гледна точка.
ЛИСКЕЕЕЕЕ-и в тая тема има кандидати за твоята класация, душата, яла си събери вересиите. Mr. Green

# 145
  • Мнения: 4 181
Аз пак съм бляла и темата съм пропуснала.

Пак ли таз' мома.  Confused Нещо почва и от нея да ми се гади като знам как е спечелила. И после няма нагласени неща при Слави!

Вчера разбрах, че всъщост аматьори са само онзи пълничкия(Цецо май ) и още един.
Може и да си права. Аз знам за Метин, че не е аматьор.

Айде сега ново 20. Какво за Нели и какво за Метин?

# 146
  • Мнения: 11 546
Според мен тримата финалисти с най-много точки ще са:Метин,Кирил и Самоел.Мисля,че момче ще вземе ферарито. Simple Smile

# 147
  • Мнения: 2 897
Гледате ли... Wink

# 148
  • Мнения: 11 004
Тази вечер ли са танците с партньор-известна личност?  Simple Smile

# 149
  • Мнения: 2 229
Кирил и Нети бяха ужасТни. hahaha

# 150
  • Мнения: 3 743
На мен ми харесаха Wink

# 151
  • Мнения: 422
Те и тез не са по-добре Simple Smile

# 152
  • Мнения: 2 926
На мен Кирил и Нети ми харесаха

# 153
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
На мен Кирил и Нети ми харесаха
На мен също Peace

# 154
  • Мнения: 1 840
Кирил и Нети бяха ужасТни. hahaha

И на мен не ми харесаха.

# 155
  • Мнения: 2 897
На мен пък Самоел и Маги ми бяха много сладки Peace

# 156
  • UK
  • Мнения: 3 959
На тоя как му отива да е облечен като пате...

# 157
  • Мнения: 6 417
Аууу на Чая как му отива костюмчиту  newsm57

# 158
  • Мнения: 948
На мен пък Самоел и Маги ми бяха много сладки Peace
И на мен ми харесаха. Hug

# 159
  • на село
  • Мнения: 3 917
Въх, тази Малина как се е напомпала /не че нещо ново/, ама не бях я виждала какъв бюст си е отпрала.

# 160
  • Мнения: 2 926
Малеййййй Малина направо огън.....

# 161
  • Мнения: 2 013
Малеййййй Малина направо огън.....

Само че целта беше той да танцува, не Малина. Ще загуби с нея.

# 162
  • Мнения: 2 229
Аааа не Лилия и Драго бяха велики. Mr. Green (обожавам тая песен на патетата между другото  Blush Laughing)

Метин и Малина също бяха готини, ама много силикон бре... Sick

# 163
  • Мнения: 2 926
Малеййййй Малина направо огън.....

Само че целта беше той да танцува, не Малина. Ще загуби с нея.
Принципно е така да, наистина.

# 164
Малинката си е малинка ,много ми е готина
ау кънтри смях ,смях Joy
Хайде на рок,подходящо за събуждане
мале не мога да се включа

# 165
  • Мнения: 422
И на мен най-много Лили и 4ая и Живко с Мария Гроздева ми харесаха, най-артисти4ни бяха

# 166
  • Мнения: 2 229
Малеййййй Малина направо огън.....

Само че целта беше той да танцува, не Малина. Ще загуби с нея.
Принципно е така да, наистина.

Абе огън, друса гюбеци там. Mr. Green

# 167
  • Мнения: 3 743
И на мен най-много Лили и 4ая ми харесаха
И на мен Peace

# 168
  • Мнения: 2 229
Някои от оценките много ме изненадаха...30 за Моника да бе...

# 169
  • Мнения: 299
Някои от оценките много ме изненадаха...30 за Моника да бе...
Naughty

# 170
  • Мнения: 5 539
Драго Чая провали Лилия.
Наистина, това не е Сънчо, това е конкурс по танци, все пак.

И аз очаквам да чуя как точно Нели е спечелила Сървайвър. Thinking Или просто така си пускаме една клюка и я повтаряме, докато заприлича на истина

# 171
  • Мнения: 1 100
Моите фаворити доста слабо се представиха. Прави ми впечатление, че известните имаха доста голямо ЕГО. Все пак конкурсът оценява възможностите на участниците, а не на така наречените звезди. Повечето от тях решиха, че трябва да са център на внимание. И по този начин участниците загубиха, като ги оставиха да си чешкат егото.  Confused

# 172
  • Мнения: 952
Някои от оценките много ме изненадаха...30 за Моника да бе...
Naughty
даа,журито вече взеха да се свидят за 6-ците,по малко взеха да ги раздават.Моника не я видях как игра,но Йоана беше супер с Гарелов.Определено Метинчо все вдърви с Малина Sick Харесами и каубойския танц на Павлина Peace...а бе Слави що толкова се сърди че оценилли слабо Лилито,то ясно  че му е любимка ама чак пък толкоз, слабичко беше представянето и днес. Като иска да и  дава ферарито и да мирясва,тя и без това си го заслужава Peace

# 173
  • Мнения: 2 897
Някои от оценките много ме изненадаха...30 за Моника да бе...

Да,бе-тя беше най-слабо представилата се,според мен Crossing Arms
А Цецко не е ли танцувал същото в задачата с латиното Thinking
Живко ми хареса,Йоана също,Самоел,Мариела...
На Лилито-лош късмет с Дражето,на Метинчо също(с разликата,че единият партньорът му доста го засенчи,а другият засенчваше своя Crazy)
А журито...за пореден път не схващам начинът и методът им на оценяване ooooh!

# 174
  • Мнения: 7 474
Според мен целта на оценките беше да се изравнят първите четири резултата, за да е интересно на финала  Laughing Затова първите в класирането бяха оценени слабо , а последните като Цецко с 29  Sick

# 175
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Моите фаворити доста слабо се представиха. Прави ми впечатление, че известните имаха доста голямо ЕГО. Все пак конкурсът оценява възможностите на участниците, а не на така наречените звезди. Повечето от тях решиха, че трябва да са център на внимание. И по този начин участниците загубиха, като ги оставиха да си чешкат егото.  Confused
Чалгаджийката провали  моя фаворит #2gunfire

# 176
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Плаща ли се нещо?

# 177
  • Мнения: 91
аз явно имам странен вкус Simple Smile
снощи с майка ми започнахме да гледаме от алина и кабарето нататък- и двете много я харесахме. до края на шоуто не видяхме нещо по-добро. накрая оценка 25.. тук също няма отзиви за нея.. що така?  в нас двете ли е повредата? Thinking

# 178
  • Paris
  • Мнения: 1 727
аз явно имам странен вкус Simple Smile
снощи с майка ми започнахме да гледаме от алина и кабарето нататък- и двете много я харесахме. до края на шоуто не видяхме нещо по-добро. накрая оценка 25.. тук също няма отзиви за нея.. що така?  в нас двете ли е повредата? Thinking
На мен също много ми хареса техния танц, но имам усещането , че тя няма достатъчно самочувствие, неуверена е. Иначе е много готина!

# 179
  • Мнения: 1 533
За втори път опитвам да се регистрирам в нетера, но нищо не пристига на мейла ми и не мога да потвърдя регистрацията. Досега ги теглех от линкос, но странно защо снощното предаване още не е качено. Много ме е яд.

# 180
  • Мнения: 5 370
За втори път опитвам да се регистрирам в нетера, но нищо не пристига на мейла ми и не мога да потвърдя регистрацията. Досега ги теглех от линкос, но странно защо снощното предаване още не е качено. Много ме е яд.
Има някакви бъгове, не знам защо, аз си направих регистрация оня ден, днес пробвах да вляза през Операта-тц, после през Експлоръра-пак тц, накрая си отидох в мейла и кликнах на втория линк, взе, че се задейства. А защо по този начин-Иди ми кАжи. newsm78 При положение, че вече ми е активирана регистрацията...... Thinking
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.

# 181
  • Мнения: 6 904
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.
След един месец трябва само да си подновиш абонамента, пак си е безплатно.

# 182
  • Мнения: 9 903
Алина не ми хареса - харес ами Баташов, хареса ми и цялостната идея.
Май никой не ми хареса. Освен Йоанна. Хареса ми Маги Вълчанова, харесаха ми Иво и Павлина, но по-сокоро като визия.
Не съм доволна от снощи.

# 183
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз така - не съм доволна. Очакванията ми бяха далеч по-големи. Разочарована съм от Лили, от Метин, от Алина - много неуверена, много.

# 184
  • Мнения: 1 520
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.
След един месец трябва само да си подновиш абонамента, пак си е безплатно.

 Peace, тъй е, да.

# 185
  • Мнения: 1 153
А от друго място мога ли да изтегля последното предаване Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 7 430
А от друго място мога ли да изтегля последното предаване Rolling Eyes

http://torrents.bol.bg  Peace

# 187
  • Мнения: 7 474
Гледате ли? Зрителите ще гласуват  Laughing

# 188
  • UK
  • Мнения: 3 959
Я някой в резюме, че чак сега пуснах...

# 189
  • Мнения: 7 474
Финала ще е на 02.02 -волна програма и от днес зрителите ще гласуват. Победителят от зритеския вот получава бонус 6 точки . Освен това ще му гостуват всака вечер в шоуто , за да се представят.

# 190
  • Мнения: 2 495
Еййй,тоя Слави бе Mr. GreenМай ще избие парите от ферарито с тия смс...Хич не са прости Wink

# 191
  • Мнения: 2 229
Да бе нали тръгнала съм да си харча парите за смс-и. Crazy

# 192
  • Мнения: 11 546
Още един опорочен от СМС-и конкурс. Rolling Eyes

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 704
 Mr. Green това го чаках още от началото на конкурса

Айде,време е за нова анкета

Първосигнало бих гласувала за Метин, но той в последно време нещо заби, колкото и да не искам да го призная.
Може би Йоана се справи на всички изпити добре. За първи път съм склонна да пусна смс (60ст)за подобни мероприятия  Thinking, обаче верно много им се вълнувам..тююю

# 194
  • Мнения: 2 495
Мен ме съмнява че тая цялата работа е навързана ThinkingС тия 6 точки....а като гледам как Славито си е харесал Лилиту.....незнам, ще гледаме Thinking

# 195
  • Мнения: 4 181
Момичета, викам да впрягаме форумските сили за Метин Mr. Green
Ако Кирил или Лили спечелят няма никак да е честно, а Йоана много добре се справя на танците, но и аз не знам защо точно не я харесвам Thinking Като че ли не влага много чувство в танца и емоция , а просто се опитва да се хареса Tired

# 196
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз агитирам за Метин, айде дружно, момчето заслужава. А за това дали е забил, е просто не му се отдава чалга, поздравления за което Peace

# 197
  • Мнения: 2 897
Аз симпатизирам на Самоел.
Сменям анкетата Wink

# 198
  • Мнения: 1 284
ех и Слави почна с СМСите  Crossing Arms, нали си беше намерил жури

# 199
  • Мнения: 1 520
Ами всъщност нямам намерение да гласувам там с СМС, но иначе май бих дала глас за Метин или Самюел.
Лилия не ме кефи, не за друго, а защото съм запомнила как на Господарите обясняваше че е професионална танцьорка и дори има собствен балет. Кирил също го видяхме че е професионален танцьор.

Като се замисля тази Моника също е свежа, тя май си е самоука. Не ми е фаворитка все пак.

Замислям се сега в началото Лилия беше по средата някъде на класирането и по едно време Слави започна много да я тика нагоре, та те така стигна до 4 ли, или 3 място.

Не отричам, че хубаво танцува момичето, но все пак ... егати конкурса за непрофесионални танцьори.

ох, пооправих правописа.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:10 от SmaRt

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 443
Много ме доядя на тая Малина,направооо  bambam Как можа така да съсипе момчето!Ми той конкурсът да не е за нея,въобще не беше се съобразила с възможностите на Метин.А той е толкова артистичен и чаровен,ама не му се отдават гибеците,какво сега-то и 5 месеца да тренираш кълчене на гъз и в контакта да бръкнеш по време на изпита,пак такова тресане като тая парясница,не мож изкара  Mr. Green Ееее,направо много ме изнерви.И тая Нети и тя-баси тъпата хореография!Въобще,аз си мислех че девойката с Гарелов няма шанс,ама те гледай какъв танц изкараха и 30 точки,браво Hands Clap Нищо,че Гарелов е като току що отсечен пън.А пък Малинааааа  smile3537
И сега с тия смс-и...абе чудя се аз,как така без пари ще я дадат тая скъпата кола,пък то каква била работата  Mr. Green Че и си запълниха предаванията и си вдигнаха рейтинга -това не е малко.Ама вярно,че сега Слави ще пуска за Лилито.Не че не ми е симпатична,ама няма да е честно,щом се занимава професионално.Аз искам Метиииин да кара ферарито  newsm80

# 201
  • Мнения: 9 903
тук гласувах за Кирил и йоана, но всъщност не бих пратила никога смс.

# 202
  • Мнения: 1 153
Za Jiwko ,6toto e mnogooooooo artisti4en Grinning

# 203
  • Мнения: 5 140
Лилия или Метин

Симпатизирам и на Самоел... Mr. Green

# 204
  • Мнения: 7 111
тук гласувах за Кирил и йоана, но всъщност не бих пратила никога смс.
Аз само за Йоана, но СМС  Naughty

# 205
  • Мнения: 2 229
Няма я моята опция - не бих гласувала, ама ако ми плащат може да размисля Mr. Green

Гледате ли Павлина сега? Crazy

# 206
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А за Цецко какво ще кажете, тук се изписаха разни неща, а момчето си каза, че е шофьор - доставчик и си има шеф.
Павлина не я хванах от началото, то е ясно че няма да вземе ферарито, но все пак от толкова много кандидати да бъде избрана, участието й в конкурса е награда за нея.

# 207
  • Мнения: 1 180
Ами за Цецко, какво да кажа....беше ми малко неприятен, но като че ли след снощното гостуване на жълтото диванче малко си промених мнението. То си трябва бая смелост да се изтипосаш сред останалите танцьори, браво - има желание момчето!

# 208
  • Мнения: 2 897
Гледахте ли?
Живко ми направи много приятно впечатление.

# 209
  • Мнения: 2 495
Гледахте ли?
Живко ми направи много приятно впечатление.
И на мен така Peace

# 210
  • Мнения: 4 181
А за Алина какво ще кажете?

# 211
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
                Живко е поредния самотен водолей...Има нещо deja vu.

# 212
  • София
  • Мнения: 2 884
Абе хора това девойче е пияно Shocked

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ами, толкова му е акъла...

# 214
  • Мнения: 2 897
Агънце-багънце Mr. Green

# 215
  • Мнения: 2 229
Според мен е голяма грешка (особено на някои от тях) да им дават да говорят. Mr. Green Хубаво танцуват, защо трява да развалят доброто впечатление като си отварят устата. Laughing

П.П. Самоел Убаво свири!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:24 от Serendipity

# 216
  • Мнения: 2 897
Самоел е моят човек Peace

# 217
  • Мнения: 183
Rolling Eyesаз да питам тази мариела не вижда ли,та така присвиваше очите?иначе малко надменно и надуто се държа до сега не бях виждала някой да се държи така със слави Rolling Eyesиначе вторият не можах да го гледам и не знам още дали и за кого ще гласувам newsm78

# 218
  • Мнения: 2 013
Просто момичето е твърде младо - тинейджърка, като си спомням аз как се правех на интересна на нейната възраст....

А Самоел е пич, да взема да гласувам за него? На какъв телефон се гласуваше и колко струва?

# 219
  • Мнения: 2 495
Да бе, присвиваше си очите #2gunfireНе ми хареса хич, много тъпо се държа.А за Самоел нямам думи....бих гласувала за него Peace

# 220
  • София
  • Мнения: 2 884
Просто момичето е твърде младо - тинейджърка, като си спомням аз как се правех на интересна на нейната възраст....

А Самоел е пич, да взема да гласувам за него? На какъв телефон се гласуваше и колко струва?

7878- 60ст newsm78 поне така си спомням newsm78

# 221
  • Мнения: 4 181
аз изпуснах, че гледах фигурното ooooh!
Кажете само Самоел какво говореше за Мариела, да не са се сгаджосали нещо?

# 222
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Самоел ми хареса от самото начало, тази вечер само си затвърдих позицията, а и колега от Университета, трябва да го подкрепя. bowuu

# 223
  • Мнения: 2 495
аз изпуснах, че гледах фигурното ooooh!
Кажете само Самоел какво говореше за Мариела, да не са се сгаджосали нещо?
Каза "Имам симпатии към нея, ама не приятелски" Mr. GreenНосело се слух че са били гаджета, ама дали е така...незнам

# 224
  • Мнения: 4 181
Самоел и аз го харесвах отначалото, ама защо го прекараха така не ми стана ясно Tired
Заклела съм се най-тържествено, ако Лили или Кирил спечелят да не гледам Слави повече Mr. Green

Лиорена, а какво учи човека?

Белла, били или са сега?

# 225
  • София
  • Мнения: 2 884
Самуел я харесвал, а дали тя него не се разбра newsm78
 Учи международни отношетия , момчето Peace Умно и талантливо Peace

Аз също го харесвам и съм за него. Има ритъм в него Peace

# 226
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Гласувах за Самоел, лилия и живко.  Peace

# 227
  • Мнения: 2 229
Еее разбра се най-накрая за роднинските връзки на Лилия. Laughing

Ама казва "благодарЯ" като Лили Иванова. Mr. Green

# 228
  • София
  • Мнения: 2 884
Ама те се знаят отдавна Peace
Не си ли я гледала на конкурса за АДРЕНАЛИНКИ Sunglasses

Ама Слави как исе мазнииииииииии Sick

# 229
  • Мнения: 2 229
Аз мислех че са само слухове. Blush

За адреналинките не съм я гледала, не знаех че е участвала! newsm78 100% не са я взели, щото се подава 1,50 над земята, там са височки. Mr. Green

А Слави й е навит, то е ясно...

# 230
  • София
  • Мнения: 2 884
Стигна до финалана Адреналинките, ама не е достатъчно красивичка за там Sunglasses
А и са и кривички крачката Whistling

# 231
  • София
  • Мнения: 2 896
#2gunfire  Аз например съм с резерви въобще  към  хореографа на балет "Магаданс"! Тази жена  изобщо няма понятие от балетно изкуство.

едно време правихме т.нар. ведрина преди часовете в у-ще - ей на това ми приличат и нейните хореографии, никакъв замисъл, никаква връзка м/у отделните компоненти в танца, а тези свити юмруци  hahaha
Жалко за момичетата, имат данни за много добри танцьорки, но при нея не ги показват.

# 232
  • Мнения: 2 386
Не знаех,че има такава тема и току-що се изказах в 'Танцувай с мен'  Rolling Eyes Blush

# 233
  • София
  • Мнения: 2 884
Ми то има две теми newsm78

# 234
  • Мнения: 4 181
Момичета, какво ще кажете за Йоана, много добро впечатление ми направи Peace

Моля ви кажете Моника Бабикер каза ли нещо интересно в интервюто си, къде е живяла, учила, че го изпуснах миналата седмица Rolling Eyes

# 235
  • София
  • Мнения: 4 966
Айде и тук да се разпиша.
Ужасно впечатление ми направи Йоана на интервюто... Sick

# 236
  • Мнения: 2 386
Айде и тук да се разпиша.
Ужасно впечатление ми направи Йоана на интервюто... Sick

Точно това обяснявах и аз в другата тема..Ужас..

# 237
  • Мнения: 2 897

Ми има я WinkАз отдавна я пуснах тази  Rolling Eyes
Сега,кеф ви в едната,кеф ви в другата...

А за Лили,нито е грозновата,нито са й лоши крачката ,според мен Wink

# 238
  • Мнения: 1 951
Като има две теми, ще се изказаваме по няколко пъти  Laughing

Лилия се държа невероятно лигаво и тъповато.

# 239
  • Мнения: 7 111
Йоана да не си беше отваряла устата. Не`къв ужаЗ, не`къв ад. Ала Нели.
Братчето на Лилия къде играе в момента, че ми се губи от известно време спортната му кариера.

# 240
  • Мнения: 2 229
Абе Лилия и според мен не е грозновата, краката й не знам дали са криви не съм обърнала внимание. Mr. Green Малко й е миша физиономията и държанието, лигавка е, но ми е симпатична като цяло...

Всички бяха както очаквах, само за стюардесата (забравих й името) ме беше яд, че я харесвах, а на интервюто изобщо не ми хареса. Sad

рони - и аз като видях Йоана се сетих за Нели в първия момент. Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 2 884
За Лилия имайте в предвид,че тук на всички участия беше с професионален грим Wink
/да ви покажа мои снимки от свадбата Wink/
А който я е гледал на конкурса за Адреналинки, да каже каква е разликата Shocked
Има нещо неприятно в очите Crazy

А краката, са и криви, О-образни, което е нормално при нейния спорт, заради голямото натоварване  Peace

Аз засега от тези който харесвах, продължавам да харесвам само Самоел Peace
Кефя се на умни хора, а пък и танцува добре  Wink

# 242
  • Мнения: 606
Лилия не е лоша визуално,дори бих казала симпатично момиче,но много се лигави това девойче .Говора ли е такъв,нарочно ли го прави,незнам.Особено като кажеше "какичката" ........... ooooh!

# 243
  • Мнения: 7 111
Някои хора по-добре да танцуват само.
Лигав мъж е голяма отврат. МИтинчУвщини.

# 244
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пак казвам - изгуби си огромен процент от феновете Метин. А този Кирил мноого ме дразни.

# 245
  • Мнения: 7 474
На мен Самоел и Йоана ми харесаха за сега  Thinking

# 246
  • Мнения: 7 111
Всъщност Метин призова, ако някой има желани да пуска СМС-и, да го направи. Но за Дари и другите дечица като нея.
Намери време да бъде и сериозен.

От всички, които гледах единствено Самоел ме грабна. Моника е много различна, когато приказва. Но лигавото отношение на Слави към нея успя да ме настрои да не я харесвам.

# 247
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ама вие хората по танците ли ги оценявате или  кой какво е казал  и дали са му криви краката или зъбите????? Ами бъдете поне честни към другите! Конкурсът е за танцьори , а не за водещи на предаване или за манекени!!!Гледайте кой как танцува, а не кой как се държи!!! Simple Smile

# 248
  • Мнения: 7 111
Даже и кой как пише ни прави впечатление.

Затова скоро може магадаския балет да има за хореограф Цецко.  Grinning

# 249
  • Мнения: 46
Ама вие хората по танците ли ги оценявате или  кой какво е казал  и дали са му криви краката или зъбите????? Ами бъдете поне честни към другите! Конкурсът е за танцьори , а не за водещи на предаване или за манекени!!!Гледайте кой как танцува, а не кой как се държи!!! Simple Smile
newsm10 newsm03 И аз съм на това мнение.

# 250
  • Мнения: 7 474
Дават журито в момента  Wink

# 251
  • Мнения: 2 229
Ама вие хората по танците ли ги оценявате или  кой какво е казал  и дали са му криви краката или зъбите????? Ами бъдете поне честни към другите! Конкурсът е за танцьори , а не за водещи на предаване или за манекени!!!Гледайте кой как танцува, а не кой как се държи!!! Simple Smile
newsm10 newsm03 И аз съм на това мнение.

Не сте прави  Naughty -  ако е както казвате защо са интервютата тогава?! Щом даваха интервюта, значи са искали да имаме и впечатление от личността на участниците. И да, искали са да ги оценяваме по това кой какво е казал! Ако не искаха за какво бяха тези интервюта?!?!?!
Аз си бях простив тях - ако ще са танцьори, да са танцьори. Може да си най-големият простак, но да танцуваш великолепно! За какво трябва да виждаме и тази страна?!

# 252
  • България Сливен
  • Мнения: 245
А краката, са и криви, О-образни, което е нормално при нейния спорт, заради голямото натоварване 

Братчето на Лилия къде играе в момента, че ми се губи от известно време спортната му кариера. 

Криви, ама удобни!
Брат и на Лилия играе във ФК"Сливен".

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Метинчо изби рибата с поведението си, на моменти не разбирах думите, които произнася, но накрая намери време да бъде сериозен. А Самуел ми допадна най-много. Все пак интелентен човек трябва да се качи на ферарито, такава мощна кола, ако попадне в  ръцете на вятърничав човек  е доста опасно.

# 254
  • Мнения: 7 474
ПУСНАХ ТЕМА ЗА ФИНАЛА ОТ 20.00 Ч. Е!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162115.0

Общи условия

Активация на акаунт