СНБМ инициативи -3-та част

  • 14 017
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И сега последно ще попълваме ли заявления или не? На мен ми е все едно.

Кали идеята ти за сайта е добра, стига някой да се наеме да я свърши тази работа.
Снимката на Георги с гърнето пред парламента не съм я открила, не помня и кой я направи. Тъъъъййййй, чеееее ако е в някой от тук подвизаващите се моляяяяя да я качи на сайта! Praynig

# 16
  • Мнения: 2 070
Мацки, имам въпрос - всеки нов член ли ще има достъп до общата поща и форума на сайта?Все пак ще има хора, за които нищо не знаем. Аз мисля,че към хората по принцип трябва да се подхожда  с доверие, в случая се колебая обаче... Извинявайте, ако сте го решили и ми е убягнало, не следях особено споровете ви около членството...

# 17
  • Мнения: 3 336
Доли, нямам нищо против да попълним по едно заявление за прием, даже смятам, че ще е най-добре така да си съберем настоящите данни, а не на хвърчащи листове, ....

Позволете ми тук да не се съглася. Не може учредител на каквато и да е организация в последствие да кандидатства за членство в нея.
За протокола може да си попълним данните по някакъв образец и т.н. но не и молба за членство.  Stop й



Е, аз пък вече си я попълних Peace

# 18
  • Мнения: 934
Дами да помоля искам тези от вас който са с browser различен от Internet Explorer да видят сега дали се виждат менютата на сайта

# 19
  • Мнения: 934
Е, аз пък вече си я попълних Peace

Няма проблем да попълните бланката аз ще я направя, че все едно е удобрена вече. Трябва да имаме данните все пак на всички.

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
При мен на мозила се вижда! Peace

# 21
  • Мнения: 1 000
Здравейте,
аз утре ще си попълня формата....
Жени...аз искам копие от рецептурника ако може

# 22
  • Мнения: 472
Влади, за всичките неща, които ти бях писала на скайпа при мен се виждат. Казвам го така, за да не се повтарям, важното е че ти ме разбираш. За протокола ние сме под линнукс с браузер konqueror
Кали, с Хриси бяхме говорили, че като се оформи информацията изцяло тогава да пуснем материала, ако вече е готов, кажете кое точно и го пускам няма проблем
Жени, копие и за мен слънце

# 23
  • Мнения: 1 671
Жени, и аз искам копие от рецептурника, но може би ще те затрудня ... че чак до Пловдив да го пращаш...
Ако има електронен варант ,метни един.

# 24
  • Мнения: 2 534
Жени, и аз искам копие от рецептурника, но може би ще те затрудня ... че чак до Пловдив да го пращаш...
Ако има електронен варант ,метни един.
М, съвсем няма да ме затрудниш
Ще го пратя по служебен път от нашата фирма , ще го вземеш когато ти е удобно от Кауфланд , така става ли  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 671
Жени, не се ангажирай специално за мен, пък и Кауфланд в Пловдив ми е направо невъзможен за отиване, на другия край на града е, а аз нямам никакъв път натам, няма и кого да помоля да иде. При следващото ми идване в София ще ми дадеш един брой, така е най-лесно. Щото нали се разбрахме, че за 8 март ще се почерпим, аз си стоя на думата Laughing

# 26
  • Мнения: 1 828
И аз попълних формата. № 13, значи ли това, че вече има 13 попълнени молби  newsm78

# 27
# 28
  • Мнения: 934
И аз попълних формата. № 13, значи ли това, че вече има 13 попълнени молби  newsm78
Не първите 10 бяха само да си правя тестове, ще преместя нашите молби на тяхно място.

# 29
  • Мнения: 934
Дами това майла който щев се праща при попълване на електорния формуляр.

Давайте поправяйте ми грешките, че съм зле с таз граматика.
Тези който не са си го получили спокo ще дойде и при васSimple Smile
Гледайте вариянта на кирилица аз после ще го преведа автоматично.

Vie popylnihte elktroniia variiant na zaiavlenie za chlenstvo v Sdruzhenie "Nastoiashti i bydeshti majki"
Za da prodylzhite procedurata po priema Vi v Sdruzhenieto triabva da razpechatate i pratite po poshata zaiavlenieto i na hartien nositel
Adresyt na Sdruzhenieto e:

Sofiia,
ul. N. V. Gogol 9, et. 2, ap. 5
Sdruzhenie "Nastoiashti i bydeshti majki"

Mozhete da razpechatate veche popylnenoto zaiavlenie na sledniia adres: http://www.snbm.org/print_balnk_login.php
kato v poleto "key" popylnite slednata parola:.........................
Ili da izteglite zaiavlenie v Microsoft Word® format ot tuk: http://www.snbm.org/formuliari/Member_Application_Physical_Body.doc
Srokyt za razglezhdane i otgovor na podadenoto zaiavleniia e  10 kalendarni dni schitani ot datata na poluchavane na zaiavlenieto na hartien nositel.   
Pri odobrenieto na Vasheto zaiavlenieto za chlenstvo shte Vi se izprati pismo ili e-mail s pokana da zaplatite opredeleniia chlenski vnos po bankov pyt ili v kasata na Sdruzhenieto. Chlenskiiat vnos e 20 lv kato mozhe da byde zaplaten i na dve vnoski. Srokyt za vnasianeto na chlenskiia vnos e do 20-ti ianuari pyrvata vnoska i do 20-ti iuli za vtorata vnoska ili v 10 dneven srok sled priemaneto na nov chlen.

SNBM

-------------------------------------------------

Вие попълнихте елктрония вариянт на заявлениe за членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"
За да продължите процедурата по приема Ви в Сдружението трябва да разпечатате и пратите по пошата заявлението и на хартиен носител
Адресът на Сдружението е:

София,
ул. Н. В. Гогол 9, ет. 2, ап. 5
Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

Можете да разпечатате вече попълненото заявлениe на следния адрес: http://www.snbm.org/print_balnk_login.php
като в полето "key" попълните следната парола: ................
Или да изтеглите заявлениe в Microsoft Word® формат от тук: http://www.snbm.org/formuliari/Member_Application_Physical_Body.doc
Срокът за разглеждане и отговор на подаденoто заявления е  10 календарни дни считани от датата на получаване на заявлението на хартиен носител.   
При одобрението на Вашето заявлението за членство ще Ви се изпрати писмо или e-mail с покана да заплатите определения членски внос по банков път или в касата на Сдружението. Членският внос е 20 лв като може да бъде заплатен и на две вноски. Срокът за внасянето на членския внос е до 20-ти януари първата вноска и до 20-ти юли за втората вноска или в 10 дневен срок след приемането на нов член.

СНБМ

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 00:00 от УФСЪ

Общи условия

Активация на акаунт