Как подтискате глада си?

  • 6 839
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 912
roza66,
тва за органа, Joy Joy Joy дето не узрява ме разби!!!

Извини ме, че се опитах да ти бъда полезна - муай моркови до припадък  Peace
Ааааа, моля моля,  Мina , това не беше мой хит.... JoyПусна го msbilt...и аз не бях чувала за око "да узрява"....ама явно е "узрявало".... Shocked
Бре , поне научих  нещо научих. Grinning Е мерси  за инфото.Беше полезно... Peace
Между другото като отговорих на  msbilt не бях прочела твоя постинг....сещаш ли се? Та чак сега го съзрях...

А това муай   откъде го изкопа? Разби ме ... Joy  Joy...честно... Диалект ли е?  newsm78
AAA моля, моля, roza66, не ми приписвайте на мен някакви такива изказвания Naughty- напротив, не съм авторката, защото ако погледнете по нагоре, ще видите че думата 'узрява' се появява преди моя постинг и съм я сложила в кавички, точно защото цитирах друг човек, а именно
....диоптъра намалява
с растежа(узряването) на окото  Peace
и после за 'органа' а не 'окото', пак не съм го писала аз....но нека не спамим темата повече с безполезни коментари!

# 121
  • Мнения: 1 364
Много ми е чудно когато съм на гости и хората отварят нови кутии с бонбони или други вкусотии,  които са купили "за гости"  Rolling Eyes


И на мене!  Shocked
Такова чудо вкъщи не може да се случи! И да успея да ги скрия от домашните, от себе си как?  newsm78 Embarassed Mr. Green


Аз също много се чудя. Но познавам такива хора, който винаги имат сладки или бонбони за гости.

# 122
  • Мнения: 57
И защо да го подтискам? Предпочитам да си хапна щом огладнея. Иначе става лошо Simple Smile Ставам зла   afwitch  и поглъщам всякакви боклуци, които ми се изпречат пред погледа  newsm55

# 123
  • Мнения: 818


[/quote]

И на мене!  Shocked
Такова чудо вкъщи не може да се случи! И да успея да ги скрия от домашните, от себе си как?  newsm78 Embarassed Mr. Green
[/quotе
Мислех,че само аз сьм така

# 124
  • Мнения: 81
С диетична Кола

# 125
  • Мнения: 1 227
с вода, кафе и цигари

# 126
  • Мнения: 11
Привет и от мен! Моят мъж преди 7 годи. беше 130 кг. , а е висок само 175см. Започна разделно хранене, резултата след 8 месеца килограмите бяха 78..... Никаква сол или ако трябваше нещо да се соли /като картофи/ слагах морска сол разтворена във вода. Течности пиеше, но не в огромни количества, защото във всяка храна има вода, и колкото и да се потиш и да ходиш в тоалетна не може да изхвърлиш всичко, да съгласна съм че прочиства, но не е препоръчително да се надуваме с вода.... И другото което убива глада, за мен, това е изяждането на 1/2 червен грейпфурт преди ядене. Целулита си го третирам с утайката от сутришното кафе, клякания 35 всеки ден и подскоци на въже около 45.....  За 2 месеца видимо съм се стегнала, а тоя проклет цулулит е намалял с цели 3 сантиметра..., от което съм доволна има още какво да се желае но има време до лятото ще го премахна .... това съм си обещала... 

# 127
  • Мнения: 68
Незнам аз напоследък нямам апетит и съм отслабнала.Но просто нищо не ме изкушава от малка съм така.Успех

# 128
  • Мнения: 266
Преди подтисках глада си с течности(айрян ,вода  с мед и изцеден лимон, кафе)или с цигари, а сега съм бременна и изобщо не се старая да го подтискам и ям на корем.

# 129
  • Мнения: 311
С инат! При мен само това действа.

# 130
  • Мнения: 236
с тараторче сипано в чаша или кофичка от кисело мляко,напълва ми коремчето,та след  него не ям,че ми става тежко,напоследък така се залъгвам и съм -2кг за около седмица,но следя винаги да има таратор в хладилника,че като огладнея по ноощите  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт