Трета сливица!!!

  • 118 982
  • 817
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
И аз да се включа, и ние там се оперирахме септември месец  и съм много доволна. Аз бях очарована от цялосното отношение на персонала. За сравнение, мога да кажа че ми се наложи да заведа баткото за аудиограма в Исул и ми скъсаха нервите. А бях с двете деца от които малкото с температура.

Абсолютно споделям горното мнение Rolling Eyes персонал, лекари, чистота в отделението, всичко, нямам никакви забележки.
но разбира се, въпрос на личен избор е в крайна сметка. Peace

# 31
  • Мнения: 2 751
И аз да се включа, и ние там се оперирахме септември месец  и съм много доволна. Аз бях очарована от цялосното отношение на персонала. За сравнение, мога да кажа че ми се наложи да заведа баткото за аудиограма в Исул и ми скъсаха нервите. А бях с двете деца от които малкото с температура.

Абсолютно споделям горното мнение Rolling Eyes персонал, лекари, чистота в отделението, всичко, нямам никакви забележки.
но разбира се, въпрос на личен избор е в крайна сметка. Peace
Момичета, много ме обнадеждавате с тея хубави думи за въпросната болница.... Hug

# 32
  • Мнения: 2 751
Offtopic: Д-рът е питал мъжа ми откъде го познаваме и той казал: "Ами, от Бг-мама"  hahaha Joy hahaha Joy
И той се захилил... Mr. Green
Едно време  гинекологът ме бъзикаше на тема интернет...явно беше разбрал, че съм го разгласила из форумите, питайки разни момичета откъде го понават  hahaha Joy

# 33
  • Мнения: 5 531
Aми когато преди 2г нямах интернет в къщи оперирахме баткото в 5 градска болница. Отделението наистина беше чисто, с телевизор в стаите, но персонала беше доста груб, да не споменавам завеждащият на отделението, вече не му помня името. Аз тогава нямах представа за какво става въпрос, и се съгласих на местна упойка по препоръка на докторката. Е беше малък ад, резултата е рецидив на трета сливица., слава богу не е пак за вадене. И това го споделих с  Френгов. А той каза че трета сливица се вади само с пълна упойка, и да съм сигурна че синът ми ще си спомня преживяването цял живот, и е прав.

# 34
  • Мнения: 2 751
А той каза че трета сливица се вади само с пълна упойка, и да съм сигурна че синът ми ще си спомня преживяването цял живот, и е прав.
И аз си спомням, коагто на 6 ми извадиха трите сливици с местна упойка  Rolling Eyes Shocked
По-скоро не искам да си спомням  #Cussing out
Но тогава вадеха така.
Само на едно дете, което беше с голеееееми връзки, му ги извадиха с пълна.
И аз бях с връзки, ама далаверата ми беше, че НЕ ме вързаха, а седях в сестрата, която ме държеше като в усмирителна риза  Rolling Eyes
Другите деца ги връзваха за стола  Shocked

# 35
  • Мнения: 430
Относно Тодорова - при първия преглед беше ОК. Любезна, внимателна с детето, направи всички измервания - и на сливицата, и на тъпанчетата. . Установи се, че сливицата е увеличена, но тогава Маги беше леко хремава и прие, че резултата не е 100%, но при всички случаи има увеличение. Назначи ни "продухване" на ушите. Първите три манипулации ги направи тя. В деня на четвъртата не беше дошла на работа и ни прие Френгов. Той я направи по коренно различен начин. Детето се разплака (явно му "пукнаха" ушичките и го заболя). Той попита до сега не е ли правена по този начин? Защо детето реагиратака? Не изпаднах в подробности, за да не злепоставя Тодорова. Френгов каза, че ако да сега процедурите не са правени по този начин "Нищо не сте правили. Само сте си губили времето." Значи това е процедура №4. На следващия ден настоях за нова тимпанометрия - всичко беше ОК. Тодорова настояваше за 10 (!) процедури. Всеки път питах дължа ли нещо. Отговор "Е нищо, нищо...Няма проблем. Като свършат процедурите ще видим." Е, поиска си тихичко 10 лв., в коридора, пред поне 4 пациента. Имах 20, тя естествено нямаше да ми върне, а и не бих ги взела, и невъзмутимо си ги сложи в джоба. Стана ми неприятно. Мразя да давам рушвети. Срам ме е.
След добрия резултат от тимпанометрията, Тодорова каза, че детето е ок, сливицата се е свила, да си пие зиртека още един месец. Да, но още същия ден, по скоро вечерта, Маги отново започна ужасно да хърка и на следващия ден беше вече и с червено гърло. Завлекох я в частния кабинет на Тодоров (младши). Според него сливицата е категорично за махане. Аз се направих на чук и попитах къде може. Той каза, че най-добрите специалисти са в ИСУл и Транспортна болница. Не ме е агитирал.
Утре ще пробвам да се добера и до Едрев. Нещо взе да ми писва от "специалисти".  Tired

# 36
  • Мнения: 2 751
Относно Тодорова ...
Честно казано, на мен Тодорова също не ми допадна особено, макар и да беше адски мила.
Не знам защо... newsm78
Аз също трябваше да си платя 10 лв за замерването на сливицата и също имах 20.
Тя също нямаше да ми върне.
Обаче аз й казах: Тогава ще отида някъде да ги разваля и ще ви ги донеса  Shocked
И отиде в касата и ми ги развали.  Rolling Eyes

Успех с Едрев!  Grinning

# 37
  • Мнения: 5 531
Mumi успех на прегледа. Пиши после как е минал.
За Тодорова - нищо не мога да кажа, само съм я виждала, но аз си бях наумила че ще ходиме при Френгов, и не съм търсила друг лекар.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 32
еми да разкажа и аз.
Ходих вчера в Транспортна болница при д-р Тодорова.
Единия ми син хърка почти от както се е родил (сега е на 4).
Подобрение има само когато пие антибиотик и то временно.
Резултата от прегледа е:
Намален слух в лявото ухо-за това трябва да дъвче много дъвки-така каза докторката.
3тата сливица е увеличена до 2ра степен каквото и да означава това-засега не е за вадене.
Лечение 1 месец състоящо се от Кларитин по 2,5 г- 1 на ден, 4 дни капки Олинт по 2 пъти на ден, и 7 дни капки Тобрекс по 2 пъти на ден.
След 1 месец преглед-според нея сливицата ще се е прибрала.
Прегледа е 20 лв.
Това, което ме притесни е че и друг път сме провеждали такова лечение и резултата е бил винаги временен.
Иначе не мога да кажа нищо лошо за докторката, беше 1ви преглед при нея.
Държа се мило.
 
   

# 39
  • Мнения: 122
При разчитането на изследването Тодорова каза, че всичко е наред, показа ни изследвания на други деца, при които е голяма сливицата, много беше мила и любезна.След това веднага слязохме при професора и той видя изследването, нищо не каза, аз му обясних давенето, кашлицата, постоянната задна хрема и пр. и след прегледа на детето той ми каза, че третата сливица е големичка, да изчакаме 1 месец с кларитин и ако не се прибере да  я вадим.Тогава аз пак го попитах за замерването и разчитането на резултатите от професора беше коренно противоположно на това, което обясни и показа др.Тодорова преди 30 минути. Сега ще изчакам да мине месеца и трябва да направим пак замерване и се чудя дали да е при Тодорова или при друг от Транспортна?

# 40
  • Мнения: 2 751

3тата сливица е увеличена до 2ра степен каквото и да означава това-засега не е за вадене.
   
Сливиците при замерването се определят като 1ва, 2ра и 3та степен.
3та е най-зле.
Калоян е почти 3та, пък и лечението с капки и противоалергични не помогна  Rolling Eyes
Пожелавам ви успех и да се разминете с операцията!  Laughing

# 41
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Аз ще направя едно последно включване Wink

Значи, много съжалявам, че толкова много я препоръчах д-р Тодорова, но нямах идея кой друг прави тези въпросни замервания, които все пак дават някаква представа......аз лично си оставам с добрите впечатления, а и най-важното за мен си остава положителния завършек на всичко, но както и да е.

Та искам само да кажа нещо последно, обещавам повече да не се включвам, и да не препоръчвам нито лекари, нито болници, явно е различно с всеки, което може би да е нормално в известен смисъл

та, Ади както съм писала имаше проблеми 15 месеца, през тези 15 месеца пробвахме всичко възможно преди да пристъпим към вадене, това го пиша за мамите, на които им назначено някакво лечение, а не е казано веднага вадене. По принцип лекарите наистина пробват всичко, и ваденето е краен вариант. И ние 15 месеца точно искахме да избегнем ваденето, да не изброявам списъка с неща, които Ади е приемала, но след 15 месеца нямаше вече накъде.

Понеже в Транспортна на 21.11 ни видяха за първи път трябваше да обясна, че няма смисъл от никакви опити за каквито и да било други лечения освен вадене и макарички, защото всичко беше пробвано, и затова направо назначихме дата.......

# 42
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836

kalli, кога ще е операцията.
На 31ви януари.... Rolling Eyes

стискам силно палци, всичко да мине леко и успешно Praynig Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 751

Та искам само да кажа нещо последно, обещавам повече да не се включвам, и да не препоръчвам нито лекари, нито болници, явно е различно с всеки, което може би да е нормално в известен смисъл

Ама недей така, моля те!  Hug
Препоръчваме д-ри, от които сме доволни, защото искаме да помогнем, не да навредим.
А в крайна сметка всеки има право на впечатления и с всеки случая е различен.
На мен лично много си помогнала с писанията си, така че...  Hug

# 44
  • Мнения: 2 751
Стискам силно палци, всичко да мине леко и успешно Praynig Heart Eyes
Благодаря, ще пиша след операцията  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт