РУСЕ.

  • 11 806
  • 262
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 1 155
....
едитнах се

# 31
  • Мнения: 115
аз имам братов4ед коите работеше в Стефанито които ми каза 4е и другите подобни фирми като закъсат си правят там нещата,а по евтино ще ви излезе да си купите 1 плоча пдч и ако има кои да ви я разкрои и зглобие е много по евтино
Незнам защо така се получава, но ние първо така направихме - направихме си разкроя на едно порт манто, което от магазин е 305 лв и отидохме в търговска база и се оказа, че плоскост + разкрой + кант + обков + транспорт = 280 и решихме, че няма много смисъл да се занимаваме. Иначе ние така си сглобихме кухнята и тогава ни излезе много изгодно.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз в постинга, който изтрих, бях обяснила защо. Ако искаш дай скайп, icq или каквото и да е там, че да не пиша пак.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 299
Здравейте и за много години!Аз също имам питане относно петиатрите.Интересува ме района Борисова-Антим.Чувала съм името само на Дюлгерова-някой има ли отзиви за нея?Благодаря!

# 34
Нашата лекарка е Йончева.Тя е на ул.Борисава/до магазин Щъркел/.Страшно съм доволна, защото е много мила, личи си, че обича децата и обеснява много подробно.

# 35
  • Мнения: 191
Ние сме при Андреева,също  до магазин Щъркел,много съм доволна

# 36
  • Мнения: 946
Ние сме при д-р Георгиев с/у Евас засега съм доволна всичко ми обяснява.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
valentina_p аз също съм във Възраждане. Ние сме при Панайотова (тя е на центъра(до Евас)-детските кабинети на 2-ра п-ка) мн е отзивчива!!!
Здраво бебче ти пожелавам!   bouquet

# 38
  • Мнения: 4 406
Честита Рожденничка на Майка Зайка! Желаем и двете й принцеси са здрави и послушни!
А на вече големия розов бонбон Радост пожелавам много щастие и занапред!

# 39
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
ЧРД на Радостчето и от нас. Да е все така усмихната и лъчезарна като майка си и Мила...
Зайката съвсем се изгуби. Не и остава време да припари до компа сигурно. Дори и в това хубаво време не съм я засичала по центъра.
Пожелаваме много приятни емоции за цялото семейство днес....

# 40
# 41
  • Мнения: 946
 newsm59  party002  party002 Gift Gift на Радост да бъде здрава,весела и по-малко послушна  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 435
 bdbaloni smile3510 и много радост на госпожица Радост!

# 43
  • Русе
  • Мнения: 278
 nbirthday  ura на малката Радост, весело и безгрижно детство и пожелавам   bigdance2

# 44
  • Мнения: 435
Днес пораства Калоян на VIVKA newsm59  bigdance2 bdbaloni
Щастливо детство Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт