Хляб?

  • 3 058
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Аз започнах след като захраних с глутен - някъде на около 10 месеца.

# 16
  • САЩ
  • Мнения: 323
Цитат на: boo
ако е "на войничета" обира отгоре каквото е - примерно кашкавал, да кажем. Ако е масло - бърка му с пръсти и ги ближе само...


И ние сме така в повечето случаи. Ако е гладна, може да яде всичко и то сама. Но ако не е чак толкоз- обира каквото е отгоре, или си залепя филията на лицето и ближе.

# 17
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: cheta
......Иначе сухари взимам от ръжените - тия гръцките ненам как се казват.


Папападопулу

# 18
  • Мнения: 18 542
Цитат на: GoldenEyeful
Папападопулу

 newsm10  точно тези

# 19
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: boo
Е тва с филийката ако някой ми обясни как, много ще съм благодарна. Знам, че дечицата ядат филии с неща, а на мойта мамуна като й дам, първата й работа е да я хване с цяла длан, да се омаже, а после да омаже и всичко наоколо и да я зареже... Ако не й давам аз, уйде коня у ряката.
Как ги научихте?
Бонус е моят фаворит за детето, и тя много го харесва. Този с 6 зеленчука най го яде, но и на бял не отказва.


Ми режа на залчета и давам в устата. От известно време давам и сама да се храни и детето доста добре се справя. Слага си ги директно в устата. Тайната е в това, че е намазана филийката с топено сиренце. Laughing Нищо друго Лили не харесва така, както филийка с топено и чайче. Вече не знам кой месец по ред яде сутрин само това. Laughing
Ще пробвам и аз бонус. А може ли грахам примерно?

# 20
  • Мнения: 18 542
Малко оф: махате ли коричката на филията? а какво количество успяват да изядат, цялата филия или...?
Борис изяде половината само и не знам дали щото се е нахранил или защото му е омръзнало да дъвче.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Aко не е мека, не я давам, щото много-много не дъвче, малко като камилче гълта. На Бонуса кората я яде.
Ако изяде половин обикновена филия ще викам ура.

# 22
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ние сме на 8 месеца и страшно ни харесва хляб Мюнхен - на Нилана е - черен, пълнозърнест мисля че е. Ей сутрин като ме види с филията Калин, докато не му дам кора хляб не мирясва. А хлябът и на мен много ми харесва и за разлика от другите пълнозърнести, които съм пробвала е много мек и може да стои и 3-4 дни и пак си остава такъв мекичък.

# 23
  • Мнения: 1 517
Цитат на: boo
Бонус е моят фаворит за детето, и тя много го харесва. Този с 6 зеленчука най го яде, но и на бял не отказва.

Бу, според теб откога може да се дава Бонус на детето? Защото чух, че не е хубаво да се дава, много е груб. Има и големи хора, които получават болки в корема от него, а какво остава за бебе...
Марина като види, че ядем, веднага почва да си иска и тя (дори и скоро да е яла) и какво да й дадем - хляб, разбира се. Най-вече корички. Но ми се струва, че от него се запича доста. Затова реших да й давам Бонус, но пък после чух недобри отзиви за него...

# 24
  • Мнения: 444
И моята буба като види хляб или ако ние ядем хляб, почва едно мрънкане, докато не получи коричка. Аз и давам това, което ядем ние и много и харесва! Наистина е интересен ? от кога започнахте да давате с яденето и хляб?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Petty, аз някъде там, към 9-тия месец почнах да давам корички - Бонус. Не съм чувала такива отзиви, но тя основно ще го  млящи, колко ще й стигне до коремчето, мислиш?

# 26
  • Мнения: 768
Даваме на бебка корички хляб (всякакви видове) от 4 месец.
Макар че до 5.5 месеца беше само на кьрма и след това я захраних.
Но интерес кьм хляба тя прояви много рано и си искаше.
Тя не го ядеше в началото, а си чешеше венците.
Сега винаги обича да похапва хлебче, дори и в дните когато нищо друго не ще да яде (много е злояда понякога).

# 27
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: cheta
Малко оф: махате ли коричката на филията? а какво количество успяват да изядат, цялата филия или...?
Борис изяде половината само и не знам дали щото се е нахранил или защото му е омръзнало да дъвче.


Винаги ги махам, щото са жилави и Лили не ги иска. Иначе срединката я омита за нула време. Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 717
Цитат на: cheta
Цитат на: GoldenEyeful
Папападопулу

 newsm10  точно тези


И с две думи се разбираме Wink

# 29
  • Мнения: 81
Добре де,мойта маймуна от 2 дни не ще да яде,/на почти 11м. е/,като му дам хляб и кашкавал -яде,в чудо съм се видяла....е може ли сух хляб само......Идеики какво да правя????

Общи условия

Активация на акаунт