Заедно ли перете дрехите на децата си?

  • 1 955
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Малко преди годинката започнах да ги пускам с нашите.

# 16
  • Мнения: 4 428
Аз все още ги разделям, но има някои дрехи, които примерно боядисват повече и ги пускам с наши черни дрехи. Мисля да продължа да ги разделям от нашите, но мисля след 1г да пера вече с нашия прах. Само ще взимам отделен омекотител още известно време, че сега взех за нас на Ленор някакъв червен и мирише, като силен пафюм  Sunglasses
А иначе, ако имах две деца си мисля, че не бих разделяла прането освен бельото на голямото дете от общото пране на децата.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Отделно пера дрехите на малкия от нашите, не ги гладя после, слагам малко повече омекотител след това хубаво ги изтрасквам и просвам нямат нужда от гладене.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
След 6 тия месец, пусках нашите дрех и неговите заедно - нали после всичко се глади  Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Почти от самото начало.

# 20
  • Мнения: 1 043
Все още пера неговите дрехи отделно от нашите.А и за бебо ползвам друг прах Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
На баткото дрехите ги пера заедно с нашите,а на бебо отделно.Не помня кога започнах да пера дрехите на големия с нашите,но е било след годинката.А по принцип гладя всичко и на нас и на децата, без чорапите де Peace

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Засега неговите дрехи ги перя отделно.

И аз така!!!

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Все още пера разделно и поне до година, година и половина смятам да е така.

# 24
  • Мнения: 46 511
Не помня от кога, но беше от много рано.

# 25
  • Мнения: 3 360
От преди годинката започнах да ги пускам заедно Wink

# 26
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Никога не съм прала нейните дрехи с нашите.
Още дълго ще и ги пера отделно....

# 27
  • Мнения: 832
Все още ги пера отделно с бебешки от нашите с бебешки прах и омекотител и смятам така да правя и занапред. Не мисля, че е редно да ги пера с нашите.

# 28
  • Мнения: 166
Аз пера дрехите на млкия отделно от нашите и после ги гладя.Пробвах веднъж да ги смеся,но от праха за пране ли или от нещо друго се изрина и ...

# 29
  • Мнения: 789
Все още пера бебешките неща отделно от нашите, с бебешки прах и без допълнително да слагам омекотител. Даже пускам още веднъж програма за плакнене и центрофуга.  После ги гладя. Много е трудоемко, но една принцеска си имам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт