Печелили ли сте някога нещо?

  • 7 100
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 567
Имам една 4 от тотото - цели 8лв.  Simple Smile И няколко тройки по 1-1,50лв.
Веднъж едно розово червило и лак  от радио игра.

# 31
  • Мнения: 10 758
Дребни неща съм печелила - сешуар, свещник и тем подобни.

Divana, баси късметлията е твоя познат.А в любовта как е Mr. Green

На 37 е. Хич не му личат обаче, има много момчешко излъчване. Умен е. Живее сам (не съм сигурна, мисля, че заради някакво тежко разочарование), решен е да си живее сам, няма никакви намерения да си търси половинка...
Е аз за тва питах WinkЩом е такъв късметлия в тия игри, значи явно не му върви в любовта.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 966
От Ало къщата-взехме 700лв.По скоро печалбата беше толкова,но поне 100/150 лв си одържаха...

# 33
  • Мнения: 2 035
Ами да все простотийки Grinning
2 бр. сешуара Филипс, 2 бр. сребърни синджири, Четка за коса, Видео касета, CD-та, книжки, торта и сигурно изпускам някоя друга джунджурийка дребна, а как ми се иска само да спечеля някое апартаментче Crazy

Който играе - пИчели, който не играе - не пИчели  Mr. Green
Ето на, бабата днес в "Треска за злато" как удари 263 хиляди лв.  Shocked що ли не беше нашата баба обаче  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, спечелих новогодишната награда на Споко- сноуборд  Mr. Green  А преди няколко дена разбрах, че печеля и нещо от Якобс Айскафе, но не разбрах какво, не е пристигнало. Участвах с някакво текстче в тяхната игра и явно са го харесали.

# 35
  • Мнения: 677
Който играй-пичели,който не играй-ни пичели..

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
Печелила съм сребро и аудио касета от томболи по едно радио. 3-ки и 4-ки от тотото, по 1 лв. от лотарията... Май само с това мога да се отчета в темата.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 371
Последно спечелих стик за голф, сега ми седи в колата Crazy
Иначе от радио ФМ+ редовно забърсвах по някоя награда, но вече не ми остава време да ги слушам и да им звъня. Най-много съм се радвала на една торта Joy
Пари не си спомням да съм печелила Thinking

# 38
  • Мнения: 566
ДА ... печелила съм от игри в интернет.... еднин път прахове за пране и веднъж UPS за компютъра ми  Simple Smile.... оооооо и от игрите на  FANTA   Wink  една риза, колие и парео които не ми вършат никаква работа .

# 39
  • Мнения: 7 723
Печелила съм от БИНГО екскурзия за двама в "Дружба", през зимата   Mr. Green , без транспорт и храна  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 673
2 бирени награди, и двете на Ариана: 1. отварачката на Марето и 2. билет за турнето на разни фолк звезди, но естествено не отидох.

# 41
  • Мнения: 10 758
Печелила съм от БИНГО екскурзия за двама в "Дружба", през зимата   Mr. Green , без транспорт и храна  Mr. Green
Прекрасна ексКУРзийка бих казала Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 304
Последно спечелих стик за голф, сега ми седи в колата Crazy

Много полезна вещ, става за самоотбрана  Mr. Green (по-елегантна от една бухалка  Laughing).

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 10:15 от valeria1

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Много рядко ми се случва да пИчеля такива неща. Но вчера ме изненадаха с подарък от Аквасорс, който съм спечелила през юли - плажна чанта. В много подходящо време ми я пратиха  Mr. Green
Сега ще чакам юли да ми пратят ски  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 1 105
За съжаление никога нищто. На една Нова година за малко да ударя 20 000 лева от радио "Експрес" (май). Имаха една игра "Не казвай Ало". Та седим си ние и сме намалили радиото, а те казват кой номер набират, ама аз как да чуя. Звъни телефона, аз вдигам и казвам ало, естествено. Е, така не ми тръгна годината с добра сума.

Общи условия

Активация на акаунт