Най-тъпите реклами

  • 24 585
  • 484
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 043
Веееднъж персил винагиии персииил   Sick

# 61
  • на село
  • Мнения: 1 028
В момента най - противната ми е рекламата на 2be. Т.е. не рекламата а онзи тип, който играе с едни оранжеви кълбета. Толкова грозна перука са му нахлупили че чак  Sick Прилича на умряло куче.

# 62
за момента - нечленоразделната реклама на бонбоните без захар

Това е №1 по тъпотия. Как можах да го  го забравя.

# 63
  • Мнения: 2 716
"Тази шунка не е блажна"

# 64
  • Мнения: 2 354
  Всички реклами за тъпи домакини, които все още не са разбрали, че Аче няма да изгори белите ризки на мъжете им, гърчещите се дечица с памперси, Кафе или силикон, Евтерпа, българските банки, пълни със самозадоволяващи се чичковци...
  Но рекламата, която вече години стърже в съзнанието ми и благодарение на която няма да стъпя в "Германос" е Тончо Токмакчиев и "Ммммобилллни от пръв поглед!" SickНамразих и Тончо Токмакчиев, и Германос и Глобул и всичко с "Г". Ако ми падне някой Гларус ще му спукам канчето от бой и ще пищя: Германос, а?! Германос му се прищяло!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 079
Малоумни реклами - колкото щеш. И все са насочени към жените newsm78
дамски превръзки, които ти ги "сервират" задължително когато вечеряш;
прах за пране, ама защо подбират за пране все дрехи, с които се е въргаляло някое хлапе в калта newsm78
белина, която не избелвала хич, хич ... (Ами що е белина тогава, като не избелва?! newsm78)
бебешки пелени, онези две подобия на деца, дето пеят колко им били хубави пелените, а те са такъв боклук .....
активия, дето щяла да ми помогне, а ако не ми помогне - ще ми върнат парите. Да, ама друг път и в друг живот!
коте-мяу... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Но върхът е тази - "смрадливата и миризливата", с хлапето, дето седи със смъкнати гащи на тоалетната и "Уф! Че мирише .... !". Винаги и я показват когато сме на масата! Rolling Eyes
Не ме разбирайте неправилно - нито съм гнуслива, нито детето ми е противно .... Но думичките в рекламата са подбрани от  екип, че и пари са взели даже .... newsm78

# 66
  • Мнения: 3 447
Но върхът е тази - "смрадливата и миризливата", с хлапето, дето седи със смъкнати гащи на тоалетната и "Уф! Че мирише .... !". Винаги и я показват когато сме на масата! Rolling Eyes
Не ме разбирайте неправилно - нито съм гнуслива, нито детето ми е противно .... Но думичките в рекламата са подбрани от  екип, че и пари са взели даже .... newsm78
Не знам, може би моето мислене е извратено, но... защо детето е китайче, а майката бяла, руса арийка? Защо не сложиха едно русо къдраво ангелче, на което да му мирише акото? Или е непристойно? Малко на расизъм ми мирише на мен тази реклама.

# 67
  • Мнения: 5 877
Въобще не съм забелязала майка да има в тази реклама. А китайчето е много сладко; не ме дразни рекламата, нали не мирише наистина...

Гнусни са ми рекламите с попове, обичайно са доста тъпичко направени. Не помня подробности.
Тази на саламите "Санчо" е тъпа; на мастика "Пещера"; в супермаркета тече някаква радиореклама на стриптийз бар ли, на що ли - крайно неподходящо ми се вижда да го пускат в магазина, където обичайно човек си ходи с детето. Да не говорим колко плоска е връзката между "йоще миг - ще падне заветния хълм" и "тук всеки има своя хълм", казано с предполагаемо съблазнителен глас. Не съм пуританка, възразявам срещу мястото и срещу лошия вкус.

# 68
  • Мнения: 94
Тази реклама на пелени е много яка, но точно тази марка не се рекламира на нашия пазар
http://vbox7.com/play:95b58c93

# 69
  • Мнения: 7 723
Тази реклама на пелени е много яка, но точно тази марка не се рекламира на нашия пазар
http://vbox7.com/play:95b58c93

ААА, това не е тъпо, това е супер- готино  Laughing

# 70
  • Мнения: 94
Тази реклама на пелени е много яка, но точно тази марка не се рекламира на нашия пазар
http://vbox7.com/play:95b58c93

ААА, това не е тъпо, това е супер- готино  Laughing
[/quote
Супер готина е даже, затовя и я пуснах да покажа че не всички реклами на пелени са тъпи.Имаше една и на Дайперс много сладурска, ама не мога да я открия.Колкото да дамските превръзки, май не съм попадала на нещо по - така  newsm78

# 71
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457

Току-що гледах "Започваме Треска за Седаклдин". "Иво, какво ти става". Широка усмивка и реплика: "Всичко ми става".

 Laughing Laughing
Треската е за Селеногин Laughing
Иначе рекламките "Всичко е от значение", Имунобори и Калорекси, за Лептените да не говорим и ония Ще я крадеме ли момата са ми в челната десятка. А дали не можем да пуснем едно предложение до предаването "10-те най" за най тъпите реклами? newsm78

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 19:14 от mama_mima

# 72
  • Мнения: 4 306
Рекламата на Спрайт "Хората се радват на чуждото нещастие!".
Кара ме да се чувствам ужасно! По-гадно нещо не съм виждала.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 771
Рекламата на Спрайт "Хората се радват на чуждото нещастие!".
Кара ме да се чувствам ужасно! По-гадно нещо не съм виждала.
и мен ме  дразни това
щастливите прасета и талантливия продуцент също колко е скромен човека, то гадно от всякъде, а той го нарича талант newsm78
Евтерпа държи първото място неотменно Peace
Имунобор - типично БГ от преди 20г., навява ми спомени за физкултурен салон
"Милиони микроби ще умрат" Sick Sick Sick, и то обикновено на вечеря се случва
"ООО, Дуфалааак" Sick Почувствай облекчението ooooh!
Бабите, рекламиращи Космодикса Stop
много са, много....

# 74
  • Мнения: 537
Новата за кайма на Браво, ужасно тъпа и противна ми е.

Общи условия

Активация на акаунт