Тази вечер в "Горещо"

  • 3 236
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Ивана е хубава жена.Освен това си има и всичко друго-дарба,дете,пари.Колко от тук присъстващите могат да се похвалят с всичко това накуп?

# 46
  • Мнения: 2 161
ЧУхте ли това?
"Кажи каква марка е новата ти кола!"
"Ами не знам, пише джеп!"
 hahaha Joy
Колата й най-вероятно е поръчкова,тя каза,че всичко по нея е на мерцедес.Не мисля,че каза нещо смешно.Така щеше да бъде,ако беше почнала да се изхвърля колко скъпа и уникална е машината й.

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Някои хора очевАдно скучаят доста тази вечер. То не, че за злобата има почивен ден, ама нейсе - не всички караме Мерцедес.

Ивана - > №1



 Shocked Shocked
Какво общо има Мерцедесът ми?
Какви генерални заключения, от нещо, което ми е смешно.  ooooh!
Май някои сте толкова верни фенове, че приемате нещата лично!


Дааам и аз това си помислих. Не трябва така...

# 48
  • Мнения: 53
и аз харесвам Ивана мисля че снощи се представи добре за разлика от други нейни колежки

# 49
  • Мнения: 4 473
Някои хора очевАдно скучаят доста тази вечер. То не, че за злобата има почивен ден, ама нейсе - не всички караме Мерцедес.

Ивана - > №1



 Shocked Shocked
Какво общо има Мерцедесът ми?
Какви генерални заключения, от нещо, което ми е смешно.  ooooh!
Май някои сте толкова верни фенове, че приемате нещата лично!


Кой говори за мерцедеса ти? newsm78
Смехът е здраве! Фен съм и не съм го крила никога  Simple Smile За личното - май не само аз ги приемам така (нещата)!?

# 50
  • Мнения: 4 473

Това не го разбрах. Какво ще да значат петте въпросителни? Абе не мога да разбера личните местоимения някои не ги виждат ли, какво... Tired

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Шанел, това че не може да каже правилно името поне на колата, която кара ми предизвиква добродушен смях!
А изхвърлянето е жалка работа!


За личното - май не само аз ги приемам така (нещата)!?

Май да!  Grinning
Какво да си помисля като споменаваш кола в поста си, освен, че е реплика към мен?  Laughing
Пък аз нито скучах снощи, нито питая злоба към жената.
А явно и  двете караме мерцедеси!  Grinning

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 18:11 от Karen

# 52
  • Мнения: 1 734
Хареса ми интервюто, много умерено беше, ама какъв е този грим Rolling Eyes, ужас - то очи, то уста, прекалила отвсякъде

# 53
  • Мнения: 1 802
Макар, че не слушам чалга, Ивана ми хареса, държа се като дама, на ниво.
Що се касае за Венета, тя ми е много проста отдавна, вече се износи, защо ли не я сменят?  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 813
Та как така свалила 10кг за една нощ и защо се чудела дали ще оцелеят с екипа и  newsm78
Някой да разкаже,ако може  Peace

# 55
  • Мнения: 490
Какво общ имат килограмите на Ивана със таланта й!? newsm78
Може да има здравословни проблеми!
Може да е пълна ,но изгледа доста добре за разлика от много жени , които само скимучат кой как изглеждал ,а не поглеждат себе си  Wink
Исках да разбера за преживяното от нея,а не да оспорвам нечий талант,напротив.За мен външният вид,а в случая-Ивана изглежда мн.добре, никога не е определял отношението ми към някого.
    Боя се ,че не си вникнала във въпроса ми.Още по- нагоре споменавам,че приятно съм впечатлена от певицата,но не зная почти нищо за нея.



Къпинче , що реши , че съм се обърнала към  теб?
Просто много се дразня понякога  когато се почнат едни завистливи забележки .
Понякога изобщо не чета кой е писал даден пост , а самия пост
Мир  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 951

Това не го разбрах. Какво ще да значат петте въпросителни? Абе не мога да разбера личните местоимения някои не ги виждат ли, какво... Tired

 Не ми се обяснява.Няма да се разберем.  smile3505

# 57
  • Мнения: 2 495
От доста време насам, забелязвам че Ивана може би е най-интелигентната певица.Снощи в "Горещо"пак го доказа PeaceЕвала й давам и благородно й завиждам за хъса, който има!Силна жена е тя Hug

# 58
  • Благоевград
  • Мнения: 142
  Ивана посочва и случая, когато отслабнала „с 10 килограма за една нощ от страх дали тя и оркестъра ще оживеят”.
 
 
   

Тук сте допуснали грешка.
Ивана каза че е свалила 10 кг . за ЕДИН месец.
Това е бил месецът в който е спряла да работи като певица (заради мутрите).
За Стояна - с нея е още от началото.След като е развалила групата само тя е останала с нея и до сега работят заедно.
За колата и аз мисля че се изказа без превземки.Дори тя не искаше да назовава марката.
Аз иначе не съм фен на фолка, но снощи ми хареса като гост.А за Венета е излишно да говорим- излагация.
 Grinning

# 59
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Доста подпухнала
Лош грим
През цялото време се стараеше да избяга от кофти имиджа на чалгаджийките, като на моменти доста си противоречеше:не правела секс без любов, пък не била сигурна, че обича човека с който е в момента, пък била щастлива с музиката и детето си. newsm78
Преди време хленчеше при Слави, че нямала личен живот, заради кариерата, пък само работа и фенове не било пълно щастие.
И как умело избяга от темата за враждата и с Глория, лисичка Naughty

Общи условия

Активация на акаунт