Къде в София - тема 5

  • 29 600
  • 447
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 809
Зона - към Люлин. Ако все още го има този магазин.

# 421
  • Мнения: 41 370
Не само матраците са важни. При един и същ матрак на различна спалня, която решихме да сменим, се спи по различен начин.

Не точно спалнята, а подматрачната рамка (или каквото там има) е вторият компонент. Самата спалня е просто поставка и дизайн. За комфорта от нея зависи само височината.

# 422
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Да, права си - точно подматрачната рамка имах предвид. В моя случай подобрението се случи случайно - местих се в ново жилище, исках да си сменя спалнята, пък си харесвах матрака, че беше сравнително нов и скъп и като си купихме ново легло, разбрах колко неудобно е било старото.

# 423
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 433
Зона - към Люлин. Ако все още го има този магазин.
Функционира като Nani, но го има. Има всякакви мебели.

# 424
  • Мнения: 5 771
Мьомакс, Айко, Икеа, Платан и Явор ги обикалям, но не харесах нищо.
Много ми е трудно с тази спалня, направо ще лудна от обикаляне, търсене, гледане...

# 425
  • София
  • Мнения: 4 023
Мьомакс, Айко, Икеа, Платан и Явор ги обикалям, но не харесах нищо.
Много ми е трудно с тази спалня, направо ще лудна от обикаляне, търсене, гледане...

След няколко легла и матраци от Happy Dreams, за мен те са най-доброто!

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 16:29 от Rima

# 426
  • София
  • Мнения: 2 702
Може да видите мебели Арена в Пловдив като краен вариант. Поне имат по-различни дизайни.

# 427
  • Мнения: 789
Да, права си - точно подматрачната рамка имах предвид. В моя случай подобрението се случи случайно - местих се в ново жилище, исках да си сменя спалнята, пък си харесвах матрака, че беше сравнително нов и скъп и като си купихме ново легло, разбрах колко неудобно е било старото.
С какво се различаваше по-удобната подматрачна рамка?  И аз търся Simple Smile

# 428
  • София
  • Мнения: 180
Здравейте, търся плетач или бримкаджия, ако все още има такива из София, съсипах си нов пуловер с ципа на якето

# 429
  • Мнения: 4 809
По повод спалните - преди три години почти се сдобих с легло тип бокспринг. От цената му 2/3 беше цената на матрака. Обаче се чувствам прекрасно върху него. Не съжалявам за парите изобщо, при все че беше доста скъпо.

# 430
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Да, права си - точно подматрачната рамка имах предвид. В моя случай подобрението се случи случайно - местих се в ново жилище, исках да си сменя спалнята, пък си харесвах матрака, че беше сравнително нов и скъп и като си купихме ново легло, разбрах колко неудобно е било старото.
С какво се различаваше по-удобната подматрачна рамка?  И аз търся Simple Smile
Не мога да кажа точно, защото рамката си вървеше към леглото. Не мога да съм полезна по въпроса, защото леглото беше на някаква сръбска марка от естествен материал, която вече не се предлага в магазина, от който го купихме.

# 431
  • Мнения: 76
Здравейте,

Къде мога да открия магазин за читаво мъжко облекло, и по-конкретно тениски. Популярните магазини в моловете не ме устройват. ММ не си харесва нищо от там. Sad Държа да не са с крещящи дизайни или огромен надпис с марката, по-скоро нещо изчистено, с малка щампа/апликация. Небрежен стил.

# 432
  • София
  • Мнения: 5 260
Теодор е опция за качествени изчистени дрехи без надписи и т.н. Виж цените дали те устройват, а магазини в София има в повечето молове, Витошка, Графа, както и в ритейл парка на Ботевградско ( Джъмбо ).

# 433
  • Мнения: 6 891
У нас мъжката част също взима от теодор, но не се сещам за тениски. Освен блузките с якичките.

# 434
  • Мнения: 301
Може ли да ме насочите към магазин за дамски дрехи (рокли), от който мога да купв ваучер за подарък? Устройва ме тип Orsay, тъй като искам в рамките на 100 лв., което ми е бюджета, да се избере нещо красиво и стилно. И огромен плюс е, ако този мечтан магазин е на Витошка! Краен вариант ще остане Zara, но локацията в мол ме притеснява! Благодаря предварително на всички!

Общи условия

Активация на акаунт