Трета седмична тема от 2007 година! 15-21.01

  • 4 413
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Ихааа форума работи -  не мога да повярвам  newsm68 newsm44


Сега попрочетох и малко от предната седмичка

Амейка чести ти придобвки и най вече радост , че си с близък човек до себе си   bouquet Сега ще си чакаме почерпката да знаеш и снимкииии Hug Hug Hug

schtrumphete

...вси4ки ли имат проблеми с форума?
дано вече да е само в минало време Crazy
който е бил тук миналата година по това време да каже зависимостта форум- намеленията по магазините  Mr. Green Whistling

ДИдка БГ пиТКа
 аз искам голямо бебче , че по лесно се гледало...ама не искам да е почти готово за детска градина Joy
тук е само 9 градуса  Rolling Eyes как ви завиждаааааам Crazy


Rumyana

 Hug Hug Hug наистина вече съм почти оздравяла  Hug

Zai4enze
ще чакаме твоето включване   bouquet

Giorgia
ммм и пак кроасанче  chef ... майстора за банята ли дойде? newsm78

ivalex ихааа най- на края се появи, не ни забравяй вече Hug Hug , че ни липсваш! Hug

Талиданке и ти изчезна нещо... разкажи ни как мина сватбата и РД на малката принцеса Hug Hug

# 16
  • Мнения: 354
Тази седмица форума е по добре направо не може да бъде Tired
Пожелавам на всички лека и успешна седмица  bouquet
Хайде до по късно Peace

# 17
  • Мнения: 1 110
Добро утро мацки Hug

Нищо ново при нас, освен 4е форума не се отваряше.....

# 18
  • Мнения: 382
Здравейте хубавици!Най-после тоя форум проработи нормално ooooh!
Амейка,честито.Пожелавам ти много хубави неща да ти се случват в новата ти къща
Звезди,радвам се,че си добре Hug
Калида,Марти ходи в kulturskule.Това е училището тук в което се изучават всякакви изкуства.Там се ходи веднъж седмично по 20мин.Ужасно е,защото 20мин.са ужасно малко,но тук е така.Добре,че е баща му да се занимава в къщи с него,че иначе нищо нямя да стане.
Айде пожемавам на всички Ви много хубав ден Wink

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 12:42 от vnr

# 19
  • Мнения: 3 388
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка на работещия форум  Crazy
Аз съм няколко дни добре, един ден зле, но поне само ми се гади, че като слушам някои бременелки, много страдат миличките. Другата седмица съм на специализиран ехограф, а след 2 седмици при гинеколога и нямам търпение, искам да видя дали всичко е нареди да се успокоя  Flutter
Поздрави и цеувки на всички  Hug Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 183
Yuhuuuuu.
Ima forum.
Nqma Kredor, no wse pak ...pone wi 4eta  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 860
Ихууу и при мен е добре днес!  Party Добро утро, банда! Нищо ново при нас, освен че времето май се пооправя от днес.   Outta Joint

Амейче, честита нова къща! Четох до колкото можех в старата тема да видя за какво ще чеприш, но последните два дни едва се класирах началната страница да ми зареди.

Лека и успешна нова седмица от нас!

# 22
  • Мнения: 1 909
Брей, най-после да успея да вляза! Сигурно пак има някакъв заговор срещу българите в чужбина, ама че дискриминация Wink

Онзи ден чаках така един е-майл да дойде от БГ и накрая реших, че са го спрели на границата в Сърбия.

Както и да е, вече имаме форум, ура!ура!

Ние сме се отдали на едни пост-празнични обедни почерпки с колеги и приятели и засега новата година ми харесва.

Приятна седмица от мен, честита къща на Амеи и да се надяваме че купона по форума ще затече с пълна сила

# 23
  • Мнения: 847
Коко Бенд, мама струмпф е по солди(намаления) у френско..те си бяха в БГ за Коледа и Нова Година,ама тя ще се вклю4и по някое време,даже мисля много скоро за да разказва.. Peace
Дидке питке,да в БГ съм по работа и си тръгвам от тук към 12.02...ама нямам път към вашия край,ако имаш ти в някоя 4аст на БГ може да се видим.. Hug

# 24
  • Мнения: 1 860
Момичета, да се оплача малко. Голям мързел ме е подгонил тези дни.  Blush Ама за по-така ще го нарека пролетна умора.  Whistling Баси, нищо не ми се прави...

# 25
  • Мнения: 11 314
Мархаба, мацки!
Днес ме е налегнала една мигрена, не мога да гледам.
Обаче седнах да проверя дали има форум.
Разбрах от една приятелка, че повечето сървъри в България са били заразени си червеи и затова е бил намален достъпът отвън страната.
Щом днес работи, значи проблема е преодолян.
Който иска да гледа видеото на балеринката - http://debelanata69.multiply.com/video/item/5 Девойката е най-дясното с цикламените пера на главата.
А ето и малко снимки - http://debelanata69.multiply.com/photos/album/26
Много беше щастливо детето от събитието, чак не можа да спи след това да преживява отново всичко. Сутринта ми се жалва, че я бил болял зъб, при положение, че всичките и зъби са в отлично състояние. Само от превъзбуда ще е било.
Аз бях доволна, че поне откъм ритъм го докарваше  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 475
Кате,много ти е сладка балеринката!  Heart Eyes Hug

   Wink Нормално е да е превъзбудена,милата! Hug
И моята дъщеря ,помня на първия си концерт така се притесняваше,че яката обърка всичко (свиреше на пиано),но пък беше хитра и си продължи напред без да се разбере какво става,а като се прибрахме у дома направо вдигна температура.. Shocked..естествено на другия ден нищо й нямаше  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 183
Досега гледах Мирелка. Много сладка балеринка и каква е слаби4ка и мъни4ка ... а тези пера на главата ... Съвсем крехка изглежда.

# 28
  • Мнения: 11 314
Досега гледах Мирелка. Много сладка балеринка и каква е слаби4ка и мъни4ка ... а тези пера на главата ... Съвсем крехка изглежда.
А яде повече от мен Mr. Green Ама нали е шило в торба Laughing

# 29
  • Мнения: 5 183
А яде повече от мен Mr. Green Ама нали е шило в торба Laughing

Верно ли?  newsm78 Добре си похапва а? Браво на нея.
А моят Томазо в послените няколко месеца е ужасно злояд, 4ак бясовете ме хващат. Беше едно такова послушно и ящно малко 4ове4е, без особени претенции към хапването. А сега ми иде да си скубя косите, като наближи време за ядене. Дано да е период.

Кате, все се каня да те питам, ама нали и форума залезе по едно време, та  ... Едно време споменаваше 4е използваш рубарб /ха сега де, как ли се пише на български туй нЯщо newsm78 Mr. Green/ за приготвянето на нещо вкусно. Би ли споделила тук пак. Виждам го това нещо rhubarb тук в зелен4уковите магазини, но хабер си нямам що е то и за какво е.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт