Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 896
  • 370
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ало, софиянките Crossing Arms
От вас не мога да събера група за тук, чшшшш, еййййй! Ненаситници!
Пак питам - за Пловдив кой е желаещ да се друсаме дружно?

# 31
  • Мнения: 1 120
аз съм от сериозните.вече повече от половин година ходя редовно на тай-бо на славия.бях поспряла около празниците и сесията,но се оказа,че спорта е единственото нещо,което ме отпуска от ученето
ако има желаещи,свиркайте и ще се разбереме
тренировката е 3лв. за час,аз си взимам карта и ми излиза 2лв на час.ходя при емо
п.с утре ще ходя от 4 часа  Peace

Сега остава и да споделиш какви са подобренията по фигурата ти...  bouquet
ами при мен много мускули навсякъде.моята фигура е генетично предразположена към бързо производство на мускулна маса,покрай празниците малко напълнях и всички ми казват,че приличам на щангистка-здрава и набита,но сега се взех в ръце и никакво сладко
като цяло не отслабнах,но превърнах мазнините в мускули и се стегнах страшно много,което мисля,че е за предпочитане(при положение,че се спуквах да ям сладко и мазничко)
тренировката те зарежда с адски много положителна нагласа и НАЙ-ВАЖНОТО- ПРИДОБИХ ПО-ГОЛЯМО САМОчУВСТВИЕ
ако има желаещи,свиркайте да ходиме заедно,аз съм през ден там

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Пссст, Пловдив!
Кога, ако не сега? Кой, ако не ти?
Иначе казано - давайте, бре, да ходим дружно на тае-бо-то!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Пссст, Пловдив!
Кога, ако не сега? Кой, ако не ти?
Иначе казано - давайте, бре, да ходим дружно на тае-бо-то!

Къде, кога, как, какво, защо, колко?  #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 021
Tae-bo има в EASY CLUB,близо до Студентски град...Желаещи?


Easy club - това до кръстовището на Г.М.Димитров и Никола Габровски ли е?

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Къде, кога, как, какво, защо, колко?  #Crazy
Laughing
Къде - обсъжда се; ако се съберем повече хора и уредим час в по-добро време (и по-евтино), може би в Тоталспорт.
Кога - ден не е ясно, за час се предлага ок. 15-15:30, да можем после да си вземем децата от ясла/градина.
Как - с подскоци, май.
Защо - защото една пробвала позната ми обеща супертонизирано тяло за 2 месеца тренировки.
Колко - 3 лв на занятие, ако успеем в ненатоварена часова зона.

Ади де Hug

# 36
  • Мнения: 6 243
Уууууу, како, кат та гледам ква си арна, да ти кажа - земи си стегнат сютюен, щото инак доилките много се премяткат. Аз съм го посещавала туй занимание в некърмеща фаза, че бая зор видя, пък като ви гледам там дет сте се строили двете с оная тежкоатлетка, все видни кърмачки... дерт ми станахте.

Вий мятайте телеса да правите божествени тела, аз тука ще пия чай и ще дъвча ябълки. Да видим коя докъде ще се докара. Нещастна аз, щом се одрямах в Красива мама, познай каква депресия ме е погнала.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Къде, кога, как, какво, защо, колко?  #Crazy
Laughing
Къде - обсъжда се; ако се съберем повече хора и уредим час в по-добро време (и по-евтино), може би в Тоталспорт.
Кога - ден не е ясно, за час се предлага ок. 15-15:30, да можем после да си вземем децата от ясла/градина.
Как - с подскоци, май.
Защо - защото една пробвала позната ми обеща супертонизирано тяло за 2 месеца тренировки.
Колко - 3 лв на занятие, ако успеем в ненатоварена часова зона.

Ади де Hug

1. В тотал спорт има ли тае бо или тва кик бо е същото ??  Embarassed
2. Колко пъти в седмица е препоръчително да се ходи за да добием обещаното супертонизирано тяло за 2 месеца? Simple Smile
3. Къде другаде в Пловдив има тае бо  newsm78

# 38
  • Мнения: 550
Пссст, Пловдив!
Кога, ако не сега? Кой, ако не ти?
Иначе казано - давайте, бре, да ходим дружно на тае-бо-то!
Бу, не искам да те обезсърчавам, скъпа, но едва ли в тотал спорт ще се навият да сформират нова група. може би трябва да се ориентирате към някой друг клуб, но за съжаление след всичките ми опити да открия тае-бо на друго място освен тотал-а, не успях. все пак, дано успеете, надявам се да посъбереш инфо и да ни ориентираш, защото откакто я няма любимата ми аеробика не мога да открия спорт за мен... за сега наблягам на фитнеса, но в сравнение с груповите занимания той е такава скука #2gunfire
за съжаление, не мога да се присъединя към вашата група, много ми е ранен часа
успех ви желая!

# 39
  • Мнения: 2 897
Сега остава и да споделиш какви са подобренията по фигурата ти...  bouquet
като цяло не отслабнах,но превърнах мазнините в мускули и се стегнах страшно много,което мисля,че е за предпочитане(при положение,че се спуквах да ям сладко и мазничко)
тренировката те зарежда с адски много положителна нагласа...

Точно това ми трябва на мен Wink
Благодаря ти Hug
след като приключа с лекциите и си разпределя ангажиментите с учението,ще се захвана

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
1. В тотал спорт има ли тае бо или тва кик бо е същото ??  Embarassed
2. Колко пъти в седмица е препоръчително да се ходи за да добием обещаното супертонизирано тяло за 2 месеца? Simple Smile
3. Къде другаде в Пловдив има тае бо  newsm78
1. Има; не е.
2. 2 (уж)
3. Не знам, дано Зиро не е права.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 415
хм, ще проуча и аз къде другаде може да има в Пловдив..  newsm78

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 415
.. a докато намерим къде да ходим, и докато се организираме, да влезнем във форма с товаhttp://www.youtube.com/watch?v=OTCc_17kNMk

# 43
  • Мнения: 799
Дами, докато се организирате, можете да подгреете с това: http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/TaeBo%20-%20Billy … Blank%20BootCamp/
Първото филмче е 35 минути корем.
Другите още не съм ги дръпнала  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 085
Дами, докато се организирате, можете да подгреете с това: http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/TaeBo%20-%20Billy … Blank%20BootCamp/
Първото филмче е 35 минути корем.
Другите още не съм ги дръпнала  Mr. Green

Благодарско за линка!Аз ще опитам с домашни занимания Thinking

Общи условия

Активация на акаунт