Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...

  • 17 030
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Умна жена си Роси  Mr. Green

П.П заглавието го коригирах аз обаче. Нека Експри не се сърди  Crazy

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Алоооу, Хапката...
Освен преяждането и препиването от Антоновден... Ясно е от километри, че те тресе ПМС... Понеже разбирам дами в трудно положение... Ще ти обясня търпеливо в тая късна доба... Което, както занеш, не ми е много присъщо...

ИМА изключения в правилото за съюза "С" и "СЪС"... Изключения се допускат при МЕРЕНА (стихотворна) РЕЧ, за да се спази стихотворната стъпка... Понеже втората част от заглавието е ЧАСТ от ОДА ЗА ПРОСЛАВА... Чиято стихотворна стъпка е четиристишен ЯМБ... Затова и се ДОПУСКА граматично ПРАВИЛНАТА в този случай употреба на съюза "със", въпреки че следващата дума не започва с буквата "С" или "З"... Както е по чистото граматично правило... Така че, напълно е оправдана употребата на "СЪС" пред "ИВАН"... Учила си го това, в университета... Забравила си го, простено ти е... След толкова години...


Специално за теб, ще обясня... Какво означава втората част от изречението... Тази след запетаята... "Един ИВАН"... В народните среди е широко разпространено идиоматичното словосъчетание "От кал да е, ИВАН да е"... Чувала ли си го...? Не си...?!?!?  Нищо... Е, сега го чу... "Един ИВАН" е метафорично пресъздаване на горния израз... За силата и могъществото на мъжете с името ИВАН... Най-малко поради численото им превъзходство пред останалите мъже... Иван, Жан, Иванушка, Ханс, Джон, Ванюша, Хуан, Йоан, Шон, Джак, Йоанис, Ян, Йован, Джовани, Янош, Жоао, Йохан, дори и Йохане на японски и Юехан на китайски, да не ги изброявам всичките... Само в България има 204 854 човека с това име... Още да обяснявам ли...?


Херо, ша мъ звиняваш, ама само ут увъжение към теби... Ща ти уставя заглавието до сабахлен... После пак си става старото... Анъдънму...?




П.С. И двете ви виждам в темата, че висите... Фнимавайти...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не съм много анъдък щото съм на три чаши мавруд и познай кво ми е... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 243
Експри, не носи вода от десет кладенеца. Заглавието беше кофти. Прежали го, не се оправдавай.

Стистах зъби на заглавието за пръжките, нищо, че такива простотии не ма'ам от повече от десет години, ама дай да не се злагаме втори път... град на поетите сме, все пак.

Що се касае до ПМС-то - не позна.  Wink

За леката закачка за възрастта ми - не се засягам. Аз изглеждам чудесно като за жена на 37 години и това е важното Laughing

Въпреки че си един стар заядливец, аз и теб обичам. Но и с теб отказвам да правя кълбета, щот си много голям и ще ме смачкаш.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Виждам те, че ти е весело, разюздано и сюксюалну...
Дан`пудготвяти почвътъ за следующий наследник...

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Взехте да извъртате  темата за мръшника...аз си лягам Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 243
Щом ти си лягаш, ида подире ти... Експри да си се заяжда сам.

Експри, за не съм ли много стара за още деца бе!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапкоооо, ти мое си йела нявга пръжки... Язе не сум ги кусал нивгъш...
И к`во общо има темата за пръжките с това, че сме града на пуйетите...
Нищо...! Ти кат си толку ербап... Еж един месец стихуве и духовнъ рана, па ща видим тугаз...
И пръжки со лук шъ пруядеш, ни съ праи...

# 23
Абе хора, това все за моя Ванко ли го изписахте?


... Аз изглеждам чудесно като за жена на 37 години и това е важното Laughing
За това мога да гласувам с две ръце в твоя полза, но ще вдигна само една, защото тоя път ще го отнесеш от Хера.

P.S. И що ще се трепете за един мъж?
P.P.S. Аз и дума не съм отворил за секс, тоя път. Експрес само налива масло (пръжки) в... огъня.
P.P.P.S. От духовната храна ми идва апетита. Ама пръжките трудно ще ги прекарам...

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе не я слушай ти Хапката...
С достатъчно от маврудеца на Херката, бая пръжки мое да прекара... Само са прай...

Пък за годините й, аз дума не съм отварял... Това се отнасяше за годините, минали след завършването на университета... За личната й възраст, още по-малко за екстраординерния й изглед, нищичко не съм казал... Не ми изопачавайте думите...



П.С. Стеф, не за твоя... За ВАШИЯ ВАНКО е...

# 25

П.С. Стеф, не за твоя... За ВАШИЯ ВАНКО е...


Ееее! Остави ми поне един ден да си е мой. Щом си дойдат с Мама Злати ще си е наш!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Слушай сега, новоизлюпен мъжки тате...
Първородния СИН винаги ще си е ТВОЙ... С главните му букви...
Не днес, не утре, не другата седмица или месец, или година...
Без значение дали си е дошла мама Злати с големия мъж или не си е дошла...
Без значение какво точно се случва...
Така или иначе, живота ви започва да се върти около него...
Мой, твой, наш, ваш... Все тая...
Да е жив и здрав...
newsm10

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 01:16 от Ekcnpec

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Оставям ви (на Хера и Сладка Хапка) темата още малко с това заглавие...

Херолинке, не ми редактирай постингите, шъ стаами на кълбета...!!!

# 28
  • Мнения: 1 343
Честито радост на семейството и от нас. Да ви радват много двамата пакостници.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херолинке, не ми редактирай постингите, шъ стаами на кълбета...!!!
Без да искам снощи вместо копи кликнах на cut и стана тя каквато стана. Иначе с удоволствие ще стана с теб на кълбета...поне си ми в категорията...не като другите мършав Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт