Как да си изсветля косата?

  • 2 211
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
най-добре е да потърсиш компетенто мнение в добър фризьорски салон  Peace
newsm10
Peace

# 16
Преди година смених цветът си от черен на рус, като си направих първо червени кичури (фризьорката ми ги направи с нещо като прах и станаха много ярко червени ).След това на няколко пъти правих руси кичури, но едва след 5-6 месеца тъмните оттенъци изченаха напълно.  Wink

# 17
  • Мнения: 1 731
Момичета ,много ви благодаря за бързите отговори.
Имам два варианта вече и си мисля ,че няма да е така драстично.Другата седмица да тръгнат дребосъците на училище и съм при фризьорката .Ще пусна снимка после.
Целувки на всички ви.
Flutter Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 455


Аз нужда от уроци нямам.Благодаря.И написах малко по-нагоре какъв е препарата.Всяка фирма производител го предлага под различно име,и с различни качества.Попитай фризьорката,която "пере" косите с какъв работи. Grinning

Този препарат скапва много косата.Най добре си направи кичури и така постепенно изсветлявай.

# 19
  • Мнения: 2 414
най-добре е да потърсиш компетенто мнение в добър фризьорски салон  Peace
newsm10
Peace

# 20
  • Мнения: 1 418


Аз нужда от уроци нямам.Благодаря.И написах малко по-нагоре какъв е препарата.Всяка фирма производител го предлага под различно име,и с различни качества.Попитай фризьорката,която "пере" косите с какъв работи. Grinning

Този препарат скапва много косата.Най добре си направи кичури и така постепенно изсветлявай.
Naughty

# 21
  • Мнения: 154
preparata za koito govorite se nari4a remover i naistina svalia 4ast ot boiata,no ne do estestvenia cviat,i e poshtadiash ot obescvetiavaneto.moeto mnenie e 4e nai dobria variant za maxane na 4erno e da se napraviat ki4yri(kato purvia out shte stanat orangevi)sled tova da se boiadisa kosata v niakakv cviat za da izglegda dobre,sled vreme da se povtoriat ki4yrite i taka postepenno se stiga do po svetul cviat.

# 22
  • Мнения: 920
Кичури - много интересна дума, откъде ли идва, звучи ми турско -ориенталско. Но това е мнението и на моята фризьорка. Сложи боя - малко по-светла, и след това - кичури. Даде и обяснения - боята "отваря" косъма и после по-добре поема другия бъркоч.

Общи условия

Активация на акаунт