Харесвате ли коси до кръста?

  • 5 418
  • 121
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Харесвате ли косите до кръста и бихте ли си пуснали такава? Като че ли тук в БГ, е много популярно да имаш коса до кръста. Като гледам всяка фолк-певица е с коса до кръста. А западните певици не са така. Дали се дължи на манталитета ни!?  newsm78

Във "ДА" не включвам проскубани коси които не стоят добре незвисимо от дължината. А добре потдържани коси.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 13:28 от Tinka79

# 1
  • Мнения: 2 229
Косите на фолк-певиците -  Stop Коси до кръста ми харесват ако са на етажи, не на черта, но зависи от косата, от човека, на някои хора не им отива...
Аз не бих си пуснала чак до кръста, прекалено много грижи изисква, до средата е перфекната дължина според мен. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
харесвам дълги коси, ама чак до кръста е малко прекалено май newsm78

# 3
  • Мнения: 128
не- даже са ми грозни .... изглеждат неподържани

# 4
  • Мнения: 27 524
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.

# 5
  • Мнения: 27 524
не- даже са ми грозни .... изглеждат неподържани

Е, то и по-къса коса ако е мръсна, безцветна и несресана пак ще изглежда неподдържана. Дългите се поддържат трудно, но ако се старае човек, изобщо не изглеждат така.

# 6
  • Мнения: 528
Ако косата е хубава, с блясък и подходящо оформена-да, харесва ми Peace
Но ако изглежда проскубана, със цъвтящи краища Sick

# 7
  • Мнения: 6 155
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.
Блонди го е написала вместо мен  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз не харесвам, чак толкова дълги коси - тип  "самодива". Еле, пък и да е на черта постригана.
На фолк певиците ми харесват косите, ама те са етажирани, филирани, абе въобще добре направени. А така пусната да расте на воля НЕ!

# 9
  • Мнения: 2 952
ами ...като  самодиви баш Crazy  веят пръчки , виж  ако е под гъ*а вече  е  секси  hahaha  Joy
Не харесвам прекалено дълги коси ....харесвам коси с форма.... Flutter

# 10
  • Мнения: 1 612
Харесвам.
Като госпожица поддържах косата си до кръста.
Сега пак се опитвам да я пусна толкова дълга, но е доста трудно.

# 11
  • Мнения: 2 926
Харесвам, даже притежавам такава.Но косата до кръста трябва да е добре подстригана и да не е окъсна отдолу.Иначе наистина изглежда грозно.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 946
Не - не ми харесва
Харесвам най-много педя над кръста.И да е много добре поддържана и ухаеща на чистото, знаете косите поемат всякаква миризма.
А най мие противно висока жена с много дълга коса, и постоянно да я замята с глава.

# 13
  • Мнения: 1 546
Харесвам, но при условията, които вече са споменати - добре поддържана, лъскава или на вълни, с хубав цвят.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, харесвам. Моята е дори под кръста, подстригана е на пластове и изглежда страхотно! Дългата коса си иска много грижи, няма какво да се лъжем, но крайният резултат обира всички погледи.

# 15
  • Мнения: 795
Чак до кръста не харесвам! Най-ми харесва прическа тип Мег Раян! Ако е дълга -предпочитам да е чуплива или къдрава и да пада естествено! Grinning

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зависи от това как е подстригана, поддържана и как изглежда Mr. Green

# 17
  • Мнения: 765
  Е зависи от косата , разбира се ...Харесвам дълги , коси на жени , които нямат излишни килограми .

# 18
  • Мнения: 177
Харесвам дългите коси, определено. Но не на черта, а малко понакълцана или начупена. Определно искат много грижи, но Щом искаме дълга коса, трябва и да се гржим За нея. По-добре къса коса, отколкото дълга и неподдържана.

# 19
  • Мнения: 7 723
Да, харесвам добре оформените дълги коси  Peace

  Е зависи от косата , разбира се ...Харесвам дълги , коси на жени , които нямат излишни килограми .

По някой път е предимство да се скриеш в косите си  Wink

# 20
  • Мнения: 2 673
харесвам да е по-високо от кръста.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Във "ДА" не включвам проскубани коси които не стоят добре незвисимо от дължината. А добре потдържани коси.

# 22
  • Мнения: 118
Харесвам дългите коси, определено. ......
По-добре къса коса, отколкото дълга и неподдържана.

Напълно подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 5 103
Харесвам дългите коси, но много добре подържани, блестящи , обаче не къдрави, някак си не ми харесва къдрава коса Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 229
Харесвам, даже притежавам такава.Но косата до кръста трябва да е добре подстригана и да не е окъсна отдолу.Иначе наистина изглежда грозно.

Ще дадеш ли снимка да изплакнем очо.. Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако косата е хубава, с блясък и подходящо оформена-да, харесва ми Peace
Но ако изглежда проскубана, със цъвтящи краища Sick
Peace

# 26
  • Мнения: 2 161
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

Права си, след определан възраст вече не стои толкова добре.

# 28
  • Мнения: 648
 Не Rolling Eyes, още повече, че вече не е актуално!

# 29
  • Мнения: 12 750
Харесва ми, но не като самоцел. Не на всяка жена стои добре толкова дълга коса и нямам предвид това дали си я поддържа, а особеностите на лицето и фигурата й, както и възрастта и това дали е умело подстригана и стилизирана.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Харесвам дълга коса, но няколко пръста над кръста и то на момичета с тънка талия. В противен случай вниманието се насочва точно към едрата снага и някакси ми е смешно.

# 31
  • Мнения: 661
Ако косата е хубава, с блясък и подходящо оформена-да, харесва ми Peace
Но ако изглежда проскубана, със цъвтящи краища Sick
Peace
newsm10

# 32
  • У дома
  • Мнения: 96
НЕ. МНОГО СТАРОМОДНО МИ ИЗГЛЕЖДА. ОСВЕН ТОВА АЗ РОБ НА ТАКОВА ЧУДО НЕ СТАВАМ,ПЪК КОЛКОТО И "ДОБРЕ"ДА ИЗГЛЕЖДА.

# 33
  • Мнения: 27 524
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

Права си, след определан възраст вече не стои толкова добре.

Има жени, които на 24 изглеждат като на 35, както и жени на 30, които са като на 24, така че е малко неопределено 30-годишна възраст и коса. Всичко е доста индивидуално.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

Права си, след определан възраст вече не стои толкова добре.

Има жени, които на 24 изглеждат като на 35, както и жени на 30, които са като на 24, така че е малко неопределено 30-годишна възраст и коса. Всичко е доста индивидуално.

Аз не конкретизирам възрастта, а пък 30г. аз ги имам за млади още. Но, имам една позната със страхотна коса, дълга до кръста на едри масури, гъста, абе разкошна, но тя е поне 40г. Еми.... Не ми харесва, колкото и да и е разкошна косата.

# 35
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

Присъединявам се към това мнение и само допълвам,че понякога ми харесват,защото има хора на които им отива да са с много дълги коси. FlutterИна някои обаче,на които изобщо не им пасва на лицето и стои много зле. #CrazyАз си мисля,че въпроса не би трябвало да е в това да е много дълга,а добре поддъжана тогава е красива с всякаква дължина. Wink

# 36
  • Мнения: 27 524
Така е, имаше тук тема за дълги коси и възрастта на жената. Общо взето жената след една възраст трябва да носи коса не по-дълга от раменете. Иначе наистина не изглежда добре, съгласна съм. Но не и с 30-те  Stop  Grinning

# 37
  • Мнения: 6 618
Не независимо от възраста .

# 38
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не- даже са ми грозни .... изглеждат неподържани

И аз мисля така.
Трябва да има прическа, а не просто дълги косми. За мен това не е красиво.

# 39
  • Мнения: 1 520
Гласувах с Понякога.

Ако са на етажи, леко скосени по- ми допадат отколкото на черта.

Станах и се погледнах. Трябваше да гласувам с Да. И моята е до кръста.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 46 516
Харесвам.

Не ги свързвам с фолкпевиците, техните са изкуствени и стоят като перуки.

# 41
  • Мнения: 2 956
Харесвам, но при условията, които вече са споменати - добре поддържана, лъскава или на вълни, с хубав цвят.
И аз такива харесвам. Моята е почти педя над кръста и мисля,че изглежда доста добре  Simple Smile но проскубляци -не  Naughty

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не харесвам, някъде до средата на гърба при разкошни, но не прави коси! аз от14 годишна съм с къса коса! не се виждам на сегашните ми години да  заформя грива! дали пък няма да ми се ка4и рейтинга, ако пробвам!

# 43
  • Мнения: 53
Да,определено дългите коси са доста секси.Искам и аз Cry

# 44
  • Мнения: 7 474
Хуресвам много, но не на всеки му отива и не всяка коса стои добре дълга (и да не е на черта LaughingLaughing

# 45
  • Мнения: 6 958
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.

И аз се стремя към дълга, чуплива - с добре оформени кадрици и не съвсем до кръста коса... Също така много си зависи и от гъстотата на косата, вида на цвета й и най - вече подстрижката... Но с малко повечко грижи и добър вкус ефекта може да е поразителен   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 673
На 35 съм, изглеждам по-млада. Не си и помислям да съм  с къса коса, още повече, че ми е жизнена много повече от на доста 25-годишни.

# 47
  • Мнения: 4 362
Ами аз мисля,че е съвсем нормално повечето срещане на дълги коси,това сякаш е запазена марка на българките,като започнем още от Райна Княгиня  Peace
Да определено ми харесват  Peace

# 48
  • Мнения: 5 475
Да,определено дългите коси са доста секси.

 Peace

# 49
  • Мнения: 2 220
Изобщо не харесва толкова дълги коси. Типични са за циганките. Не искам да засегна никого, но това е моето мнение!

# 50
  • Мнения: 1 384
Аз харесвам, но само когато косата е гъста и добре подържана! Peace А има някои девоики, които в стемежа си да имат коса до кръста оставят косата им да се изтощи и да запрлича на метла, а да не говорим когато тя е и рядка  #Crazy

# 51
  • Мнения: X
Зависи от косата, но ДА Peace - харесвам оформената дълга, гъста и лъскава коса! Изтеглих си едни филмчета с едни арабки, които имат невероятни коси до дупето. Много, много красиви коси, наистина. Но в арабския свят косата е красотата на жената - може и ние да носим ориенталско наследство в кръвта си Thinking

# 52
  • Мнения: 13 512
Не, не харесвам одеала по главите на жените...каквито и да са те! Като видя такава и  ми се иска веднага да и дам визитка на фриз.салон. В повечето случаи такива коси са и опърпани и неподдържани, защото такава коса за да се боядиса....струва много пари  и време. Даже ме е гнус от такива коси

# 53
  • Мнения: 14 489
Не!
дори да и поддържана, а не опърпана с цъфтящи краища и мазни корени ooooh! е изключително демодирано.
отделен въпрос е че голямата коса превзема индивидуалността на жената - виждаш една коса и това е!
освен това дългата коса според някои може да е много секси но всъщност е една примитивна женственост и сексуалност. в 21 век никоя жена не се нуждае да доказва женствеността и сексуалността си с проскубани пирги. освен фолкаджийките, които естествено са идоли на посредствените тийнейджърки, търсещи образ от който да заимстват наготово сексуалност и чар.

# 54
  • Мнения: 655
Гласувах с "не". Колкото и добре поддържана да е косата, ако е до кръста , ми изглежда някак селско.

# 55
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не.

# 56
  • Мнения: 7 186
Аз харесвам дългите коси, но най- много до средата на гърба или малко по- надолу. До кръста и надолу- не. И все пак не всяка коса изглежда добре, като е много дълга. Виждала съм жени с доста дълги коси, но рядки и е много грозно.
И моето мнение е, че е демоде самодивският вид и честно казано досега не съм видяла по улиците хубава и поддържана коса /естествена/ с такава дължина. Не знам защо, може и аз да не съм случила на хора.
За мен основното е косата да е поддържана- редовно подстригвана, лъскава, без израстнали корени и що годе оформена.

# 57
  • Мнения: 5 317
пОнякога.Има хора на които не им отива.

# 58
# 59
# 60
  • Мнения: X

Може, но вече е подстригана  Mr. Green

По темата: не харесвам толкова дълги коси, като цяло обаче за всяка жена има определен тип прическа, има жени, които изглеждат добре само с къса коса и обратно. Прекалено дългите коси и на мен са ми гнусни - да не обидя някой - все едно много косми по тялото, незнам, не ми харесват Confused

# 61
  • Мнения: 4 362
Ако всъщност говорим за този тип коси http://ljplus.ru/img/m/o/mouzer/Kosa.jpg  Mr. Green  определено ми не ми допада  Naughty ,обаче ако става дума за около кръста -да харесва ми  Peace

# 62
  • Мнения: 1 813
А на мен да,но попринцип  съм с чуплива коса и голяма играчка ще е всеки път да е оформя  Confused

# 63
  • Мнения: 7 430
Не харесвам прекалено дълги коси ....харесвам коси с форма.... Flutter

Peace
Не харесвам прекалено дългите коси, пък и то подържани да са Peace

# 64
  • Мнения: 1 382
Ако са добре поддържани да, женствено и екзотично Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 449
Дълга да, но не и до кръста. Селско изглежда...  Peace

# 66
  • Мнения: 1 014
Не, не харесвам одеала по главите на жените...каквито и да са те! Като видя такава и  ми се иска веднага да и дам визитка на фриз.салон. В повечето случаи такива коси са и опърпани и неподдържани, защото такава коса за да се боядиса....струва много пари  и време. Даже ме е гнус от такива коси
Това все едно аз съм го писала. Изглеждат ми ужасно!

# 67
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
НЕ!

# 68
  • Мнения: 4 451
Не! И на мен ми харесва коса дълга до гърдите като на Спайската Бекъм. Но и тя е с изкуствени кичури вмъкнати в естествената и коса.

# 69
  • София
  • Мнения: 89
Не ми харесват а и не ми отива на мен. харесвам къси коси.

# 70
  • Мнения: 3 050
зависи-гласувах с понякога. Много зависи от това дали е поддържана косата, но като че ли повече предпочитам леко дълга коса-не чак да кръста... newsm78

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ей такова нещо не бях виждала  Mr. Green

Цитат
ДА  ..............30 (33.3%)
НЕ  ..............30 (33.3%)
Понякога .....30 (33.3%)

# 72
  • Мнения: 730
Въобще не ми харесват,колкото и да са поддържани!До средата на гърба-да,ама чак до кръста...........

# 73
# 74
  • Мнения: 1 403
Въобще не ми харесват,колкото и да са поддържани!До средата на гърба-да,ама чак до кръста...........
И на мен така ми харесва, особено като вида малко моми4енце и косата му до кръста  Sick

# 75
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не  Naughty

# 76
# 77
  • Мнения: 2 019
Аз не харесвам, чак толкова дълги коси - тип  "самодива". Еле, пък и да е на черта постригана.
На фолк певиците ми харесват косите, ама те са етажирани, филирани, абе въобще добре направени. А така пусната да расте на воля НЕ!
Peace

# 78
Харесвам дълги добре изглеждащи коси, не чак до кръста и да не са нацъфтяли и проскубани. Подкрепям мнението косата да е на етажи.  Simple Smile

# 79
# 80
  • Мнения: 1 813
ДА................. 34 (33.7%)
НЕ................  34 (33.7%)
Понякога.....  33 (32.7%)
Пак сме в серия  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 565
Като цяло не харесвам чак толкова дълги, особено ако са на черта. Някак старомодно ми изглеждат.

# 82
  • Мнения: 3 537
Цъ, чак до кръста не ,изглежда ми старомодно и на мен, особено ако е сплетено и на плиткаа ... Crazy.А иначе харесвам дълги коси.

# 83
  • Мнения: 2 386
Да,имала съм,много ми отива и ми харесва.Старомодно?!Абсурд.Имам черна,гъста и чуплива коса (плюс сини очи)..Не виждам кое би ми било старомодно с много дълга,добре поддържана коса на етажи,която може да се прави на всякакви прически.. и е винаги актуална.
Фолкпевиците са ми отврат.Накъдрени,изкуствени и и лимбосани  ooooh!
Коса тип самодива-това е моят стил  Heart Eyes

# 84
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да много ми харесва стига да е здрава и подържана коса.
А фолкпевиците всичките до една са със изкуствени коси.

# 85
  • Мнения: 4 733
Харесвам. Peace Дългата коса във всичките и вариации излъчва голям сексапил.

# 86
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Харесвам дълга коса, но чак до кръста не.  Peace

# 87
  • Мнения: 164
Не особено,но ако са на етажи по стават.

# 88
  • Мнения: 2 229
Не, не харесвам одеала по главите на жените...каквито и да са те! Като видя такава и  ми се иска веднага да и дам визитка на фриз.салон. В повечето случаи такива коси са и опърпани и неподдържани, защото такава коса за да се боядиса....струва много пари  и време. Даже ме е гнус от такива коси

Що пък трябва да е боядисана...напротив, коса до кръста ако тръгнеш да я боядисваш ще ти останат 2 косъма накрая, от какъв зор да си пускаш такава дълга коса, само за да я съсипеш с боядисване. newsm78 Неопърпана и поддържана не е равно на боя...

# 89
# 90
  • Мнения: 3 360
Разбира се-да!Даже и малко завиждам Embarassed-рядко се среща красива дълга коса и са щастливки тези ,които я имат!

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Да но след раждането така се проскубах,че няма накъде повече. Не че преди това е била чак до кръста де но я поддържах по- дългичка

# 92
  • Мнения: 13 512
Що пък трябва да е боядисана...напротив, коса до кръста ако тръгнеш да я боядисваш ще ти останат 2 косъма накрая, от какъв зор да си пускаш такава дълга коса, само за да я съсипеш с боядисване. newsm78 Неопърпана и поддържана не е равно на боя...
Защото не харесвам какъвто и да е цвят коса,само и само да е естествена.Както и не харесвам жени без грим.

# 93
  • Мнения: 8 505
Много,много рядко се случва да ми хареса.Затова гласувах с не.И не бих си пуснала толкова дълга коса.

# 94
  • Мнения: 2 609
До кръста не Naughty.
А иначе харесвам дълги коси, до към средата на гърба най-много. Flutter

# 95
  • Мнения: 4 053
да,ама до средата на гърба  Wink

# 96
  • Мнения: 537
Ако ще е права до кръста, косата трябва да е добре поддържана и оформена. Такава коса харесвам. Тип слама - не. Нямам предпочитания за цвят стига да не е червена.

# 97
  • Мнения: 146
 Naughtyне, не харесвам, до средата на гърба става Simple Smile

# 98
  • Мнения: 577
Харесвам. Peace Дългата коса във всичките и вариации излъчва голям сексапил.
Peace

# 99
  • Мнения: 11 546
Не,не харесвам чак толкова дълги коси.Дори ме е гнус когато стоя в автобус или на опашка в магазин зад жена с такава коса.

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Харесвам красивите коси във всички дължини. Чак до кръста - не. Някъде до средата на гърба е супер.

# 101
  • Мнения: 391
Да,имала съм,много ми отива и ми харесва.Старомодно?!Абсурд.Имам черна,гъста и чуплива коса (плюс сини очи)..Не виждам кое би ми било старомодно с много дълга,добре поддържана коса на етажи,която може да се прави на всякакви прически.. и е винаги актуална.
Фолкпевиците са ми отврат.Накъдрени,изкуствени и и лимбосани  ooooh!
Коса тип самодива-това е моят стил  Heart Eyes

Красивата дълга ,гъста и чуплива коса,добре поддържана, не може да бъде грозна и винаги  ще бъде забелязвана от мъже и жени. Всички красиви създания от женски пол в приказките и митологията са с дълги коси- русалки ,нимфи,феи и т.н.Честно казано и аз харесвам някои къси прически ,но за жена с  красива чуплива коса е по-добре  да я пусне дълга,макар и не  чак до кръста.Късите прически са за жени с по рядка  и права коса -за тях вариантите са повече и по-интересни. 

# 102
  • Мнения: 164
Много харесвам по-къси коси, подстригани на етажи. Иначе моята коса я пускам да расте, чуплива е и като е къса стърчи навсякъде.

# 103
  • Мнения: 2 229
Е чак пък гнус, много сте гнусливи бе хора. Mr. Green Да те е гнус просто защото косата е дълга няма никакъв смисъл. Айде ако е дълга, мазна и вони на умряло добре. Laughing Но само заради едната дължина, не може да те е гнус. Whistling ( знам че повторих думата 4-5 пъти, но точен синоним не се сещам Grinning )

# 104
  • Мнения: 2 677
Да, харесвам. Лично аз не съм се подстригвала по-късо от кръста в последните пет-шест години. Разбира се, не само дължината е от значение, най-вече косата трябва да е поддържана.  Peace

# 105
  • Мнения: 3 611
ммм да, харесвам коси до кръста, харесвам и под кръста.. (но в никакъв случай проскубани).
Моята е доста дългичка и си я харесвам, макар да беше хубаво да е една идейка по /гъстичка.  Grinning

# 106
  • Мнения: 645
Харесвам здрави, добре оформени коси на красиви жени. Mr. Green В интерес на истината винаги ми е харесвало косата да стига до цепката на дупето Embarassed

# 107
  • Мнения: 3 932
Не, не харесвам чак толкова дълги коси...

# 108
  • Мнения: 4 473
Харесвам, да. Grinning Стига да са добре поддържани, за мен дългите коси са секси. Flutter
Ако някой е гледал последните седмици "Сделка или не", сигурно е забелязал една от участничките - Милена от Варна, моя близка приятелка е. Та тя е с коса до под кръстта - страхотна, наистина. Heart Eyes На въпросът ми `как я поддържа`, отговорът бе `трудно` Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 418
Не,чак торкова дълги не харесвам.Да не говорим,че болшинството от тези,които имат тази дължина са като проскубани в главите.Явно не могат да ги потдържат.Една средно дълга потдържана коса е много по-хубава от такава до кръста.Защо не сложите снимки на вашите коси?Да видим на коя колко е дълга и колко потдържана.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 679
Не, не харесвам толкова дълги коси.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 621
Ами зависи от косата и човека. Преди години имах дълга коса и сякаш ми омръзна и не бих я пуснала отново.Peace

# 112
  • Мнения: 2 229
Защо не сложите снимки на вашите коси?Да видим на коя колко е дълга и колко потдържана.

Бих, ама първо не е много дълга, второ не претендирам за голяма поддържаност. Mr. Green
Но си имам мерак за дълга коса, от години все я пускам. Искам да стане дълга, да ми мине мерака, и после ще си я отрежа пак. Laughing (ама чак до кръста няма да я издържа, педя над ми е заветната цел...)

# 113
  • Мнения: 1 418
Защо не сложите снимки на вашите коси?Да видим на коя колко е дълга и колко потдържана.

Бих, ама първо не е много дълга, второ не претендирам за голяма поддържаност. Mr. Green
Но си имам мерак за дълга коса, от години все я пускам. Искам да стане дълга, да ми мине мерака, и после ще си я отрежа пак. Laughing (ама чак до кръста няма да я издържа, педя над ми е заветната цел...)
Такава дължина харесвам и аз.

# 114
  • Мнения: 3 611
Ето моята. Допьлвам само, 4е преди месец я скьсих с една педя (4е верно леко се бе6е проскубала).





   

# 115
# 116
  • Мнения: 126
....Е и аз съм фенка на дългите коси....нo....чак толковаааааааааааааааааааааааа............ Thinking

# 117
  • :)
  • Мнения: 337
Зависи от човека, дали му отива на ръста, килограмите, каква е косата- проскубана или подържана... На мен лично такива дъъълги коси, тип поп- фолк звезда не ми допадат...

# 118
  • Мнения: 689
На мен ми харесва,но изисква много грижи,за да изглежда добре.
Ето такава дължина и цвят искам:

# 119
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Не!Не харесвам дълги коси.

# 120
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако косата е хубава и здрава, харесвам.
На малко жени обаче отива подобна прическа след определена възраст. Повечето изглеждат по-възрастни.

# 121
  • Мнения: 891
Много харесвам дълги до кръста коси  Peace Затова и дъщеря ми има такава- до кръста  Mr. Green
Мечтая за деня в който ще имам и аз такава грива  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт