Какъв интимен гел ползвате?

  • 104 516
  • 963
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Тъй като някои от вас не са съгласни с името шампоан, го смених...аз лично съм чувала това наименование...и дори ако не се лъжа в серията на Лактацид има шампоан, но може и да греша...нека по-запознатите ме поправят, ако съм в грешка  Flutter

# 46
  • Мнения: 870
Лактацид  Peace  цена около 6 лв.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 415
...А дали има и балсам, и пяна, и лак...  hahaha  Joy  Joy  Joy  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 983
Красная линия с алое вера

# 49
  • София
  • Мнения: 1 626
Лактацид  Peace
Разкошен е просто. Преди 2 години ползвах Орифлеймския. Взех си за проба Лактацид и стария замина в коша недоизползван.

# 50
  • Мнения: 2 910
Леокрема, но е на свършване и ще си купя Лактацид Peace

# 51
  • Мнения: 12 726
LACTACYD. И гинекологът ми също се изказа добре за него, нещо повече - последния път го питах дали става и за мъжката интимна хигиена и той потвърди за мое учудване. (Питах го, понеже половинката ми все ме пита дали става и за него, ама аз нямаше откъде да знам...)
То тука като гледам някои и за коса, че и за лице ползват такива продукти  Joy
Ама що пък не - след като им се отразява добре

# 52
  • Мнения: 5 393
В момента ползвам Avon, но съм много доволна и от Carefree.

# 53
  • Мнения: 2 309
Даааам, преди години имах уретрит и след няколко изследвания се установи, че е от сапуна (Клеопатра), но сега вече има достатъчно добри интимни гелове с киселинността на кожата и не би следвало да има проблеми.

Не ти ли укапа оная работа от този сапун!? Mr. Green
Веднъж го използвах и щях да си навлека леки проблеми Mr. Green
Иначе по темата - ползвах Лактацид,но не останах доволна и минах на Леокрема.Хареса ми много повече


...А дали има и балсам, и пяна, и лак...  hahaha  Joy  Joy  Joy  Mr. Green

Аз дори ходя на сешуар,веднъж седмично!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Нивея Peace

# 55
  • Мнения: 3 248
Лактацид Фемина. Peace

# 56
  • Мнения: 634
Мда, може ли да попитам какво означава разкошен интимен гел, понеже мойта гинеколожка ми каза да си изхвърля интимния гел или, ако искам, да го подаря на някоя съседка, която мразя Mr. Green

# 57
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Мил - Мил, или Еври дей!

# 58
  • София
  • Мнения: 89
Лактацид фемина ползвам. Много е хубав. Гинеколог ми го препоръча, а след него още двама други също.

# 59
  • Мнения: 952
Лактацид и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт