Европейци или не?

  • 2 654
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Българинът обича да се подценява. Откакто от държава на три морета станахме такава на един Слънчев Бряг нашенецът го е закъсал в сегмента на самочувствието. Радваме се на влизане в групи на шампионска лига, а преди години играехме на полуфинали там. Днес, също така, се радваме и на юридическото си присъединяване към Европейския Съюз.

Какво е да си член на Европейския съюз? Били сме се чувствали пълноправни европейци вече. Да си европеец не значи автоматично да те пускат във Випа на Син Сити. У випа са Англия, Германия и Франция, а останалите гледат отстрани и чекат вип хората да им купуват морските къщички. Говорим за Испания, говорим за Италия, говорим за България. Така работи съюзът - 3 страни са у ВИПА, а останалите са на масички до тоалетните.

А имаше времена, в които бяхме в най-хубавата дискотека. За Планет говоря все пак. Членството ни в СССР означаваше, че хем сме в Планет, хем ни пазят 10 човека със слушалки, хем собствениците ни пращаха стотици хиляди пиченца за без пари секо лято. Руси, черни - рускините са н1 и вие го знаете.
Аз не говоря, че у Син Сити ни е зле. Ако имаш кой да те вкара у випа всичко е ток. Тъпото е, че Европа ни праща пияни свине с разтекъл се грим. Не знам дали сте забелязвали разликата между пичетата в Планет и онези в Син Сити. От 17 години правя сравнения и претендирам за добра извадка, макар и не винаги представителна, а?

Ясно е, че присъединяването ни е щастлив момент тъй като не става дума само за материални облаги (пакетчето с грамажа от 120 ще стане 90). Говорим за раздяла с част от националните си комплекси. Вече не сме малки. Вече не сме 6 ами 11. Мен лично членството ме устройва макар да не променя нищо съществено в живота ми. Пак ще карам Мерцедес, жена ми и детето ми пак ще са добре и с парички, ще продължавам да трескам пиченца с мънички дупенца и секси носленца.

# 1
  • Мнения: 3 098
Прав си Жоре.
От много години насам сме я закъсали със само4увствието и много се дразня аз на това възхваляване на вси4ко,Що е навън.Е,има и хубави работи,но вси4ко,не.
Хубавото е,4е много хора излезнаха,поогледаха се и разбраха за какво става въпрос.Други,дето не искат да си отворят о4ите за ниЩо,ей така Ще си седят и Ще си мрънкат и реват.Пък проблема е в главите им.

# 2
  • Мнения: 239
Елементарен патриотизъм да нямаме значи...любовта към България у нас се свежда до пеене на химна за Нова Година както и до това да викаме 'уууу' при неправилно съдийско отсъждане срещу националния отбор. Нека бъдем по-отговорни все пак.

Опознай себе си преди да опознаваш околните. Винаги съм го спазвал. Мисля, че всички знаем, че българите сме мега селтаци с лощ вкус и тежък национален комплекс. Знаем, че кухнята ни е адски мазна, знаем, че нямаме грам исторически успех, знаем, че за нищо не ставаме. Хубаво, но сме забравили да видим, че и останалите европейци са адски зле. Вземете една Великобритания. Не знам дали знаете, но местните са мега грозни и странно защо всички приличат на франкенщайн. Не е лесно да трескаш пичета, които са ти рода сумати векове и после да не станеш урод. Кръвосмешението за нищо го нямат. Разбирам да се напиеш в БИАД и да резнеш сестра си без да си разбрал - стават и такива грешки. Не и при британците - там са монстъри.

И докато ю КЕЙ са франкенщайн то немците далеч не отстъпват и яко мязат на клип на рамщайн. Сори ама аз до ден днешен не мога да слушам немците на паспортния контрол по летищата им без да се смея. Много е тъпо да си робот и да говориш странно. До вчера ми е сглобявал Бенца в щутгарт, а днес ми иска паспорта. Не става тъй.

Италианците са ги онождали негри, освен това мъжете им се държат и говорят като гейове, а жените са вечно недооправени.

Португалците са цигани. Испанците са весел народ, но жените им са толкова космати, че няма смисъл. Французите са гейове. Скандинавците са толкова зле, че няма смисъл да ви обяснявам.

Имаме планини зелени, имаме пиченца изрусени, но и доста надарени. Бъдете патриоти, бъдете поне малко меценати.

# 3
  • Мнения: 3 423
Как да не те обичаме, жоре!
Като залиташ, танцуваш.

# 4
  • Мнения: 239
Как да не те обичаме, жоре!
Като залиташ, танцуваш.

Мерцедесът ми се пали с пръст. Имам пръсти като на пианист - всичко е изпипано в пипането ако се сещаш за какво става дума. Като малък свирих на пиано, но реших, че това е много педерастко и прекратих дейността си. Бех ги бил в солфежа с 5:0 на конкурсите.

# 5
  • Мнения: 677
Спря ли нета на жената бе..Кат те чета кви ги записа пак..
Нищо не разбрах от написаното..
И като не сме у випа кво-да си седиме на масата до тоалетната ли?

# 6
  • Мнения: 7 723
Не знам дали сме Европейци, ама сме Балканци  Grinning

# 7
  • Мнения: 239
Спря ли нета на жената бе..Кат те чета кви ги записа пак..
Нищо не разбрах от написаното..
И като не сме у випа кво-да си седиме на масата до тоалетната ли?


Всяко заведение има хора у випа и хора по масите. Виж само този форум - има майчета, но има и пичета.

Жена ми явно не се кефи да пише и чете във форуми и засега ми се размина. Освен това тия дни много се разбираме тъй като и направих голяма услуга - спуках гумите на колата на мъжа на сестра и (която все още ме сваля тайно) понеже я дразнил и жена ми напоследък е един засмян и щастлив човек. Готви, чисти, пере и бачка.

Ти как си, братчеде?

# 8
  • Мнения: 1 533
Спря ли нета на жената бе..Кат те чета кви ги записа пак..
Нищо не разбрах от написаното..
И като не сме у випа кво-да си седиме на масата до тоалетната ли?


Всяко заведение има хора у випа и хора по масите. Виж само този форум - има майчета, но има и пичета.

Жена ми явно не се кефи да пише и чете във форуми и засега ми се размина. Освен това тия дни много се разбираме тъй като и направих голяма услуга - спуках гумите на колата на мъжа на сестра и (която все още ме сваля тайно) понеже я дразнил и жена ми напоследък е един засмян и щастлив човек. Готви, чисти, пере и бачка.

Ти как си, братчеде?

И той така. Че малко сгази виртуалния лук.

# 9
  • Мнения: 7 723

Това, вече е съвсем по европейски  Wink

# 10
  • Мнения: 239

Карам Бенц от началото на 90те. Кажи ми сега аз ли съм европеец или некой жалък французин с рено пежо и тъй нататък гей истории...



И той така. Че малко сгази виртуалния лук.

Да не си призна, че е гей най-накрая?

# 11
  • Мнения: 7 723
...
Карам Бенц от началото на 90те.....

Нямах впредвид Бенц- а  Wink
Аз знам за него, преди да ми съобщиш  Whistling

# 12
  • Мнения: 239
А какво имаше предвид тогава? Ако вече се познаваме - извинявай. Просто сама разбираш, че не мога да помня всички ако се сещаш за какво говорим все пак...

# 13
  • Мнения: 7 723
Разбирам те, но не се познаваме, ама тук се пише за теб и за Бенц- а ти, дори когато те няма  Simple Smile
Имах впредвид, че съвсем по европейски си спукал гумите на мъжа на почитателката ти  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 813
И както се казва.... Добър вечер на жоро01

# 15
  • Мнения: 10 758
За кво ставаше въпрос в темата newsm78

# 16
  • Мнения: 239
И както се казва.... Добър вечер на жоро01

Това твоя снимка ли е? Ако претендираш за пиче пусни нещо по-така нещо синя прашка

За кво ставаше въпрос в темата newsm78

За евроцомбите - чии жени имат най-яките бомби.... Кога ще излезне силиконът от мода? Кога да имаш силикон ще бъде като да имаш нокътче на малкия пръст? Питам те като разбирачка, като мъжемелачка, но и питонотрошачка все пак.

# 17
  • Мнения: 1 813
И както се казва.... Добър вечер на жоро01

Това твоя снимка ли е? Ако претендираш за пиче пусни нещо по-така нещо синя прашка

Моя е да .
За синята прашка: ще се въздържа  Party

# 18
  • Мнения: 10 758
Кога ще излезне силиконът от мода? Кога да имаш силикон ще бъде като да имаш нокътче на малкия пръст? Питам те като разбирачка, като мъжемелачка, но и питонотрошачка все пак.

Че кога силиконът е бил на мода newsm78

# 19
  • Мнения: 677
Е как "кога"?!
Я си виж аватара  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 10 758
Е как "кога"?!
Я си виж аватара  Mr. Green

Туй модерно ли е newsm78Незнаех Thinking

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Тази вечер сме много кротки всички?  Grinning

# 22
  • Мнения: 239
некой може ли да ми каже какво е сгазил лука сопранов, че тук нещо едно девойче на бележки не смее да признае...толкова ли ви е страх не разбирам, нима няма смели жени?

# 23
  • Мнения: 677
Тази вечер сме много кротки всички?  Grinning
Винаги съм бил такъв..

# 24
  • Мнения: 10 758
некой може ли да ми каже какво е сгазил лука сопранов, че тук нещо едно девойче на бележки не смее да признае...толкова ли ви е страх не разбирам, нима няма смели жени?
Извъртя един кекс с мен на кюто.

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Тази вечер сме много кротки всички?  Grinning
Винаги съм бил такъв..

Каза клоунът  Grinning Аз минах следобеда и оставих Джена, ти какво още се помайваш?

Ей го на, останахме пак, аз, Цомба, Спас и Атанас  Mr. Green

Послушееен Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 23:30 от кросамая

# 26
  • Мнения: 239
некой може ли да ми каже какво е сгазил лука сопранов, че тук нещо едно девойче на бележки не смее да признае...толкова ли ви е страх не разбирам, нима няма смели жени?
Извъртя един кекс с мен на кюто.

аре кажете кво се правите бе, и без това барабалекс ме сваля и това го знае половин софия

# 27
  • Мнения: 677
Каза клоунът  Grinning Аз минах следобеда и оставих Джена, ти какво още се помайваш?

Ей го на, останахме пак, аз, Цомба, Спас и Атанас  Mr. Green
С Рон как е?

Кои са Спас и Атанас?
Не путирай Реза,която никой не разбира отдавна вече..

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Ще цитирам барабалекс: избрал си най-свенливата му снимка Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Само аз я разбирам Реза  Grinning И не я
Цитат
путирам
  Mr. Green

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сопранов, бан ли искаш?

# 30
  • Мнения: 5 393
Тази вечер сме много кротки всички?  Grinning
Винаги съм бил такъв..
  angel008  angel008  angel008

# 31
  • Мнения: 3 835
Ох, Жоренце, много си сладък бе кака, толкова си писал, че не е истина просто, а аз точно сега нЕмам време да чета, ама хвърлих едно Очо де. Абе хубаво мислиш, тук таме логиката ти куца, ама нейсе. Там нещо за историята ставаше дума, К'во й е на историята ни бе, то зер с друго няма с к'во да се хвалим, само тя ни остана. ooooh! Ако визираш тая в близкото минало, сакън недей молАм те, че лошичко ми става. Колкото и да се префърцунвам, трябва да си призная, че и на мен хич не ми дреме за влизането в Европата, в чисто битов и личен план. Иначе, не знам, искрено се надявам, да имаме файда някаква. ooooh! Outta Joint Tired Как е Дзвера (колата бе), джитакш ли? Издухваш ли ги на светофара, А??? Дишат ти праха, нали??? Mr. Green

# 32
  • Мнения: 677
Искам да се изразяваме европейски и разбираемо само..
Кроасания те путира и ме нервира обаче..Заразна е неразбираемоста ти..
Въпреки,че много хора от тук те смятат за някакъв невероятен интелект,неуспявайки да те разберът и те..
Кажете сега за Рон?

# 33
  • Мнения: 10 758
некой може ли да ми каже какво е сгазил лука сопранов, че тук нещо едно девойче на бележки не смее да признае...толкова ли ви е страх не разбирам, нима няма смели жени?
Извъртя един кекс с мен на кюто.

аре кажете кво се правите бе, и без това барабалекс ме сваля и това го знае половин софия
Е кво повече искаш да ти кажа?
Ако искаш мога да ти покажа Mr. Green

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
К'во й е на историята ни бе...

Какво ли...
Нищо.
Нищо ново поне.

Искам да се изразяваме европейски и разбираемо само..


Много си прав в исканията си.
Подкрепям ги.
Обещавам да се държа прилично в тази тема.

# 35
  • Мнения: 239
Ох, Жоренце, много си сладък бе кака, толкова си писал, че не е истина просто, а аз точно сега нЕмам време да чета, ама хвърлих едно Очо де. Абе хубаво мислиш, тук таме логиката ти куца, ама нейсе. Там нещо за историята ставаше дума, К'во й е на историята ни бе, то зер с друго няма с к'во да се хвалим, само тя ни остана. ooooh! Ако визираш тая в близкото минало, сакън недей молАм те, че лошичко ми става. Колкото и да се префърцунвам, трябва да си призная, че и на мен хич не ми дреме за влизането в Европата, в чисто битов и личен план. Иначе, не знам, искрено се надявам, да имаме файда някаква. ooooh! Outta Joint Tired Как е Дзвера (колата бе), джитакш ли? Издухваш ли ги на светофара, А??? Дишат ти праха, нали??? Mr. Green

И ква ни е историята? Изобретихме компютрите и показаха гравити ко по мтв. С ретроспект към едни 500 - 600 години историята на родните жени е далеч по-богата от онази на мъжете ни.
некой може ли да ми каже какво е сгазил лука сопранов, че тук нещо едно девойче на бележки не смее да признае...толкова ли ви е страх не разбирам, нима няма смели жени?
Извъртя един кекс с мен на кюто.

аре кажете кво се правите бе, и без това барабалекс ме сваля и това го знае половин софия
Е кво повече искаш да ти кажа?
Ако искаш мога да ти покажа Mr. Green

Айде, какво се притесняваш по телефона. Нали си отворена? Да не те подпре некой Бенц на симеоновско тия дни

# 36
  • Sf
  • Мнения: 808
Рон...  newsm78

Казват, че в последния си филм, филм ли казах, толкоз добре се представил, че хората забравили да гледат мацките Simple Smile Коментариите на критиката били, че под голям камък, голяма риба шава Simple Smile И поради множеството техники, които показал, смазь и вазелинь не му били нужни, щото ползвал собствени, даже останало да изпържат после едни кюфтенца Simple Smile

 Mr. Green

# 37
  • Мнения: 239
Рон...  newsm78

Казват, че в последния си филм, филм ли казах, толкоз добре се представил, че хората забравили да гледат мацките Simple Smile Коментариите на критиката били, че под голям камък, голяма риба шава Simple Smile И поради множеството техники, които показал, смазь и вазелинь не му били нужни, щото ползвал собствени, даже останало да изпържат после едни кюфтенца Simple Smile

 Mr. Green

Откакто жена ми роди я уважавам предимно натясно щото само това ми остана радост в семейния живот.

С пичетата иначе се старая повече за да си поддържам имиджа в София и СО.

# 38
  • Мнения: 3 835
К'во й е на историята ни бе...

Какво ли...
Нищо.
Нищо ново поне.

Е, да де, ама аз имах предвид далечното минало, историята, с която се гордеем, а не тази с която се срамуваме. В този ред на мисли, може ли някой да ми каже, как е възможно от толкова горд народ, да се превърнеме в такива мухльовци. И само турското робство ли е виновно за това? Sick ooooh! Извинявам се, за въпроса?! Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 10 758
Айде, какво се притесняваш по телефона. Нали си отворена? Да не те подпре некой Бенц на симеоновско тия дни
По телефона съм притеснителна, инак не.
Отворена съм да....искаш ли да ти покажа колко?
Цял ден си мечтая как ще ме подпре( щото не може да ме подмине) жоровия Бенц, и как ще отидем на чист въздух, за да му покажа какво е сгазил Сопранов.

# 40
  • Мнения: 677
..може ли някой да ми каже, как е възможно от толкова горд народ, да се превърнеме в такива мухльовци...И само турското робство ли е виновно за това? Sick ooooh! Извинявам се, за въпроса?! Crossing Arms
Не само,Шумерите и Инките също имат вина!

# 41
  • Мнения: 239
Айде, какво се притесняваш по телефона. Нали си отворена? Да не те подпре некой Бенц на симеоновско тия дни
По телефона съм притеснителна, инак не.
Отворена съм да....искаш ли да ти покажа колко?
Цял ден си мечтая как ще ме подпре( щото не може да ме подмине) жоровия Бенц, и как ще отидем на чист въздух, за да му покажа какво е сгазил Сопранов.

Обичам да подпирам пиченца по магистралите, но само след като съм ги спичал на къси-дълги. После спираме и ми излизат едни възбудени, гневни, но като видят номера сами ми се хвърлят на врата, който е доста здрав.

..може ли някой да ми каже, как е възможно от толкова горд народ, да се превърнеме в такива мухльовци...И само турското робство ли е виновно за това? Sick ooooh! Извинявам се, за въпроса?! Crossing Arms
Не само,Шумерите и Инките също имат вина!

Баце, кво се занимаваш с изтрещели майченца ти се чудя.

# 42
  • Мнения: 10 758
Айде, какво се притесняваш по телефона. Нали си отворена? Да не те подпре некой Бенц на симеоновско тия дни
По телефона съм притеснителна, инак не.
Отворена съм да....искаш ли да ти покажа колко?
Цял ден си мечтая как ще ме подпре( щото не може да ме подмине) жоровия Бенц, и как ще отидем на чист въздух, за да му покажа какво е сгазил Сопранов.

Обичам да подпирам пиченца по магистралите, но само след като съм ги спичал на къси-дълги. После спираме и ми излизат едни възбудени, гневни, но като видят номера сами ми се хвърлят на врата, който е доста здрав.
Обичам да ме подпират изотзадека...изобщо не се спичам, а точно обратното.

# 43
  • Мнения: 239
Невинна Тойотичка чака своя брониран Бенц

# 44
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде по темата, де.
Бъдете европейци.

# 45
  • Мнения: 677
Невинна,но с еърбеци!

# 46
  • Мнения: 239

работи ли смукача? смуууууукача...ехххх първия хит на Ивана си е първи все пак...

интересува ме дали всичко и е точно по каросерията, освен това къв бензин се сипва все пак - 95 или ВИ ПАУЪР?

# 47
  • Мнения: 10 758
Хайде по темата, де.
Бъдете европейци.
Правилно Peace
Жоре, ако искаш да се доразберем звънни ми Wink

# 48
  • Мнения: 239
Хайде по темата, де.
Бъдете европейци.

Добре де, кажи ми ти сега на мен...от позицията си на съвестна българка, трябваше ли да ставаме част от Европейския съюз?

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Eвропейските желания броят ли се?

Иска ми се едно кисело мляко Родопея, ако няма воеводин да му закърпя ръкава и със зъби конеце да откъсна, то поне на едни уста ще се възрадвам:
Да живее българското мляко

# 50
  • Мнения: 936
Жорето пак завъртя същата плоча, ако ме разбирате все пак!
Жоре, ама много ти е беден речника. Знаеш си "пичета", "бенц" и още 2-3 думи и само тях въртиш.

# 51
  • Мнения: 239
Жорето пак завъртя същата плоча, ако ме разбирате все пак!
Жоре, ама много ти е беден речника. Знаеш си "пичета", "бенц" и още 2-3 думи и само тях въртиш.

Да, но имам пари.

В компанията ми винаги съм прав, всички винаги се смеят на шегите ми и кимат одобрително. Имам пари.

Ти?

# 52
  • Мнения: 7 723
Жорето пак завъртя същата плоча, ако ме разбирате все пак!
Жоре, ама много ти е беден речника. Знаеш си "пичета", "бенц" и още 2-3 думи и само тях въртиш.
..В компанията ми винаги съм прав, ....

Незнам дали си прав, но си първи- всички се завъртяхме тук.
Кажи сега нещо ново  Thinking

# 53
  • Мнения: 3 423
Прекрасната тема пак я очалгарихте.
Подпиране, побутване, ела, бе, леле,
като дойда, кво те е страх, путиране.
Аман от вас. Исках да прочета нещо
смислено като първото мнение на автора.
Впрочем, не съм съвсем сигурна, че баш
немци сглобяват на Жоро колата, май
има достатъчно турци, сърби, италианци.
Както и да е. Важното е да е сглобена в DE.
Кой пита за Рон. Гнусен ми е. И потта му
смърди даже от екрана. Не искам да му охкам.

# 54
  • Мнения: 936
Пари и аз имам, друг е въпроса доколко ми стигат.   Mr. Green
В компанията също съм добре приета, харесват и чувството ми за хумор.  :lol
Друго какво те интересува?
Кажи нещо по-различно. За бенцовете, парите и пичетата и хлебарките разбраха.

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добре де, кажи ми ти сега на мен...от позицията си на съвестна българка, трябваше ли да ставаме част от Европейския съюз?

Това вече е факт.
Няма какво да му се чудим.
Станалото - станало.

По-добре да мислим по-натам.
Ще мачкаме ли вестници, ще се бършем ли, ще се мием ли...

Кое смяташ е по-европейско?

# 56
  • Мнения: 677
Кой пита за Рон. Гнусен ми е. И потта му
смърди даже от екрана. Не искам да му охкам.
Всички питат за Рон,но той изчезва за да е загадъчен..

# 57
  • Мнения: 936
Кой е Рон?

# 58
# 59
  • Мнения: 677
Не вярваше,а?

# 60
  • Мнения: 936
Аз, аз. Хайде сега някой да ми каже. Поне европеец ли е?

# 61
  • Мнения: 239
Желая ви лека нощ на всички. Отивам в банята за да се позамия. Ето как се къпя:

коса - 1 минута
лице - 20 сек
уши - 10 сек
ръце - 10 сек
гениталии - 3 минути да са доволни пичетата

мишниците и краката не ги пипам защото не съм метросексуален освен това ще загубя респекта на обкръжението си все пак.

Обичам да правя вана. Вкарвам си главата под водата и се преструвам на умрял. Един път се заиграх и видях някаква бяла светлина, а след това жена си в болницата, която ме гледаше адски нервно понеже знае, че според завещанието си ще оставя поравно на 3-4 пичета и на Александърчо.

# 62
  • Мнения: 3 835
Жоре, за изтрещяването си прав. Twisted Evil
Тони, благодаря ти за отговора, все пак. Mr. Green Най-вероятно шумерите и инките са виновни, а може и извънземните. Crazy
По темата, при положение, че вече сме в Европейския съюз, ми се стува безмислено да се чудим, дали трябваше или не, да влизаме. Аз по-скоро се чудя, дали наистина, ще се случи нещо положително, или всичко ще си остане на думи. Силно се съмнявам, че в близко бъдеще, ще има някаква положителна промяна в живота ни, по-скоро за нашите деца, може да има. newsm78

# 63
  • Мнения: 4 176
Пак ще карам Мерцедес, жена ми и детето ми пак ще са добре и с парички, ще продължавам да трескам пиченца с мънички дупенца и секси носленца.
И пак, ще си комплексар и все толкова умен!

А Голфа продаде ли го?

# 64
  • Мнения: 677
Повдигам темата поради фундаменталността и..
Е,чувствате ли се повече европейци след изминалото първо тримесечие?

# 65
  • Мнения: 3 447
Не... но ми липсва Жоро   Sad

# 66
  • Мнения: 7 111
Европейци, но със светлоотразителни жилетки. Да се виждаме отдалече, за да не се обърка някой.

Жоро е класик.

# 67
  • Мнения: 2 792
 Да, не вярвах, че ще е така, но с всеки изминат ден, се чувствам някак по европейка. Ето и дърветата взеха да се окопитват от първоначалния стрес от осъзнаването на факта, че сме в Европа и се разпъпиха, напоследък гледам, че европейските птици изследват новата територия на ЕС и взеха да се придвижват на тук. Различно е когато в един момент се озовеш в Европа.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 363
До вчера ми е сглобявал Бенца в щутгарт, а днес ми иска паспорта. Не става тъй.

класик! жив!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт