Пребиха и ограбиха сестра ми

  • 2 570
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
Съжалявам за сестра ти. Искренно се надявам бързо да се възстанови  Praynig
присъединявам се Hug
ужасна история за една чанта да пребият човек #2gunfire

# 31
  • Мнения: 9 092
Не съм предполагала, че подобно нещо може да се случи в Пловдив, на Иван Вазов точно, на жена, че и да я пребият..Господи, не е човешко...преди две нощи си се орибирах сама в 2.00 от Камела до нас-до Мафиозо (пловдивчани ще се сетят), не ме беше страх, но след тази споделена случка мисля, че ще си изкарам ножа от шкафчето и ще го нося с мен...
Пожелавам бързо оправяне на сестра ти Praynig

# 32
  • Мнения: 3 423
ОТИВАЙТЕ ВЕДНАГА НА ЧИТАВ ЛЕКАР!
СТИГА С ТИЯ ЖЕНСКИ ИЛАЧИ!!!!!!!!!!
Много съжалявам за случилото се!
Дано да няма последици за здравето й.
Бързо оздравяване!

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
ОТИВАЙТЕ ВЕДНАГА НА ЧИТАВ ЛЕКАР!
СТИГА С ТИЯ ЖЕНСКИ ИЛАЧИ!!!!!!!!!!
Много съжалявам за случилото се!
Дано да няма последици за здравето й.
Бързо оздравяване!
И аз подкрепям написаното-сестра ти да отива на лекар.Да не предприема нищо сама.Бързо оздравяване.

# 34
  • Мнения: 7 091
Гадни изроди, понякога ми иде наркоманите до един да ги натръшкам, тези нещастни изверги. Тъкмо чета, че във Варна един убил баща си и намушкал майка си. Съжалявам за сестра ти!


Случката във Варна за съжаление е с една от най-известните докторки по гръдна хирургия в Онкологията. Направо не мога да се освестя още, понеже съм ходила на прегледи при нея, а спаси приятелка на майка. Жалко за съпруга и, направо не мога да повярвам, че сина и е направил подобно нещо.
Направо се чудя понякога какво ги е прихванало хората, такава жестокост, безмилостност, безхаберие и злоба, направо е страшно!

# 35
  • Мнения: 856
Съжалявам за случилото се. Моята сестра имаше подобно преживяване само преди 10 дни в София, кв. Гео Милев. Нейното око също беше подуто. Изписаха и Лиотон 1000 гел и само след 2 дни отока намаля значително, окото се отвори и можеше да вижда нормално.
Искам да те успокоя, защото възстановяването стана изненадващо бързо. Клепача и горната устна на сестра ми бяха лепени, а вече са останали савсем малки белези, които се надявам скоро да се заличат.

# 36
  • Мнения: 814
       Искрено съчувствам на сестра ти и от сърце й желая по-бързо възстановяване не само физически, но и психически. И двете травми са ужасни! И двете трябва да лекува и преодолее по някакъв начин и с твоя промощ. За побоя и грабежа подаде ли вече жалба до органите на МВР? Извадила ли си е медицинско? Защото единствената й надежда да  издирят и разкрият извергите е по този начин.
       Предай й моите пожелания този кошмар по-скоро да остане в миналото.

# 37
  • Мнения: 639
Не съм предполагала, че подобно нещо може да се случи в Пловдив, на Иван Вазов точно, на жена, че и да я пребият..Господи, не е човешко...преди две нощи си се орибирах сама в 2.00 от Камела до нас-до Мафиозо (пловдивчани ще се сетят), не ме беше страх, но след тази споделена случка мисля, че ще си изкарам ножа от шкафчето и ще го нося с мен...
Пожелавам бързо оправяне на сестра ти Praynig
Ти си голяма смелчага.Аз не бих рискувала,особенно в Кичука."Иван  Вазов" след 19ч не е толкова оживена.дано по-бързо се оправи сестра ти и да не и се случват такива неща повече.

# 38
Здравей!
Прочетох какво се е случило на сестра ти. Мъжът ми е лекар и го попитах какво да правиш. Не бива да налагаш мястото с лед ако отокът не расте, това се прави само в първия ден. Намери къде се продават хомеопатични средства и купи хомеопатична Арника, потенция 30С, ако няма такава, може и 200С.
Тази от 200С се взема само 2 дни, трябва да смуче на ден по 2 топчета под езика на гладно.
Ако е от 30С, взема се 2 дни на 6 часа по 2 топчета; още 2 дни на 12 часа по 2 топчета и още 3 - 5 дни по 2 топчета веднъж дневно (ако вече е добре - 3 дни, ако още я наболява - 5дни).
Хомеопатичните средства се вземат на гладно, не се гълтат, а се смучат. По време на лечението не трябва да пие кафе, да не пие и яде нищо, което съдържа мента и зъбите се мият  с детска паста без мента. Ако тя има нещо да пита, пиши ми на лични, ще ти дам телефон да си говори лично с него.
Успех!

# 39
  • Мнения: 1 233
Дано бързо се възстанови сестра ти! Praynig
Срамота, това на нищо не прилича! Къде е полицията сега?!?!?

# 40
  • around the world
  • Мнения: 651
Хора ,апелирам към всички ви-ПАЗЕТЕ СЕ !!!Носете със себе си спрей за защита и избягвайте нощните разходки  сами.
Снощи в 9.30 вечерта на осветено място на бул.Иван Вазов в Пловдив са нападнали сестра ми,на път за вкъщи след работа.Пребили са я,спукали са и главата и са я удряли в лицето-.Взели са и чантата с два телефона/служебен и личен/,пари ,документи и дебитната и карта.Насинили са цялото й лице,но окото и е много пострадало . В момента е затворено и страшно отекло и не знаят какво да го правят ,за да спадне отока поне .Слага лед,но не и помага.Ако някой знае нещо за по-бързо излекуване ,моля ви споделете.
Много сме притеснени  Whistling ooooh!
И още веднъж -ПАЗЕТЕ СЕ,за да не ви се случи същото и на вас.
Искрено съжалявам за сестра ти Sad. Ако е със спукана глава и има оток на окото има нужда да я види специалист.
Дано бързо се възстанови!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 860
 Приятелят ми е от Пловдив. Като прочете темата ми каза, че си е лудост да се разхождаш в Пловдив след като се стъмни.
 Съжалявам за сестра ти. Дано се оправи по-бързо!   bouquet

# 42
  • Мнения: 5 140
Много съжалявам за сестра ти, дано се възстанови бързо.
Ще стискам палци да хванат изрода който се е отнесъл така с нея.

В полицията ходила ли е?

# 43
  • София
  • Мнения: 5 605
Ох , Ели освен да кажа ,че съжалявам за сестра ти друго не мога!!!!
Силна прегрътка и за теб  Hug
Peace Praynig

# 44
  • Мнения: 1 045
Много неприятно .... За окото знам , че се налага със сурово месо и спада отока . Дано се оправи бързо но е задължителна консултация с лекар защото тия травми по главата са много опасни  Confused Да не те плаша ама задължително да си направи рентген , че има тежки последствия !

Общи условия

Активация на акаунт