Блясък в очите и сбъдване на мечтите.../22.01.-28.01/

  • 13 635
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 093
Сладка мама, от колко време опитвате и защо си репила че ти е време за лекари?
Извини ме, ако си споделяла някъде в други теми, вероятно аз не съм в час Blush

# 46
  • София
  • Мнения: 320
Stef, DesiТ, с този месец стават 6 месеца неуспешни опити.   И ову засичам с тестове и кексене в уж най-подходящите дни и нищо. Това не е малък период от време, явно не всичко е наред.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 555
Мили момичета...сега ще ви разкажа моите перипетии от последните 2 дни, защото нещо не мога да се опомня. Joy

Първо правих в неделя един тест Престо (въпреки че беше прекалено рано 9 ден след О и трябваше да ми дойде в сряда)...само, че само с една -две капки урина (извинявам се  Blush) и...той едвам-едвам порозовя и ми се привидяха две чертички след около 10 мин. Втората съвсем бледа...но и той целия беше на други черти и въобще имах основание много силно да се съмнявам. Казах - хайде утре сутринта. Междувременно половинката е в Германия от една седмица и ще остане там до следващата събота (и се разбрахме да не му кажа преди това какъвто и да е резултата). Съответно той си ходи насан-натам събота и неделя, а аз се измъчвам от съмнения и терзания и няма с кого да споделя...и хубаво се скарахме вечерта, когато най-сетне го хванах на кю-то.  #2gunfire Обаче на мен от лошо извенъж ми стана хубаво настроението и му изтърсвам :"Аз май ги видях". А той - какво си видяла? И мълча си, а той продължа да ми се ядосва...казах му : "Ами двете черти видях, ти какво си мислиш", съотвено той :"Е, браво...ти намери най-оригиналния начин да ми съобщиш". И аз си изключих компа и кю-то и отидох да си легна, без да кажа нищо повече. (Той ми е звънял след това, но аз хич и не съм чула телефона). И легнах си и се тормозех, че наистина пропилях шанса да разбера как ще реагира, да го прегърна, да се разплачем заедно от новината (знам ли, разни такива захаросани неща си представям) Crazy и това ни е все пак първо бебе... абе направо ми се искаше да не съм бременна даже (това само за два момента Mr. Green). В крайна сметка сутринта направих втория Престо - отрицателен. Сдобрихме се сутринта и му казах, че вторият тест е бил отрицателен и сигурно първия не е бил направен добре. Купих си по-късно Шуър чек и го направих - пак отрицателен.  newsm78 Започнах да ги гледам на по-силна светлина и започнах да виждам вторите черти....обръщах от тук, от там и чертичките ми се привиждах. Обаче пак се усъмних в развинтената си фантазия и болното си въображение и изведнъж реших да си направя кръвен тест.  Shocked След 10 минути ми бяха взели кръв вече Laughing, а преди малко си видях резултата.... въпреки че доста ме измъчиха преди да го видя. Обучаваха една нова служителка и 10 мин. сигурно трябваше да чакам да го изпринтирам, пък те си го виждаха там и щях да се побъркам... Crazy Попитах най-накрая и ми казаха - положителен.  preggo Heart Eyes Joy Стойностите на HCG-то са 24,48 mUI/ml. И в момента даже не мога да го осъзная. Хем знаех, хем не мога да повярвам. На възлюбения си мислех дали да не обадя...просто трябва да му кажа. Но май ще е по-добре да почакам и се опитам да го изненадам в събота (май все пак ми се отвори втори шанс.)

Това е на кратко. Да ви се похваля, че тази седмица не съм на работа, за да уча за изпити, защото съм в сесия....и да ви кажа колко уча.  Embarassed

Ще трябва да се взема в ръце...но първо да свикна с мисълта за бебето:)

П.С. Въпреки дългия пост това трябваше да е съвсем тихичко.., защото е още толкова рано.  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 1 555
Май забравих най-важното - едно голямо БЛАГОДАРЯ на вас и на този форум! Благодаря за всичко научено, за топлите думи и подкрепата  bouquet  bouquet  bouquet

Вярно, че не писах много, но съм изчела всички темички, радвах се и страдах с вас. Надявам се по-скоро всички да се преместите в отчетни.  Hug


И да добавя - а какво мислите да кажа ли на милото или да си мълча до събота? Но много време има до тогава... ooooh! Някакви предложения как да го изненадам?

# 49
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,
аз не пиша често, но когато имам време прочитам по нещо.Аз свърших с изследванията и чакам сега да ми дойде защото пих разни билки и след този цикъл започвам усилено бебеправене Laughing дай Боже да не чакам дълго и всичко да е благополучно този път. Желая успех на всички и спокойна седмица. Hug
Ивон съвсем тихичко честито дано всичко е наред и док да потвърди хубавата новина скоро Praynig  bouquet

# 50
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Сега ние ще се радваме с теб! Тихичко ЧЕСТИТО, Ивон!  bouquet Дано чертичките стават все по - наситени! Пожелавам ти най - прекрасното  newsm32 след около 9 месеца! А колкото до изненадата - сигурна съм, че ще е пълна следващата събота.

# 51
  • Мнения: 118
Ивон , честито, миличка!!!
Аз те усетих ама smile3505,
Най- красивита и спокойна бременност ти желая и накрая най- сладкото newsm30

# 52
  • Мнения: 851
Ивон:  Едно тихичко честито и от мен  Hug Дано много скоро видиш хубавата точица  Wink

P.S. Каквото и да направиш - когато и да решиш да му кажеш - ще е най-доброто в случая  newsm10

# 53
  • София
  • Мнения: 1 555
DesiT, MarinaMarina, STELLA_B, LiletoYaHug  bouquet

Благодаря за хубавите пожелания. Ще ви следя и аз, за да идвате бързо  към отчетните през октомври... Naughty И ще си бременеем заедно. Joy

MarinaMarina, разбрах аз, че ме хвана, но не исках да се издавам, защото хич не бях сигурна в резултата.... Peace Не исках да ви заблуждавам излишно.  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 792
.:.Stef.:. виж това е разумно обяснение вече.може и да си права.а и аз съм с поликистоза на яйчниците такаче сигурно е киста.ще изчакам края на седмицата и ако няма лелка ще ида да я видя тая пущина каква е ooooh!

# 55
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте, честита ни нова седмичка,

Ивон, и от мен едно тихичко: честито!!!!! Стискам палци всичко да е на ред.

А пък на мен седмицата не ми тръгна много добре - след девет дневно закъснение и една мнооооого бледа втора чертичка, днес лелката нахлу с взлом   newsm45 Направо ми идеше да ревна. А и точно днес в службата беше адски напечено, много работа, аз търча нагоре-надолу с болящ корем, абе ужас.
Така че почваме с милото на ново. А той, сладкия, като разбра, че ми е дошло, така взе да ме успокоява, да ме прегръща, направо чак вече не ми беше тъжно.

Пожелавам на всички повече  txtloves и повече  luvbed и после много  EFP

# 56
  • Мнения: 1 425
Честито мила Ивон,изкренно се надявам всичко да е наред и ще стискам палци. Praynig
Тиквичке, натъгувай се мила ще ти е от полза и другия месец с пълна пара пак на фронта нали? Peace
Сладка мама всички мечти стават реалност,само трябва да повярваш че ще ти се сбъднат. Hug

# 57
  • Мнения: 64
Ивон миличка и от мен едно лекичко тихичко честито, много ти стискам палци и изчакай до събота да се насладиш на мига с ококорените очи, той едва ли очаква да му съобщиш вече две чертички, тиквичке не тъгувай много, че и натвоето момче едва ли му е много лесно, ще трябва взаимно да се подкрепяте и с нови сили да се задействате пък дано другия месец се похвалиш и да ви е най-големия подарък за сватбата

# 58
  • Мнения: 566
Здравейте и от мен!  Wink
Голди - темичката е много хубава. Поздравления!!!  newsm51
Аз тази седмици ваобще нямам време за развлечения и за посещение на сайта,защото тръгнах на лекции, но се надявам да е имало много, много хубави новинки.
Аз от 19-ти си чакам и се надявам да не я посрещна лелката  smile3513 , но кой знае .....
Мушмороче , Сладка мама ... стискам палци за вас   newsm10
Ивон - наистина много тихичко честито! Много се радвам!
Тиквичке - моля те недей тъжи..... другия месец ще е най- щастливия за теб .... ще видиш.   love001

# 59
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте момичета.
Ивон и от мен тихичко честито
Tikvichka не плачи. За всичко си има причина. Сега се отдай на организация на сватбата, а след това ти желая най-прекрасния сватбен подарък  fertilization EFP smile3504
Аз пък да ви кажа, сънувах как шпионирам вашите графики и какво да видя, на графиката на Goldie си стоят две чертички /Goldie извинявай  Embarassed, знам че този месец нищо не чакаш, но все пак това си е моят сън/. Толкова се зарадвах. Дано тази седмица, в "нейната" темичка виждаме само радост и  EFP  EFP  EFP

Общи условия

Активация на акаунт