Нимезил (Аулин) и бременност

  • 14 279
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Може ли да се приема Нимезил (Аулин) по време на бременност и крие ли това някакви рискове?
Четох, че категорично не се приема през третие триместър и по време на кърмене, но за първи и втори триместър информацията беше много лаконична...

# 1
  • Мнения: 780
аз като не много голям  спец да отбележа
мисля че не е много добра идея защото и двете /те са със еднакви основни съставки/ са доста силни болкоуспокояващи така че сама прецени ама май не е хубаво newsm78

# 2
  • Мнения: 2 005
И аз съм на мнение ,че не е хубаво да се приемат по време на бременност.Моят съвет е да се консултираш все пак с лекар newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Здрасти!
На мен ми бяха казали че най- много много да пия вит.С
П-о добри не пий никакви лекарства без преглед и изрично
назначение от лекар.

# 4
  • Мнения: 191
Здравей,
тези обезболяващи са много силни даже в белите държави неможеш да си купиш от тях без рецепта, съветвам те категорично да не взимаш от тях ако си бременна.Консултирай се с гинеколога си.Успех Peace

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Това са силни лекарства и не те съветвам да ги пиеш!  Знам, че е позволено да си пие ПАРАЦЕТАМОЛ!

# 6
  • Мнения: 820
http://safefetus.com/Search.asp В този сайт може да се намери информация за влиянието на различни лекарства през бременността.

# 7
  • Мнения: 124
Сега съм в 6месец,но по празниците много ме заболяха зъбите.Понеже не работиха се обадих на зъболекаря ми и той ми каза че мога да взема аулин ,но половинка.Действал7-8 часа

# 8
  • Варна
  • Мнения: 134
Ползвала съм Аулин заради гангрена на зъба. Изпила съм само 3 таблетки през 12 часа и бях буквално като дрогирана. Ако съм на твое място умирам от болка, но не бих пила!!!

Общи условия

Активация на акаунт