Хайде и аз да ви вкарам в приключение.....или

  • 2 466
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Подтикната от темата "Какво означава ника ви" на свой ред ще попитам:

Какво означава личната титла под ника Ви и като самоопределяне на характера ли разбирате тази лична титла на другите ??


А, сега Вие сте.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 10:05 от shammi

# 1
  • Мнения: 15 619
За мен - моментно състояние, нищо повече.

# 2
  • Popovo
  • Мнения: 571
Сина ми, когато иска да се поглези се обръща към мен така.

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За да разберат всички  нови потискани потребители, че се държа грубо и ги игнорирам, щото съм плебс, а не щото съм редовен потребител с 2288667 мнения  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Нямам титла Crazy

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Такава съм Twisted Evil
Мъжът ми твърди, че причината е в половината ми македонска кръв (да не се свързва с държавата Македония)  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 183
Силно желана , дълго чакана , с вълшебство сбъдната мечта...

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Закачка с един от никовете ми, с който също съм се подвизавала тук.

# 8
  • Мнения: 99
Определя ме много точно...  goodandevil
И Ангелина дето куца отдолу е моя зодия  Wink

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 916
Нямам такива екстри и аватар нямам в последно време, след като така и така не ги виждам...

# 10
  • Мнения: 46 511
Според съфорумките съм консервативна, според мен не, но щом казват ...  Mr. Green

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Означава, че силата е с мен.

# 12
  • Мнения: 920
Означава, че силата е с мен.

Мда, аз си го превеждам Rezaчка.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

А аз - фРеза /пфуу, все инжИнерни мисли ми в главата Mr. Green/

# 14
  • Мнения: 46 511
Означава, че силата е с мен.

Аз не ти виждам личната титла  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 560
Излизане от анонимност.Това е името ми.

# 16
  • Мнения: 3 740
При мен е каузата, с която съм се захванала напоследък.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Допада ми.
По-фино е някак...по-френско.
 Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 10 758
Аз па знам Реза що е Реза Mr. Green

Иначе Реза ме отРеза и поРеза Wink

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако кажеш на някого - ще те банна завинаги.

# 20
  • Мнения: 10 758
Ако кажеш на някого - ще те банна завинаги.
Знаеш, че те обичам и никога не бих го направила.
Аз съм балканджи йововица Wink

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз сега съм Куку - Чили Форевър Дъх и взор на сънцветето, защото постоянно се засичаме и си обсъждаме, как си изпреварваме мислите, мненията 1 към 1.

Иначе аз обичам да си сменям и аватарите и титлите - но си спомням, че в самото начало бях deBELLA  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Произхожда от закачка с един приятел, той е дяволът и т.н.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мама, която яде деца! - реплика на синът ми.
Когато им се радвам ги мачкам, хапя, щипя и т.н. - абе мечешки радости и след едно такова "порадване" от моя страна, човекът направи генералният извод.

# 24
  • Мнения: 1 006

Аз сега съм Куку - Чили Форевър Дъх и взор на сънцветето, защото постоянно се засичаме и си обсъждаме, как си изпреварваме мислите, мненията 1 към 1.


Абсолютно вярно поне за Клюкарника, особено ако е някаква щуротия.Когато прочета нейно мнение често не се изказвам, за да не я повтарям.Или й допълвам мисълта, само защото я е домързяло да си я довърши.Казах й, че все едно участвам в писанията й с едната ми ръка.Чак сега видях, че и това е пляснала.Най-обичам да се разлигавя след нея, действа ми наистина като дъх и взор. Crazy

Мисля, че титлата ми ме отразява напълно.Освен че често се чувствам пълна откачалка, Куку-Перу са и крайните състояния, в които изпадам.Куку са черните ми дупки, а Перу е еуфорията, която по-често ме обзема.Идеята и по-точно асоциацията се роди в една много стара тема и оттогава не съм променяла титлата си.Перу свързвам и с латиноамериканската музика, която обичам.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами дълго чакано щастие!!!

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако кажеш на някого - ще те банна завинаги.

Хъ- хъ...и аз знам  Grinning


всъщност съм "майка хулиган, защото хапя, щипя, скубя, ям" ......но понякога съм и плюшена майка...... но не на плюшкин, надявам се......... всъщност си меня титлата според настроението или някакво моментно хрумване

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Означава, че силата е с мен.
Peace

# 28
  • Мнения: 2 792
 Контактувам с хората неадекватно и темерутски,  държа си на мнението като дзвер Mr. Green

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Силата е с мен винаги. И Единствената и тя.

В последната книга, която четох хората които използват Силата (Единствената сила) се наричат Айез Седай, и понеже с Джедай ми звучи супер, Айез Джедай. Предишната ми беше Тази, която..., което е едно мое стихотворение. Мда.

# 30
  • Мнения: 27 524
хохи - щура, луда, импулсивна  Party

# 31
  • Мнения: 1 418
Означава,че не се вписвам в обстановката.Нарушения всякакви правя.

# 32
  • Мнения: 2 386
Ми.. лесно се забелязвам и трудно се забравям  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 416
Ничия земя - такава се чувствам...

# 34
  • Мнения: 22 869
За мен - моментно състояние, нищо повече.

Peace

# 35
  • Мнения: 1 629
Ако кажеш на някого - ще те банна завинаги.

Хъ- хъ...и аз знам  Grinning

че това тайна ли е, щом знаещите сме вече трима Laughing

титлата я менкам, макар да оставам в милитъри зоната

# 36
  • Мнения: 293
ще кажа само, че обмислям да я сменям. С проста душа. Голямо мислене падна, голямо нещо.

Я пак да се обясня публично - неистово завиждам на Мю за идеите й.

А почнах да пиша, щото ми стан́а любопитно за Реза.. но смирено ще си трая, явно не е моя работа.

# 37
  • Мнения: 2 897
Защото съм си такава...младолика Mr. Green

# 38
  • Мнения: 818
Мамата- малката понякога ми казва така Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз я менкам, а за момента съм в милитъри зоната, да си правим компания с Мюриел.
Пък и наистина съм офицерша.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Прося бан Embarassed, ама и аз знам, таковата, за Реза Mr. Green

И още нещо прося - измислете ми титла. След "Много лоша баба" всичко ми бледнее Joy

# 41
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз съм "отнесена от вихъра", защото посещавам и живея на места, които не съм и предполагала, че ще посетя...оставих се на вятъра, пък то какво стана  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 164
ами щото съм смугла и обичам белите котараци Mr. Green
първата ми такава беше пепеляшка-така се чувствах по едно време.но и аз имам замисъл да си я подновя....титлата, де Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 6 559
М-и-и мързелана съм  Embarassed Flutter Crazy

# 44
  • Мнения: 3 861
Реза, станахме четирима просещите бан smile3534

а за личната ми титла, просто съм си мама на Калоян и това си е, може би трябва и мъж ми да добавя там

# 45
  • Мнения: 4 451
Моята "титла" под ника ми си има много интересна история. Аз съм докторант по органична химия. След 2 месеца ми предстои защита, но както и да е.
Един ден водя дъщеря ми в детската градинка и ме среща там госпожата по английски. Ние с нея не се познаваме (детето ми непосещава уроците и), но тя решава да ме заговори. И ме пита: "Вие разбрах, че работите в Пловдивския университет. Правите доцентура". Демек доцент съм щяла да ставам hahaha Аз я изгледах така Shocked и се зачудих как интересно се изкривяват клюките в нашия малък град. Първо аз съм докторант към ХТИ-Бургас, а до доцент едва ли ще стигна. Нямам и такива амбиции. Смея си се наум и си викам, брей тези хора професор ще ме изкарат. Имаше тема тук във форума "Коя е най-абсурдната клюка, която сте чували за себе си" и аз разказах тази случка. После една мама (за съжаление не помня коя Embarassed), ми писа на лични, за да ми каже колко се е забавлявала с моята история и ми предложи да си го сложа като титла под ника. Така и направих. Благодаря и от сърце за интересната идея, тя вероятно ще се разпознае.  bouquet Та ето ме сега "доцент, почти професор". bowuu

# 46
  • Мнения: 164
Зверка е квалификация на свекърва ми за мен от времето, когато живеехме в една къща. Тя мислеше, че ме дразни - аз пък го приемах за комплимент. В същност съм си направо зверица  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт