Iznevqra li e tova???

  • 3 595
  • 54
  •   1
Отговори
Имаме двама съпрузи! Нека са Х и Y! Ta те двамата се скарват, Х решава, че иска развод и напуска Y! Y се чувства много зле известно време, но среща - F и започва да си излиза с него и т.н. ! Тогава обаче Х решава, че много обича Y и си го иска обратно! Събират се. Нали са си семейство още, а и дете си имат.........та с две думи- въпросът ми е-това все пак изневяра ли е????  newsm78

# 1
  • Мнения: 46 513
За мен- не.

# 2
# 3
  • Мнения: 155
И според мен не е.

# 4
  • Мнения: 4 965
Категорично НЕ. Нали са били разделени и Х е искал развод. Тогава няма право на претенции, щом толкова бързо и лесно си мени желанията.
По-скоро се чудя с какъв акъл У ще се върне обратно  newsm78.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не естествено.

# 6
А как да постъпя като ми се натяква непрекъснато!Аз бях тази, която е била с друг! И сега уж сме заедно със съпругът ми, но непрекъснато се караме! Била съм курва, боклук и т.н! Ден няма в който да си говорим нормално!

# 7
По-скоро се чудя с какъв акъл У ще се върне обратно  newsm78.

ммммм ДА! newsm78

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Била съм курва, боклук и т.н! Ден няма в който да си говорим нормално!

Въобще не бих търпяла такова отношение.  Naughty На някой може и крайно да му се стори, но чуя ли от мъжа ми подобни думи дори един- единствен път, просто ще му посоча вратата. Да изчезва и да не ми се вяства повече!

А относно това- дали е изневяра или не, в " Приятели" също доста често се дискутираше аналогична ситуация.

# 9
  • Мнения: 1 172
Имаме двама съпрузи! Нека са Х и Y! Ta те двамата се скарват, Х решава, че иска развод и напуска Y! Y се чувства много зле известно време, но среща - F и започва да си излиза с него и т.н. ! Тогава обаче Х решава, че много обича Y и си го иска обратно! Събират се. Нали са си семейство още, а и дете си имат.........та с две думи- въпросът ми е-това все пак изневяра ли е????  newsm78

Не става ясно в какъв период от време се развива действието. Ако са се събрали заради това, че имат чувства един към друг - ДА, изневяра е. Изневяра е, щом не са си прекъснали отношенията, преди да се впуснат в нови връзки.  Или поне според мен развод не се решава ей-така с един скандал и напускане на дома. По-скоро в тази случка има обидени и наранени съпрузи, които са имали нужда от време да осмислят какво им се случва и много разговори за да решат как да продължат напред - заедно или поотделно.  А в такива периоди трети лица нямат адекватно място. Затова и си мисля, че X почва мимолетна връзка с F за да се увери че все още е желан/а и харесван/а от другия пол или заради някакъв вид дори неосъзнато отмъщение към Y. При всички случаи Y има право да се сърди за връзката на Х с F, а X има право да се сърди на Y за неовладяното му/й поведение, скандала, емоционалния стрес. Това, че Y e бил/а в грешка, не оправдава грешките на X и обратно.

# 10
  • Мнения: 4 965
Подобни думи не бих допуснала да ми ги каже чужд човек, а какво остава пък за съпруга ми. Това надали ще се промени в положителна насока с времето, а и (пак повтарям) при тази смяна на желанията - чудя се каква е изобщо причината, която те задържа с него.
Ако са чувства, бих се замислила, но, ако причината е в "общото дете", бих си стегнала куфарите начаса, защото не вярвам, че за детето е най-добре да слуша ежедневно такива приказки по адрес на майка му, изречени от собствения му баща.

Относно това, че отношенията не са били доизяснени, самата раздяла и ясно заявеното желание за развод, според мен освобождават и двамата от отговорност за нови връзки. Особено, ако желанието за раздяла, е било изразено и от двамата съпрузи.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво?! #Crazy Казал ти е, че иска развод и те напуска, а после те нарича "курва" и "боклук", защото си потърсила щастието си? Боклукът е той! Защо търпиш това унижение?!

# 12
  • Мнения: 186
   Според мен това не е никаква изневяра.Та нали вие сте били разделени.Тоз човек не заслужава твото внимание и уважение.Не допускай  да се държи с теб по този начин!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
За мен не е изневяра. Само се чудя ТИ защо търпиш такова отношение, още повече, че ТОЙ сам е поискал да се върне?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 406
Подобни думи не бих допуснала да ми ги каже чужд човек, а какво остава пък за съпруга ми. Това надали ще се промени в положителна насока с времето, а и (пак повтарям) при тази смяна на желанията - чудя се каква е изобщо причината, която те задържа с него.
Ако са чувства, бих се замислила, но, ако причината е в "общото дете", бих си стегнала куфарите начаса, защото не вярвам, че за детето е най-добре да слуша ежедневно такива приказки по адрес на майка му, изречени от собствения му баща.

Относно това, че отношенията не са били доизяснени, самата раздяла и ясно заявеното желание за развод, според мен освобождават и двамата от отговорност за нови връзки. Особено, ако желанието за раздяла, е било изразено и от двамата съпрузи.

Точно на място казано- няма какво да добавя!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За мен не е изневяра. Само се чудя ТИ защо търпиш такова отношение, още повече, че ТОЙ сам е поискал да се върне?
и на мен това не ми е ясно, а иначе ситуацията е малко като в сериал, по-точно "Приятели".

# 16
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
За да е изневяра, Y трябва да има на кого да изневери. След като Y е сам, просто започва нови отношения с нов партньор, за изневяра не може и да става въпрос, защото не е наличен никакъв Х в тази задачка (в предишната може да е е споменавал, но в този пример има само Y и Z).

Била съм курва, боклук и т.н! Ден няма в който да си говорим нормално!

Не бих позволила някой, който явно не знае какво иска и ту ме изоставя, ту си ме "взима обратно", да ме нарича така. Не само ти не си длъжна да търпиш, но и детето не е нормално да е свидетел на подобен цирк.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не е изневяра Peace

# 18
  • Мнения: 1 043
За мен не е изневяра. Само се чудя ТИ защо търпиш такова отношение, още повече, че ТОЙ сам е поискал да се върне?
И аз така мисля,нали все пак не си го заставила да се върне при теб,а го е направил доброволно,подтикнат от чувставата си!?

# 19
  • София
  • Мнения: 903
Разбира се, че не е изневяра. При положение, че точно той те напуска и иска развод, не виждам какъв му е проблема.  А и той защо е искал да се върне при теб след като е знаел, че "си му изневерила"?  За да може непрекъснато да те обижда ли? newsm78
Според мен няма право да говори така с теб - ако има някой виновен в случая - това не си ти.

# 20
  • Мнения: 7 474
Като прочетох първия пост исках да напиша ,че за мен това не е изневяра , но единият няма да забрави ,че другият е имал връзка и ще му натяква. Сега виждам, че точно това е направил , пък и те обижда даже Shocked Според мен не може да преглътне , че не е незаменим Thinking И често казано , ако това продължава перспективата ви заедно не е много добра  Wink

# 21
  • Мнения: 420
 Naughty Не е!
 newsm78 А ти защо хем си се върнала, хем търпиш?

# 22
  • Мнения: 804
 Много ясно , че щом нещата са стигнали до развод, ще си потърсиш друг в живота. Не виждам защо те упреква сега, това не е изневяра Peace

# 23
  • Мнения: 379
А дали У /тоест ти/ се е замислял, че може би Х/тоест мъжът ти/ се е върнал при него само защото е изревнувал от щастието между У и F? Искам да кажа /без да искам да те нараня, разбира се/, че, според мен, мъжът ти се е почувствал сам и е завидял на новата ти връзка. За съжаление, думите му говорят, че не се е върнал от любов... Ти решаваш дали ситуацията те устройва.
Иначе и моят мъж ми е натяквал, че преди да се оженим ходих на кино с друг, който определено не искаше да ми е само приятел, но никога, НИКОГА, не си е позволявал да ме нарича с такива епитети.

# 24
Каквото и да правят F ще бъде винаги трън в очите на Х. Трудно бъдеще, почти невъзможно.

# 25
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
       До там ли те е изманипулирал,че се съмняваш в себе си и пускаш темата?!Скакво те привлече,да се съберете отново и това ли ти е наградата?
        Нямаш ли подкрепа на родители,приятели,кумове?А ко ще сте семейство,веднъж за винаги изчистете проблема,но си мисля,че веднъж употребени подобни думи,пак се използват за съжаление...Ако намериш сили в себе си,започни на чисто!

# 26
  • Мнения: 1 425
Не е изневяра. Проблема за авторката е, че се е омъжила за един жалък комплексар, които първо не знае какво иска, после си мисли че е незаменим и накрая си избива комплексите върху хората около него.

# 27
  • Мнения: 2 039
Категорично НЕ. Нали са били разделени и Х е искал развод. Тогава няма право на претенции, щом толкова бързо и лесно си мени желанията.
По-скоро се чудя с какъв акъл У ще се върне обратно  newsm78.
Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 537
А все пак подал ли е документи за развод или само сте се разделили временно? А може ли и той да е "кръшнал"  и да не му се е отворил парашута та затова да се е върнал?
Това, че ти си била с друг докато сте разделени не е изневяра, а и той и така да смята нали за това сте семейство да си  прощавате, а не да се корите и обиждате. Поговорете си, защото непрекъснатото натякване няма да помогне на взаимоотношенията ви.

# 29
  • Мнения: 1 364
не е изневяра

# 30
Знаеш ли какво е върнало мъжа ти при теб?Чувството за собственост,не любовта.Желанието му да те контролира,подчинява и променя.Може би даже в определен момент си започнала да се променяш според изискванията му,но тогава си му станала скучна и е решил да те напусне.Щом си се изплъзнала от контрол,пак си го заинтригувала и желанието му е да не си щастлива,щом той не е причина за това.Наистина си попаднала на мъж-комплексар.Този тип мъже харесват силните жени,тези,дето си знаят цената и не поддават на мъжки капризи.Но и много се страхуват от тях и се стремят да ги размажат.Няма угодия на такъв мъж .Опитай  по-остро,щом не става с добро,Даже да не ти е присъщо-вземи живота си в ръце и живей така ,както ти искаш,а не според неговите правила.Той или ще клекне и ще ти бъде предан като куче,или окончателно ще се загубите.Но да живееш в постоянен тормоз-не си заслужава!И аз на времето преминах през подобно изпитание-докато се измъчвах и упреквах той мискачаше по главата.Като го игнорирах и заживяхме като съквартиранти-станах най,най,най-неможех да се отърва от ухажванията му.Не се дадох лесно,но...и до днес сме заедно,щастливи.Но повечето от правилата ги определям аз!

# 31
  • Мнения: 819
Според мен проблемът ти не е точно в това- дали е изневяра или не. И да те успокоим, че не е / аз също мисля, че не е/- това няма да ппромени отношението на мъжа ти към теб,нали? Преди мен много добре са ти обяснили признак на какво е това негово поведение-ясно е, че е комплексар и те манипулира много успешно, но...питам се и аз-ти какво правиш при него? Аз лично не бих търпяла нито ден такова отношениеХич не се чувствай виновна, ами се взимай в ръце и му тегли една...дълга и широка  #2gunfire

# 32
И аз се питам какво те задържа при тоя човек?

# 33
  • Мнения: 711
за мен е изневяра

# 34
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
НЕ.И си трагвай много,много бързо.....

# 35
  • Мнения: 999
Y я си вземи F и майната му на X.

# 36
  • София
  • Мнения: 127
не е ( имаше половин сезон на "Приятели" по този ?), но защо ще се връща при тоя "решителния"newsm11

# 37
  • Мнения: 4 380
Цитат
Изневяра е, щом не са си прекъснали отношенията, преди да се впуснат в нови връзки.  Или поне според мен развод не се решава ей-така с един скандал и напускане на дома.


Няма такова нещо! Семейни отношения не значи задължително официално сключен брак и раздялата не се подразбира изключително при развод!

В развитите страни има юридически понятие "раздяла" и дори без оформен развод, всичко което произтича след това като...издръжки за децата, социална защита и т.н. си е на лице. Де факто, раздялата в очите на закона е равносилна на официален развод.

От човешка гледна точка, този въпрос не може да се разбира по-различно.  Едно е когато раздялата е географско понятие по една или друга причина (заминаване на по-дълго пътуване от единия съпруг, живот в чужбина или друг град) когато двамата съхраняват чувствата и взаимоотношенията и се стараят да ги поддържат до събиране на семейството и съвсем различно е раздяла поради конфликт и решение за окончателно скъсване.
В първия случай дори дългогодишна раздяла от човешка гледна точка не може да се смята за такава и залитването си е изневяра, във втория- и няколко часа са окончателна раздяла и без право на ангажимент и отговорност по отношение на съпружеска вярност.

В крайна сметка обаче...било то обвързани морално или законово, или пък разведени официално, всеки човек е свободно същество и не може да се ограничава в рамки на някакво поведение, което се очаква от него поради този факт. Изневярата е понятие не физическо. Т.е. не може да се каже..."днес още нямаме официален развод и значи е изневяра- от утре може, защото ни е излязло съдийското решение". Naughty

Дори и след съдийско решение, ако все още има взаимни чувства, съпруг или съпруга може да се смята предаден и да се смята едно залитане за изневяра. И обратното- когато няма чувства в едно семейство, никой не го е грижа дали партньорът му е изневерил и не би окачествил преспиване с друг като предателство,т.к. връзките- емоционалните връзки са скъсани.

Значи...целия въпрос опира до емоционалните връзки между двама партньори и нищо повече! Ако единият след раздяла с чиста съвест без да смята това за изневяра си ляга с друг, той просто е скъсал емоционално. Другият още не е и за това се смята предаден.

# 38
  • Мнения: 1 403
За мен не е  Peace

# 39
  • Мнения: 4 621
За мен не е Naughty

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
За мен не е изневяра.

# 41
  • Мнения: 99
Y я си вземи F и майната му на X.

 smile3521 newsm10 или пък още по добре един Z, защото и този F не е стока, щом не се е борил за теб!!!
Никой не заслужава такова отношение, щом е решил да сте заедно, това е факт. Или приема теб такава каквата си или да си бие камшика... или ти му го бий #2gunfire #2gunfire
А че не е изневяра, то е ясно!!!!!!!!!!

# 42
  • Мнения: 1 172
Цитат
Изневяра е, щом не са си прекъснали отношенията, преди да се впуснат в нови връзки.  Или поне според мен развод не се решава ей-така с един скандал и напускане на дома.


Значи...целия въпрос опира до емоционалните връзки между двама партньори и нищо повече! Ако единият след раздяла с чиста съвест без да смята това за изневяра си ляга с друг, той просто е скъсал емоционално. Другият още не е и за това се смята предаден.

Абсолютно съм съгласна с това. Да, може би не съм се изразила правилно по-горе. Но всичко, което прочетох от авторката ме води до такива изводи: 1)раздялата е била решена само от мъжа й, и то по време на скандал;  2) тя го обича, иначе не виждам защо ще се връща при него след като й е добре с другия, не виждам и защо ще търпи това отношетие след събирането; 3) дори когато е имала връзка с другия, тя е обичала мъжа си и не е искала раздялата с него , нито пък развод. Иначе какво й пречи да предприеме нужните стъпки за окончателна раздяла със съпруга си?  Така че за мен си е чиста доза изневяра. Няма смисъл от излишни коментари и оправдания с действията на мъжа й (между другото точно това мисля, че прави авторката още от първия си пост когато обстоятелствено ни е разказала колко й е било тежко след раздялата и как тя е решена от мъжа й и т.н.). Факт е, че той е поискал раздяла, факт е че тя е била с друг, факт е че са решили отново да се съберат. Сега не им остава нищо друго освен или да приемат фактите такива кавито са, или всеки да си поема по свой път, ако не могат да ги превъзмогнат. И ако наистна искат да запазят семейството си, най-добре е да се обърнат към човек с нужните квалификации - прихолог, брачен консултант.

# 43
  • Мнения: 99
Цитат
Изневяра е, щом не са си прекъснали отношенията, преди да се впуснат в нови връзки.  Или поне според мен развод не се решава ей-така с един скандал и напускане на дома.


Значи...целия въпрос опира до емоционалните връзки между двама партньори и нищо повече! Ако единият след раздяла с чиста съвест без да смята това за изневяра си ляга с друг, той просто е скъсал емоционално. Другият още не е и за това се смята предаден.

3) дори когато е имала връзка с другия, тя е обичала мъжа си и не е искала раздялата с него , нито пък развод. Иначе какво й пречи да предприеме нужните стъпки за окончателна раздяла със съпруга си?  Така че за мен си е чиста доза изневяра. 


Добре ами ако тя е влюбена в съпруга си до края на живота си Two Hearts, а хипотетично приемем, че той не е поискал да се съберат отново  People No Good (защото и това е било възможно тогава), в такъв случай какво - да сложи забрадка #Puppy dog, да си посипе главата с пепел smile3544, да се свие в ъгъла сама със самосъжалението си Rolling Eyes ли и с голямата надежда телефона да звънне и Той да  Я моли да се върне  phoneuu.....
В крайна сметка живота продължава...
Би било изневяра smile3536, ако са се разбрали да се разделят за малко, а тя си е развяла байрака Stupid...

# 44
  • Мнения: X
 Проблема със съпруга ти според мен е доста по-дълбок от това което ни питаш. Мисля, че въпроса не е дали това Е изневяра или НЕ,  а в това, че той не ти вярва, че не си изневерила ( в буквалниа смисъл на думата). Наистина не заслужаваш такова отношение, но знам че не ти е леко. И в двата случая няма да ти е леко - дори да го напуснеш. Но поне във втория случай, ще имаш самочувствие и по-лесно ще можеш да му натриеш носа. Ако разбирасе, се интересува от теб..
 На въпроса на някои мами по-горе :" Защо продължава да го търпи", не съм сигурна дали това е причината но, моите преки наблюдения в такива случаи показват, че когато една жена е влюбена , обича с цената на доста неща.....Понякога тази любов замъгля съзнанието и....неможем да вземем трезво решение, не оценяме дори съветите на приятели и не им вярваме когато ни казват как изглежда всичко от страни. Отделно,че имат и дете...тя до последно може би се надява да спаси брака си заради него( което наистина си заслужава ако успее и и го пожелавам от сърце) и 3-то може би е финансовата зависимост ( което е много жалко, че се случва на много от нас). Всичко това са мои предположения, надявам се авторката да се включи и да ни сподели действително как седят нещата.

# 45
  • Мнения: 1 172
Добре ами ако тя е влюбена в съпруга си до края на живота си Two Hearts, а хипотетично приемем, че той не е поискал да се съберат отново  People No Good (защото и това е било възможно тогава), в такъв случай какво - да сложи забрадка #Puppy dog, да си посипе главата с пепел smile3544, да се свие в ъгъла сама със самосъжалението си Rolling Eyes ли и с голямата надежда телефона да звънне и Той да  Я моли да се върне  phoneuu.....
В крайна сметка живота продължава...
Би било изневяра smile3536, ако са се разбрали да се разделят за малко, а тя си е развяла байрака Stupid...

Точно там е проблема й, че си е "развявала байрака" преди да седнат да се разберат заедно ли ще са или не, временно ли се разделят или не. Всеки от тях си е интерпретирал ситуацията както му изнася. Това си е меко казано безотговорно отношение и към семейството им, и в частност към детето им.

Как така F e смотаняк, че не се е борил за Х, каквито са част от горните коментари, а Х е едва ли не герой щот вместо да се бори за семейството си, ако наистина това е искала, се е запванала с F? Мисля, че голяма част от коментарите тук са изцяло в общия стил - съфорумката задължително е невинна, а всичко е по вина на някой друг.

Ако обаче Y беше в позицията на X (зарязан от Х) и имаше връзка с друга, задължително щеше да бъде квалифициран като пълен боклук, понеже вместо да се бори за Х, е тръгнал с друга.

# 46
  • Мнения: 99
Добре ами ако тя е влюбена в съпруга си до края на живота си Two Hearts, а хипотетично приемем, че той не е поискал да се съберат отново  People No Good (защото и това е било възможно тогава), в такъв случай какво - да сложи забрадка #Puppy dog, да си посипе главата с пепел smile3544, да се свие в ъгъла сама със самосъжалението си Rolling Eyes ли и с голямата надежда телефона да звънне и Той да  Я моли да се върне  phoneuu.....
В крайна сметка живота продължава...
Би било изневяра smile3536, ако са се разбрали да се разделят за малко, а тя си е развяла байрака Stupid...

Точно там е проблема й, че си е "развявала байрака" преди да седнат да се разберат заедно ли ще са или не, временно ли се разделят или не. Всеки от тях си е интерпретирал ситуацията както му изнася. Това си е меко казано безотговорно отношение и към семейството им, и в частност към детето им.

Как така F e смотаняк, че не се е борил за Х, каквито са част от горните коментари, а Х е едва ли не герой щот вместо да се бори за семейството си, ако наистина това е искала, се е запванала с F? Мисля, че голяма част от коментарите тук са изцяло в общия стил - съфорумката задължително е невинна, а всичко е по вина на някой друг.

Ако обаче Y беше в позицията на X (зарязан от Х) и имаше връзка с друга, задължително щеше да бъде квалифициран като пълен боклук, понеже вместо да се бори за Х, е тръгнал с друга.

Чакай сега... не от вратата за краката МОЛЯ.
Описание 1:" Ta те двамата се скарват, Х решава, че иска развод и напуска Y!" - Това ми звучи като, не искам да сме заедно, сбогом.... а не малко се скарахме, за да ни мине аз ще изляза на чист въздух...
Описание 2: "Y се чувства много зле известно време, но среща - F и започва да си излиза с него и т.н. !" - ами на мен не ми звучи като... Y видя свободата и се .... с първия срещнат....
Описание 3: "Тогава обаче Х решава, че много обича Y и си го иска обратно!" - ами като толкова го обича и си го иска обратно, защо сега трябва да се връща назад, то май не е и в негова полза... да не забравяме, кой си е събрал партакешите и е зарязал Жена си и ДЕТЕТО си, заради скандал.

Или по скоро тук трябва да променим леееко посоката на темата и всеки да каже колко е гратисния период, в който да очакваш Благоверния да Пожелае да те вземе пак обратно, за да не се окаже че си си развяла байрака без Негово позволение.
А и още един въпрос напира в мен тогава.... Да му целува ли краката докато той и вика курва или прости да се гърчи в собствения си сос?
Извини ме за рязкия тон... но не понясам мъже П....ки, които са на иди-ми-доди-ми!!!

# 47
  • Мнения: 819
Аз пък се чудя в какво трябва да е виновна?!? Мъжът и е този, който е решил,че иска развод и я напуска?Та те на практика са разделени?Какво прави тя през това време си е нейна работа,още повече, че не се знае той през това време къде си е развявал байряка.Какво е това "иди ми-дойди ми"? Предполагам, че не е станало изведнъж-явно доста време нещата не са вървяли,за да се стигне до там.Ако все пак още я обича/ в което силно се съмнявам/, няма да я обижда по този начин и да я тормози?
П.п. Диди, явно сме писали по едно време, доста от нещата се повтарят   Laughing

# 48
  • Мнения: 99
Аз пък се чудя в какво трябва да е виновна?!? Мъжът и е този, който е решил,че иска развод и я напуска?Та те на практика са разделени?Какво прави тя през това време си е нейна работа,още повече, че не се знае той през това време къде си е развявал байряка.Какво е това "иди ми-дойди ми"? Предполагам, че не е станало изведнъж-явно доста време нещата не са вървяли,за да се стигне до там.Ако все пак още я обича/ в което силно се съмнявам/, няма да я обижда по този начин и да я тормози?
П.п. Диди, явно сме писали по едно време, доста от нещата се повтарят   Laughing
Peace  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 8 917
За мен не е Naughty

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 6 074
Мисля, че не е изневяра, ако изнасяйки се, X е казал категорично, че това е краят, а не някаква пауза в отношенията им за преосмисляне.
За мен е интересно третото лице в тази задачка - т.нар. F... Какво е неговото мнение, какви са били неговите чувства към Y и как възприема връщането й при X? Защо решихте, че не се е борил за нея? И ако заедно с него X е била щастлива, предлагам й да заложи на това, а не на X, които явно не я уважава и обича, а иска тя да му е подвластна...

# 52
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За мен не е.

# 53
  • Мнения: 1 069
 Смятам, че е изневяра. Вие сте все още съпрузи, когато се случва това. Той иска развод, но не сте разведени, а ти отиваш при друг, излиза, че ти го изоставяш. След това се събирате и ако това не беше изневяра, нямаше да имаш тези проблеми. Това е моето мнение.

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Естествено че не е изневяра!!!За мен специално изневяра е ако въпросния човек е бил(а) с друг(а) по време на брака,когато са били в добри отношения.Това все пак е лично мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт