Харесвате ли сериала"Ало,ало"?

  • 3 325
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Понеже съм неотразим,но не се усещам,пускам анкетка за "Ало,ало",онзи късният по битивито..
Та,харесва ли ви или не?И защо?

# 1
  • Мнения: 3 423
Не знам за какво говориш. Но знам,
че си харесвам гръдната обиколка.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Не......не мога да го понасям и не го гледам.......не схващам такъв вид хумор......

# 3
  • Мнения: 5 468
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хресва ми, да.
От любимите ми е.

Мога да споделя кои са другите, но не знам дали ще е добре за рейтинга ми във форума.

Хуморът е английски.
Не е лесно.

# 5
  • Мнения: 2 792
 Мен ме кефеше, отдавна не съм го гледала. По едно време БТВ се оляха с повтарянето му и леко ми беше втръснал. Но се записвам като фен (един път и аз да се запиша или абонирам за тема, май така беше общофорумския изказ), демек уча се да говоря по форумски....

# 6
  • Мнения: 677
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 891
Уууу, много ми харесва!!! Особено полицайчето, беше много симпатичен мустакат левент  Mr. Green
Грубер също!

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 15:29 от jj okocha

# 8
  • Мнения: 7 186
Не ме кефи. Като го видя и сменям канала.

# 9
  • Мнения: 5 468
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes
Оооооооооо... За първи път ме разсмиваш Joy.
Не ми харесва.
А ти що пусна тази тема? За да видят всички, как съм обидила горкото момче или да ми докажеш, че сравнението ми с филма, ти носи само бонуси... след като очевидно НЕ-тата в анкетата ти, са изненадващо малко?  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 418
Ох,Сопрано,всяка тема води след себе си друга,нали?
По въпроса:Да,харесва ми,гледам го с кеф,обичам нестандартен хумор.

# 11
  • Мнения: 46 537
Обожавам го  Heart Eyes
Гледала съм го 3 пъти, още не ми е омръзнал Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 15:40 от Никол

# 12
  • Мнения: 677
Става въпрос за дебелашки и недодялан хумор, придружен с безброй крясъци, викове, позьорство, които би трябвало да засилят хумористичното.
Не разбрах дали ти харесва или не.. Rolling Eyes
Оооооооооо... За първи път ме разсмиваш Joy.
Не ми харесва.
А ти що пусна тази тема? За да видят всички, как съм обидила горкото момче или да ми докажеш, че сравнението ми с филма, ти носи само бонуси... след като очевидно НЕ-тата в анкетата ти, са изненадващо малко?  Laughing
Ето видя ли-неотразим съм-ти сама го каза..Или обратното,не помня,не съм злопаметен..
Не си ме обидила,напротив,сравнението наистина ме изкефи,защото ми е любим сериал..
И не се прави на Шехина,която се учуди колко много фенове на Депеш имало в България,моля те..
И чак пък да ти ходя по мненията..Съвпадение е,да знаеш..Не вдигай толкова летвата..

# 13
  • Мнения: 811
имам въшкииии,морски въъшкиии  Mr. Green

Много ми харесва  Peace Няколко пъти съм го гледала.

# 14
  • Мнения: 5 468
Не си ме обидила,напротив,сравнението наистина ме изкефи,защото ми е любим сериал..
Беше с цел да те срази, а то те избило на радост ooooh!.
Цитат
И не се прави на Шехина,която се учуди колко много фенове на Депеш имало в България,моля те..
Наистина резултата от анкетата ме отчая. Явно днес не ми е ден дори да обидя някой Blush. Отивам да си взема хапчетата за успокоение и да проспя този неприятен ден Joy Tired.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 16:00 от Ню

# 15
  • Мнения: 1 448
Пппссссттт това съм аз, Люклер  newsm62

# 16
  • Мнения: 6 417
Слушайте внимателно, няма да повтарям: един от любимите ми сериали заедно с "Хотел Фоути тауър" или както му беше там името.  newsm78

# 17
  • Мнения: 293
Що така, бе, Тони,
веч' не си, кака, юнак...

Та, чудя се, необходимо ли е да пускаш тема при всяко твое "недооценяване"?
Блеех си щастливо в красива мама.. докат не заби форума, ей зарад такивата му теми.

По темата, айде: да, фен съм, разбира се, дори отворих недоумяваща темата - че кой не е.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 942
много як....бях го научила наизуст...Добрю утро

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Слушайте внимателно, няма да повтарям: един от любимите ми сериали заедно с "Хотел Фоути тауър" или както му беше там името.  newsm78

Супер сериал /Фолти Тауър/! И изобщо, що е англ. хумор, за мен е!

# 21
  • Мнения: 677
Що така, бе, Тони,
веч' не си, кака, юнак...

Та, чудя се, необходимо ли е да пускаш тема при всяко твое "недооценяване"?
Блеех си щастливо в красива мама.. докат не заби форума, ей зарад такивата му теми.

По темата, айде: да, фен съм, разбира се, дори отворих недоумяваща темата - че кой не е.
Що пък да не съм юнак?
Недооценен-анкета пуска  Mr. Green
Аз наистина го приех като комплимент,знам че съм далеч от класиката"Ало,ало"!
Заради мен викаш забива форума..Мъжка му работа..
И как така кой не е фен?!Бая народ не е..И слава Богу!

# 22
  • Мнения: 11 550
Да-това е един от любимите ми сериали.Никога не ми омръзва да го гледам.".....А-а-а-ма,че си глупава!"

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
харесва ми, много! изгледах с кеф и второто повторение. Peace
дублажът на български е много добър, браво на артистите!

# 24
  • Мнения: 184
Невероятен филм! Неповторим! Винаги го гледам с голямо удоволствие и до ден днешен с колегите се поздравяваме с Добрютро! Култов сериал с култов английски хумор!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Не, не харесвам английски хумор.

# 26
  • Мнения: 1 100
Да. Обожавам английски хумор.
Кефи ме също и "Женени с деца". Ебати изродския филм, много ме развеселява.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 063
харесва ми, много! изгледах с кеф и второто повторение. Peace
дублажът на български е много добър, браво на артистите!
И дваж браво на преводачката!И аз гласувам с две ръце за любим сериал!

# 28
  • Мнения: 5 468
Интересна работа... Аз мислех, че английския хумор е лек, едва доловим и фин, а се оказа, че е точно обратното newsm78.

# 29
  • Мнения: 857
Ами още в началото като започнаха да го дават,гледах рекламата и си казах 'Баси тъпия филм', ноо гледах една все серии и ми хареса...Така че да харесва ми мн0го, забавен е  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 293
пак ще питам, време ми е за лекарството ли, що ли...

Та що, Ню?? Не ти ли харесва да са стояли така нещата през II-та световна.. Може би не си го загледала.


Аз загрях какво ми е -  от табекса ще да е Mr. Green

Ню, да не те занимавам, щом не те кефи, но действително - не си го гледала.. Хич не си падам по дебелашки хумор, абсолютно съм сигурна, дори и когато не съм на табекс Laughing

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 17:04 от Чесън

# 31
  • Мнения: 5 468
Та що, Ню?? Не ти ли харесва да са стояли така нещата през II-та световна.. Може би не си го загледала.
Съвсем не съм искала да обсъждам този филм, защото първо - не ми е интересен (пърденето, оригането, крясъците и вероломните карикатуристични сценки ми идват не по вкуса), второ - не съм го гледала задълбочено и не знам за нещата от Втората световна (притърчат се там някакви ококорени и смехотворни същества в униформи), за да го коментирам и трето - тази тема тръгна от никъде..., реших да обидя Тончо и ми дойде на ума най-тъпото нещо, което съм гледала, а то е серия от този филм Mr. Green. Той, обаче, се ощастливи от това, ентусиазира се, чак и тема пусна. И що ме замеси в нея - не знам.

# 32
  • Мнения: 46 537
... не съм го гледала задълбочено ...

Това ти е грешката  Mr. Green и аз много го мразех, докато веднъж нямаше какво да правя и изгледах една цяла серия, така се зарибих, че после гледах всички повторения  Blush

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Тъп, бозав и безинтересен сериал. Направо отврат.

# 34
  • Мнения: 803
Много ми харесва сериалчето, а дублажът на БГ е страхотен!
Честно казано това е един от малкото сериали, които мога да гледам по няколко пъти.
Много ми харесва как изглежда Рьоне, страшен образ е Mr. Green (Гордън Кейн май се казваше актьорът).

# 35
  • Мнения: 5 468
... не съм го гледала задълбочено ...

Това ти е грешката  Mr. Green
Грешка ще бъде, ако седна да го гледам от начало до край и да се смея на него Crossing Arms.

# 36
  • Мнения: 677
Задаваш си отговори..Симпатична си ми и няма да ме накараш да ти отговоря подобаващо..
Няма драма в това,че не харесваш сериала..На мен пък не ми харесва "Аламинут"..
И обиждаш значи-отивам да информирам модератор  Mr. Green
А що си замесена..Ми ти ме замеси,не аз..
В крайна сметка си е въпрос на културни различия..Аз съм за,да има различни хора с различни интереси..

# 37
  • Мнения: 4 916
"Ало, ало" ми е любим сериал. След него са "Джийвс и Устър", "Малкълм" и "Женени с деца".
Също и "Новият политик" (ако изобщо някой си го спомня от преди 15 години)

# 38
  • Мнения: 1 520
Да, много ме забавлява. И смятам че това е действителна част от всяка война.
Някъде са кървища и смърт, а някъде си живеят и така.

Харесвам го.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 17:48 от SmaRt

# 39
  • Мнения: 4 473
Тъп, бозав и безинтересен сериал. Направо отврат.

Именно! Sick Sick Sick

Обосновката:

... защото първо - не ми е интересен (пърденето, оригането, крясъците и вероломните карикатуристични сценки ми идват не по вкуса), второ - не съм го гледала задълбочено и не знам за нещата от Втората световна (притърчат се там някакви ококорени и смехотворни същества в униформи)


Сега чакам някой да оприличи joro01 с Реймънд  Mr. Green и последният да пусне тема. Crazy

# 40
  • Мнения: 5 468
Сега чакам някой да оприличи joro01 с Реймънд  Mr. Green и последният да пусне тема. Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Тонката не си поплюва.

# 41
  • Мнения: 311
"Предавам се ще акам"
  да, обожавам го.Дано скоро пак го пуснат Grinning Grinning Grinning

# 42
  • Мнения: 4 473
Сега чакам някой да оприличи joro01 с Реймънд  Mr. Green и последният да пусне тема. Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Тонката не си поплюва.

И ти, Ню! И ти! Laughing

btw, по-горе имах предвид joro01 да пусне тема Crazy, на (последният)  Реймънд ще му е трудно Grinning

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тъп, бозав и безинтересен сериал. Направо отврат.

Именно! Sick Sick Sick

Обосновката:

... защото първо - не ми е интересен (пърденето, оригането, крясъците и вероломните карикатуристични сценки ми идват не по вкуса), второ - не съм го гледала задълбочено и не знам за нещата от Втората световна (притърчат се там някакви ококорени и смехотворни същества в униформи)





Да....... "женени с деца" е същия ........


от всичките ми познати единствено аз не ги харесвам.....вкл. и цялото ми семейство умират по тези тъпи сериали.....  newsm78

# 44
  • Мнения: 293
Сикрет, не го очаквах от тебе Crossing Arms Crossing Arms

Та за крясъците се присетих.. Всеки уЙкенд дават Луи дьо Финес.. Любим ми е от малка, но ако не си в стаята да гледаш - чуваш само крясъци (този човек не е истински, просто Mr. Green )
Та в същата връзка си мисля, че просто нямате желание да се "потопите" в атмосферата на Ало, ало  Laughing

Ма както и да е, всеки си решава, най па мразим някой насила да ми навира нещо за гледане / четене..

# 45
# 46
  • Мнения: 4 473
Та за крясъците се присетих.. Всеки уЙкенд дават Луи дьо Финес.. Любим ми е от малка

Sorry за off-а, но не се стърпях Blush. Свалете си сериите на Мистър Бийн Grinning Беше моят любимец като дете Heart Eyes, сега дъщеря ми се подмокря от смях с него Laughing и аз го гледам отново с кеф Grinning

# 47
  • Мнения: 528
Не ми харесва и определено ми е доста далеч от английски хумор.
В личната си класация за тъпи сериали го слагам на първо място заедно с "Женени с деца" Sick

# 48
  • Мнения: 5 468
Мен Женени с деца по ме кефи.

# 49
  • Мнения: 3 205
Аз го харесвам.

Преди години даваха един испански сериал - "Виляриба, Вилябахо" (не се произнася така, но така го пишеха). В една от сериите поставяха пиеса на Шекспир. Цялото семейство умряхме от смях. Как ми се иска да го пуснат отново този сериал  Simple Smile

# 50
  • Мнения: X
О,да................определено харесвам този тип хумор/само дето трябва и да се опиташ да го разбереш,де......./вкъщи сме големи фенове и доста изрази са вкарани в употреба.....а доколкото забелязвам и в чата с познатите ни-също
"Ало, ало" ми е любим сериал. След него са "Джийвс и Устър", "Малкълм" и "Женени с деца".
Също и "Новият политик" (ако изобщо някой си го спомня от преди 15 години)
Peace+"Стъпка по стъпка"-но той е от любимите на съпружеството...

# 51
  • Мнения: 7 430
Хресва ми, да.
От любимите ми е.

Хуморът е английски.
Не е лесно.

Да, страхотен е... Peace

# 52
  • Мнения: 1 673
Страшно много ми харесва. Даже мрънках за Коледа да го имам на ДВД за подарък. Отначало си помислих, че е смотан, но послеее... Laughing

За тези, които обичат английски комедии: вземете си от библиотеката на Британски Съвет "Absolutely fabulous" да гледате. Супер е! Но пак е от типа "или го обожаваш, или го мразиш!". Crazy

# 53
  • Мнения: 2 229
Да, обожавам го, смешен е. Crazy

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
"Стъпка по стъпка" и "Малкълм" и аз ги харесвам........ не мога да ги сравня с "Ало, ало" .......

# 55
  • Мнения: 2 159
аз не особено, но мъжа ми е голям фен
виж Малкълм е велик Laughing

# 56
  • Мнения: 239
Мен Женени с деца по ме кефи.

Мисля, че вкусът ти не е кой знае кво. Не знам кой набор си, но комунизмът разката фамилията на бая народ.

# 57
  • Мнения: 3 537
Много ми харесва,страхотно разпускащо сериалче е Grinning

# 58
  • Мнения: 6 993
Дразни ме.

# 59
  • Мнения: 3 050
много як....бях го научила наизуст...Добрю утро
Peace

# 60
  • Мнения: 1 860
Не ми харесва и определено ми е доста далеч от английски хумор.
В личната си класация за тъпи сериали го слагам на първо място заедно с "Женени с деца" Sick
Това мнение, абсолютно покрива и моето по темата.

# 61
По-забавен сериал не съм гледала до сега Laughing

# 62
  • Мнения: 1 802
Oтвратителен сериал. Не разбирам, що за хумор е това?  Twisted Evil

# 63
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Oтвратителен сериал. Не разбирам, що за хумор е това?  Twisted Evil

И на мене не ми харесва,хумора нещо ми се губи та чак ми простее! #Crazy

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Харесва ми  Peace

# 65
  • Мнения: 1 546
Когато го даваха за първи път моето момче го гледаше и се заливаше от смях, а аз просто гледха тъпо и му се чудех на акъла. Crazy  Когато го даваха за втори път си викам - абе, я да видим пък какво толкова...от тогава следя всяко повторение и всеки път се спуквам от смях...

# 66
  • София
  • Мнения: 2 374
Даaa-много.Гледала съм го няколко пъти и всеки път ми харесва и ми е смешен  Joy .По много готин начин показва войната,без насилие,с хумор ...
А дето на някои сериалът  им бил недодялан,просташки,позьорски и незнам още какъв-просто не разбират този вид хумор.Sorry

# 67
  • Мнения: 588
Един от любимите ми сериали, три пъти съм го изгледала вече Mr. Green Laughing

# 68
  • Мнения: 391
Харесва ми . Даже повторенията съм гледала ,а рядко правя така.

Общи условия

Активация на акаунт