Каква е разликата между филма "Ало-Ало" и чалгата?

  • 2 999
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Символ на британския хумор е Оскар Уайлд или Дж.К. Джером, където хумора е в тънките лафове , които са по силите на малцина , а не в глупавите гримаси или разни физиологични действия ..

Да, и да не забравяме и моя любимец П. Г. Удхаус  Party

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
абе вие в 1 през нощта друга работа нямате ли си? newsm78

# 17
  • Мнения: 27 524
абе вие в 1 през нощта друга работа нямате ли си? newsm78

Абе, ако при теб е 1, при нас не е. А ти нямаш ли си?  Mr. Green

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
и после, зашо циганите ще бъдат повече от българите... Whistling

# 19
  • Мнения: 27 524
и после, зашо циганите ще бъдат повече от българите... Whistling

Ммм, да, много по темата и много умно казано  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 229
А къде е приликата?? #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 418
Разликата е,че в къщи  гледам "Ало,ало",но никога не слушам чалга.Само като ходя на кръчма(все пак там не може да се слуша класика).И да ви кажа:даже и по масите вилнея. Mr. Green

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224


Ммм, да, много по темата и много умно казано  Rolling Eyes
[/quote]
то пък една тема...

# 23
  • Мнения: 2 924

Някой по-горе попита защо била символ на простотия. Ами точно затова, защото не я слушам по желание в собствения си дом посред нощ, затова.
Тогава значи за мен символ на простотията е хеви метъла и разните метъли други:)
И аз не ги слушам по желание,но тъй като съм цивилизовано същество и живея
сред други подобни ми ,но с различен от моя вкус,съм се научила да симбиозирам Mr. Green
Според мен простак е човек ,който не приема чуждите вкусове,идеи и светоглед,не поради някоя съществена причина ,а само поради факта ,че смята своите собствени вкусове единствено за правилни.

# 24
  • Мнения: 27 524

Някой да те насилва да четеш и да пишеш?  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 792

Според мен простак е човек ,който не приема чуждите вкусове,идеи и светоглед,не поради някоя съществена причина ,а само поради факта ,че смята своите собствени вкусове единствено за правилни.


 Ако факта, че не желая децата ми да подражават на курвенско силиконов стил на поведение и на хора трудно връзващи едно изречение марионетки на една индустрия, ме прави простачка, нямам нищо против да съм простачка.  Всяка дума, все пак има смисъл и контекст, та в този контекст определението простак ми харесва...
 

# 26
  • Мнения: 1 520
Аз не намирам връзка.
Но явно чалгата на народите се възприема по различнен начин.  Peace

# 27
  • Мнения: 27 524
Ако факта, че не желая децата ми да подражават на курвенско силиконов стил на поведение и на хора трудно връзващи едно изречение марионетки на една индустрия, ме прави простачка, нямам нищо против да съм простачка. 

Е, недейте да отивате толкова далече. Кифла, знаеш, че всичко до деца, подражание и поведение стига, опира и зависи от възпитанието и примера вкъщи. Не може да имаш прекрасни, умни, учещи и възпитани деца и да се притесняваш от влиянието на чалгата. Това влияние го има в по-простоватите семейства, без да искам да обидя никого. То е видно по публиката кои залитат и се опитват да подражават. Не мисля, че можеш да се притесняваш от подобно нещо. От слушащи чалга до слушащи чалга има голяма разлика. Не го взимайте толкова навътре, защото е безсмислено.

# 28
  • Мнения: 2 924

Според мен простак е човек ,който не приема чуждите вкусове,идеи и светоглед,не поради някоя съществена причина ,а само поради факта ,че смята своите собствени вкусове единствено за правилни.


 Ако факта, че не желая децата ми да подражават на курвенско силиконов стил на поведение и на хора трудно връзващи едно изречение марионетки на една индустрия, ме прави простачка, нямам нищо против да съм простачка.  Всяка дума, все пак има смисъл и контекст, та в този контекст определението простак ми харесва...
 

Да си простак е избор. А всеки избор-доброволен естесвено ,в противен случай не би бил избор е добър за правилното функциониране на човешката психика:)
Ако децата ти изберат да слушат чалга, хеви метъл или каквато и да е друга музика и подражават на моментните си идоли това ше бъде техен избор,който ги прави щастливи и пълноценни. В собствените им очи- не в твоите.
Ако ти започнеш да налагаш собствените си вкусове с претенциите ,че всичко ,което на теб не ти харесва е признак на лош вкус ще изградиш лицемери, а не стойностни хора

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

    ........чалгата налага модел на поведение.............  в нея няма хумор, само изкривяване на ценостна система..........
 

Ето това е приликата

Общи условия

Активация на акаунт