Разбили са ни магазина...

  • 1 593
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Това е много тъпо изпълнение на крадците, най-веротно някои роми да краднат нещо от строежа. За съжаление и СОТ не е решение (от личен опит) нямат спирка. Ако има конкурс за най-голям карък през последния месец със сигурност ще го спечеля.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз си мисля, че отговорност носи охраната.Нали за това са там, нали за това им се плаща.защо не си вършат работата, как така са били вътре в магазина и не са видели крадците? #Crazy

Сигурно ги е хванало шубето и са се скрили.
А охраната от колко човека се състои и не са ли имали палки или някакво оръжие? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 418
DSS охраната не е в магазина,а във входа,където има специална кабинка.Те трябва да обикалят,но не го правят.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
DSS охраната не е в магазина,а във входа,където има специална кабинка.Те трябва да обикалят,но не го правят.
Аз си мисля, че е по тяхна вина, т.е. не са си вършели работата.Отговорността за случилото се е тяхна.Незнам какво трябва да се направи в този случай, но предполагам, че те трябва да ти платят щетите, защото е по тяхна "вина", т.е. за не свършване на работата им newsm78

# 19
  • Мнения: 4 195
Много е неприятно случилото се, но само ми кажи, защо държавата е виновна, че охраната ти не си е свършила работата...........не го разбирам, честно.
Полиция повикахте ли, или след конфликта ти с МВР онзи ден си им сърдита?
И дане си помислиш, че нещо се майтапя -сериозно питам. Щом се случва толкова често, предполагам е някой вътрешен човек newsm78

# 20
  • Мнения: 4 916
В блока имаме охрана, а фирмата, която изпраща охранителите, е задължена по договор да възстанови стойността на откраднатото. Т`ва е. Най-вероятно и при вас е така, трябва да изискаш договора и да видиш.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...трябва да изискаш договора и да видиш.
Точно това щях да пиша - щом имате охрана, би трябвало да имате договор с нея и в този договор би трябвало да са споменати неустойки.
На нас също са ни разбивали магазина(не веднъж) - СОТ-ът поема всичко. Отделно имаме и застраховка. Неприятно е и разбирам защо обвиняваш държавата - защото допуска това да се случва и защото крадците се мислят за безнаказани и си е така.

# 22
Толкова си нагла, че няма накъде - онзи ден плюеше полицията, че си е свършила работата и е поставила на място нарушител като теб, сега държавата ти виновна...

# 23
  • Мнения: 1 418
Толкова си нагла, че няма накъде - онзи ден плюеше полицията, че си е свършила работата и е поставила на място нарушител като теб, сега държавата ти виновна...
Чшшшш,я малко по-кротко,а?Ти безгрешен ли си?

# 24
  • Мнения: 420
   Да не би някой да ти има зъб?
   Кво и пука на държавата за твоя магазин?
   Да не е длъжна тя да ти го пази?
   На теб пука ли ти за правилата в тази държава?
   И въобще, това клюка ли е?
   

# 25
  • Мнения: 420
    newsm78 Интересно ми е защо си си сменила ника?

   newsm78  Това опит за анонимност ли е?

# 26
  • Мнения: 1 418
Ако исках да съм анонимна щях да се регна  като такава(ако незнаеш има такава възможност).

# 27
  • Мнения: 3 861
Навсякъде има престъпност, не само тук. Не ти е виновна държавата, а охраната, на тях търси сметка, не на държавата. А ако 1/3 от законите в нашата мила държава се спазваха вкл. и от хора като теб по софийските шосета, всички ние щяхме да живеем много по-добре...

Не те нападам лично, просто разсъждавам на глас Peace

Общи условия

Активация на акаунт