Конци за зъби

  • 7 498
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 315
Чат пат ползвам - на Триза.

# 31
  • Мнения: 1 167
Днес бях на забар:), мачиха ме 1 4ас и ми чистиха зъбен камък и плака-малко бяха ама все пак своевременната профилактика е гаранция за спестяване на бъдещи проблеми! Моята зъболекрка яко ми се накара , за това че ползвам "чат- пат" конец. Как да и обясня , че голям зор е да се справя с конеца:) още малко 6те си вкарам цялата китка в устата, ама не и конеца на нужното място:). Но май ще трябва да съм по-твърда в опита. Иначе моя е на OralB - Essential Floss!

# 32
  • Мнения: 9 095
ами то има два вида конци, едните са с восък те са гладки и лесни за употреба и тънки, другите не са но показват къде имаш кариес, защото при използване за дадения зъб се разнищват Peace това съм го чувала може и да не е вярно Blush

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
другите ...показват къде имаш кариес, защото при използване за дадения зъб се разнищват Peace това съм го чувала може и да не е вярно Blush
Не е вярно. На мен ми се разнищват, например, като заседнат между два близки зъба, аз дърпам, те се не поклащат, аз дърпам, те се не поклащат и накрая се разнищва конецът от зор.

# 34
  • Мнения: 483
Аз "ползвам" от доста години на Johnson & Johnson. По-основно си седи в чантата ми и и го ползвам само като ми се завре нещо между зъбите  Embarassed

# 35
  • Мнения: 537
Всеки ден използвам конци за зъби. Сменям марките, в момента съм с Triza.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 621
Ползвам, но не редовно. Първо пробвах Сенсодин, не бяха лоши, но после си взех Орал Б и съм много по-доволна. Наистина са по-тънки и не са ми се късали досега. Peace

# 37
  • Мнения: 5

Az polzvam Oral-B i sum dovolna.Minalata sedmica si kupih Sensodin no o6te ne sum gi probvala

# 38
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
  Аз съм ползвала по4ти от всички марки.Който има по-малко разстояние м/у зъбите е препоръчително да ползва навосъ4ени конци.
  След бремеността имах проблеми със зъбите и по съвет на зъболекар по4нах редовно да си ги чистя ве4ер.Наистина ефект има и трябва да стане като навик.
  На Сенсидин са хубави,защото като влязат в м/узъбното пространство набъбват и изчистват по-добре.
  Сега се справям с почти всички видове без проблем.

# 39
  • Мнения: 1 896
Ползвам всеки ден откакто забременях предишния път, защото имах деминерализации на няколко шийки на зъби и беше важно да почиствам тази зона.
А конците все пак чистят и под венеца, което е много добре в моя случай.
Ползвала съм най-различни, мисля че най-тънки които са ми попадали са едни лентички на Trisa - пак си е същото, но май пише някакъв tape на кутийката.

# 40
  • Мнения: 949
Ползвам, но не редовно. Първо пробвах Сенсодин, не бяха лоши, но после си взех Орал Б и съм много по-доволна. Наистина са по-тънки и не са ми се късали досега. Peace
Peace

# 41
  • Мнения: 3 932
От утре почвам, честно ...

# 42
  • Мнения: 1 813
Да  и аз  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 619
да,ползвам редовно.

# 44
  • Мнения: 920
Ползвам редовно Орал. Моите зъби са доста редки и не можете да си представите какви съкровища откривам. Нося си го с мен и го ползвам и след ядене навън. Хем приятно ментовичко, хем почиства.

Общи условия

Активация на акаунт