Животните се нуждаят от помощ!

  • 1 177
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Незнам защо реших, че на някой тук ще му пука за животните.Извинявам за нарушеното спокойствие! Angry


На мен ми пука! Но с това няма да променя нищо. Трябва да има закон в тяхна защита!  Peace

Кастрацията е начинът според мен, за да намалеят бездомните кучета по естествен път. Другото...не искам да го коментирам изобщо....  Confused  Stop

БУБЕ съгласна съм с теб! И на мен ми е жал за животните по улиците /за съжаление няма как да им помогна/, но още повече ми е жал за дечицата по домовете. Държавата не може за тях да отдели пари, пък ние говорим за животните...

# 16
  • Мнения: 5 622
Да, но ако държавата ни е нормална, ще има решение и за децата и за животните. Но какво ли се учудвам..То не само в тази област трябва да се правят съпоставки и сравнения.... И в ежедневието ни е така- не можеш да имаш всичко- все едното трябва да е за сметка на другото....като не сме държава като хората...  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Да, но ако държавата ни е нормална, ще има решение и за децата и за животните. Но какво ли се учудвам..То не само в тази област трябва да се правят съпоставки и сравнения.... И в ежедневието ни е така- не можеш да имаш всичко- все едното трябва да е за сметка на другото....като не сме държава като хората...  Close
Именно!

# 18
  • Мнения: 4 170
Да, но ако държавата ни е нормална, ще има решение и за децата и за животните. Но какво ли се учудвам..То не само в тази област трябва да се правят съпоставки и сравнения.... И в ежедневието ни е така- не можеш да имаш всичко- все едното трябва да е за сметка на другото....като не сме държава като хората...  Close
И аз така мисля.

# 19
  • Мнения: 4 362
......ми не мога да стана приют за животни.

Аз също много обичам животните,но не мога да стана приют  Naughty ,пък и все пак затова си плащаме данъците-нека държавата да се справи с това,като аз от своя страна като гражданин -никога не бих изхвърлила свое животно на улицата и ако всеки един го прави ,то няма да има толкова бездомни животни  Peace

# 20
  • Мнения: 2 386
Има теми,в които имам толкова много за казване...че е по-добре да замълча.

www.dog.bg е достатъчно засега.

# 21
  • Мнения: 59
съгласна съм с всички вас,мисля,че трябва да се кастрират и така популацията ще намалее постепенно,но на първо място трябва хуманно отношение към тях.

Общи условия

Активация на акаунт