"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 778
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 391
На мен пък ми се струва малко превзета. Не знам на какво се дължи, но имам усещане за неискреност в нея... А като журналист мисля, че е слаба - мисли бавно. Но за говорител става - хубава е.

Превзета и неискрена е . Освен това не е и особено умна ,за това е и скучен събеседник. За говорителка наистина става, но само за TV Bulgaria - нашите сънородници в чужбина  да "плакнат " очи. Иначе е някак неадекватна  като говорител  - все нещо играе , преиграва и не я вземам на сериозно , начина й на поднасяне на новините направо ме дразни.  
 
Що се отнася до твърденията ,че е красива - има правилни черти ,но безволево изражение,поради което не я намирам за красива .

# 46
  • Мнения: 1 114
Детето очевидно е в частно училища, а там и уроците по пиано са на други цени...

ами и на "други" може да са. тя очевидно няма абсолютно никакви проблеми да ги плати. беше глупаво да го казва.
мънка като умряла риба. наистина е скучна.

# 47
  • Мнения: 1 258
Детенцето и ходи в ЕСПА.
А самата Мира Добрева предизвиква много смесени чувства,което ме кара да я възприемам като един объркан човек.Каменна физиономия,школуван глас без емоции,премерени изречения и думи като "кучка" ме карат да се чувствам некомфортно.

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 00:52 от Trislon

# 48
  • Мнения: 493
Мен ме кефи Мира.
Миналата година случайно бяхме в една компания тя бяше  с Жоро (на златни пясъци) и ми харесаха много . Бяха спортно облечени, Мира нямаше никакъв грим е гланц за усни беше само и определено имаха чуство за хумур не осетих нещо да се надува.

а относно изневерите hahaha всичко е в реда на нещата кои е нямал други връзки .....

# 49
  • Мнения: 3 423
Много съжалявам, че говорите
за безизвестни за мене лица,
та не мога да се включа. А ми
се струва толкова интересно.

# 50
  • Мнения: 183
e не я разбрах ако искате ми вярвайте;1-во много го обичала искала да се омъжи после пък ако се омъжи и то 100% щяла любовта да умре
и с какво се гордее,че мъжа й плаща училището на детето а тя си дава заплатата за дрехи на версаче и че жоро торнев я издържа и без него тя ще е на улицата гола и боса е не я разбирам колкото ми беше паднала в очите сега тройно ми падна

# 51
  • Мнения: 1 152
Много откровена беше, та чак малко скучна. Всичко си каза красавицата  smile3503 А Венетка не се справи изобщо като "журналист", колкото и да й се искаше да стане интересно...

# 52
  • Мнения: 2 006
Много злоба в тоя форум! И българинът, който вечно гледа лошото у човека и все погледа в чуждата паница! Stop
А за някои, не съм преполагала колко елементарно мислят, 2 -3 форумки, мислех, че са над нещата!

Абе, едва ли става въпрос точно за злоба Laughing, по-вероятно скука и леееекичка завист Simple Smile
Хареса ми Мира Добрева-въпреки, че изглежда мъничко неуверена Simple Smile

# 53
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Бях слушала, че е много надута, но след интервюто се уверих, че е даже прекалено откровена. Спомена дори как е низала тютюн като дете и имала мазоли на пръстите. Може да е леко глупавата, но пък е хубава, а на хубавите жени някои недостатъци са им простени, беше казал някой. Добре, че поне тя е красива в Канал 1, защото колежките и са  ooooh!

# 54
  • Мнения: 803
Нямах възможност да гледам предаването, затова се информирам от коментарите ви.
Аз лично злоба тук не видях. Защо, ако се коментира нещо за личност от публичното пространство,веднага трябва да се намеси дежурната реплика :"Еййй, много сте злобни! Голяма завист цари тука!"
Дай по тоя повод въобще да не гледаме телевизия, да не четем вестници и т.н.
Аз какво съм виновна, ако някоя публична личност се изложи или каже нещо глупаво? Нормално е да се коментира именно защото са публични личности, именно защото претендират да бъдат символ или образ на нещо си.
А онази тема за "Перфектните" е доста крайна и не мисля, че има нещо общо с тази. Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 063
Нямах възможност да гледам предаването, затова се информирам от коментарите ви.
Аз лично злоба тук не видях. Защо, ако се коментира нещо за личност от публичното пространство,веднага трябва да се намеси дежурната реплика :"Еййй, много сте злобни! Голяма завист цари тука!"
Дай по тоя повод въобще да не гледаме телевизия, да не четем вестници и т.н.
Аз какво съм виновна, ако някоя публична личност се изложи или каже нещо глупаво? Нормално е да се коментира именно защото са публични личности, именно защото претендират да бъдат символ или образ на нещо си.
А онази тема за "Перфектните" е доста крайна и не мисля, че има нещо общо с тази. Rolling Eyes
Има тънка граница между коментара и злобните изказвания,  Wink това изкуство трудно се владее. А злоба, защото зад всяка реплика изречена от Мира следват:"тъпаааа" или какви бяха още и изобщо, хубаво, кажи си го (на)веднъж, че не харесваш човека, но след всяка реплика... А темата с Перфектните, сори, ама на мен тази препратка ми е много точна. И след като не познавате някого, по-спокойно, бе.
Теб точно не те знам, KissTheRain, в смисъл не съм те чела, но за себе си ще кажа, че не влизам в подобни теми, този път реших да погледна какво за Мира? Shocked Имам си грижи, че да се занимавам с глупости. Stop
"Дай по тоя повод въобще да не гледаме телевизия, да не четем вестници и т.н." (KissTheRain) - по - скоро това ми звучи клиширано (мислене)!


# 56
  • Мнения: 668
Ив, съгласна съм с теб.
Защо трябва все лошите качества на човек да се забелязват?
На мен Мира ми се стори малко неуверена, притеснена, но и същевременно излъчваше едно спокойствие. Може и да не е много забавна и не чак толкова умна, но на мен ми харесва.

# 57
  • Мнения: 3 447
Тази тема е към  етиката и естетиката май...

# 58
  • Мнения: 636
В миналата тема за бебето на Азис, някой коментираше, че Мира Добрева била много интелигентна.
Аз днес в дир-а прочетох, че имала комплекси поради факта, че не била родена в София Rolling Eyes Което лично за мен е пълна глупост - според мен родното място не би трябвало по никакъв начин да бъде повод за срам или комплекси и един интелигентен човек би трябвало да е осъзнал този факт и да не се притеснява, че е роден в малко градче (Златоград, в случая с Добрева).

http://life.dir.bg/2007/01/26/news1247041.html


Ами аз изобщо не мисля, че има комплекси. Иначе нямаше да разкаже за детсвото си, за времето когато е брала тютюн и т.н. Това, че някои  гарги (най-вероятно жени, защото на мъжете едва ли им пука от къде е една красива жена...) са се опитвали да я уязвят по този начин, не означава че тя е била комлексирана от това. Имала съм възможност да контактувам с тази жена и съм на мнение, че е много честен и съвестен човек, с когото е удоволствие да се работи.

# 59
  • Мнения: 636
Леле, 72-ри набор, а какви торбички има под очите.  Thinking


Ми тя не е манекенка все пак. Ама някои от манекенките ги слага в малкия си джоб.
Поне за външен вид и за успешна кариера няма смисъл да се заяждате.
  Мисля, че в БГ има много личности, които плачат за такива коментари, но в тая жена какво надуто, какво грозно видяхте.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 02:01 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт