желаещи за некст?

  • 3 679
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
И аз да попитам -как става пазаруването от този сайт

http://order.next.co.uk/page.asp?b=X39&p=512&o=1

има ли доставка за БГ,колко излиза?И евентуално има ли желаещи ако има доставка  до тук? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 522
Ааа,коте,за тука и аз съм навита само да има кой да помага Grinning.Пу,пу дано има желаещи Praynig

# 2
  • Мнения: 3 457
ох дано ,че идва годинка ,а аз искам да е спортно облечен и вече съм си нахаресала Mr. Green

# 3
  • Мнения: 522
ох аз от един бърз преглед само колко неща харесах Whistling...
Айде бе,хора !На помощ Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 11 003
С удоволствие бих се присъединила  Peace

# 5
  • Мнения: 4 362
Коте,нали знаеш че съм с теб навсякъде  Mr. Green ,ей сегичка ще разгледам и ще видим дали има доставка до БГ  Wink

# 6
  • Мнения: 4 155
Трябва ви познат от Великобритания. Не доставят до България. Аз колко пъти съм въздишала по този сайт и накрая взимам нещо друго.... Лошото е, че и транспорта не е много евтин. Преди малко си говорихме с nana_cool, че пакет до 2 кг е 10 лири. А след това ства много скъпо. Например пакет от 6 кг е 37 лири.

# 7
  • Мнения: 2 498
И аз съм с вас-къде без мен Simple Smile?!

# 8
  • Мнения: 1 186
много готини дрехи има в този магазин и е жалко че не можем да се възползваме  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 11 003
Ще стане ли или да не се надявам  Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 457
ами незнам и аз сутринта търсих нана за да я поразпитам-тя тя ми даде този сайт Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 284
леле и аз си харесах сумати работи, цените са супер а намалението е просто  ooooh!
и ако имаш познати от Великобритания става ли  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 457
аз доколкото разбирам това е доставката за Великобритания newsm78
Коте,нали знаеш че съм с теб навсякъде  Mr. Green ,ей сегичка ще разгледам и ще видим дали има доставка до БГ  Wink
  ам да сега остава и да намерим кои да ни купи Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 422
И аз искаааам!Давайте да поръчваме  Laughing

# 14
  • Мнения: 11 003
Само да разберем на кого да поръчваме и как ще стане  newsm78

# 15
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз.Ама май 6те си останем само с искането Mr. Green

# 16
  • Мнения: 562
Поръчката става само с човек, който да ги донесе от Англия, за съжаление. Аз поръчвам вече 2 години за малечка и съм много доволна. А и цените са добри  Peace

# 17
  • Мнения: 4 362
аз доколкото разбирам това е доставката за Великобритания newsm78
Коте,нали знаеш че съм с теб навсякъде  Mr. Green ,ей сегичка ще разгледам и ще видим дали има доставка до БГ  Wink
  ам да сега остава и да намерим кои да ни купи Mr. Green

Дай ушенце да ти шепна,Гита като не иска  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 522
Как не иска Crossing Arms!?Иска иска ама и се скапа  скайпа Confused.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 23:34 от Gita

# 19
  • София
  • Мнения: 1 845
Леле хора, моля не ме дразнете с подобни "невъзможни" сайтове. По-добре да не ги гледам, за да не се ядосвам изобщо.
Тия сладури нямат ли някакъв сайт и за Испания случайно?

# 20
  • Мнения: 3 457
Поръчката става само с човек, който да ги донесе от Англия, за съжаление. Аз поръчвам вече 2 години за малечка и съм много доволна. А и цените са добри  Peace
а ти как точно ги поръчаш.човека в англия ти ги поръча и после ти ги носи.А колко излиза доставката до него?

# 21
  • Мнения: 562
Поръчката става само с човек, който да ги донесе от Англия, за съжаление. Аз поръчвам вече 2 години за малечка и съм много доволна. А и цените са добри  Peace
а ти как точно ги поръчаш.човека в англия ти ги поръча и после ти ги носи.А колко излиза доставката до него?

Пращам по мейла какво точно искам, моята приятелка го поръчва on-line и го носят до тях като доставката е 3.75 лири. После ми носи дрешките като си идва в България и така.

# 22
  • Мнения: 68
здравейте с риск да ми се накарате, ще Ви кажа къде може да пазарувате "next" много изгодни цени и то с България , в Пловдив, но е магазин втора употреба.
дрешките са по 0,99 ст. до мах.5лв. и са като нови, такива красоти съм виждала там....

# 23
  • Мнения: 959
аз юни месец ще ходя в англия - някой ако иска нещо да казва (разбира се като се съобразява с кг на багажа) Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 703
И аз искам,ама няма...нещо ми се струва мисията невъзможна.Освен да го пратя мъжът ми малко в командировка там  newsm78 друго не се сещам.

# 25
  • Мнения: 3 457
ох направо незнам доставката в англя е 4 паунда-това добре,но посоле до бг е по-скъпо маи до 2кг. е 10 паунда newsm78 ,дали няма друг начин?

# 26
  • Мнения: 4 155
На 4-5 трябва да тръгне към България. Ако всичко е наред трябва да ни донесе багаж за 10-12 кг.
http://www.bghelp.co.uk/modules.php?name=Classified&file=vie … rticle&id=910
Взима 1.50-2 лири на кг.

# 27
  • Мнения: 4 362
На 4-5 трябва да тръгне към България. Ако всичко е наред трябва да ни донесе багаж за 10-12 кг.
http://www.bghelp.co.uk/modules.php?name=Classified&file=vie … rticle&id=910
Взима 1.50-2 лири на кг.

Как да се свържа с него?И какви са изискванията за плащането за дрешките?Аз съм съгласна и искам да ги поръчам,но обясни ккаак да се свържем с него  Grinning

# 28
  • Мнения: 4 422
Искам и аааааааз  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 457
и аз искам да не ме разбравите Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 155
Той може само да ги донесе. С това се занимава. Трябва някой от там да ги поръча и плати. И като адрес на доставка да пише неговия адрес. В темата има телефони. Май че и e-mail.
И аз искам да участвам, но този месец прекалих с поръчките и се налага да се въздържа.
Ох. По-добре да стоя далече от този сайт.
 

# 31
  • Мнения: 4 362
Той може само да ги донесе. С това се занимава. Трябва някой от там да ги поръча и плати. И като адрес на доставка да пише неговия адрес. В темата има телефони. Май че и e-mail.
И аз искам да участвам, но този месец прекалих с поръчките и се налага да се въздържа.
Ох. По-добре да стоя далече от този сайт.
 


Mr. Green ето проблема-кой ще ни ги поръча,хайд емомичета да се организираме и да направим нещо по въпроса  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 3 457
Той може само да ги донесе. С това се занимава. Трябва някой от там да ги поръча и плати. И като адрес на доставка да пише неговия адрес. В темата има телефони. Май че и e-mail.
И аз искам да участвам, но този месец прекалих с поръчките и се налага да се въздържа.
Ох. По-добре да стоя далече от този сайт.
 


Mr. Green ето проблема-кой ще ни ги поръча,хайд емомичета да се организираме и да направим нещо по въпроса  Rolling Eyes
хайде утре като влезе6 ме открии и да видим какво да правим,а всички желаещи да пишат  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 959
момичета аз мога да ви ги поръчам и донеса, ще ходя юни месец за 2 седмици, ако искате можеч да се уговорим нещо

# 34
  • Мнения: 4 422
момичета аз мога да ви ги поръчам и донеса, ще ходя юни месец за 2 седмици, ако искате можеч да се уговорим нещо
Аз искам -дали ще има намаления тогава?

# 35
  • Мнения: 959
за намаление незнам дали ще има, но по принцип те винаги и по всяко време прамят намаления - това ще се провери в сайта им Стига да има желаещи можем да се разберем като дойде време да тръгвам

# 36
  • Мнения: 4 422
за намаление незнам дали ще има, но по принцип те винаги и по всяко време прамят намаления - това ще се провери в сайта им Стига да има желаещи можем да се разберем като дойде време да тръгвам

добре само кажи като дойде време  Peace
Благодаря за предложението и отзивчивостта!

# 37
  • Мнения: 959
няма проблем

# 38
  • Мнения: 2 614
Имам въпрос към ползвалите марката, купували ли сте обувчици за децата и кой номер на кой отговаря (ако може в см ще съм ви много благодарна Hug)?
Една приятелка беше купила на бебата ми едни кожени като терлички, но бяха размер 6-12 и много бързо и омаляха. Та ми се иска ако взимам този път да ги износи  Wink
Благодаря ви предварително!

# 39
  • Мнения: 4 155
По добре поръчай 1 номер по-големи. За всеки случай. Аз купих един суитчер на next по интернет. Размер 9-12 месеца. На малкия му е огромен, а на баткото - беше на 4 год - му бяха къси ръкавите. Иначе му ставаше.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ей, момичета,  бройте и мен за поръчка  Hug

Някой знае ли дали има проблем с размерите за три годишни момчета?

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 16:48 от vadjra

# 41
  • Мнения: 2 614
По добре поръчай 1 номер по-големи. За всеки случай. Аз купих един суитчер на next по интернет. Размер 9-12 месеца. На малкия му е огромен, а на баткото - беше на 4 год - му бяха къси ръкавите. Иначе му ставаше.

Да, така ще направя, но нямам представа какво да поръчам на колко см отговарят 1;2;3;4 и т.н.  Hug

# 42
  • Мнения: 4 155
Малкия ще е на 12 месеца през пролетта. Мисля да му взема затворени обувки номер 4 (нашия 20-ти номер) и сандали номер 5.

Ето няколко таблици за размери на детски обувки.

Мисля, че първата е добра:

http://www.designer-kids.co.uk/index.html?action=102

А някой знае ли сайт, където има дрехи от бивши колекции на Next.  Харесах си неща от Monsters колекцията, а вече ги няма на сайта им. И в ebay няма дрешки от тази колекция.


# 43
  • Мнения: 3 457
Ох иска за април месец дрешки,дали няма начин  newsm78  и аз искам да разгледам и стари колекции

# 44
  • Мнения: 562
Имам въпрос към ползвалите марката, купували ли сте обувчици за децата и кой номер на кой отговаря (ако може в см ще съм ви много благодарна Hug)?
Една приятелка беше купила на бебата ми едни кожени като терлички, но бяха размер 6-12 и много бързо и омаляха. Та ми се иска ако взимам този път да ги износи  Wink
Благодаря ви предварително!

Аз съм поръчвала обувки, но повече не рискувам. Поръчах еспадрили, които се оказаха с много твърди подметки и стояха на крачето като лопати и ги върнах. С маратонките случих, №6 отговаря на №23.

# 45
  • Мнения: 1 186
Момичета на кого и как ще поръчвате от този сайт че и аз искам да се включа в списъка с няколко дрешки  Peace

# 46
  • Мнения: 522
И какво стана сега?Само с идеята ли ще си останем? Sad

# 47
  • Мнения: 3 457
даите да видим примерно за 10 кг.колко лева ще излезе до бг-някои който е в час с англииския,може би.Те го доставят до точка в англия.От там тряббва да го пратят с нещо....

# 48
  • Мнения: 4 155
Коте, откажи се от държавната им поща за 10 кг.

Ето ти инфо от сайта:

The following Parcelforce Worldwide products also match your criteria.
Click on service for full information. Service   Delivery   Compensation   Tracking   Price   
International Datapost    From 5 days    Up to £150    Tracked    From £95.85    
Global Priority    From 6 days    Up to £150    Tracked    From £65.25    
International Standard    From 5 days    Up to £150    Not Tracked    From £57.55    
International Economy    From 20 days    -    Not Tracked    From £48.65

Най-евтиния вариант ти е 50 лири и това са цени без застраховка.

# 49
  • Мнения: 3 457
 #2gunfire  е... си цените,а няма ли друг начин за доставка?

# 50
  • Мнения: 4 155
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.

# 51
  • Мнения: 3 457
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.
ок,но сигурен ли е човека-ти познаваш ли го?То и без това ни трябват за април,та има време.

# 52
  • Мнения: 4 155
Само по телефона сме си говорили. Имат бебе и са страшно мили и отзивчиви. Имах проблем с взимането на бънджито за бебето и той се постара да ми помогне. От Пловдив е - за мен това е малко неудобство, но мисля, че всичко ще е наред.

# 53
  • Мнения: 3 457
ок ,пиши като се разберете кога пак ще ходи -кажи му за нас  и така Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 362
И какво стана в крайна сметка?

# 55
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз май се уредих  Mr. Green,намерих кой да ги плати,получи и изпрати до мен през април.

# 56
  • Мнения: 4 362
Аз май се уредих  Mr. Green,намерих кой да ги плати,получи и изпрати до мен през април.

И реши да ни подразниш ,а  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 537
Да, какво се разбрахте в крайна сметка? Аз разбрах, че Айс ще ходи там юни месец, така ли е? Пишете ако се разберете нещо друго.

# 58
  • Мнения: 959
аз за юни със сигурна ме ще ходя, но тогава пак ще пусна тема

# 59
  • Мнения: 3 457
Аз ти написах координатите на българина. Трябва да тръгне утре. Ако всичко е наред може да се уговорим(те) да ги донесе при следващото си идване. 10 кг ще ти излезнат 20 лири.
Само, че в момента съм на вълна играчки, а не дрехи.
ок,но сигурен ли е човека-ти познаваш ли го?То и без това ни трябват за април,та има време.
АЗ чАКАМ ЗА ТОЗИ чОВЕК И щЕ ПИшА

# 60
  • Мнения: 1 860
Хайде да се включа.  Wink
Момичета, нямам против да ви свърша тази услуга, но направо не знам дали ще смогна. Цената на колета до Бг е по 1 паунд на всеки 200 гр. до 2 кг. След това става изключително скъпо. Ако искате нещо от разпродажба, винаги има шанс да няма номер точно на това, или да се наложи да се чака около месец. Така купих на Габи 2 комплекта, блузките дойдоха, а панталоните чак след един месец. Много е неприятно. Честно казано от редовните им цени нищо не съм купувала, защото за според мен е скъпо, а и после на сейла като пуснат нещо което си си купил или харесал и оставаш така:  Shocked Вземах си блуза за 5, която е струвала 35. Има много голяма разлика.
Ако го измислите по някакъв начин, наемам се да ви го поръчам и изпратя с условие да не е над 2 кг. Това е добре и за мен и за вас. Защото честно казано с 10 паунда, купувам 4 блузки на Габи от другите магазини, или 2 чифта дънки за себе си, пак от разпродажбите.
Ами това. Ако искате много ще го измислим някак. Hug

# 61
  • Мнения: 3 457
 nana_cool  bouquet  ами проблема май като гледам сега е ,че не можем на куп да поръчаме-и да си разделим доставката-може би е вариянт да намерим човек ,които ще пътува за БГ,да си харесаме и сметнем колко трябва да ти пратим ,пращаме -ти поръчваш и му ги даваш или направо при него отиват.Незнам там има ли вариянт ти да поръчаш и платиш ,а доставката да е на друг адрес newsm78

# 62
  • Мнения: 1 860
Не знам дали ще може така. Обикновенно сметката пристига 2 до 3 седмици след доставката.

# 63
  • Мнения: 3 457
ами то о6те при поръ4ването ще се знае колко е сметката,та само трябва да видим за някои подходящ човек newsm78

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ох, много ме зарибихте с тези дрешки. Записвам се да следя темата.

# 65
  • Мнения: 4 155
Днес ни донесоха играчките. Човека е много мил. Имат бебе на 7 месеца и чакат още едно. Каза, че няма проблеми да докарва това, което му изпратят до тях. Пътува всеки месец Англия- България.
Вчера гледах сайта на Royal Mail. Доставката вътре в Англия на 5-20 кг колет е между 8 и 14 лири. Така че ако сме повече няма да се оскъпят много дрешките. Доставката до България е 1.5-2 лири на килограм.
Сега остава да обевят Великденската разпродажба в next  Laughing.

# 66
  • Мнения: 3 457
дай да го видим този сайт де Mr. Green ,ами освен да почакаме малко и да действаме-ти разбра ли кога пак ще пътува той с точност?

# 67
  • Мнения: 4 155
Кой сайт?

При него май няма точност. Трябваше да тръгне на 20-ти, а успя на 12-ти. Каза, че пътува всеки месец.

# 68
  • Мнения: 3 457
Цитат
Вчера гледах сайта на Royal Mail
tozi

# 69
  • Мнения: 4 155
Пишеше в google.com royal mail и ти излиза сайта.

Ето ти линк към калкулатора им: http://www.royalmail.com/link/link?catId=400145&mediaId=1400061

# 70
  • Мнения: 3 457
аз доколкото разбрах независимо от килограмите  доставката е 4 паунда ж Англия newsm78,от сайта на Некст

# 71
  • Мнения: 335
И аз бих искала да се присъединя,ако ще поръчвате,много хубави нещица има.

# 72
  • Мнения: 4 155
Доколкото разбрах от nana_cool и сайта на next  дрехите се изпращат на адреса на кредитната карта и на човека, който е платил поръчката. Също така те нямат налично всичко. Може да си платиш нещо и да го чакаш после.
В сайта на next пише, че може да се изпратят дрехите на друг адрес, но не знам дали може да ги получи друг човек. А и ако трябва да се изчакват някакви дрешки мисля, че е по-удобно да е при някой познат, за да може да се пратят на човека, който ще ги донесе като цял пакет, който само да предаде.
Ох. започна да става много сложно.

# 73
и аз се включвам.много хубави дрешки Laughing дано покупките ни да се усьществат.

Общи условия

Активация на акаунт