На три месеца не иска мляко

  • 933
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Ние от вчера изведнъж почнахме да пием по 130 гр така, че не се притеснявай явно всичко е на моменти. Децата си знаят най-добре. И на мен ми се случва да има дни, в които хич не ми се яде, сигурно и при тях е така.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 965
От първия ден на третия месец до сега Наталия пие АМ само когато заспи. Това е! То не беше смяна на биберони, молене, ревове, изследвания на кръв, урина и пр. и какво ли още не... Давам и вода пие та се къса, давам АМ плюе и реве. Имало е дни, в които по 8 ч. не е спала и съответно не е и яла...Еми, реших, че след като има видимо здрав и весел вид, наддава добре няма да се притеснявам. Гладна не е останала.  Като и излязоха горните зъбчета около годинката се разяде, вярно - яде само определени неща и в малки количства, но и това е нещо.  Така че, ако детето наддава добре и е здрава - се въоръжи с търпение и дано да прояде...

# 17
  • Varna
  • Мнения: 333
Благодаря момичета!

Днес Мони яде по около 100 мл. на ядене. Така че съм доволна . На обяд си хапна около 50 гр. пюре размесено с мляко. И още щеше да хапне ако и бях дала.  Mr. Green А мляко с лъжичка не иска. Ако сложа пюре в млякото си пийва. И засега така ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт