От къде да сваля сериала "Дързост и красота"?

  • 3 833
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 468
 Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 22:08 от Ню

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
http://torrents.bol.bg/
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php
Ето от тук си свалям аз Hug

# 2
  • Мнения: 5 468
Благодаря ти много Hug. Вече свалям от този замунда Simple Smile.

# 3
# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 4 589
От тук: http://www.bgnova.org/search.php
и от датата главно.

# 6
  • Мнения: 5 468
Искам да сваля всички серии на "Дързост и красота" Praynig, а никъде не го откривам. Намерих в Арена, но файловете вече не съществуват Tired.

# 7
  • Мнения: 7 837
Ню, ама те са над 3000 серии. Как ще ги свалиш всички  Crazy

п.п. Поправка... Тази седмица да давали 4985 серия  Shocked

# 8
  • Мнения: 5 255
Тук има , но не всички се сийдват в момента.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да сваля всички серии на "Дързост и красота" Praynig, а никъде не го откривам. Намерих в Арена, но файловете вече не съществуват Tired.
И аз искам!

# 10
  • Мнения: 7 837
И тук и тук има, но се сийдват само последните епизоди.

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 21:56 от Кейси

# 11
  • Мнения: 5 468
Тук има , но не всички се сийдват в момента.
И оттук не става, мамче Sad. Тръгвам да го свалям, но ми седи на 0% и не зарежда.

# 12
  • Мнения: 2 229
Преди от датата, ама там нищо няма и е голяма цигания...Сега главно от линкос (замундата) и от арена, въпреки че в момента съм им бясна, защото на нищо не направиха сайта последните 2 месеца...

# 13
  • Мнения: 5 468
И тук и тук има, но се сийдват само последните епизоди.
Много бавно става оттам. Докато сваля всичките... ooooh!. 11% за 10 мин.
Ама не мога да разбера, що го няма този сериал никъде... или го има, но аз не го откривам...

# 14
  • Мнения: 5 468
Искам да сваля всички серии на "Дързост и красота" Praynig, а никъде не го откривам. Намерих в Арена, но файловете вече не съществуват Tired.
И аз искам!
Ако намериш откъде, пиши ми, моля те.

# 15
  • Мнения: 459
Аз си помислих, че става дума за някакъв майтап  hahaha

# 16
  • Мнения: 1 100
Отвреме на време го гледам. Кефи ме. Навява ми спомени за детството.  Grinning  Не мога да повярвам, че някой се е наел да го кача този сериал. Shocked

# 17
  • Мнения: 1 100
Като се замисля.. аз искам да си сваля само първите 10-20 да видя как почва всичко това  Shocked

# 18
  • Мнения: 7 837
Ню, съмнява ме да ги намериш. Проверих и никъде не видях да се продавт на ДВД сезоните, както е при другите сериали.
По принцип така е със сапунките, особено вечните.
За сметка на това,  можеш да изчетеш навсякъде в нета, хронологията по епизоди  Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Като се замисля.. аз искам да си сваля само първите 10-20 да видя как почва всичко това  Shocked
Туй и аз го искам.  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Като се замисля.. аз искам да си сваля само първите 10-20 да видя как почва всичко това  Shocked
Ооо нищо няма да разбереш,трябват ти поне 500 серии.
Ню, милата цял живот има да сваляш,ма поне на старини ще си го гледаш. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 550
Ооо нищо няма да разбереш,трябват ти поне 500 серии.


 Joy Joy Joy
Верно е...дейстивето се развива тоооооолкова бавно, че аз дето съм гледала всичко на всичко 10 серии общо, знам за какво става въпрос  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 233
Ами така си е - на 100 серии една гледам и съм си в час! Grinning

# 23
  • Мнения: 5 468
И тук и тук има, но се сийдват само последните епизоди.
Хмммммм.... свалих една серия, но няма субтитри Sad.
Дайте нещо българско за четене и гледане. Искам да изгледам всички серии наведнъж и да се свърши.

# 24
  • Мнения: 5 255
Търси връзки в БНТ - там ще да е ключът от колибката  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 468
Търси връзки в БНТ - там ще да е ключът от колибката  Mr. Green
Crazy Добре, ама нямам такива връзки Wink. Иначе - добра идея Mr. Green.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз искам да видя първите серии...Била съм много малка и не помня като са ги давали...Но поне ще го гледам докато се пенсионирам  Crazy
Стана ми тъжно, в интернет прочетох, че акстрисата, която играе Сали Спектра е починала от рак  Cry На възраст към 70 годишна.

# 27
  • Мнения: 1 100
Като се замисля.. аз искам да си сваля само първите 10-20 да видя как почва всичко това  Shocked
Ооо нищо няма да разбереш,трябват ти поне 500 серии.
Ню, милата цял живот има да сваляш,ма поне на старини ще си го гледаш. Laughing

Значи на мен най-ранните ми спомени са когато Каралайн почина от рак... Или май когато Рич избираше между двете. Когато Сали прати някой да шпионира Форестър и той падна от 100 етажна сграда. Помня как баба псуваше Брук и още я псува, че е курветина  Joy 
Абе израстнала съм с този сериал. И сега ми е мило като го гледам понякога. И защо да не разбера нищо. Някой сеща ли се как започва?

А междудругото... много харесвам Тейлър. Има много зряла красота, някак си излъчва спокойствие и хармония.

# 28
  • Мнения: 5 468
Писах бележка на модераторите в замунда и ми отговориха, че нямат този сериал, щото бил 5000 серии и никой не го бил качил Crazy.

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И на мен Тейлър ми харесва, но в новите незнам кой брой серии имам чувството, че е със силикон на устните, с много уръфана прическа на кичури и страшно слаба. Ако някой от Щатите го е гледал да каже.

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тук има , но не всички се сийдват в момента.
И оттук не става, мамче Sad. Тръгвам да го свалям, но ми седи на 0% и не зарежда.

аз пък мисля, че от там е най-добре. В момента тегля... малко е бавничко, да...
Като го отворя, ще ти споделя дали си струва чакането.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
И на мен Тейлър ми харесва, но в новите незнам кой брой серии имам чувството, че е със силикон на устните, с много уръфана прическа на кичури и страшно слаба. Ако някой от Щатите го е гледал да каже.

Тя май боледуваше нещо, актрисата де, ама съм забравила какво точно й беше  newsm78

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тц, Ню  Naughty... свалих и гледах и се зверих  #Crazy... Няма суб, ама хайде, преживява се. Обаче това са епизоди, мнооооооооого напред от това, което дават сега в БГ. НО:
1. Ридж и Брук пак се мляскаха, а как само са одъртели...  ooooh!
2. Новия Рик не мяза на нищо...
3. Имаше много нови персонажа... не разбирам кой като какъв е там.
4. Имаше мемори анонс, по повод кончината на Сали Спектра... натъжих се  Cry

# 33

Общи условия

Активация на акаунт